5 Żorski Półmaraton Leśny - V Żorski Półmaraton Leśny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Dostępne pakiety
245/400
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
501 Łukasz Niebrzydowski gucio_mozeszwiecejnizmyslisz 1985 Mężczyzna Opłacony
502 Piotr Wieja UKS REJ TEAM 1973 Mężczyzna Opłacony
503 Grzegorz Skubis 1980 Mężczyzna Opłacony
504 Adrian Lubszczyk Biegam Bo Kocham Ten Stan 1987 Mężczyzna Opłacony
505 Wojciech Czyz 1977 Mężczyzna Opłacony
506 Ryszard Przybysz 1968 Mężczyzna Opłacony
507 Artur Wojtukiewicz DHL RUN CLUB 1979 Mężczyzna Opłacony
508 Filip Kacprowski 1978 Mężczyzna Opłacony
509 Piotr Zalewski 1983 Mężczyzna Opłacony
510 Marek Gierat 1992 Mężczyzna Opłacony
511 Marcin Rim 1985 Mężczyzna Opłacony
512 ROBERT OŁUBEK HRmax Żory 1975 Mężczyzna Opłacony
513 Wojciech Małas 1980 Mężczyzna Opłacony
514 Mateusz Salik 2003 Mężczyzna Opłacony
515 Mariusz Salik amator 1974 Mężczyzna Opłacony
516 Krzysztof Grobosz 1970 Mężczyzna Opłacony
517 Michał Urbański Lądek-Zdrój Runners 1988 Mężczyzna Opłacony
518 Adrian Piżuch 1994 Mężczyzna Opłacony
519 WOJCIECH KRET 1991 Mężczyzna Opłacony
520 Paweł Chrobak Speleoklub Tatrzański 1970 Mężczyzna Opłacony
521 ROBERT Wojdat Drużyna Szpiku 1979 Mężczyzna Opłacony
522 Krystian Morkisz Hr Max Zory 1979 Mężczyzna Opłacony
523 Mariola Kłonowska LittleUltraRUNster 1991 Kobieta Opłacony
524 Agnieszka Zawiła 1986 Kobieta Opłacony
525 Emilian Dziuba STS BIEGATON MIKOŁÓW 1973 Mężczyzna Opłacony
526 Dominik Mertas Silesia Marathon Xlub 1977 Mężczyzna Opłacony
527 Patryk Zabrzewski 1982 Mężczyzna Opłacony
528 Urszula Menżyk Luxtorpeda Czerwionka 1967 Kobieta Opłacony
529 Mirosław Krawczyński 1973 Mężczyzna Opłacony
530 Piotr Rzemiński Eko-Okna Runners 1979 Mężczyzna Opłacony
531 Michał Kozielski 1985 Mężczyzna Opłacony
532 Sebastian Folga 1991 Mężczyzna Opłacony
533 Marek Dworski AKMB Pędziwiatr Gliwice 1955 Mężczyzna Opłacony
534 Adam Dersiewicz Klub Wysokogórski Gliwice 1984 Mężczyzna Opłacony
535 Grzegorz Nowak 1981 Mężczyzna Opłacony
536 Bartosz Dąbrowski 1990 Mężczyzna Opłacony
537 Katarzyna Pasławska Kobiety na 5 + 1978 Kobieta Opłacony
538 Beata Raźniak Kobiety na 5 + 1970 Kobieta Opłacony
539 Marcin Pyzik Klub Biegacza Fartlek 1978 Mężczyzna Opłacony
540 Sonja Musioł 1995 Kobieta Opłacony
541 Paulina Szumlańska jajamiomete 1990 Kobieta Opłacony
542 Maciek Kuc jajamiomete 1982 Mężczyzna Opłacony
543 Paweł Adamczyk Xyz 1980 Mężczyzna Opłacony
544 Patryk Słonina 1997 Mężczyzna Opłacony
545 Marian Nikityn 1975 Mężczyzna Opłacony
546 Dariusz Dutkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
547 Piotr Masłowski - 1977 Mężczyzna Opłacony
548 Viola Paul BP Running Team Gliwice 1974 Kobieta Opłacony
549 Piotr Budny Tytanowe Dżdżownice 1991 Mężczyzna Opłacony
550 Ireneusz Zimny Smaki Biegania 1976 Mężczyzna Opłacony
551 Tomasz Michalik 1983 Mężczyzna Opłacony
552 Adam Zdunek 1982 Mężczyzna Opłacony
553 Beata Bajcar Kobiety na 5+ 1972 Kobieta Opłacony
554 Krzysztof Maciąg Speleoklub Świętokrzyski 1985 Mężczyzna Opłacony
555 Magdalena Kufieta Decathlon Rybnik i Przyjaciele 1978 Kobieta Opłacony
556 Paweł Konsek Żory - Kleszczówka 1990 Mężczyzna Opłacony
557 Szymon Boryczka 1980 Mężczyzna Opłacony
558 Bartłomiej Szczyrba HRMAX 1981 Mężczyzna Opłacony
559 Hanna Słomka Decathlon&przyjaciele 1985 Kobieta Opłacony
560 Sebastian Szarowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
561 Marcin Kowalik Speleoklub Świetokrzyski 1975 Mężczyzna Opłacony
562 Marcin Kowalski BREMBO 1992 Mężczyzna Opłacony
563 Mateusz Pietras Brembo 1990 Mężczyzna Opłacony
564 Maciej Wiśniewski MG SPORT 1988 Mężczyzna Opłacony
565 Michał Grygier MG SPORT 1982 Mężczyzna Opłacony
566 Rafał Kozak MG SPORT 1981 Mężczyzna Opłacony
567 maria slisz Decathlon Przyjaciele 1974 Kobieta Opłacony
568 Marcin Rakoczy Speleoklub Świętokrzyski 1976 Mężczyzna Opłacony
569 Izabela Zielińska Biegaj z Trenerami 1975 Kobieta Opłacony
570 Aleksandra Śliwa 1984 Kobieta Opłacony
571 Piotr Pacuła AKMB Pędziwiatr Gliwice 1959 Mężczyzna Opłacony
572 Agnieszka Kaczara Kaczara KaczaraDesignRacingTeam 1992 Kobieta Opłacony
573 Elżbieta Jasiak Speleoklub 1973 Kobieta Opłacony
574 Tomasz Oczadły 1991 Mężczyzna Opłacony
575 Robert Szereda Niezniszczalni 1975 Mężczyzna Opłacony
576 Damian Sinka MG Sport 1965 Mężczyzna Opłacony
577 Waldemar Pietrzak Zatyrani Gmina Pilchowice Gratisownia.pl 1983 Mężczyzna Opłacony
578 Maciej Gierlotka PASJONAT GÓR 1976 Mężczyzna Opłacony
579 Jakub Stopyra 1991 Mężczyzna Opłacony
580 Izabela Kubiak 1991 Kobieta Opłacony
581 Artur Koziarz Giszowiec Biega Razem 1983 Mężczyzna Opłacony
582 Magdalena Kondzielnik 1978 Kobieta Opłacony
583 Aleksandra Urban-Misztalska Siemianowice I Przyjaciele Biegają 1982 Kobieta Opłacony
584 Marcin Maślanka 1984 Mężczyzna Opłacony
585 Maciej Pawlik 1977 Mężczyzna Opłacony
586 Krystian Czajka 4TRI Team 1981 Mężczyzna Opłacony
587 Tomasz Jamski Press Glass Sport and support 1969 Mężczyzna Opłacony
588 Paweł Cieślak 1980 Mężczyzna Opłacony
589 GRZEGORZ ŻYŁKA 1978 Mężczyzna Opłacony
590 Agnieszka Biela Mg sport 1980 Kobieta Opłacony
591 Rafał Biela Mg sport 1980 Mężczyzna Opłacony
592 Michał Różański 1982 Mężczyzna Opłacony
593 Maciej Stromczynski 1968 Mężczyzna Opłacony
594 Piotr Chrzanowski Speleoklub Warszawski 1980 Mężczyzna Opłacony
595 Łukasz Toczydłowski rozBiegana Ligota 1980 Mężczyzna Opłacony
596 Robert Wiosna 1972 Mężczyzna Opłacony
597 Roman Mocek 1960 Mężczyzna Opłacony
598 Marcin Bujak 1979 Mężczyzna Opłacony
599 Mirosław Machulak Speleoklub Warszawski 1963 Mężczyzna Opłacony
600 Maria Węgrzynkiewicz Speleoklub Bielsko-Biała 1991 Kobieta Opłacony
601 Daniel Bula RKG Nocek, Grupa Ratownictwa Jaskiniowego Polska 1982 Mężczyzna Opłacony
602 Jacek Zgutka Speleoklub Warszawski 1979 Mężczyzna Opłacony
603 Ligia Mynarska Daleko jeszcze? 1973 Kobieta Opłacony
604 Sylwester Mynarski Daleko jeszcze? 1972 Mężczyzna Opłacony
605 Maciek Ratajewicz Speleoklub Warszawski 1980 Mężczyzna Opłacony
606 Krzysztof Gaweł 1964 Mężczyzna Opłacony
607 Artur Przegendza 1982 Mężczyzna Opłacony
608 Artur Banul 1980 Mężczyzna Opłacony
609 Angelika Bogusławska NESSI TIME ŻORY 1986 Kobieta Opłacony
610 Katarzyna Zysk 1980 Kobieta Opłacony
611 Monika Lis NESSI TIME ŻORY 1978 Kobieta Opłacony
612 Anna Żbel HRmax Żory 1980 Kobieta Opłacony
613 Michał Żbel HRmax Żory 1978 Mężczyzna Opłacony
614 Dariusz Zysk 1980 Mężczyzna Opłacony
615 JANINA KRÓTKI EASYRUN RACIBÓRZ 1984 Kobieta Opłacony
616 Michał Różański 1982 Mężczyzna Opłacony
617 Michał Górski Giebułtów ciśnie 1977 Mężczyzna Opłacony
618 Leszek Pruszak EASYRUN Racibórz 1975 Mężczyzna Opłacony
619 Marek Wiązania 1974 Mężczyzna Opłacony
620 Tomasz Pawłowski Niezrzeszony 1976 Mężczyzna Opłacony
621 AGATA PARTYKA BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1977 Kobieta Opłacony
622 Krzysztof Jasiński Biegnę Byle Dobiec 1980 Mężczyzna Opłacony
623 Katarzyna Wernik Bestfitclub Rybnik 1970 Kobieta Opłacony
624 Tomasz Gebka 1979 Mężczyzna Opłacony
625 Artur Woźniak Hrmax Żory 1986 Mężczyzna Opłacony
626 Marzena Ogierman Alpin Sport Hoka One One Team 1983 Kobieta Opłacony
627 stanisaw witua MG-SPORT 1979 Mężczyzna Opłacony
628 Jacek Piechaczek Inżynieria Biegania Team 1973 Mężczyzna Opłacony
629 Łukasz Stasikowski 1989 Mężczyzna Opłacony
630 Łukasz Żesławski 1980 Mężczyzna Opłacony
631 Wioletta Żesławska 1982 Kobieta Opłacony
632 Mariola Lassota-Bujak #czeladzbiega /42k Pro Team 1978 Kobieta Opłacony
633 Andrzej Grondys Zatyrani Gmina Pilchowice 1977 Mężczyzna Opłacony
634 Grzegorz Lis 1975 Mężczyzna Opłacony
635 Rafał Sieradzki Speleoklub Warszawski 1976 Mężczyzna Opłacony
636 Wojciech Michalczyk Easyrun Racibórz 1967 Mężczyzna Opłacony
637 Adam Rogowski amator 1968 Mężczyzna Opłacony
638 Maciej Kucharczyk Przeworska Grupa Biegowa 1971 Mężczyzna Opłacony
639 Monika Winiarska Yno Ultra - Runteam Pawłowice 1981 Kobieta Opłacony
640 Mariusz Mrochem Opel Active Team 1980 Mężczyzna Opłacony
641 Marek Michalski Wartkie Pierony 1965 Mężczyzna Opłacony
642 Szymon Jochemczyk Huragan Ligota 1987 Mężczyzna Opłacony
643 Marek Jarosz 1980 Mężczyzna Opłacony
644 Mirosław Skwarliński Nessi Team Żory 1963 Mężczyzna Opłacony
645 Elżbieta Widera HRmax Żory 1981 Kobieta Opłacony
646 Patrycja Piekacz-Erazmus Biegnę byle dobiec 1997 Kobieta Opłacony
647 Michał Erazmus Biegnę Byle Dobiec 1988 Mężczyzna Opłacony
648 Paweł Owczarek 1977 Mężczyzna Opłacony
649 Jacek Pikuła Biegnę Byle Dobiec 1981 Mężczyzna Opłacony
650 Andrzej GLAJC WYPAS RUN 1968 Mężczyzna Opłacony
651 Marcin Kupijaj Socios Silesia 1991 Mężczyzna Opłacony
652 Stanisław Kawecki Olza Cieszyn 1971 Mężczyzna Opłacony
653 Marek Feichtinger Marek feichtinger 1975 Mężczyzna Opłacony
654 Beata Norek-Ciszak Lake Runners Tychy 1979 Kobieta Opłacony
655 Krzysztof Oszczeda 1972 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Elżanowski 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Zdziebło 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Majdziński TM IRONTEAM 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agnieszka Tagowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksander Kurkus DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksander Kurkus DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Laubach RAAN 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Piotrowska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Kaleta 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Juda 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Walczuk KS Judo Cieszyn 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Celina Zimny Smaki biegania 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Rybarz Zatyrani Gmina Pilchowice 2009 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Biela NIGHT RUNNERS PYSKOWICE 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Śmietana Easyrun Racibórz 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] IWONA KASPER KB ORŁY Z KNUROWA 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] JACEK WALAC DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Kapicki 1956 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Przyłudzki STS Biegaton 1952 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Toll Zatyrani gmina pilchowice 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ligia Mynarska Daleko jeszcze? 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Stankowski Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Zielezinski Huragan Ligota 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Zielezinski Huragan Ligota 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Sitarz Żwirki i Muchomorki 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Feichtinger 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Jarosz 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Łatka 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maria Węgrzynkiewicz Speleoklub Bielsko-Biała 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ola Wilczynska-Kogut Zatyrani 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patryk Męcik 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Mokrzycki Saint -Gobain SQUAD 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Adamczyk 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] PAWEŁ KOWALCZYK KĘCKIE HARPAGANY 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Bralczyk Opole Team 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemek Świerkot Kaj Ta Meta 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Piotrowski 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Czok 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Polak Pro300_Project discipline 1977 Mężczyzna Nieopłacony