XIII Bieg Niepodległości - Krajanie + Niepodlegli + Husarze

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
87/170
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Daniel Maćkowski Zabiegany Wołomin 1980 Mężczyzna Opłacony
2 Zbigniew Rymkiewicz ZĄBKI 1981 Mężczyzna Opłacony
3 Grzegorz Siwek 1989 Mężczyzna Opłacony
4 Dominik Potrzebowski Markowi Biegacze 1981 Mężczyzna Opłacony
5 Sylwester Kuśmierz Markowi Biegacze 1978 Mężczyzna Opłacony
6 Mariusz Michalik 1979 Mężczyzna Opłacony
7 Sebastian Kalenko DOLCAN 1977 Mężczyzna Opłacony
8 Marta Zawadka Zabiegany Wołomin 1986 Kobieta Opłacony
9 Łukasz Kanciała 1982 Mężczyzna Opłacony
10 Łukasz Kuciński 1978 Mężczyzna Opłacony
11 Rafał Trojanowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
12 Krzysztof Chmiel Zabiegany Wołomin 1987 Mężczyzna Opłacony
13 Ewa Cygas Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Opłacony
14 Grzegorz Binkiewicz Binki Team 1984 Mężczyzna Opłacony
15 Sylwia Binkiewicz Binki Team 1985 Kobieta Opłacony
16 Anna Chmiel 1989 Kobieta Opłacony
17 Karolina Szymczak Warbud Running Team 1985 Kobieta Opłacony
18 Jacek Szymczak 1980 Mężczyzna Opłacony
19 Ola Guzińska Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1979 Kobieta Opłacony
20 Halina Zach Zabiegany Wołomin 1978 Kobieta Opłacony
21 Urszula Rogucka Zabiegany Wołomin 1959 Kobieta Opłacony
22 Anna Mika 1992 Kobieta Opłacony
23 Małgorzata Kołodziejska 1975 Kobieta Opłacony
24 Piotr Kołodziejski 1973 Mężczyzna Opłacony
25 Urszula Tomaszewska Zabiegany Wołomin 1976 Kobieta Opłacony
26 Artur Trusiak Biegające Ząbki 1972 Mężczyzna Opłacony
27 Artur Podleśny Zabiegany Wołomin 1993 Mężczyzna Opłacony
28 Marta Kopania 1982 Kobieta Opłacony
29 Jakub Oleksiak 2004 Mężczyzna Opłacony
30 Anna Parzyszek 1978 Kobieta Opłacony
31 Artur Dzięcioł Muszkieter Ząbki 1987 Mężczyzna Opłacony
32 Paweł Ornat 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Łukasz Rejman 1987 Mężczyzna Opłacony
34 Renata Sikorska 1977 Kobieta Opłacony
35 Barbara Kolasa Klub J.Słowackiego 1956 Kobieta Opłacony
36 Aleksandra Jaczewska 2003 Kobieta Opłacony
37 Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Opłacony
38 Mariusz Jastrzębski Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Monika Kwaśkiewicz 1978 Kobieta Opłacony
40 Paweł Mirkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
41 Jakub Wolańczyk WolbertActive 2005 Mężczyzna Opłacony
42 Robert Wolańczyk WolbertActive 1973 Mężczyzna Opłacony
43 Jarosław Portacha Zabiegany Wołomin 1977 Mężczyzna Opłacony
44 Bartłomiej Trusiak 1981 Mężczyzna Opłacony
45 Monika Balcerzak 1978 Kobieta Opłacony
46 Nina Doskocz 1986 Kobieta Opłacony
47 Adam Czajka 1982 Mężczyzna Opłacony
48 Aneta Budzynska-Czajka 1980 Kobieta Opłacony
49 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kobieta Opłacony
50 Eliza Szczechura Zabiegany Wołomin 1982 Kobieta Opłacony
51 Jerzy Stachowski Nessi 1953 Mężczyzna Opłacony
52 Marcin Stachowski Rozbiegany Sulejówek 1976 Mężczyzna Opłacony
53 Andrzej Kolasa Klub J.Słowackiego 1951 Mężczyzna Opłacony
54 Łukasz Bąk 1988 Mężczyzna Opłacony
55 Łukasz Makowski 1981 Mężczyzna Opłacony
56 Anna Jastrzębska Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1982 Kobieta Opłacony
57 Marcin Szepietowski 1988 Mężczyzna Opłacony
58 Daniel Walczak BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
59 Małgorzata Zalewska 1985 Kobieta Opłacony
60 Marcin Penkala 1976 Mężczyzna Opłacony
61 Robert Duchnowski 1973 Mężczyzna Opłacony
62 Marta Demianiuk 2003 Kobieta Opłacony
63 Tomasz Miller Biegam bo lubię Ząbki Team 1983 Mężczyzna Opłacony
64 Renata Żydek-Róg 1983 Kobieta Opłacony
65 Dariusz Dymek 1970 Mężczyzna Opłacony
66 KATARZYNA Balcerzak-Jałtuszewska Markowi Biegacze 1980 Kobieta Opłacony
67 Michał Janiszewski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
68 Marek Wawrzyniak Rembertów Team 1963 Mężczyzna Opłacony
69 Krystian Żmuda 1991 Mężczyzna Opłacony
70 Kamil Laskowski Muszkieter zabki 1987 Mężczyzna Opłacony
71 Roman MAREK 1962 Mężczyzna Opłacony
72 Agnieszka Żuraniewska Team Parszczyńskich 1977 Kobieta Opłacony
73 Jakub Kutla 2003 Mężczyzna Opłacony
74 Barbara Kutla 2005 Kobieta Opłacony
75 Rafał Żabiński 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Agnieszka Andrejew 1970 Kobieta Opłacony
77 Halyna Voytovych 1982 Kobieta Opłacony
78 Iwona Kotowska 1981 Kobieta Opłacony
79 Michał Norwa 1994 Mężczyzna Opłacony
80 Magdalena Chojnowska Zabiegany Wołomin 1984 Kobieta Opłacony
81 Dariusz Karolak 1968 Mężczyzna Opłacony
82 Hubert Karolak 2000 Mężczyzna Opłacony
83 Arkadiusz Romański 1987 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Gruchacz 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Macugowski BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Uznański 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Uznański 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kietlińska 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Kruk 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bogdan Piątek LECHICI Zielonka 1953 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominik Zych 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Donata Ogończyk 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Nowaczek Rozbiegany Sulejówek 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hanna Nejfeld Biegające Ząbki 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iga Modzelewska 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iza Jakubowska Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Izabela Galaszewska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Bodalski Warsaw Run Club 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Kowalczyk Rozbiegany Sulejówek 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Moćko DSV 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Szymczak 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karina Sobiech-Bałda Rozbiegany Sulejówek 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Dworecka Czesuch 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Mulik 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Konrad Wysocki Rozbiegany Sulejowek 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Leszek Kielak ENTRE RUNNING 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Bałda Rozbiegany Sulejówek 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał ZAŁĘCKI LOTOS Running Team 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Nawrat 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Piasecka Stare Babice Biegają 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Muchał Czesuch 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Świętochowski 2004 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piasecki Pawel Stare Babice Biegają 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kietliński 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Strzelecki Markowi Biegacze 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] piotr strzęboszewski Biegające Ząbki 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] RAJMUND GARDZIŃSKI 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwester Łukasiewicz Zabiegany Wołomin 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Górski 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Waldemar Nejfeld Biegające Ząbki 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wioleta Kempista 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wioleta Kempista 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zbigniew Szymczak Biegam bo lubię ZąbkiTEAM 1969 Mężczyzna Nieopłacony