Bieg Zielonoświątkowy 2021 - BIEG ZIELONOŚWIĄTKOWY

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
37/100
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Janusz Tomaszek 1959 Mężczyzna Opłacony
2 Tomasz Grzymislawski Jutrosiński klub biegaczy 1977 Mężczyzna Opłacony
3 ADAM GRABARA 1973 Mężczyzna Opłacony
4 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
5 Zbigniew Huzakowski Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej ,, Twierdza,, 1970 Mężczyzna Opłacony
6 Henryk Roszak Kompania Piwowarska 1968 Mężczyzna Opłacony
7 KRZYSZTOF DUDA NH Team 1974 Mężczyzna Opłacony
8 Michal Czerwiński SRH Twierdza 1994 Mężczyzna Opłacony
9 Zbigniew Huzakowski Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej ,, Twierdza,, 1970 Mężczyzna Opłacony
10 Krzysztof Serafin 1982 Mężczyzna Opłacony
11 Edyta Miros Emów Team 1975 Kobieta Opłacony
12 Marek Kochanowicz KB WIKON 1972 Mężczyzna Opłacony
13 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
14 Dariusz Horbacz 1971 Mężczyzna Opłacony
15 Izabela Stankiewicz 1977 Kobieta Opłacony
16 Barbara Styzinska 1949 Kobieta Opłacony
17 Krystian Babalski 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Natalia Wilk-Szałkiewicz 1975 Kobieta Opłacony
19 Grażyna Knauer-Janicka 1965 Kobieta Opłacony
20 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
21 Iwona Kawulak 1976 Kobieta Opłacony
22 Katarzyna Ziemba 1987 Kobieta Opłacony
23 Kasia Odorowicz 1970 Kobieta Opłacony
24 Marta Michalska 1984 Kobieta Opłacony
25 Kamil Klein 1982 Mężczyzna Opłacony
26 Daniela Gornowicz 1982 Kobieta Opłacony
27 Zbyszek Sojka 1937 Mężczyzna Opłacony
28 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
29 Katarzyna Cieślik 1996 Kobieta Opłacony
30 Natalia Żywczewska 1989 Kobieta Opłacony
31 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Radosław Wawiórko 1979 Mężczyzna Opłacony
33 Kazimierz Goczyński TKKF,,Kubuś"Sierpc 1951 Mężczyzna Opłacony
34 Barbara Balkiewicz 1963 Kobieta Opłacony
35 Marcin Chałas MCH +MF 1985 Mężczyzna Opłacony
36 Natalia Ehlert 1985 Kobieta Opłacony
37 Tomasz Traciłowski 1977 Mężczyzna Opłacony
38 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
39 Szymon Głowacki Łódź Deaf 1981 Mężczyzna Opłacony
40 Zenon Moskal Superior Stalowa Wola 1977 Mężczyzna Opłacony
41 Piotr Koza 1985 Mężczyzna Opłacony
42 Justyna Wilińska Deaf Łódź 1981 Kobieta Opłacony
43 Daniela Maksylewicz 2003 Kobieta Opłacony
44 Dariusz Mateja 1960 Mężczyzna Opłacony
45 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
46 Bartosz Ryś Rugby Wrocław 1986 Mężczyzna Opłacony
47 Dariusz Jasiński wolny biegacz 1969 Mężczyzna Opłacony
48 Beata Grzybowska 1982 Kobieta Opłacony
49 Artur Janaszek 1963 Mężczyzna Opłacony
50 Adrian Smoleń 2004 Mężczyzna Opłacony
51 Marcin Chałas MCH +MF 1985 Mężczyzna Opłacony
52 Anna Młodzik 1978 Kobieta Opłacony
53 Tomasz Safarewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
54 Radosław Gwóźdź Lechia Zielona Góra 1996 Mężczyzna Opłacony
55 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
56 Arkadiusz Wasilewski 1986 Mężczyzna Opłacony
57 Jakub Kotarski Chełm biega 1991 Mężczyzna Opłacony
58 Sławomir Walczak 1970 Mężczyzna Opłacony
59 Grzegorz Kamiński IMP SARAJEWO 1986 Mężczyzna Opłacony
60 Grzegorz Chęć 1980 Mężczyzna Opłacony
61 Michał Woznicki Zalew Stepnica 1998 Mężczyzna Opłacony
62 Jacek Potomski 1977 Mężczyzna Opłacony
63 Bogdan Gaweł 1956 Mężczyzna Opłacony
[brak] Zbigniew Mikołajczyk 1980 Mężczyzna Nieopłacony