12. Legionowska Dycha - 12. Legionowska Dycha

Data
18.06.2021
Godzina
20:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Chmielewski Biegiem do AGD Wroniak 1986 Mężczyzna Opłacony
2 Agnieszka Lipiszko Wybiegaj Siebie 1985 Kobieta Opłacony
3 Krzysztof Gierak Santander Runners 1980 Mężczyzna Opłacony
4 Rafał Posman 1976 Mężczyzna Opłacony
5 Marta Gregorczyk-Świstek Wybiegaj Siebie 1978 Kobieta Opłacony
6 Kamila Pomaska 1983 Kobieta Opłacony
7 Mirosław Bugaj 1967 Mężczyzna Opłacony
8 Roman Leszczyński so-biebie-gam 1951 Mężczyzna Opłacony
9 Joanna Lange Wybiegaj siebie 1983 Kobieta Opłacony
10 Paweł Wroniak AGD WRONIAK 1983 Mężczyzna Opłacony
11 Piotr Mulik SIS Serock 1975 Mężczyzna Opłacony
12 Janusz Chrapek Rossmann 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Kinga Grzywacz 1984 Kobieta Opłacony
14 Izabela Bogumił Śląski Team 1976 Kobieta Opłacony
15 Krzysztof Jakubowski Szybki Lopez BATORY FRONT 1972 Mężczyzna Opłacony
16 Paweł Kozłowski Bestie OCR Legionowo 1972 Mężczyzna Opłacony
17 Justyna Wróblewska Samotnego biegacza 1980 Kobieta Opłacony
18 tomasz jędrzejczuk 1979 Mężczyzna Opłacony
19 Jerzy Budkiewicz 1958 Mężczyzna Opłacony
20 Łukasz Brodowski The Brand 1986 Mężczyzna Opłacony
21 Dominik Lewak Bravehearts Legionowo 1981 Mężczyzna Opłacony
22 Michał Mieciek 1980 Mężczyzna Opłacony
23 Artur Śliz Bravehearts Legionowo 1993 Mężczyzna Opłacony
24 Stefan Jakubowski 1974 Mężczyzna Opłacony
25 Sylwia Jakubowska 1975 Kobieta Opłacony
26 Dariusz Ostrowski 1967 Mężczyzna Opłacony
27 Krzysztof Grygo Akademia Sportu Medyk 1960 Mężczyzna Opłacony
28 Adam Dyniewicz 1970 Mężczyzna Opłacony
29 Michał Kwiatkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
30 Przemysław Suchecki KS Pomorska 1981 Mężczyzna Opłacony
31 Joanna Suchecka KS Pomorska 1984 Kobieta Opłacony
32 Robert Rybarczyk Orange Polska 1974 Mężczyzna Opłacony
33 Jacek Duda SKPT WARSZAWA 1981 Mężczyzna Opłacony
34 Karolina Wiśniewska 1990 Kobieta Opłacony
35 Marcin Wierzchołowski 1974 Mężczyzna Opłacony
36 Maciej Rudnikowski Darłowskie Charty / bieguzdrowiskowy.pl 1974 Mężczyzna Opłacony
37 Bogdan Kowalczyk Warszawa-Bródno 1962 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Sierzputowski 1991 Mężczyzna Opłacony
39 Iwona Kochman Vege Runners 1963 Kobieta Opłacony
40 Monika Kaczmarek Asics FrontRunner Poland 1989 Kobieta Opłacony
41 Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Opłacony
42 Robert Łada Pawko Runner Team 1979 Mężczyzna Opłacony
43 Grzegorz Sawicki 1978 Mężczyzna Opłacony
44 Monika Łatkowska Grupa Biegowa CHTMO 1975 Kobieta Opłacony
45 Marcin Wądołowski ENERIA 1978 Mężczyzna Opłacony
46 Piotr Bachurski Biuro Turystyczne Kapiteam Piotr Bachurski 1979 Mężczyzna Opłacony
47 Grzegorz Daniluk Bestie OCR Legionowo 1977 Mężczyzna Opłacony
48 Marek Królikowski 1981 Mężczyzna Opłacony
49 Marta Grabowska 1984 Kobieta Opłacony
50 Piotr Okrasa Okrasa Team 1976 Mężczyzna Opłacony
51 Łukasz Boszko 1986 Mężczyzna Opłacony
52 Piotr Kiliński 1975 Mężczyzna Opłacony
53 Robert Siejko 1991 Mężczyzna Opłacony
54 Monika Bytner-Kwiatkowska KS Prefbet Sonarol / Dąbrowski Team 1986 Kobieta Opłacony
55 Rafał Stępniak Markowi Biegacze 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Marcin Joński TEAM KIESZONKA 1975 Mężczyzna Opłacony
57 Hubert Głodny BBKTS 1977 Mężczyzna Opłacony
58 Paulina Saczuk 1996 Kobieta Opłacony
59 Bartosz Rusin 1973 Mężczyzna Opłacony
60 Paweł Maleszka MALBAD 1963 Mężczyzna Opłacony
61 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO 1977 Mężczyzna Opłacony
62 Bogusław Lachawiec Wieliszew Heron Team 1973 Mężczyzna Opłacony
63 Aneta Mazurek osoba prywatna 1980 Kobieta Opłacony
64 Robert Szkółka Wieliszew HERON Team 1973 Mężczyzna Opłacony
65 Marzena Piętka 1978 Kobieta Opłacony
66 Anna Łączkowska Warbud Running Team 1979 Kobieta Opłacony
67 Mariusz Ficek 1983 Mężczyzna Opłacony
68 Michał Gołaszewski Team Kopeć 1976 Mężczyzna Opłacony
69 Monika Trojanowska Wieliszew Heron Team 1987 Kobieta Opłacony
70 Marzena Karaś-Gmitrzuk Bestie OCR Legionowo 1974 Kobieta Opłacony
71 Justyna Fryś Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
72 Rafał Nowak 1980 Mężczyzna Opłacony
73 Michalina Sawicka 2002 Kobieta Opłacony
74 Marlena Krztoń BESTIE OCR LEGIONOWO 1982 Kobieta Opłacony
75 Agnieszka Maniakowska Wybiegaj siebie 1980 Kobieta Opłacony
76 Artur Janikowski Woodrun 1973 Mężczyzna Opłacony
77 Maciej Wieczorek Wieliszew Heron Team 1980 Mężczyzna Opłacony
78 Marek Górnicki Weterani RP 1955 Mężczyzna Opłacony
79 Eryk Zalewski 1989 Mężczyzna Opłacony
80 Marcin Łączkowski LKSW Tajfun 1978 Mężczyzna Opłacony
81 Wiesław Cieślak 1948 Mężczyzna Opłacony
82 Szymon Świerczek BIEGIEM DO AGD SEROCK 1984 Mężczyzna Opłacony
83 Marcin Cieślak Smurfit Kappa Adventure Team 1972 Mężczyzna Opłacony
84 Hubert Gronowski Wieliszew Heron Team 1989 Mężczyzna Opłacony
85 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team 1979 Mężczyzna Opłacony
86 Barbara Sztylko Fundacja Aktywność Dla Wszystkich 1963 Kobieta Opłacony
87 Adam Kacprzak 1982 Mężczyzna Opłacony
88 Katarzyna Ficek Wybiegaj Siebie 1983 Kobieta Opłacony
89 Marta Kwiatkowska Bestie OCR Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
90 Patrycja Gierczyńska 1974 Kobieta Opłacony
91 Ewa Uchal WYBIEGAJ SIEBIE 1985 Kobieta Opłacony
92 Dariusz Krzyżanowski 1980 Mężczyzna Opłacony
93 Pawel KOWNACKI Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Opłacony
94 Marcin Szymajda Biegiem Do Agd Serock 1981 Mężczyzna Opłacony
95 Paweł Gmitrzuk Bestie OCR Legionowo 1974 Mężczyzna Opłacony
96 Jan Skakluk KB Legionowo 1951 Mężczyzna Opłacony
97 Aleksandra Rucka 1994 Kobieta Opłacony
98 Rafał Janiszewski 1989 Mężczyzna Opłacony
99 Jolanta Wagner 1966 Kobieta Opłacony
100 ROBERT WÓJCIK Robert Wójcik Doradztwo Inwestycyjne 1975 Mężczyzna Opłacony
101 Dorota Chotomska 1991 Kobieta Opłacony
102 Marcin Chotomski 1985 Mężczyzna Opłacony
103 Milena Sierzputowska 1994 Kobieta Opłacony
104 Jarosław Olszewski 1956 Mężczyzna Opłacony
105 marek babiuch Run log 1962 Mężczyzna Opłacony
106 Andrzej Worotyński Grupa AW65 1965 Mężczyzna Opłacony
107 Przemysław Woźniak Wieliszew Heron Team 1984 Mężczyzna Opłacony
108 Jarosław Kulik Bestie OCR Legionowo 1975 Mężczyzna Opłacony
109 Marzena Rudnik Bestie OCR Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
110 Yevhen Horbachov 1984 Mężczyzna Opłacony
111 Anna Bialokos GRUPA BIEGOWA CHTMO 1981 Kobieta Opłacony
112 Kamil Bialokos GRUPA BIEGOWA CHTMO 1978 Mężczyzna Opłacony
113 Janusz Falandysz WPRunning Pruszków 1958 Mężczyzna Opłacony
114 Iwona WICHA Be Fit RUN 1987 Kobieta Opłacony
115 Radoslaw Puszkarski Markowi biegacze 1977 Mężczyzna Opłacony
116 Jacek Bednarek MetLife RUN 1971 Mężczyzna Opłacony
117 Maciej Lipowski 1981 Mężczyzna Opłacony
118 Beata Kozak Wybiegaj siebie 1973 Kobieta Opłacony
119 Mateusz Smoliński Go Ursynów! 1985 Mężczyzna Opłacony
120 Bartosz Kupa Klub Biegaczy JYSK 1984 Mężczyzna Opłacony
121 Aleksander Dragan KKL Kielce 1990 Mężczyzna Opłacony
122 Paweł Podkański 1984 Mężczyzna Opłacony
123 Jacek Januchowski DAMY RADE ZEGRZE 1949 Mężczyzna Opłacony
124 Elżbieta Musiał Wybiegaj siebie 1976 Kobieta Opłacony
125 Tomasz Orlinski BHP ORLINSCY 1979 Mężczyzna Opłacony
126 Piotr Iwanowski Biegam po Skrzeszewie 1969 Mężczyzna Opłacony
127 Dorota Czarnota Wybiegaj Siebie 1981 Kobieta Opłacony
128 Agnieszka Truszkowska 1982 Kobieta Opłacony
129 Tomasz Miernicki LKS LOTOS JABŁONNA 1966 Mężczyzna Opłacony
130 Sylwia Lewak-Jaśkowska Bravehearts Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
131 Mateusz Truskawki 1986 Mężczyzna Opłacony
132 Jaworski Dariusz 1964 Mężczyzna Opłacony
133 Przemysław Maciąg Biegaj z Ursusem 1980 Mężczyzna Opłacony
134 Marcin Adamczyk Biegaj z Ursusem / Pawko Runner Team 1977 Mężczyzna Opłacony
135 Dominik Czyż Bestie OCR Legionowo 1983 Mężczyzna Opłacony
136 Artur Detko 1947 Mężczyzna Opłacony
137 Krzysztof Tymicki 1976 Mężczyzna Opłacony
138 Joanna Łącka 1981 Kobieta Opłacony
139 Marcin Franczewski 1979 Mężczyzna Opłacony
140 Jakub Mazurkiewicz CHTMO 1984 Mężczyzna Opłacony
141 Marta Bartykowska PGB 1990 Kobieta Opłacony
142 Tomasz Cieszkowski LKSW Tajfun 1981 Mężczyzna Opłacony
143 Agnieszka Glinka Bravehearts Legionowo 1975 Kobieta Opłacony
144 MONIKA SKROŃSKA WYBIEGAJ SIEBIE 1977 Kobieta Opłacony
145 Agnieszka Adamczuk Markowi Biegacze 1974 Kobieta Opłacony
146 Robert Kamela Leśne Szychy 1972 Mężczyzna Opłacony
147 MONIKA FIRCHAŁ 1981 Kobieta Opłacony
148 Krzysztof Waligórski Markowi Biegacze 1964 Mężczyzna Opłacony
149 Ewa Trypuć-Kupa Klub Biegaczy JYSK 1985 Kobieta Opłacony
150 Jacek Gryz Sunfit Studio 1979 Mężczyzna Opłacony
151 Beniamin Rozczyński Adam Głogowski - Głodny Zwycięstwa 1993 Mężczyzna Opłacony
152 Janusz Czerwiński Damy Rade Zegrze 1960 Mężczyzna Opłacony
153 Filip Lachawiec 2003 Mężczyzna Opłacony
154 Kamil Słupecki TRICLUB 1990 Mężczyzna Opłacony
155 Marcin Mączyński PKO Bank Polski 1977 Mężczyzna Opłacony
156 Adrianna Lachawiec 2002 Kobieta Opłacony
157 Leszek Kleiman Wieliszew Heron Team 1950 Mężczyzna Opłacony
158 Przemek Zawadzki Biegam Na Tarchominie 1981 Mężczyzna Opłacony
159 Tomasz Suska 1981 Mężczyzna Opłacony
160 Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
161 Paweł Pliszka Bravehearts Legionowo 1987 Mężczyzna Opłacony
162 Witold Majewski Bestie Ocr Legionowo 1969 Mężczyzna Opłacony
163 Edyta Niedźwiedzka 1984 Kobieta Opłacony
164 Anna Michalska 1980 Kobieta Opłacony
165 Michał Chełchowski 1998 Mężczyzna Opłacony
166 Tomasz Walerowicz 1981 Mężczyzna Opłacony
167 Marek Kowalski Nuna Team 1981 Mężczyzna Opłacony
168 Maciej Cierniewski Artur Kozłowski Team 1987 Mężczyzna Opłacony
169 Magdalena Kowalska Nuna Team 1988 Kobieta Opłacony
170 Michał Biernacki 2000 Mężczyzna Opłacony
171 Mateusz Lewandowski 1999 Mężczyzna Opłacony
172 Mirosław Urbański 1969 Mężczyzna Opłacony
173 Piotr Nowakowski 1993 Mężczyzna Opłacony
174 Monika Stopka 1992 Kobieta Opłacony
175 Adam Ciecieląg 2005 Mężczyzna Opłacony
176 Piotr Ciecieląg 1972 Mężczyzna Opłacony
177 Marcin Sieradz 1979 Mężczyzna Opłacony
178 Marek Łomot 1971 Mężczyzna Opłacony
179 Marcin Grzelak 1980 Mężczyzna Opłacony
180 Barbara Serafin 2002 Kobieta Opłacony
181 Agnieszka ŁOŃ Bestie OCR Legionowo 1981 Kobieta Opłacony
182 Marcin Grotowski 1985 Mężczyzna Opłacony
183 Arkadiusz Gawlik Biegam na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
184 Michał Smoliński 1976 Mężczyzna Opłacony
185 Marek Gruza BieganiePo40.pl 1976 Mężczyzna Opłacony
186 Anna Szymanik 2004 Kobieta Opłacony
187 Lidia Szymanik 1979 Kobieta Opłacony
188 Bartłomiej Falkowski Piekielni Warszawa 1989 Mężczyzna Opłacony
189 Katarzyna Gorlo-Olszewska Piekielni Warszawa 1988 Kobieta Opłacony
190 Andrzej Gramann Wieliszew Heron Team 1949 Mężczyzna Opłacony
191 ARTUR GAWRYŚ 1982 Mężczyzna Opłacony
192 Magdalena Zawadzka AKS POLONIA WARSZAWA 1981 Kobieta Opłacony
193 Łukasz Świesiulski GGKS Victus Rębków 1992 Mężczyzna Opłacony
194 Robert Chałupczyński 1972 Mężczyzna Opłacony
195 Maciej Górski 1973 Mężczyzna Opłacony
196 Marta Daniszewska Bks wataha Warszawa 1980 Kobieta Opłacony
197 Romana Michlicka 1978 Kobieta Opłacony
198 Jacek Noworyta ASA TEAM Biegiem po zdrowie 1942 Mężczyzna Opłacony
199 Paulina Trifonow 1996 Kobieta Opłacony
200 Piotr Chruścik 1974 Mężczyzna Opłacony
201 Adrian Dębiec Gwiazdki Baskeciku 1996 Mężczyzna Opłacony
202 Karolina Sarnowska ProRunning Promotion 1980 Kobieta Opłacony
203 Piotr Stasiowski Stajnia Balona 1986 Mężczyzna Opłacony
204 Hubert Skłucki Run Team Nasielsk 1979 Mężczyzna Opłacony
205 Piotr Kryczek 1963 Mężczyzna Opłacony
206 Maciej Podsiadły ITP 1989 Mężczyzna Opłacony
207 Vitalii Zolin 1993 Mężczyzna Opłacony
208 Anna Bulik DD Running Team 1996 Kobieta Opłacony
209 Malwina Florczak 1986 Kobieta Opłacony
210 Paweł Bębenek MFC Malwina Florczak 1983 Mężczyzna Opłacony
211 Magdalena Rochnowska Krystyna Rochnowska 1977 Kobieta Opłacony
212 artur rochnowski Krystyna Rochnowska 1973 Mężczyzna Opłacony
213 Grzegorz Wawrzynkiewicz Runner`s Power Śrem 1975 Mężczyzna Opłacony
214 Adam Goździewski 1973 Mężczyzna Opłacony
215 Łukasz Piątek 1984 Mężczyzna Opłacony
216 Kasia Zdziech 1983 Kobieta Opłacony
217 Małgorzata Płuciś Wybiegają Siebie 1989 Kobieta Opłacony
218 Mateusz Szmigielski 1990 Mężczyzna Opłacony
219 Martyna Barszczewska 1998 Kobieta Opłacony
220 Urszula Gutowska 1984 Kobieta Opłacony
221 Dorota Fortuna Szypcy i Wściekli 1976 Kobieta Opłacony
222 Mirosław Kowalczyk PWPW S.A. 1977 Mężczyzna Opłacony
223 Sylwia Topolska Warbud Running Team 1985 Kobieta Opłacony
224 Damian Zalewski 1985 Mężczyzna Opłacony
225 Iwona Uryń 1983 Kobieta Opłacony
226 Zbigniew Brzozowski Brak 1936 Mężczyzna Opłacony
227 Mariusz Małek 1974 Mężczyzna Opłacony
228 Marina Palii 1983 Kobieta Opłacony
229 Karolina Kołodziejczyk 1998 Kobieta Opłacony
230 Marcin Potoczny 1978 Mężczyzna Opłacony
231 Mariusz Banaszek 1984 Mężczyzna Opłacony
232 Michał Podliński 1993 Mężczyzna Opłacony
233 Ewa Jagielska KS PREFBET-SONAROL 1982 Kobieta Opłacony
234 Wioleta Sikorska 1982 Kobieta Opłacony
235 Remigiusz Jankowski 1965 Mężczyzna Opłacony
236 Paweł Młodzikowski KB V-Max Adamów 1987 Mężczyzna Opłacony
237 Teresa Jarmużewska TiA 1971 Kobieta Opłacony
238 Piotr Lipiński 1977 Mężczyzna Opłacony
239 Ariel Dziergas 1988 Mężczyzna Opłacony
240 Eugeniusz Karmiłowicz Indywidualnie 1962 Mężczyzna Opłacony
241 Mariusz Nosarzewski GB Press Team 1974 Mężczyzna Opłacony
242 Paweł Słobodzian 1987 Mężczyzna Opłacony
243 Paweł Nerko Nerko 1986 Mężczyzna Opłacony
244 kazimierz Romański kb legionowo 1964 Mężczyzna Opłacony
245 Paweł Milewski Bravehearts Legionowo 1991 Mężczyzna Opłacony
246 Damian Ragan 1968 Mężczyzna Opłacony
247 Marek Dobrzyński Bad Organizer Team 1976 Mężczyzna Opłacony
248 Ewa Chełchowska BRBK - biegli w podatkach 1992 Kobieta Opłacony
249 Przemysław Walasek Bartek Trenuje Team 1976 Mężczyzna Opłacony
250 Grzegorz Lesiuk 1968 Mężczyzna Opłacony
251 Andrzej Korkosz 1977 Mężczyzna Opłacony
252 ROBERT Kowalski V-MAX ADAMÓW 1976 Mężczyzna Opłacony
253 Tomasz Chęc 1988 Mężczyzna Opłacony
254 Bartłomiej Zyborowicz bartlomiejzyborowicz.pl 1998 Mężczyzna Opłacony
255 Monika Wesołowska 1983 Kobieta Opłacony
256 Piotr Kacperski 1982 Mężczyzna Opłacony
257 Zofia Rzeźniczak Eneria Sp. z o.o. 1984 Kobieta Opłacony
258 Paweł Wójciak 1980 Mężczyzna Opłacony
259 Tomasz Weiss 1975 Mężczyzna Opłacony
260 Artur Żuchowski MY MIESZKAŃCY 1976 Mężczyzna Opłacony
261 Krzysztof Bogucki 1981 Mężczyzna Opłacony
262 Mateusz Paruch 1991 Mężczyzna Opłacony
263 Jan Baran 1986 Mężczyzna Opłacony
264 Emilia Mazek Wilga Garwolin 1993 Kobieta Opłacony
265 Paweł Urbański KERK-PALM IS TEAM 1969 Mężczyzna Opłacony
266 robert bartczak 1970 Mężczyzna Opłacony
267 Artur Jędreas 2000 Mężczyzna Opłacony
268 Marcin Baranowski 1985 Mężczyzna Opłacony
269 Agnieszka Ziędalska MGKL 1974 Kobieta Opłacony
270 Łukasz Puchalski 1986 Mężczyzna Opłacony
271 Stanisław Przypaśniak MUCS 1970 Mężczyzna Opłacony
272 Agata Jarocka 1983 Kobieta Opłacony
273 Stanisław Osiński 1951 Mężczyzna Opłacony
274 Tymek Tobiasz CHTMO 2004 Mężczyzna Opłacony
275 Michał Rychcik Biegam u Kolesi 1973 Mężczyzna Opłacony
276 Piotr Zieliński Patotato 1988 Mężczyzna Opłacony
277 Radosław Fałatowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
278 Wojtek Chylak WIELISZEW HERON TEAM 1968 Mężczyzna Opłacony
279 Gorka Isasi Athletic 1971 Mężczyzna Opłacony
280 Siedliska Własinowicz ORT ŁOMIANKI 1990 Mężczyzna Opłacony
281 Artur Kobuszewski Biegowy Wariat Team /SBRT Warszawa 1980 Mężczyzna Opłacony
282 Agnieszka Żuraniewska Nudne Piątki 1977 Kobieta Opłacony
283 Oleg Rusnak 1984 Mężczyzna Opłacony
284 Kamil Tarnowski Westwing 1992 Mężczyzna Opłacony
285 Wojciech Narożny Westwing 1993 Mężczyzna Opłacony
286 Krzysztof Miazga Westwing 1982 Mężczyzna Opłacony
287 Adam KUBICKI 1988 Mężczyzna Opłacony
288 Adam Jackiewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
289 Jakub Godlewski 1996 Mężczyzna Opłacony
290 Michał Strawa Bestie OCR Legionowo 1978 Mężczyzna Opłacony
291 Aleksandra Czarniakowska Fit Szparagi 1984 Kobieta Opłacony
292 Aleksandra Fijałkowska Bestie OCR Legionowo 1984 Kobieta Opłacony
293 MAGDALENA TALAROWSKA Polankowa street 1976 Kobieta Opłacony
294 Aleksandra Badeja-Pryciuk 1990 Kobieta Opłacony
295 Michał Machnacki LKS Lotos Jabłonna 1976 Mężczyzna Opłacony
296 Kamil Rybak 1984 Mężczyzna Opłacony
297 Tomasz Żegarski 1978 Mężczyzna Opłacony
298 Marzena SIKORSKA Polankowa Street 1976 Kobieta Opłacony
299 Kamil Brodzik 2000 Mężczyzna Opłacony
300 Oskar Pryciuk 1984 Mężczyzna Opłacony
301 Wawrzyniec Bąk Prosper Capital Dom Maklerski 1989 Mężczyzna Opłacony
302 Łukasz Matuszewski BW Runnig TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
303 Sabina Jarząbek KKL Kielce 1993 Kobieta Opłacony
304 Michał Benisz TRIpasja 1995 Mężczyzna Opłacony
305 Małgorzata Kłopotowska 1987 Kobieta Opłacony
306 Jozef Vali Westwing 1993 Mężczyzna Opłacony
307 Sebastian Czochara Westwing 1978 Mężczyzna Opłacony
308 Łukasz Traczyk UKS "DZIEWIĄTKA" KUTNO 1998 Mężczyzna Opłacony
309 Krzysztof Roszak LO Komornica Team 1980 Mężczyzna Opłacony
310 Marcin Asłanowicz Żórawski Team 1975 Mężczyzna Opłacony
311 Matylda Asłanowicz Żórawski Team 2005 Kobieta Opłacony
312 Zbigniew Kalinowski 1966 Mężczyzna Opłacony
313 Natalia Piasta-serafin Wieliszew heron team 1979 Kobieta Opłacony
314 Tomek Rusinowicz Szypcy i Wściekli 1985 Mężczyzna Opłacony
315 Malwina Grzeszczyk 1985 Kobieta Opłacony
316 Hubert Misiak 1980 Mężczyzna Opłacony
317 Vitalii Bilyi 1992 Mężczyzna Opłacony
318 Norbert Ratajczak 8 1979 Mężczyzna Opłacony
319 Andrii Malovatskyi Warsaw Run Club 1988 Mężczyzna Opłacony
320 Maciej Szpil Klub Użytkowników P@PL 1983 Mężczyzna Opłacony
321 Leszek Łygas 1988 Mężczyzna Opłacony
322 Michał Zdziech PWK Legionowo 1985 Mężczyzna Opłacony
323 Kamil Bułka TRIpasja 1996 Mężczyzna Opłacony
324 Tomasz Murawski Biegaj z ursusem 1988 Mężczyzna Opłacony
325 Marcin Glinicki 1975 Mężczyzna Opłacony
326 Jacek Kościak 1976 Mężczyzna Opłacony
327 Agnieszka Bąk Pawko Runner Team 1989 Kobieta Opłacony
328 Wojciech Święcicki Szkoła Podstawowa Specjalna dla Niewidomych 1963 Mężczyzna Opłacony
329 Bartosz Latawiec TriYo z Legio 1978 Mężczyzna Opłacony
330 Maciej Suchodolski 1985 Mężczyzna Opłacony
331 Patryk Kościelski 1975 Mężczyzna Opłacony
332 Juan Antonio Antolín Pérez 1986 Mężczyzna Opłacony
333 Michał Szybalski Markowi Biegacze 1986 Kobieta Opłacony
334 Marzena Tokarska Fit szparagi 1982 Kobieta Opłacony
335 Jacek Krasuski 1973 Mężczyzna Opłacony
336 Anna Pelc 1976 Kobieta Opłacony
337 ADAM Lisiecki Dekownicy 1985 Mężczyzna Opłacony
338 Michał Sobkiewicz Enax Run4Fun 1983 Mężczyzna Opłacony
339 Dariusz Wiącek 1980 Mężczyzna Opłacony
340 Sylwia Ziemkiewicz 1979 Kobieta Opłacony
341 Rafał Kokoszko 1992 Mężczyzna Opłacony
342 Piotr Kuffel Żórawski Team / Bractwo Biegowe BGK 1985 Mężczyzna Opłacony
343 Marek Kołomański Ekobiegi 1978 Mężczyzna Opłacony
344 Łukasz Falkowski Warsaw Run Club 1986 Mężczyzna Opłacony
345 Artur Pawiński Adidas Runners Warsaw 1978 Mężczyzna Opłacony
346 Agnieszka Zień Hamilton 1985 Kobieta Opłacony
347 Sylwia Ptaszek 1976 Kobieta Opłacony
348 Michał Kalinowski Fanklub Michała Kalinowskiego 1990 Mężczyzna Opłacony
349 Tomasz Duliban 1986 Mężczyzna Opłacony
350 Mateusz Makowski 1990 Mężczyzna Opłacony
351 Grzegorz Dowiat Weteran RP 1976 Mężczyzna Opłacony
352 Anna Romańczuk 1985 Kobieta Opłacony
353 Michał Romańczuk 1979 Mężczyzna Opłacony
354 Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Opłacony
355 Krzysztof Kuzin 1985 Mężczyzna Opłacony
356 Emil Łotowski 1990 Mężczyzna Opłacony
357 Rafał Kaza Tajfun Legionowo 1993 Mężczyzna Opłacony
358 Małgorzata Pełka 2000 Kobieta Opłacony
359 Paweł Regulski Skarbiec TFI 1978 Mężczyzna Opłacony
360 Marcin Moczulski 1975 Mężczyzna Opłacony
361 Adrian Mostowski 2000 Mężczyzna Opłacony
362 Sylwia Grzybowska 1987 Kobieta Opłacony
363 Angelika Patejuk 2000 Kobieta Opłacony
364 Piotr Ducki 1996 Mężczyzna Opłacony
365 Maciej Dutkiewicz Markowi Biegacze 1987 Mężczyzna Opłacony
366 Ewa Szyszko Markowi Biegacze 1980 Kobieta Opłacony
367 Tulio Risueño 1984 Mężczyzna Opłacony
368 Włodzimierz Wiśniewski 1995 Mężczyzna Opłacony
369 Izabela Majstruk Zmitek Team 1975 Kobieta Opłacony
370 Łukasz Jaworek TriYo z Legio 1979 Mężczyzna Opłacony
371 Rafał Jankowski Brak 1977 Mężczyzna Opłacony
372 Piotr Prusiński IDZIEMY TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
373 Mateusz Szybiński 1992 Mężczyzna Opłacony
374 Weronika Prusińska 1996 Kobieta Opłacony
375 Piotr Kościuczuk 1997 Mężczyzna Opłacony
376 Sebastian Puzia 1975 Mężczyzna Opłacony
377 Jacek Makowski Timbud Team 1969 Mężczyzna Opłacony
378 Adrian Lach Triclub 1979 Mężczyzna Opłacony
379 Artur Mostowski Markowi Biegacze 1973 Mężczyzna Opłacony
380 Paweł Natorski 2000 Mężczyzna Opłacony
381 Mariya Polishchuk UNTS Warszawa 1994 Kobieta Opłacony
382 Marcin Grądzik 1990 Mężczyzna Opłacony
383 Anna Wijatkowska 2001 Kobieta Opłacony
384 Jarosław GAJOWNICZEK Bestie OCR Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
385 Rafał Gontarczyk RLTL Optima Radom 1989 Mężczyzna Opłacony
386 Jacek Wójcik 1980 Mężczyzna Opłacony
387 Zygmunt Kozak 1955 Mężczyzna Opłacony
388 Agnieszka Osiecka 1983 Kobieta Opłacony
389 Agata Podlecka 1988 Kobieta Opłacony
390 Anna Chodkowska Fit Szparagi 1982 Kobieta Opłacony
391 Wiesław Łobejko Bravehearts Legionowo 1968 Mężczyzna Opłacony
392 Robert Wiśniewski 1974 Mężczyzna Opłacony
393 Marek Mazur CPI 1967 Mężczyzna Opłacony
394 Oktawia Markowska 1979 Kobieta Opłacony
395 Rafał Małolepszy Adam Draczyński Running Team 1993 Mężczyzna Opłacony
396 Daniel Kowalski 2005 Mężczyzna Opłacony
397 Piotr Józefowicz biegusiem.pl 1982 Mężczyzna Opłacony
398 Przemek Ciok KS Staszewscy 1980 Mężczyzna Opłacony
399 Kinga Antczak 2000 Kobieta Opłacony
400 Bartosz Antczak 2003 Mężczyzna Opłacony
401 Jakub Owczuk 2000 Mężczyzna Opłacony
402 Marcin Owczuk 1974 Mężczyzna Opłacony
403 RAFAŁ KOWALCZYK ASICS FrontRunner Poland $ Żórawski Team 1993 Mężczyzna Opłacony
404 Adam Czarnecki PW-K Legionowo 1971 Mężczyzna Opłacony
405 Daniel ŻOCHOWSKI Żórawski TEAM 1997 Mężczyzna Opłacony
406 Tomasz Bąbel 1991 Mężczyzna Opłacony
407 Sławomir Jastrzębski Bestie OCR Legionowo 1978 Mężczyzna Opłacony
408 Kamil Lesisz UNTS Warszawa 1984 Mężczyzna Opłacony
409 Zbigniew Dec 1989 Mężczyzna Opłacony
410 Rafał Bobowicz Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej 1988 Mężczyzna Opłacony
411 Robert Ochtabiński 1974 Mężczyzna Opłacony
412 Dariusz Dziwak 1991 Mężczyzna Opłacony
413 Weronika Majchrowicz 1995 Kobieta Opłacony
414 Dominika Popielarska 1987 Kobieta Opłacony
415 Magdalena Sobczak 1990 Kobieta Opłacony
416 Adrianna Gardias Zabiegany student 1998 Kobieta Opłacony
417 Mateusz Kopczyński 2004 Mężczyzna Opłacony
418 Tomasz Czarnocki 1971 Mężczyzna Opłacony
419 Edyta Majewska Majewska Wybiegaj siebie 1977 Kobieta Opłacony
420 Bogus Gratkowski Gratkowscy 1970 Mężczyzna Opłacony
421 Justyna Grad Bestie OCR Legionowo 1966 Kobieta Opłacony
422 Monika Kwiatkowska Jakóbczyk BdsPZŻ 1980 Kobieta Opłacony
423 Anna Szlendak Wybiegaj Siebie 1983 Kobieta Opłacony
424 Kamil Szymaniak 1990 Mężczyzna Opłacony
425 Dorota Cabańska 1979 Kobieta Opłacony
426 Wojciech Mossakowski UNTS Warszawa 1998 Mężczyzna Opłacony
427 Dariusz Dalgiewicz 1957 Mężczyzna Opłacony
428 Anna Liszewska Biegam bo biegam 1984 Kobieta Opłacony
429 Bartosz Morawski Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Opłacony
430 Marta Truszkowska Bestie OCR Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
431 Marek Glasser 1949 Mężczyzna Opłacony
432 Paweł Truszkowski 1985 Mężczyzna Opłacony
433 Bartłomiej Kondratowicz 1985 Mężczyzna Opłacony
434 Jakub Kurowski 1984 Mężczyzna Opłacony
435 Łukasz Gołaszewski 1981 Mężczyzna Opłacony
436 Michał Szymczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
437 Martyna Zapolska Droga wolna 1982 Kobieta Opłacony
438 Bartłomiej Wasiak 1988 Mężczyzna Opłacony
439 Mateusz Szwarcer Droga wolna 1980 Mężczyzna Opłacony
440 Albano Neira Navarro 1977 Mężczyzna Opłacony
441 Natalia Neira Navarro 1980 Kobieta Opłacony
442 Magdalena Bąk 1980 Kobieta Opłacony
443 Magdalena Młynarczyk 1983 Kobieta Opłacony
444 Iwona Oktaba 1983 Kobieta Opłacony
445 Piotr Rapacki 1978 Mężczyzna Opłacony
446 Izabela Sklodowska Jechna Grupa Biegowa CHTMO 1983 Kobieta Opłacony
447 Arek Więch 1993 Mężczyzna Opłacony
448 Mariusz Więch 1973 Mężczyzna Opłacony
449 Andrzej Starżyński JMP Flowers UMCS Lublin 1990 Mężczyzna Opłacony
450 Kamil Jankowski 1995 Mężczyzna Opłacony
451 Sebastian Stempniak PKO BP 1985 Mężczyzna Opłacony
452 Jakub Stępnowski 1989 Mężczyzna Opłacony
453 Justyna Lotko 1981 Kobieta Opłacony
454 Hubert Dubiel Damy Rade Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
455 Andrzej Suwald JacekBiega Running Team 1961 Mężczyzna Opłacony
456 Marcin Rębiejewski 1980 Mężczyzna Opłacony
457 Piotr Hryszkiewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
458 Weronika Dzięgielewska 1984 Kobieta Opłacony
459 Roman Sabat j=23 nadaje 1970 Mężczyzna Opłacony
460 Michał Rusin Korkey Agnieszka Rusin 2001 Mężczyzna Opłacony
461 Mieczyslaw Blicharz 1966 Mężczyzna Opłacony
462 Robert Józwik HARX TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
463 Krzysztof Grono V-Max Adamów 1975 Mężczyzna Opłacony
464 Monika Żołnierzak Bravehavrts 1981 Kobieta Opłacony
465 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
466 Adam Laskowski 1989 Mężczyzna Opłacony
467 Weronika Fortuniak UNTS Warszawa 1998 Kobieta Opłacony
468 Piotr Tartanus POWER TRAINING 1972 Mężczyzna Opłacony
469 Jacek Salamandra 1976 Mężczyzna Opłacony
470 Klaudia Wojcieszak Bravehearts Legionowo 1979 Kobieta Opłacony
471 Paweł Mańk Markowi Biegacze 1974 Mężczyzna Opłacony
472 Marcin Kruk 1980 Mężczyzna Opłacony
473 Jarosław Niemyjski 1983 Mężczyzna Opłacony
474 Krzysztof Fedorowicz 1990 Mężczyzna Opłacony
475 Paulina Pietrzak Bestie OCR Legionowo 2000 Kobieta Opłacony
476 Bartosz Sosnowski 1977 Mężczyzna Opłacony
477 MAREK KINASIEWICZ 1952 Mężczyzna Opłacony
478 Łukasz Malec 1986 Mężczyzna Opłacony
479 Malgorzata Krasna - 1979 Kobieta Opłacony
480 Klaudia Węglarska 1990 Kobieta Opłacony
481 Adam Waligóra Szypcy i Wściekli 1990 Mężczyzna Opłacony
482 Aleksandra Zawadzka DD Running Team 1993 Kobieta Opłacony
483 Łukasz Bąk BIEGIEM DO AGD SEROCK 1982 Mężczyzna Opłacony
484 Waldemar Goczyński TKKF Kubuś Sierpc 1977 Mężczyzna Opłacony
485 Marek Kwiecień Markowi Biegacze 1984 Mężczyzna Opłacony
486 Marta Okoń 1987 Kobieta Opłacony
487 Piotr Parfianowicz UNTS Warszawa 1994 Mężczyzna Opłacony
488 Sebastian Strumnik Bestie OCR Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
489 Michał Przygoda 2002 Mężczyzna Opłacony
490 Ewa Pokojska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
491 Krystian Maciejewski Bestie OCR Legionowo 1992 Mężczyzna Opłacony
492 Konrad Mróz 1978 Mężczyzna Opłacony
493 Dominik Stankiewicz Muzyk Sportowy 1989 Mężczyzna Opłacony
494 Katarzyna Kołodziej 1986 Kobieta Opłacony
495 Marlena Fijalska 1987 Kobieta Opłacony
496 Iwona Karwowska 1985 Kobieta Opłacony
497 Leszek Kielak ENTRE RUNNING 1987 Mężczyzna Opłacony
498 Dominika Kłoda ASICS FrontRunner Poland 1996 Kobieta Opłacony
499 Karolina Ślusarczyk 1990 Kobieta Opłacony
500 Kamil Miklaszewski 1983 Mężczyzna Opłacony
501 Adam Golnik 1988 Mężczyzna Opłacony
502 Marian Miklaszewski 1961 Mężczyzna Opłacony
503 Maja Pisarek 1979 Kobieta Opłacony
504 Robert Bieroń 1971 Mężczyzna Opłacony
505 Mateusz Oczkowski Grupa Biegowa CHTMO 1978 Mężczyzna Opłacony
506 Justyna Barańska Rozbiegany Sulejówek 1980 Kobieta Opłacony
507 Robert Chojecki Trener Biegania Kamila Pobłocka-Dobrowolska 1995 Mężczyzna Opłacony
508 Michał Kuna 1978 Mężczyzna Opłacony
509 Izabela Buczek Wybiegaj się 1973 Kobieta Opłacony
510 Valentyna Veretska 1990 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Trąbicki 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Targonski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Głowacka Młody vs Stary 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Dąbrowski Józefów 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Ptaszek 2002 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Szymańska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Chyczewska CEWIR Centrum Edukacji Wychowania i Rozwoju 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Paciorek Markowi Biegacze 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Filip Zabagło Team87 2005 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Reks 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Szczepański BH Legionowo 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Pawliczak 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Rochnowski Team87 2005 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Justyna Czyż 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Olszewska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Krajewska 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Taber AZS SGH 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystyna Rzymowska 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Sobota Bravehearts Legionowo 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Pałyga 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Barski 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Malinowska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Mroziewicz 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Podwysocki Tri-Level 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Tomczak Koci Pazur 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Krupiński Dąbrowski Team 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Michlicki 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Suchodolski Ks Staszewscy 1972 Mężczyzna Opłacony
[brak] Marzena Saczuk 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Mazur Pawko Runner Team 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michal Budnicki 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Jankowski Gamoń 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Podliński Ciechanów 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Myszkowska 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oskar Rosa 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Kwasiborski TKKF KUBUŚ SIERPC 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Świętochowski MKB Dreptak 2004 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Michurska 1990 Kobieta Opłacony
[brak] Piotr Jaworski Markowi Biegacze 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kleczewski UKS Filipides Teresin 2005 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kozlowski AKS POLONIA WARSZAWA 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] PIOTR ŁUNIEWSKI 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Gadomski PKO Bank Polski/Żórawski TEAM 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Górski Biegam u Kolesi 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Skopp 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Budniak KB TKKF Promyk Ciechanów 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Kryszkiewicz 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Weronika Michalczewska Wybiegaj Siebie 1990 Kobieta Nieopłacony