WYZWANIE GRANICE POLSKI - GRANICA WSCHODNIA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
774 km
Dostępne pakiety
313/500
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Grzegorz Kołodziejczyk VeloAktiv 1986 Mężczyzna Opłacony
3 Aleksandra Kosiorek BigYellowFoot Adventure Team 1985 Kobieta Opłacony
4 Łukasz Szymański Samouk amator 1983 Mężczyzna Opłacony
5 Marcin Smoragiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
6 Iwona Merunowicz 1980 Kobieta Opłacony
7 Agnieszka Kedzierska Kijkowe Trzemeszno 1976 Kobieta Opłacony
8 Katarzyna Szymonik Bobry Walking 1979 Kobieta Opłacony
9 Sebastian Korus 1996 Mężczyzna Opłacony
10 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
11 Wiesław Karczmarczyk 1953 Mężczyzna Opłacony
12 ADAM KISIELEWSKI 1968 Mężczyzna Opłacony
13 Krzysztof Juracki 1990 Mężczyzna Opłacony
14 Thomas Olesch-Rawers German Navy and Friends 1967 Mężczyzna Opłacony
15 Mirosław Kubiak GB Wielkopolscy Biegacze 1965 Mężczyzna Opłacony
16 Christian Haniß BGFT 1979 Mężczyzna Opłacony
17 Marek Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
18 Monika Kurek 1997 Kobieta Opłacony
19 Henryk Kosman Amator 1970 Mężczyzna Opłacony
20 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
21 Marek Piekarski 1951 Mężczyzna Opłacony
22 Ireneusz Kula 1987 Mężczyzna Opłacony
23 Wiktor Tokarz 50+ 1967 Mężczyzna Opłacony
24 Krzysztof Podkański 1968 Mężczyzna Opłacony
25 Łukasz Duda Miraz Race Team 1984 Mężczyzna Opłacony
26 Arkadiusz Czajkowski Arkadiusz Czajkowski - trener personalny 1993 Mężczyzna Opłacony
27 Adrian Kmita 1980 Mężczyzna Opłacony
28 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
29 Łukasz Wachowski 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Marcin Hrynowiecki 1977 Mężczyzna Opłacony
31 Sławomir Kraus 1977 Mężczyzna Opłacony
32 Piotr Wagner W4GNER 1971 Mężczyzna Opłacony
33 Piotr Kloc 1983 Mężczyzna Opłacony
34 Piotr Szlas 1970 Mężczyzna Opłacony
35 Maria Ronowska 1960 Kobieta Opłacony
36 Leszek SADOWSKI FTI Racing Team 1954 Mężczyzna Opłacony
37 Ewa Czader 1973 Kobieta Opłacony
38 Bartek Gradowski 2002 Mężczyzna Opłacony
39 Magdalena Jarosińska - Kuik Dookoła komina 1970 Kobieta Opłacony
40 Mariola Pocheć 1972 Kobieta Opłacony
41 Piotr Pacyna Biegiem Radom 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Jarosław Kluziak 1985 Mężczyzna Opłacony
43 Agnieszka Królikowska 1966 Kobieta Opłacony
44 Barbara Wojtas 69 1981 Kobieta Opłacony
45 Tomasz Starzyński Kraków Airport Running Team 1968 Mężczyzna Opłacony
46 Rafał Szpiler Eskapady 1983 Mężczyzna Opłacony
47 Patryk Buchcik 1992 Mężczyzna Opłacony
48 Andrzej WĄSICKI Grupa CzAMW 1955 Mężczyzna Opłacony
49 Magda Szaroleta-Godziewska 1990 Kobieta Opłacony
50 Dariusz Stoński 1967 Mężczyzna Opłacony
51 Cezariusz Frąckowiak 1965 Kobieta Opłacony
52 Łukasz Krogulec 1984 Mężczyzna Opłacony
53 Paweł Wojdat 1985 Mężczyzna Opłacony
54 Małgorzata Szczudlik Kijkowe Trzemeszno 1980 Kobieta Opłacony
55 Grzegorz Mądry Kijkowe Trzemeszno 1959 Mężczyzna Opłacony
56 Adrian Barteczko 1989 Mężczyzna Opłacony
57 Damian Markiewicz 1988 Mężczyzna Opłacony
58 Damian Stachowski 1985 Mężczyzna Opłacony
59 Mirosław Iljin Wilcza Sfora 1974 Mężczyzna Opłacony
60 Beata Rumińska 1968 Kobieta Opłacony
61 Alexis Tala Jezus Chrystus Jedyną Nadzieją Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Magdalena Kubiak BiegamBoLubie 1985 Kobieta Opłacony
63 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
64 Jacek Janiak Bachateros & Biegeros 1987 Mężczyzna Opłacony
65 Mariusz Woźniak 1977 Mężczyzna Opłacony
66 Barbara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
67 Robert Kazidróg Stargard\ RK78 1978 Mężczyzna Opłacony
68 Grzegorz Stańczyk 1966 Mężczyzna Opłacony
69 Zofia Stańczyk 2001 Kobieta Opłacony
70 Maciej Szymczak Amator 1986 Mężczyzna Opłacony
71 Mirosław Pajkowski 1965 Mężczyzna Opłacony
72 Katarzyna Żołyniak Nordec 1985 Kobieta Opłacony
73 Katarzyna Nikołajuk 1987 Kobieta Opłacony
74 Małgorzata Janiak-Wilczyńska MORSOWNIA 1988 Kobieta Opłacony
75 Dariusz Majka Biegacze Świnoujście 1982 Mężczyzna Opłacony
76 Marek Mijas 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Borowska Małgorzata Ja 1977 Kobieta Opłacony
78 Przemysław Butkiewicz 1996 Mężczyzna Opłacony
79 Łukasz Proksa Satori Jaworzno 1980 Mężczyzna Opłacony
80 Dorota Tyka WKURW_TEAM 1985 Kobieta Opłacony
81 Zbigniew Filipiak 1971 Mężczyzna Opłacony
82 Łukasz Makulec 1996 Mężczyzna Opłacony
83 Stefan Zator 1975 Mężczyzna Opłacony
84 Tomasz Waligórski 1972 Mężczyzna Opłacony
85 Izabela Małecka 1982 Kobieta Opłacony
86 Michał Ostaszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
87 Artur Żurawski 1972 Mężczyzna Opłacony
88 Adam Dudziak Dobiconnect 1977 Mężczyzna Opłacony
89 Daniel Dąbrowski 1989 Mężczyzna Opłacony
90 Maria Komendo-Borowska 1986 Kobieta Opłacony
91 Olga Puzio 1979 Kobieta Opłacony
92 Joanna Salon 1973 Kobieta Opłacony
93 Kamil Stachyra 1994 Mężczyzna Opłacony
94 Bogna Gamza 1978 Kobieta Opłacony
95 Jolanta Żurawska 1968 Kobieta Opłacony
96 Arkadiusz Szóstkiewicz 1958 Mężczyzna Opłacony
97 Ewelina Drywa Level-Geo Team 1986 Kobieta Opłacony
98 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
99 Marcin Słowiński MARCIN SŁOWIŃSKI 1984 Mężczyzna Opłacony
100 Marek Wiliński Trenuje bo dobrze się z tym czuje 1961 Mężczyzna Opłacony
101 Bartłomiej Goździuk 1984 Mężczyzna Opłacony
102 Witold Moskal 1974 Mężczyzna Opłacony
103 Zbigniew Bratko 65+ 1954 Mężczyzna Opłacony
104 Adam Uszyński OUTDOOR TRAINING 1979 Mężczyzna Opłacony
105 Kamil Sowiński 1990 Mężczyzna Opłacony
106 Artur Sałata 1986 Mężczyzna Opłacony
107 Damian Mysłajek 1983 Mężczyzna Opłacony
108 Agata Łabuda 1991 Kobieta Opłacony
109 Bartosz Piotrowski 1981 Mężczyzna Opłacony
110 Maria Zachara 1957 Kobieta Opłacony
111 Piotr Moniczewski 1959 Mężczyzna Opłacony
112 Jerzy Szmit 1958 Mężczyzna Opłacony
113 Izabela Ponicka TEAM UJŚCIE 1974 Kobieta Opłacony
114 Adrian Klimas 1980 Mężczyzna Opłacony
115 Tomasz Koszorek 1980 Mężczyzna Opłacony
116 Ilona Królikowska 1980 Kobieta Opłacony
117 Piotr Smardzewski 1978 Mężczyzna Opłacony
118 Oktawia Grzywacz 1990 Kobieta Opłacony
119 Magda Romaniuk 1996 Kobieta Opłacony
120 Piotr Sobczyk Piotr Sobczyk 1975 Mężczyzna Opłacony
121 Jakub Kucharski jku1979 1979 Mężczyzna Opłacony
122 Michalina Grabowska 1997 Kobieta Opłacony
123 Kazimierz Okoński KTK GRONIE Tychy 1954 Mężczyzna Opłacony
124 Andrzej Kruk 1970 Mężczyzna Opłacony
125 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
126 Artur Pękalski 1984 Mężczyzna Opłacony
127 Robert Telega 1969 Mężczyzna Opłacony
128 Krzysztof Koziróg 1959 Mężczyzna Opłacony
129 Artur Bińczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
130 Grzegorz Roczeń Gołdap 1978 Mężczyzna Opłacony
131 Grzegorz Mikołajczak 1977 Mężczyzna Opłacony
132 Artur Telega Blok_B 1974 Mężczyzna Opłacony
133 Roman Ślęczka NadAktywni Nowe Miasteczko 1981 Mężczyzna Opłacony
134 PIOTR BAZLER 1983 Mężczyzna Opłacony
135 Adam Ozga 1996 Mężczyzna Opłacony
136 Mirosław Bauer Akademia Świadomego Treningu 1985 Mężczyzna Opłacony
137 Arkadiusz Olczak MLUKS Triathlon Koło 1972 Mężczyzna Opłacony
138 A Basta 2000 Kobieta Opłacony
139 Anita Prokopciów 1982 Kobieta Opłacony
140 Dorota Skiba 1979 Kobieta Opłacony
141 Joanna Zych-Niedbalska 1984 Kobieta Opłacony
142 Piotr Leputa 1986 Mężczyzna Opłacony
143 Estera Łuczak COB 1991 Kobieta Opłacony
144 Renata Nowicka 1980 Kobieta Opłacony
145 Jakub Budziński 2003 Mężczyzna Opłacony
146 Zbigniew Obracaj 1987 Mężczyzna Opłacony
147 Artur Drygalski 1967 Mężczyzna Opłacony
148 Tomasz Rytlewski 1984 Mężczyzna Opłacony
149 Leszek GRYCZEWSKI ZACHÓD 1969 Mężczyzna Opłacony
150 Daniel Suski Bociek Wadowice 1981 Mężczyzna Opłacony
151 Łukasz Kapica 1986 Mężczyzna Opłacony
152 EWA WOLSKA Nordec 1968 Kobieta Opłacony
153 Łukasz Danielak Grupa Biegaczy Skórzec Biega 1986 Mężczyzna Opłacony
154 Katarzyna Nowakowska 1985 Kobieta Opłacony
155 Matylda Ciachla 1985 Kobieta Opłacony
156 Izabela GODZIEBA 1991 Kobieta Opłacony
157 Bernadeta Niewęgłowska 1969 Kobieta Opłacony
158 Marta Roczeń Gołdap 1981 Kobieta Opłacony
159 Piotr Jędra 1990 Mężczyzna Opłacony
160 Justyna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
161 Joanna Bogdanowicz 1976 Kobieta Opłacony
162 Mariusz Rogienski 1984 Mężczyzna Opłacony
163 Sławowir Węglarz 1981 Mężczyzna Opłacony
164 Jakub Tomaszewski 1986 Mężczyzna Opłacony
165 Anna Grzybowska 1986 Kobieta Opłacony
166 Tomasz Środa 1978 Mężczyzna Opłacony
167 Barbara Zasuń Bobry Walking 1983 Kobieta Opłacony
168 Andrzej Bogucki 1970 Mężczyzna Opłacony
169 Marcin Kasza Turbo 1977 Mężczyzna Opłacony
170 Jacek Kaźmierczak 1995 Mężczyzna Opłacony
171 Kornelia Lewandowska 1981 Kobieta Opłacony
172 Daniel Wysoczański Rozbiegana Ustka 1974 Mężczyzna Opłacony
173 Anna Gańczarczyk 1984 Kobieta Opłacony
174 Justyna Krawczyk 1987 Kobieta Opłacony
175 Tomasz Czajka Dzikie Morsy 1974 Mężczyzna Opłacony
176 Grzegorz Machura 1987 Mężczyzna Opłacony
177 Radosław Wierciński 1983 Mężczyzna Opłacony
178 Piotr Wierciński SSP Supraśl 2011 Mężczyzna Opłacony
179 Piotr Czecholiński LeszNO Limits Runners 1968 Mężczyzna Opłacony
180 Mateusz Rutkowicz 1994 Mężczyzna Opłacony
181 Magdalena Ostrysz 1990 Kobieta Opłacony
182 Magdalena Podwysocka 1988 Kobieta Opłacony
183 Arkadiusz Rydz 1982 Mężczyzna Opłacony
184 ANNA SZUMIŁO 1983 Kobieta Opłacony
185 Monika Mazurek 1978 Kobieta Opłacony
186 Tadeusz Korzec 1951 Mężczyzna Opłacony
187 Agnieszka Jasak 1995 Kobieta Opłacony
[brak] PIOTR BAZLER 1983 Mężczyzna Nieopłacony