II Bieg Andrzejkowy - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
159/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Juliusz Rzewuski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
2 Jakub Oleksiak 2004 Mężczyzna Opłacony
3 Eliza Szczechura Zabiegany Wołomin 1982 Kobieta Opłacony
4 Anna Chmiel 1989 Kobieta Opłacony
5 Marta Zawadka Zabiegany Wołomin 1986 Kobieta Opłacony
6 Izabela Jakubowska Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Opłacony
7 Elwira Szczybelska Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Opłacony
8 Adam Mościcki Yebaćbiede 1990 Mężczyzna Opłacony
9 Maciej Szczotko Zabiegany Wołomin 1981 Mężczyzna Opłacony
10 Łukasz Kanciała 1982 Mężczyzna Opłacony
11 Krzysztof Chmiel Zabiegany Wołomin 1987 Mężczyzna Opłacony
12 Łukasz Jastrzębski FUNDACJA PFR 1982 Mężczyzna Opłacony
13 Krzysztof Orłowski Warszawa Parkrun Bródno 1975 Mężczyzna Opłacony
14 Sławomir Rosiak Biegam po Bródnie 1973 Mężczyzna Opłacony
15 Robert Smoderek 1969 Mężczyzna Opłacony
16 Edyta Lach-Brzozowska 1979 Kobieta Opłacony
17 Adam Jaczewski PK Wołomin 1975 Mężczyzna Opłacony
18 Kamil Krauze Zabiegany Wołomin 1987 Mężczyzna Opłacony
19 Michał Jachimowski Iron Tata Team 1988 Mężczyzna Opłacony
20 Mosakowska Mosakowska Zabiegany Wołomin 1980 Kobieta Opłacony
21 Urszula Rogucka Zabiegany Wołomin 1959 Kobieta Opłacony
22 Marcin Gałkowski 1983 Mężczyzna Opłacony
23 Julia Dzierżanowska Zabiegany Wołomin 2002 Kobieta Opłacony
24 Halina Zach Zabiegany Wołomin 1978 Kobieta Opłacony
25 Romuald Czerniawski Zabiegany Wołomin 1967 Mężczyzna Opłacony
26 Artur Podleśny Zabiegany Wołomin 1993 Mężczyzna Opłacony
27 Dominik Potrzebowski Markowi Biegacze 1981 Mężczyzna Opłacony
28 Marcin Stańczak wwl 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Grzegorz Kanciała 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Arkadiusz Gurgom Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
31 ROBERT MICHALSKI Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Michał Janiszewski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
33 Izabela Jakubowska Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Opłacony
34 Marek Walencik 1955 Mężczyzna Opłacony
35 Mateusz Szewczyk Sushi Team 1987 Mężczyzna Opłacony
36 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kobieta Opłacony
37 Łukasz Król PZU Sport Team 1986 Mężczyzna Opłacony
38 Ferdyn Maciej 1986 Mężczyzna Opłacony
39 Ponichtera Karolina 1986 Kobieta Opłacony
40 Adam Uznański 1990 Mężczyzna Opłacony
41 Krystian Żmuda 1991 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Uznański 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Hulanicki Goggle PAE 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Strykowski Carrefour 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Cygas Zabiegany Wołomin 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Jagielska KS PREFBET-SONAROL 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Irina Hulanicka Goggle PAE 1956 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jarosław Kurek Wojskowa Akademia Techniczna 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Justyna Czyż 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Pyrzak 1985 Mężczyzna Nieopłacony