Bieg nad Łąkami - Nordic walking 5 km

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
48/100
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
301 Piotr Wojtkowski Zabiegany Wołomin 1985 Mężczyzna Opłacony
302 Małgorzata Izdebska Kobieca Petarda 1974 Kobieta Opłacony
303 Daniela Wojewoda Kobieca Petarda 1981 Kobieta Opłacony
304 Magdalena Filaber Kobieca Petarda / Zabiegany Wołomin 1977 Kobieta Opłacony
305 Ewelina Kolaj ***** *** 1982 Kobieta Opłacony
306 Ania Dziewiczkiewicz Kobieca Petarda 1983 Kobieta Opłacony
307 Anna Kornacka ZABIEGANY WOŁOMIN 1980 Kobieta Opłacony
308 Andrzej Jagielski NW Człapski Team 1963 Mężczyzna Opłacony
309 Justyna Pasieczyńska 1982 Kobieta Opłacony
310 Sławomir Wasilewski PASJA Nordic Walking 1945 Mężczyzna Opłacony
311 Sylwia Łaskowska Kobieca Petarda 1970 Kobieta Opłacony
312 Monika Krajewska Zabiegany Wołomin 1982 Kobieta Opłacony
313 Dariusz Król Zabiegany Wołomin 1964 Mężczyzna Opłacony
314 Sylwia Majewska Leśne kijkowanie Ząbki 1978 Kobieta Opłacony
315 Dariusz Sommerfeld 1969 Mężczyzna Opłacony
316 Katarzyna Izraelska Sonsiedzi Team 1969 Kobieta Opłacony
317 Aleksandra Musiatowicz Pasja Nordic Walking 1970 Kobieta Opłacony
318 Sylwia Rejmentowska 1975 Kobieta Opłacony
319 Joanna Świerkowska 1983 Kobieta Opłacony
320 Piotr Polkowski NW CZŁAPSKI TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
321 Paweł Rowiński NW CZŁAPSKI TEAM 1987 Mężczyzna Opłacony
322 Paweł Filaber Zabiegany Wołomin 1975 Mężczyzna Opłacony
323 Agnieszka Rosińska Agnieszka Rosińska 1961 Kobieta Opłacony
324 Jacek Wydro Kijowariat Kobyłka 1984 Mężczyzna Opłacony
325 Anna Franczak NW CZŁAPSKI TEAM 1968 Kobieta Opłacony
326 Dariusz Franczak NW CZŁAPSKI TEAM 1964 Mężczyzna Opłacony
327 Mariusz Zbojna MayWic Team 1984 Mężczyzna Opłacony
328 Małgorzata Gadomska NW CZŁAPSKI TEAM 1970 Kobieta Opłacony
329 Krzysztof Gadomski NW CZŁAPSKI TEAM 1960 Mężczyzna Opłacony
330 Stanisław Kamiński GOS Nadarzyn 1958 Mężczyzna Opłacony
331 Grzegorz Więckowski Kijowariat Kobyłka 1987 Mężczyzna Opłacony
332 Agnieszka Szczepaniak 1974 Kobieta Opłacony
333 Jerzy Marszałek 1958 Mężczyzna Opłacony
334 Katarzyna Stępczyńska Kobieca Petarda 1973 Kobieta Opłacony
335 Alfreda Cymborska 1955 Kobieta Opłacony
336 Weronika Pękacka SONSIEDZI TEAM 1977 Kobieta Opłacony
337 Kamil Herman Zabiegany Wołomin 1979 Mężczyzna Opłacony
338 Justyna Misiura Marki na Kijach 1975 Kobieta Opłacony
339 Magda Oleszczuk Kijowariat Kobyłka 1980 Kobieta Opłacony
340 Marek Sawuła NW Człapski Team 1976 Mężczyzna Opłacony
341 Krzysztof Człapski NW CZŁAPSKI TEAM 1963 Mężczyzna Opłacony
342 MARZENA WÓJCIK 1975 Kobieta Opłacony
343 Adam Adamczyk Pasja Nordic Walking 1949 Mężczyzna Opłacony
344 Joanna Żero Kobieca Petarda 1973 Kobieta Opłacony
345 Anna Rudny Kobieca Petarda 1979 Kobieta Opłacony
346 Aneta Wypych NW CZŁAPSKI TEAM 1972 Kobieta Opłacony
347 Edyta Kasperek NW CZŁAPSKI TEAM 1977 Kobieta Opłacony
348 Ula Bardadyn NW CZŁAPSKI TEAM 1978 Kobieta Opłacony
349 Artur Bardadyn NW CZŁAPSKI TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
350 Anna Niewiadomska NW CZŁAPSKI TEAM 1964 Kobieta Opłacony
351 Beata Paśniewska 1969 Kobieta Opłacony
352 Anna Łukasiewicz-Godlewska 1980 Kobieta Opłacony
[brak] Dariusz Franczak NW CZŁAPSKI TEAM 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Kamiński GOS Nadarzyn 1958 Mężczyzna Nieopłacony