Bieg nad Łąkami - Bieg 10 km

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
80/150
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
101 Mariusz Sobczak 1974 Mężczyzna Opłacony
102 Paweł Paciorek 1980 Mężczyzna Opłacony
103 Krzysztof Chmiel 1987 Mężczyzna Opłacony
104 Wojciech Baran 1997 Mężczyzna Opłacony
105 Przemysław Baran Garnuchy 1999 Mężczyzna Opłacony
106 Dariusz Biernacki Sprachagenturdarek 1971 Mężczyzna Opłacony
107 Jarek Rybaczuk Zabiegany Wołomin 1977 Mężczyzna Opłacony
108 Maciej Szczotko Zabiegany Wołomin 1981 Mężczyzna Opłacony
109 Magdalena Mosakowska Zabiegany Wołomin 1980 Kobieta Opłacony
110 Romuald Czerniawski Zabiegany Wołomin 1967 Mężczyzna Opłacony
111 Maciej Miechowski 1992 Mężczyzna Opłacony
112 Elżbieta Szczurowska 1990 Kobieta Opłacony
113 Halina Zach Zabiegany Wołomin 1978 Kobieta Opłacony
114 Darek Gotowiec Bóbr Tłuszcz 1973 Mężczyzna Opłacony
115 Tomasz Wardak Radzymin Run Team 1973 Mężczyzna Opłacony
116 Agnieszka Wardak Radzymin Run Team 1973 Kobieta Opłacony
117 Krzysztof Kucucha Radzymin Run Team 1975 Mężczyzna Opłacony
118 Arkadiusz Łukasiak Mińska Grupa Rowerowa 1966 Mężczyzna Opłacony
119 Damian Rosiak 1985 Mężczyzna Opłacony
120 Łukasz Makowski 1981 Mężczyzna Opłacony
121 Waldemar Zdunek Bóbr Tłuszcz 1965 Mężczyzna Opłacony
122 Edyta Zdunek Bóbr Tłuszcz 1970 Kobieta Opłacony
123 Urszula Rogucka Zbiegany Wołomin 1959 Kobieta Opłacony
124 Hanna Kolaj ***** *** 1981 Kobieta Opłacony
125 Krzysztof Szczypkowski ZABIEGANY WOŁOMIN 1978 Mężczyzna Opłacony
126 Jakub Oleksiak 2004 Mężczyzna Opłacony
127 Szymon Ławecki 1978 Mężczyzna Opłacony
128 Jowita Wójcik 1984 Kobieta Opłacony
129 Grzegorz Sereda Zabiegany Wołomim 1979 Mężczyzna Opłacony
130 Karol Dudek Prosiaki 1991 Mężczyzna Opłacony
131 Urszula Tomaszewska Zabiegany Wołomin 1976 Kobieta Opłacony
132 Krzysztof Waligórski Markowi Biegacze 1964 Mężczyzna Opłacony
133 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
134 Agnieszka Adamczuk Markowi Biegacze 1974 Kobieta Opłacony
135 Eliza Szczechura Zabiegany Wołomin 1982 Kobieta Opłacony
136 Jacek Ośko Prosiaki 1991 Mężczyzna Opłacony
137 Tomasz Rosłon 1995 Mężczyzna Opłacony
138 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team 1979 Mężczyzna Opłacony
139 Katarzyna Dejer Kasia i Tomek Team 1992 Kobieta Opłacony
140 Robert Bolimowski Warszawa 1978 Mężczyzna Opłacony
141 Piotr Wojcieszkiewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
142 Kinga Gołaszewska - 1997 Kobieta Opłacony
143 Grzegorz Knyt Fitness Klub Forma 1985 Mężczyzna Opłacony
144 Kamil Lubowiecki 1988 Mężczyzna Opłacony
145 Roman Rychlicki Zabiegany Wołomin 2000 Mężczyzna Opłacony
146 Natalia Połaska 1990 Kobieta Opłacony
147 Iwona Boryceusz-Matusiak Zabiegany Wołomin 1984 Kobieta Opłacony
148 Mariusz Bisowski 1974 Mężczyzna Opłacony
149 PAWEŁ ŻUK Biegam Na Tarchominie 1975 Mężczyzna Opłacony
150 Stanisław Piszczek 1973 Mężczyzna Opłacony
151 Przemysław Tulik 1967 Mężczyzna Opłacony
152 Michał Janiszewski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
153 Bogdan Kowalczyk 1962 Mężczyzna Opłacony
154 Emilia Windloch Zabiegany Wołomin 1984 Kobieta Opłacony
155 Katarzyna Banasik-Urbanowska Grupa Biegowa UM W-wa 1987 Kobieta Opłacony
156 Hanna Nejfeld Markowi Biegacze 1976 Kobieta Opłacony
157 Agnieszka Całka Radzymin Run Team 1977 Kobieta Opłacony
158 Grzegorz Całka Radzymin Run Team 1975 Mężczyzna Opłacony
159 Michał Adamski Radzymin Run Team 1989 Mężczyzna Opłacony
160 Marek TRUCHAN OLECKO BIEGA 1966 Mężczyzna Opłacony
161 Tomasz Wróbel Zabiegany Wołomin 1972 Mężczyzna Opłacony
162 Maciej Dutkiewicz Markowi Biegacze 1987 Mężczyzna Opłacony
163 Izabela Jakubowska Zabiegany wolomin 1983 Kobieta Opłacony
164 Jacek Sulejewski 1995 Mężczyzna Opłacony
165 Kasper Kalbarczyk 1995 Mężczyzna Opłacony
166 Andrzej Nastaziak Mocno Zabiegany :) 1964 Mężczyzna Opłacony
167 Przemysław Wolentarski Zabiegany Wołomin 1985 Mężczyzna Opłacony
168 Jarek Wiechetek 1979 Mężczyzna Opłacony
169 Bartłomiej Sikora 1989 Mężczyzna Opłacony
170 Zbigniew Rodak 1964 Mężczyzna Opłacony
[brak] Aneta Ziontek 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Wieczorek 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Żebrowski 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Kociszewski Golden Ring Ultra Trial 100km 1988 Mężczyzna Nieopłacony