I Bieg Leśny - Bieg 9

Data
13.06.2021
Godzina
10:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
9 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
31 Sebastian Teca 1981 Mężczyzna Opłacony
32 Agnieszka Jasińska Aktywni Węgrów 1990 Kobieta Opłacony
33 Marta Mroczek Dzicy Koniowie 1981 Kobieta Opłacony
34 Iwona Ignaciuk Aktywni Węgrów 1980 Kobieta Opłacony
35 Karolina Młynik #zawszewformie 1989 Kobieta Opłacony
36 Łukasz Postek 1983 Mężczyzna Opłacony
37 MAGDALENA KOSOWSKA 1987 Kobieta Opłacony
38 Robert Filipek 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Robert Litwiński Niezrzeszony 1966 Mężczyzna Opłacony
40 Piotr Kunka Team ZabieganeDni 1983 Mężczyzna Opłacony
41 Ewa Kalinowska 1986 Kobieta Opłacony
42 Marek Kalinowski 1978 Mężczyzna Opłacony
43 Pawel Onisk 1982 Mężczyzna Opłacony
44 Monika Sierocińska CrossFit Siedlce 1976 Kobieta Opłacony
45 Robert Sierociński CrossFit Siedlce 1976 Mężczyzna Opłacony
46 Grzegorz Dąbrowski 1981 Mężczyzna Opłacony
47 Dariusz Marciniuk 1972 Mężczyzna Opłacony
48 Patrycja Malenka Łochowska Grupa Biegowa 1984 Kobieta Opłacony
49 Jolanta Jurkowska Aktywni Węgrów 1979 Kobieta Opłacony
50 Paweł Węgrzyn Łochowska Grupa Biegowa 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Radosław Koseski TKS Bóbr 1980 Mężczyzna Opłacony
52 Ryszard Woźniak Politechnika Warszawska 1971 Mężczyzna Opłacony
53 Mariusz Zawadzki Aktywni Węgrów 1977 Mężczyzna Opłacony
54 Agnieszka Biernacka Yulo Run Team Siedlce 1982 Kobieta Opłacony
55 Artur Karwowski Ostrów Biega 1975 Mężczyzna Opłacony
56 Leszek Stańczuk Yulo Run Team Siedlce 1962 Mężczyzna Opłacony
57 Aneta Milkowska Dzicy koniowie 1974 Kobieta Opłacony
58 Hubert Kamut Yulo 1976 Mężczyzna Opłacony
59 Marcin Świderski CFS Run team 1978 Mężczyzna Opłacony
60 Paweł Wróbel 1979 Mężczyzna Opłacony
61 Adam Sapierzyński 1984 Mężczyzna Opłacony
62 Ireneusz Sachanowicz 1974 Mężczyzna Opłacony
63 Marcin Taras 1982 Mężczyzna Opłacony
64 Mateusz Piotrowski Czasem Trzeba 1987 Mężczyzna Opłacony
65 Maciej Mieszkowski 1967 Mężczyzna Opłacony
66 Kasia Santos crossfit Łuków 1984 Kobieta Opłacony
67 Andrzej Ochnio Crossfit Łuków 1979 Mężczyzna Opłacony
68 Tomasz Hajduk Yulo Run Team Siedlce 1975 Mężczyzna Opłacony
69 Dorota Ostrowska Yulo Run Team Siedlce 1962 Kobieta Opłacony
70 Monika Kędziora Crossfit Łuków 1980 Kobieta Opłacony
111 Darek Gotowiec Bóbr Tłuszcz 1973 Mężczyzna Opłacony
112 Jakub Aksamit Rowerowy Biegacz 1988 Mężczyzna Opłacony
113 Marcin Tomczak Koci Pazur 1980 Mężczyzna Opłacony
114 Marcin Uściński 1991 Mężczyzna Opłacony
115 Marta Uścińska Ostrów Biega 1993 Kobieta Opłacony
116 Paweł Barszcz 1986 Mężczyzna Opłacony
117 Piotrek Barszcz 1986 Mężczyzna Opłacony
118 Tomek Skóra Grupa Biegaczy Skórzec Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
[brak] Łukasz Matusik Żyj z całych sił 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Malik 1992 Kobieta Nieopłacony