5 Żorski Półmaraton Leśny - V Żorski Półmaraton Leśny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
11 km
Dostępne pakiety
324/400
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Przemysław Błażyca 1995 Mężczyzna Opłacony
2 Krzysztof Babilas 1997 Mężczyzna Opłacony
3 Przemysław Witek 1987 Mężczyzna Opłacony
4 Katarzyna Machera 1994 Kobieta Opłacony
5 Pavel Bandik SK Cerne Plice Ostrava 1959 Mężczyzna Opłacony
6 Sandra Teleucka #SZYMITEAM 2001 Kobieta Opłacony
7 Adrian Maryjosz Niezrzeszony 1974 Mężczyzna Opłacony
8 Damian SZEWCZYK Jejkowice biegają 1976 Mężczyzna Opłacony
9 Przemek Marcak D.A.M.Y.R.A.D.E. 1980 Mężczyzna Opłacony
10 KRZYSZTOF SKIBICKI D.A.M.Y.R.A.D.E. 1970 Mężczyzna Opłacony
11 Katarzyna Motyczka 1986 Kobieta Opłacony
12 Michał Wietoszki 1983 Mężczyzna Opłacony
13 Yevhenii Honcharenko 1992 Mężczyzna Opłacony
14 Marcin Mikołajczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Sabina Sirko 1985 Kobieta Opłacony
16 Agata Dąbrowska Nessi Time 1980 Kobieta Opłacony
17 Barbara Pyzik 1982 Kobieta Opłacony
18 Magdalena Kuczera-Kułaga 1977 Kobieta Opłacony
19 Agnieszka Ziarko Speleoklub Dąbrowa Górnicza 1975 Kobieta Opłacony
20 Patrycja Porada 1995 Kobieta Opłacony
21 Roman Rajwa TL Athletics Jastrzębie 1991 Mężczyzna Opłacony
22 Monika Wojdyło 1982 Kobieta Opłacony
23 Adam Bazyl Brembo 1983 Mężczyzna Opłacony
24 Arkadiusz Syrocki Brembo 1978 Mężczyzna Opłacony
25 Daniel Wypysinski BREMBO 1986 Mężczyzna Opłacony
26 Mateusz Bełtowski Brembo 1988 Mężczyzna Opłacony
27 Edyta Karlińska FRYTKI 1982 Kobieta Opłacony
28 Łukasz Karliński FRYTKI 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Marek Janusz 1978 Mężczyzna Opłacony
30 Patryk Osiewała 1996 Mężczyzna Opłacony
31 Marek Bogatzki 1987 Mężczyzna Opłacony
32 Tomasz Uniejewski 1978 Mężczyzna Opłacony
33 Witold Bulak 1986 Mężczyzna Opłacony
34 Monika Kustra-Polak Jejkowice Biegają 1983 Kobieta Opłacony
35 BARBARA ADAMCZAK 1980 Kobieta Opłacony
36 Igor Jastrzębski 1995 Mężczyzna Opłacony
37 Aneta Franik 1976 Kobieta Opłacony
38 Robert Orawski MIKI 1959 Mężczyzna Opłacony
39 Katarzyna Skrzypczak 1974 Kobieta Opłacony
40 Piotr Kempa 1988 Mężczyzna Opłacony
41 Michał Łuczyński Speleoklub Warszawski 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Kinga Przybysz 1993 Kobieta Opłacony
43 Tomasz Słupik Eltoms - Bełk 1977 Mężczyzna Opłacony
44 Halina Beńkowska 1982 Kobieta Opłacony
45 Jola Kała BP Running Team 1978 Kobieta Opłacony
46 Mariusz Motyl 1981 Mężczyzna Opłacony
47 Aleksander Beńkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
48 Mirosława Pilch 1976 Kobieta Opłacony
49 Renia Dziendziel Nessi time Żory 1974 Kobieta Opłacony
50 Damian Jaruga 1983 Mężczyzna Opłacony
51 Mariusz Wawrzyniak 1978 Mężczyzna Opłacony
52 Dariusz Woliński HRMAX 1977 Mężczyzna Opłacony
53 Artur Kiełbasa 1978 Mężczyzna Opłacony
54 PIOTR WITAŁA Huragan Ligota 1976 Mężczyzna Opłacony
55 Tomasz Gryglik 1978 Mężczyzna Opłacony
56 Marta Cieslicka Nessi 1980 Kobieta Opłacony
57 Damian Lazar Nessi Time Żory 1986 Mężczyzna Opłacony
58 Maria Początek KiZK 1984 Kobieta Opłacony
59 Jacek Pierzchała 1978 Mężczyzna Opłacony
60 Łukasz Jakubowski HRmax Żory 1981 Mężczyzna Opłacony
61 Grzegorz Szpernalowski 1985 Mężczyzna Opłacony
62 Daniel Adamoszek 1978 Mężczyzna Opłacony
63 Blanka Pachnik 1982 Kobieta Opłacony
64 Dominik Gebka 2006 Mężczyzna Opłacony
65 Przemysław Baniak 1977 Mężczyzna Opłacony
66 Beata Michalska Wartkie Pierony 1967 Kobieta Opłacony
67 Tomasz Motoszko KTJ Speleoklub Bielsko-Biała 1980 Mężczyzna Opłacony
68 Grzegorz Szymura 1971 Mężczyzna Opłacony
69 Damian Bernacisko Wartkie Pierony 1987 Mężczyzna Opłacony
70 Laura Czardybon 1978 Kobieta Opłacony
71 Adam Cnota 1974 Mężczyzna Opłacony
72 Aleksandra Pietrzyk 1976 Kobieta Opłacony
73 Jakub Ciszak Lake Runners Tychy 1981 Mężczyzna Opłacony
74 Patrycjusz Kornas Huragan Ligota 1980 Mężczyzna Opłacony
75 Edyta Kornas 1983 Kobieta Opłacony
76 Diana Motyl 1980 Kobieta Opłacony
[brak] AGNIESZKA JAKUBOWSKA HRmax Żory 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Ziarkowski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Elżbieta Imielska Speleoklub Bielsko-Biała 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Anna Danielek 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Fajkis Fajkis Team 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Cieślińska Decathlon & Przyjaciele 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Grzebieluch 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maria Król Żwirki i Muchomorki 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marian Kania LedwoZipia 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Cieslicka Nessi 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Cieslicka Nessi 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Kusiak 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patrycja Rek Żwirki i Muchomorki 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Rataj Barbara Jejkowice biegają 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Robert Kęsicki Huragan Ligota 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Szymon JOCHLIK 1988 Mężczyzna Nieopłacony