Bieg Niepodległości - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
149/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Karolak Rafał Stomilex 1978 Mężczyzna Opłacony
2 Grzegorz Rama Piastów 1980 Mężczyzna Opłacony
3 Grzegorz Cierpka 1971 Mężczyzna Opłacony
4 Monika Hryniewicka Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
5 Agnieszka Brogowicz Stępniewska 1977 Kobieta Opłacony
6 Jolanta Pietras 1973 Kobieta Opłacony
7 Tadeusz Fojud 64 Batalion Lekkiej Piechoty WOT 1984 Mężczyzna Opłacony
8 Piotr Kowalczyk 64 blp 1987 Mężczyzna Opłacony
9 Marcin Giebułtowicz Piastów 1979 Mężczyzna Opłacony
10 Jacek Widuliński 1979 Mężczyzna Opłacony
11 Anna Wojdak Piastów 1973 Kobieta Opłacony
12 Piotr Wojdak STOMILEX 1965 Mężczyzna Opłacony
13 Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Opłacony
14 Grzegorz Idzikowski PARKRUN PRUSZKÓW 1964 Mężczyzna Opłacony
15 Jacek Nowocień UKS Rusiec 1959 Mężczyzna Opłacony
16 Arkadiusz Pajdosz 64 batalion lekkiej piechoty w Pomiechówku 1986 Mężczyzna Opłacony
17 Norbert Puślecki 64 Batalion Lekiej Piechoty w Pomiechówku 1972 Mężczyzna Opłacony
18 ANNA ŚLUSARCZYK PARKRUN PRUSZKÓW 1981 Kobieta Opłacony
19 Łukasz Ucinek STOMILEX 1988 Mężczyzna Opłacony
20 Paweł Piasecki Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Opłacony
21 Monika Piasecka Stare Babice Biegają 1982 Kobieta Opłacony
22 Roman Goralski Stare Babice Biegają 1970 Mężczyzna Opłacony
23 Marcin Welkier 1973 Mężczyzna Opłacony
24 Paweł Stolarz Endoproteza Team 1964 Mężczyzna Opłacony
25 Katarzyna Stolarz 1967 Kobieta Opłacony
26 Krzysztof Szewczyk Krzysztof 1961 Mężczyzna Opłacony
27 Karol Koronkiewicz TriFriends.pl 1964 Mężczyzna Opłacony
28 Małgorzata Koronkiewicz Piastów 1964 Kobieta Opłacony
29 Antoni Koronkiewicz Piastów 2004 Mężczyzna Opłacony
30 Krystyna Jóźwik Krystyna 1969 Kobieta Opłacony
31 Joanna Koronkiewicz Piastów 1995 Kobieta Opłacony
32 Agnieszka Królak 1973 Kobieta Opłacony
33 Grzegorz Pogorzelski 1980 Mężczyzna Opłacony
34 Katarzyna Pogorzelska 1980 Kobieta Opłacony
35 Maria Charuta-Borkowska 1982 Kobieta Opłacony
36 Mariusz Borkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
37 Krystian tkaczuk run-log 1959 Mężczyzna Opłacony
38 Jacek Kulbaka - 1972 Mężczyzna Opłacony
39 Mateusz Sikora 1991 Mężczyzna Opłacony
40 Jacek Noworyta ASA TEAM Biegiem po zdrowie 1942 Mężczyzna Opłacony
41 Stanisław Jarmoła 1974 Mężczyzna Opłacony
42 Elżbieta Sybilska 1977 Kobieta Opłacony
43 Mariusz Sybilski 1973 Mężczyzna Opłacony
44 Małgorzata Busiło Rozbiegany Piastów 1968 Kobieta Opłacony
45 Grzegorz Piętowski Rozbiegany Piastów 1966 Mężczyzna Opłacony
46 Krystyna Tomaszewska parkrun Pruszków 1958 Kobieta Opłacony
47 Andrzej Mirkiewicz parkrun Pruszków 1955 Mężczyzna Opłacony
48 Szymon Morawski 1979 Mężczyzna Opłacony
49 Paweł Ganczewski 1969 Mężczyzna Opłacony
50 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów 1955 Kobieta Opłacony
51 franciszek radzikowski 1967 Mężczyzna Opłacony
[brak] Andrzej Hulanicki Goggle PAE 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Mirkiewicz parkrun Pruszków 1955 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Mirkiewicz parkrun Pruszków 1955 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Irina Hulanicka Goggle PAE 1956 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karol Koronkiewicz TriFriends.pl 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karol Koronkiewicz TriFriends.pl 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karol Koronkiewicz TriFriends.pl 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Świętochowski 2004 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tadeusz Wojas Rozbiegany Piastów 1952 Mężczyzna Nieopłacony