LAS MASAKRAS 2022 | OCR OLSZTYN - LAS MASAKRAS 2022 | DZIK

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
348/500
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paweł Szwaracki UKS VICTORIA MORĄG 1979 Mężczyzna Opłacony
2 Alicja Szwaracka UKS VICTORIA MORĄG 2007 Kobieta Opłacony
3 Ilona Wójtowicz CSS SZAFA 1987 Kobieta Opłacony
4 Krzysztof Prządka Gmina Gardeja Biega 1983 Mężczyzna Opłacony
5 Adam Uszyński Outdoor Training 1979 Mężczyzna Opłacony
6 Sylwester Czapiewski BigYellowFoot Adventure Team 1993 Mężczyzna Opłacony
7 Adrian Zaleski 1988 Mężczyzna Opłacony
8 Andrzej Szpejna 1988 Mężczyzna Opłacony
9 Piotr Laskowski 1981 Mężczyzna Opłacony
10 Magdalena Kwiatek-Uszyńska Outdoor Training 1981 Kobieta Opłacony
11 Tomasz Besser R.ambo druga crew 1988 Mężczyzna Opłacony
12 radosław kramek R'ambo Druga Crew 1978 Mężczyzna Opłacony
13 Ewa Połuszańczyk R.AMBO Druga Crew 1988 Kobieta Opłacony
14 Waldemar Grącki R.ambo 1983 Mężczyzna Opłacony
15 Szymon Staniaszek R.AMBO Druga Crew 1986 Mężczyzna Opłacony
16 Rafał Ambo R.AMBO Druga Crew 1992 Mężczyzna Opłacony
17 Michał Komissarow R.AMBO DRUGA CREW 1989 Mężczyzna Opłacony
18 Ryszard Gerlich R.ambo Druga Crew 1980 Mężczyzna Opłacony
19 Kuba Milczarek R.ambo 2008 Kobieta Opłacony
20 Maciej Milczarek R.ambo 1986 Kobieta Opłacony
21 Łukasz Kuśmierczyk R.AMBO Druga Crew 1995 Mężczyzna Opłacony
22 Adam Zyser R.AMBO Druga Crew 1990 Mężczyzna Opłacony
23 Michał Rytelewski R.AMBO DRUGA CREW 1990 Mężczyzna Opłacony
24 Jacek Żebrowski R. Ambo 1984 Mężczyzna Opłacony
25 Ewa Grzegorzewska R.Ambo 1986 Kobieta Opłacony
26 Anna Cupiał 1979 Kobieta Opłacony
27 Michał Cupiał R.AMBO Druga Crew 1979 Mężczyzna Opłacony
28 Anna Dec - Kwiatkowska R.AMBO 1986 Kobieta Opłacony
29 Anna Durma R,Ambo DRUGA CREW 1988 Kobieta Opłacony
30 Małgorzata Uścinowicz Rambo 1986 Kobieta Opłacony
31 Angelika Sadkowska R.AMBO Druga Crew 1991 Kobieta Opłacony
32 Marcin Grobelny 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Tomasz Klimuk 1985 Mężczyzna Opłacony
34 Paulina Zalejasz xRunners 1988 Kobieta Opłacony
35 Bartosz Nienadowski R.AMBO Druga Crew 1986 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Dublaszewski R.AMBO Druga Crew 1978 Mężczyzna Opłacony
37 Aleksandra Kotowska-Szpejna 1988 Kobieta Opłacony
38 Adam Aniećko MyGym 1987 Mężczyzna Opłacony
39 Damian Ochramowicz 1994 Mężczyzna Opłacony
40 Olga Gerlich R.AMBO Druga Crew 2001 Kobieta Opłacony
41 Agnieszka Mikulska KG TEAM 1984 Kobieta Opłacony
42 Andrzej Leśny MONT BLANC TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
43 Monika Ryndzionek 1981 Kobieta Opłacony
44 Agnieszka Maliszewska Outdoor Training 1970 Kobieta Opłacony
45 Anna Czerniakiewicz OUTDOOR TRAINING 1979 Kobieta Opłacony
46 Andrzej Kardasz OUTDOOR TRAINING 1975 Mężczyzna Opłacony
47 Aleksandra Mroczek Outdoor Training 2001 Kobieta Opłacony
48 Dariusz Stefanowicz 1975 Mężczyzna Opłacony
49 Piotr Chróścik Outdoor Training 1965 Mężczyzna Opłacony
50 Andrzej Rębowski 1975 Mężczyzna Opłacony
51 Łukasz Kurek Nie łam się 1989 Mężczyzna Opłacony
52 Magdalena Matysiuk Outdoor Training 1998 Kobieta Opłacony
53 Barbara Niewdzięczna Są wolniejsi 1976 Kobieta Opłacony
54 Aneta Całka Są Wolniejsi 1974 Kobieta Opłacony
55 Piotr Lamparski Jakoś się doturlam 1988 Mężczyzna Opłacony
56 Marzena Kurek Nie łam się 1992 Kobieta Opłacony
57 Agnieszka Dobrowska Outdoor Training 1977 Kobieta Opłacony
58 Adrianna Karkowska Jakoś się doturlam 1991 Kobieta Opłacony
59 Beata Bałazy Outdoor Training 1980 Mężczyzna Opłacony
60 Krzysztof Motyka OUTDOOR TRAINING 1980 Mężczyzna Opłacony
61 Jakub Sołjan Outdoor training 1985 Mężczyzna Opłacony
62 Sebastian Gawroński Są Wolniejsi 1976 Mężczyzna Opłacony
63 Dorota Skrzecz 1991 Kobieta Opłacony
64 Adam Kiewisz 1980 Mężczyzna Opłacony
65 Maciej Stefanowicz 2003 Mężczyzna Opłacony
66 Jerzy Niewdzięczny Są wolniejsi 1972 Mężczyzna Opłacony
67 Aleksandra Tułodziecka-Sawczuk 1986 Kobieta Opłacony
68 Karol Gręda 1989 Mężczyzna Opłacony
69 Augustyna Szewczyk 1992 Kobieta Opłacony
70 Adrian Sarol 1989 Mężczyzna Opłacony
71 Kamil Głogowski 1987 Mężczyzna Opłacony
72 Wojciech Drężek 1985 Mężczyzna Opłacony
73 Mariusz Królikowski Dziki KRÓLik 1987 Mężczyzna Opłacony
74 Edyta Kellmann Stolze 1983 Kobieta Opłacony
75 Piotr Rogalski outdoor training 1992 Mężczyzna Opłacony
76 Andrzej Kołakowski Slow Jogging w Olsztynie 1975 Mężczyzna Opłacony
77 Damian Mikołajczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
78 Mateusz Rękawek fc bisztynek 1988 Mężczyzna Opłacony
79 Marcin Orzel rzelki są miekkie 1987 Mężczyzna Opłacony
80 Laura Puczkowska 2004 Kobieta Opłacony
81 Rafal Puczkowski 1975 Mężczyzna Opłacony
82 Katarzyna Ostaszewska 1978 Kobieta Opłacony
83 Michał Zglinicki 1988 Mężczyzna Opłacony
84 Bartosz Kruklis 1994 Mężczyzna Opłacony
85 Piotr Doliński 1983 Mężczyzna Opłacony
86 Piotr Rudnicki 1977 Mężczyzna Opłacony
87 Michał Jankowski 1990 Mężczyzna Opłacony
88 Bartosz Piekarczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
89 Monika Koszczak-Renda 1984 Kobieta Opłacony
90 Piotr Sowiński 1986 Mężczyzna Opłacony
91 Daniel Łabęcki 1992 Mężczyzna Opłacony
92 Szymon Małolepszy 1998 Mężczyzna Opłacony
93 Arkadiusz Łukaszuk 1998 Mężczyzna Opłacony
94 Bartosz Kurzątkowski 1992 Mężczyzna Opłacony
95 Marcin Cieślak 1981 Mężczyzna Opłacony
96 Mateusz Zubalski 1999 Mężczyzna Opłacony
97 Kamil Filipczak Pysia&Kamil 1977 Mężczyzna Opłacony
98 Patrycja Chodkowska Pysia&Kamil 1982 Kobieta Opłacony
99 Tomasz Krajewski 1990 Mężczyzna Opłacony
100 Sebastian Jaworski R.AMBO Druga Crew 1995 Mężczyzna Opłacony
101 PIOTR HAKUĆ R.AMBO Druga Crew 1979 Mężczyzna Opłacony
102 Monika Bibułowicz 1981 Kobieta Opłacony
103 Krzysztof Bibułowicz 1980 Mężczyzna Opłacony
104 Krzysztof Salmanowicz Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego 1970 Mężczyzna Opłacony
105 Rafał Lech CSS SZAFA 1984 Mężczyzna Opłacony
106 Dawid Majkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
107 Dawid Kawka 1997 Mężczyzna Opłacony
108 Krzysztof Wejknis #OCRSPORTGRIP 1980 Mężczyzna Opłacony
109 Marta Piankowska CSS SZAFA 1985 Kobieta Opłacony
110 Ewa Magnes Krav Maga Elbląg -CSS SZAFA Piotr Marek 1980 Kobieta Opłacony
111 Monika Sławińska Krav Maga Elbląg -CSS SZAFA Piotr Marek 1985 Kobieta Opłacony
112 Basia Serocka CSS SZAFA 1991 Kobieta Opłacony
113 Urszula Dobak 1999 Kobieta Opłacony
114 Sebastian Lech css szafa 1984 Mężczyzna Opłacony
115 Dariusz Witkowski OUTDOOR TRAINING 1960 Mężczyzna Opłacony
116 Stanisław Barański Husaria Niegosławice 1972 Mężczyzna Opłacony
117 Łukasz Bielecki 1984 Mężczyzna Opłacony
118 Oleksii Levko 1996 Mężczyzna Opłacony
119 Krzysztof Postój 1988 Mężczyzna Opłacony
120 Marcin Grygier 1989 Mężczyzna Opłacony
121 Kamil Sienkiewicz KG TEAM 1996 Mężczyzna Opłacony
122 Damian Wałuto Miałem Złe Buty 1992 Mężczyzna Opłacony
123 Karolina Brzozowska #wiKingi 1987 Kobieta Opłacony
124 Paweł Piotrowski 1987 Mężczyzna Opłacony
125 Emilia Ciżman KG Team 1979 Kobieta Opłacony
126 Marek Wróbel #wiKingi 1980 Mężczyzna Opłacony
127 Julia Sawicka 2002 Kobieta Opłacony
128 Monika Marciniak Ostra Korba 1990 Kobieta Opłacony
129 Emilia Rębowska 2001 Kobieta Opłacony
130 Bartłomiej Frankowski 1997 Mężczyzna Opłacony
131 Bartłomiej Klonowski 1993 Mężczyzna Opłacony
132 Mateusz Martul 2002 Mężczyzna Opłacony
133 Grzegorz Korczewski 1979 Mężczyzna Opłacony
134 Andrzej Dudek 1973 Mężczyzna Opłacony
135 Joanna Młyńska 8 Batalion Radiotechniczny w Lipowcu 1985 Kobieta Opłacony
136 Marcin Trzęsowski Żona kazała 1974 Mężczyzna Opłacony
137 Piotr Mulczyński 1990 Mężczyzna Opłacony
138 Robert Szczepanski Css szafa 1973 Mężczyzna Opłacony
139 Fabian Kowalski MAGNATERIA 1995 Mężczyzna Opłacony
140 Michał Milewicz 1988 Mężczyzna Opłacony
141 Marcelina Kasprzyk 1992 Kobieta Opłacony
142 Marcin Rybicki 1997 Mężczyzna Opłacony
143 Karol Zaborski 1989 Mężczyzna Opłacony
144 EMILIA MACKIEWICZ R.AMBO Druga Krew 1989 Kobieta Opłacony
145 Mariusz Marciniak Ostra Korba 1985 Mężczyzna Opłacony
146 Sylwester Zalejasz xRunners 1983 Mężczyzna Opłacony
147 Przemysław Trapkowski xRunners 1982 Mężczyzna Opłacony
148 Dominik Wałdowski xRunners 1980 Mężczyzna Opłacony
149 Marek Czapran xRunners 1984 Mężczyzna Opłacony
150 Łukasz Łuczak XRunners 1985 Mężczyzna Opłacony
151 Dariusz Sawicki 1989 Mężczyzna Opłacony
152 Adam Zieliński 1984 Mężczyzna Opłacony
[brak] Andrzej Leśny Mount Blanc Team 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aneta Filipowska 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wiśniewska-Duda 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Orzoł MyGym 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Rudowski Pszczółkowski Team 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daria Mitręga MyGym 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Sułkowski MyGym 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Emilia Ciżman KG GYM 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Piotrkowska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Filip Urbanowski Siłownia MyGym 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Sawicz MyGym 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] HANIA RADZIK BEZ NAZWY 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Sułkowska MyGym 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Słota 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julita Richter R.Ambo Druga Crew 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Duda 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Szydlik R.Ambi Druga Crew 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karolina Róziecka 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Młotkowska R.AMBO 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Młotkowska 8brt 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Tetfejer MyGym 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Korzeniowska CTS - Centrum Treningowo- Szkoleniowe 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystian Filochowski R.ambo 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Lenda MYGYM 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Szalpuk Mygym 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukasz Wasyliszyn 20 bbz 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Łuczak xRunners 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Gorzelak MyGym 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] MAGDALENA KARDASZ 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Smentek MyGym 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Symonajc MyGym 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Kolba My Gym 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Sury My Gym 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Miller 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patrycja Sieklicka myGym 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patryk Tomaszewski mygym 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Mikielski 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Mulczyński 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Uścinowicz MyGym 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Cichowski myGym 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Bogusz Siłownia MyGym 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Sacharuk myGym 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Wiśniowski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Weronika Sasinowska MyGym 2000 Kobieta Nieopłacony