Bieg nad Łąkami - Bieg 5 km

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
36/100
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Anna Chmiel 1989 Kobieta Opłacony
2 Anna Biernacka Sprachagenturdarek 1976 Kobieta Opłacony
3 Marcin Gałkowski 1983 Mężczyzna Opłacony
4 Ewa Porycka - 1981 Kobieta Opłacony
5 Daniel Maćkowski Zabiegany Wołomin 1980 Mężczyzna Opłacony
6 Artur Podleśny Zabiegany Wołomin 1993 Mężczyzna Opłacony
7 Katarzyna Ławecka 1987 Kobieta Opłacony
8 Juliusz Rzewuski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
9 Piotr Patejuk 1983 Mężczyzna Opłacony
10 Kinga Szczypkowska Zabiegany Wołomin 1981 Kobieta Opłacony
11 KRZYSZTOF SZUBKA ZABIEGANY WOŁOMIN 1963 Mężczyzna Opłacony
12 Barbara Łozak-Sereda Zabiegany Wołomin 1979 Kobieta Opłacony
13 Patrycja Sosnowska 2004 Kobieta Opłacony
14 Ewa Cygas Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Opłacony
15 Ewelina Kapica 1985 Kobieta Opłacony
16 Karolina Wiśniewska 1990 Kobieta Opłacony
17 Paweł Puławski 1977 Mężczyzna Opłacony
18 edyta babicka Brak 1979 Kobieta Opłacony
19 pawel Babicki Brak 1981 Mężczyzna Opłacony
20 Marta Zawadka Zabiegany Wołomin 1986 Kobieta Opłacony
21 Wojciech Plichta Rada Miejska w Wołominie 1985 Mężczyzna Opłacony
22 Jarosław Portachga Zabiegany Wołomin 1977 Mężczyzna Opłacony
23 Łukasz Marek 1983 Mężczyzna Opłacony
24 Mariusz Grzybowski 1965 Mężczyzna Opłacony
25 Tomasz Brzozowski Im Szybciej Tym Szybciej 1991 Mężczyzna Opłacony
26 Agata Barkowska 1984 Kobieta Opłacony
27 Katarzyna Kornacka ZABIEGANY WOŁOMIN 2004 Kobieta Opłacony
28 Dominik Kornacki ZABIEGANY WOŁOMIN 1980 Mężczyzna Opłacony
29 Rafał Szulkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
30 Sylwia Rudnik 1985 Kobieta Opłacony
31 Marek Jusiński 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Edyta Majewska Widłorogi 1983 Kobieta Opłacony
33 Wincenty Kisiel Widłorogi 1949 Mężczyzna Opłacony
34 Mieszko Urbanowski Grupa Biegowa UM W-wa 1980 Mężczyzna Opłacony
35 Daniel Hryckowian 1991 Mężczyzna Opłacony
36 Paweł Grochowski BiegamBoLubięZąbkiTeam 1976 Mężczyzna Opłacony
37 Katarzyna Bisowska 1976 Kobieta Opłacony
38 Daniel Gontarek Zabiegany Wołomin 1984 Mężczyzna Opłacony
39 Amelia Bisowska 2004 Kobieta Opłacony
40 Szymon Bisowski 2008 Mężczyzna Opłacony
41 Maksymilian Mielczarek 1996 Mężczyzna Opłacony
42 Ilona Brusiło 1984 Kobieta Opłacony
43 Agnieszka Kuśmierska-Kuśmierczyk 1991 Kobieta Opłacony
44 Marcin Kuśmierski-Kuśmierczyk 1994 Mężczyzna Opłacony
45 Tomasz Majewski WIDŁOROGI 1980 Mężczyzna Opłacony
46 Cezary Witas 1972 Mężczyzna Opłacony
47 Bianca Brzozowska 2008 Kobieta Opłacony
48 Piotr Kalisiak 1968 Mężczyzna Opłacony
49 Natalia Tejchma 1979 Kobieta Opłacony
50 Marta Hoppe 1982 Kobieta Opłacony
51 Ewa Gwiazda 1988 Kobieta Opłacony
52 Marcin Pełszyk 1979 Mężczyzna Opłacony
53 Elwira Laskowska 1987 Kobieta Opłacony
54 Tomasz Laskowski 1986 Mężczyzna Opłacony
55 Michał Wojda Orły Klembów 1983 Mężczyzna Opłacony
56 Waldemar Najfeld Markowi Biegacze 1975 Mężczyzna Opłacony
57 Anna Niewiadomska NW CZŁAPSKI TEAM 1964 Kobieta Opłacony
58 Krzysztof Woch Widłorogi 1980 Mężczyzna Opłacony
59 Iwona Rogucka 1991 Kobieta Opłacony
60 Maciej Rogucki 1991 Mężczyzna Opłacony
61 Karol Jankowski 1998 Mężczyzna Opłacony
62 Lidia Łukasiak 1984 Kobieta Opłacony
63 Zuzanna Roszczyk 1997 Kobieta Opłacony
64 Mateusz Jaskułowski 1998 Mężczyzna Opłacony
[brak] ARKADIUSZ JAROS VEGE RUNNERS 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Moćko 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Moćko 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Emilia polnau 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Gołaszewski Zabiegany Wołomin 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Wojda Orły Klembów 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Krzymowski KB Klembów Biega 1990 Mężczyzna Nieopłacony