44.Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo - 44.Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
12 km
Dostępne pakiety
121/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Tomasz Żegarski 1978 Mężczyzna Opłacony
2 Kamila Pomaska 1983 Kobieta Opłacony
3 Agnieszka Truszkowska 1982 Kobieta Opłacony
4 Adam Pierański Vege Runners 1960 Mężczyzna Opłacony
5 Dominika Stepanajtys 1983 Kobieta Opłacony
6 Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Opłacony
7 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
8 Rafał Janiszewski Bravehearts Legionowo 1989 Mężczyzna Opłacony
9 Marta Grabowska 1984 Kobieta Opłacony
10 Krystian Żmuda 1991 Mężczyzna Opłacony
11 Marcin Hildebrand Biegiem Przez Życie 1987 Mężczyzna Opłacony
12 Michał Mieciek 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Kamil Werner Dziki Bieg 1984 Mężczyzna Opłacony
14 Niedzwiedzka Edyta 1984 Kobieta Opłacony
15 Przemysław Woźniak Wieliszew Heron Team 1984 Mężczyzna Opłacony
16 Tomek Rusinowicz Szypcy i Wściekli 1985 Mężczyzna Opłacony
17 Roman MAREK 1962 Mężczyzna Opłacony
18 Wojciech Kleniewski 1997 Mężczyzna Opłacony
19 MAGDALENA TALAROWSKA Polankowa street 1976 Kobieta Opłacony
20 Aneta JAKUBOWSKA Polankowa Teem 1977 Kobieta Opłacony
21 Piotr Zduńczyk 1978 Mężczyzna Opłacony
22 Joanna Sobiecka Polankowa Street 1977 Kobieta Opłacony
23 Marzena SIKORSKA 1976 Kobieta Opłacony
24 Monika Wesolowska WBIEGU 1983 Kobieta Opłacony
25 Wawrzyniec Szejko KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 Mężczyzna Opłacony
26 Michał Żmuda 1977 Mężczyzna Opłacony
27 Jacek Gryz Sunfit Studio 1979 Mężczyzna Opłacony
28 Stanisław Snopek Deloitte Adventure Team 1998 Mężczyzna Opłacony
29 Michał Golus Bike Salon Team 1983 Mężczyzna Opłacony
30 Juan Antonio Antolin Perez 1986 Mężczyzna Opłacony
31 Tomasz Budny 1973 Mężczyzna Opłacony
32 Katarzyna Budny 1975 Kobieta Opłacony
33 Witold Tarnowski KB TKKF Promyk Ciechanów 1961 Mężczyzna Opłacony
34 Marcin Cieślak Smurfit Kappa Adventure Team 1972 Mężczyzna Opłacony
35 Krzysztof Chmiel Zabiegany Wołomin 1987 Mężczyzna Opłacony
36 Sylwester Kuśmierz Markowi Biegacze 1978 Mężczyzna Opłacony
37 Renata Kowalikowska Biegam Na Tarchominie 1978 Kobieta Opłacony
38 Bartosz Latawiec TriYo z Legio 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Dariusz Jaworski Niezrzeszony 1964 Mężczyzna Opłacony
40 Mariusz Gajewski 1974 Mężczyzna Opłacony
41 Dominik Wiśniewski 1979 Mężczyzna Opłacony
42 Justyna Rucyk Markowi Biegacze 1979 Kobieta Opłacony
43 Janusz Czerwinski Damy Rade Zegrze 1960 Mężczyzna Opłacony
44 Marek Czerwiński Damy Rade Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
45 Maciej Dutkiewicz Markowi Biegacze 1987 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Włodarczyk Kot w butach 1988 Mężczyzna Opłacony
47 Grzegorz Kulesza Iga Team 1980 Mężczyzna Opłacony
48 Marcin Demianiuk Demi Team 1977 Mężczyzna Opłacony
49 Jakub Oleksiak 2004 Mężczyzna Opłacony
50 Grażyna Marczak Leczo Team 1953 Kobieta Opłacony
51 Jacek Makowski Timbud Team 1969 Mężczyzna Opłacony
52 Wiesław Kamiński NASIELSK BASZTA TEAM 1967 Mężczyzna Opłacony
53 Pawel Kownacki Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Opłacony
54 Rafal Pniewski Biegam na Tarchominie 1976 Mężczyzna Opłacony
55 Cezary Czerwiński Damy Rade Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
56 Maria Szot Jasielskie pioruny 1970 Kobieta Opłacony
57 Marcin Drobik 1987 Mężczyzna Opłacony
58 Hubert Dubiel Damy Rade Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
59 Agnieszka Ziędalska 1974 Kobieta Opłacony
60 Rafał Jankowski Brak 1977 Mężczyzna Opłacony
61 MAREK POCIECH 1962 Mężczyzna Opłacony
62 Maciej Wieczorek Wieliszew Heron Team 1980 Mężczyzna Opłacony
63 Sebastian Strumnik Bestie OCR Legionowo 1984 Mężczyzna Opłacony
64 Joanna Ołdak 1970 Kobieta Opłacony
65 Justyna Czyż 1986 Kobieta Opłacony
66 Jan Skakluk Weteran Legionowski 1951 Mężczyzna Opłacony
67 Leszek Kleiman Wieliszew Heron Team 1950 Mężczyzna Opłacony
68 Andrzej Graman Wieliszew Heron Team 1949 Mężczyzna Opłacony
69 Krzysztof Tymicki Szypcy i Wściekli 1976 Mężczyzna Opłacony
70 Marek Łomot 1971 Mężczyzna Opłacony
71 Marta Truszkowska Bestie OCR Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
72 Izabela Dłużniewska 1983 Kobieta Opłacony
73 Karol Glinka 1985 Mężczyzna Opłacony
74 Marcin Grzesik Grupa Biegowa CHTMO 1973 Mężczyzna Opłacony
75 Małgorzata Rawska 1979 Kobieta Opłacony
76 Jarosław Olszewski 1956 Mężczyzna Opłacony
77 Bartosz Rusin KS Staszewscy 1973 Mężczyzna Opłacony
78 Marcin Taras 1982 Mężczyzna Opłacony
79 Agatka Krasuska 1986 Kobieta Opłacony
[brak] Adrian Targonski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Mazurkiewicz CHTMO 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Rucka Bestie 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Bruderek Primum Currere 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Gawlik Biegam na Tarchominie 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Skowroński 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Michałowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Darek Kantor Poziomki 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Przyrowska BESTIE OCR 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Emil Dobrowolski zabieganidobrowolscy.pl 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Fabisiak Rozbiegany Sulejówek 1967 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Kirsz Szkoła Podstawowa nr 355 im.Jana Wedla 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grazyna Chojnowska Wybiegają Siebie 1957 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Szczepański Brave Hards Legionowo 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Szczepański Brave Hards Legionowo 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Iwona Kochman Vege Runners 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Izabela Parszczynska TEAM PARSZCZYŃSKICH 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Mazurkiewicz CHTMO 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Opałka KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1950 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Kulik Bestie OCR Legionowo 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jerzy Cieśliński Mountain Lovers 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Skultecka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julia Giejbatow Uks Filipides 2005 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamila Pobłocka-Dobrowolska UKS Ekonomik Maratończyk Lębork 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karol Glinka 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] KATARZYNA CIEŚLIŃSKA Mountain Loverrrs 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiatkowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wiśniewska indywidualista 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Krajewska 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Mielczarek Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Pietrucha 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Leszek Rój 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Jaworek TrioZLegio 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Krasna - 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Płuciś Wybiegaj Siebie 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Płuciś Wybiegaj Siebie 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Markowski Bravehearts Legionowo 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Szafraniec Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Komuda Satori Sport Klub 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Żółtowski 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marlena Krztoń BESTIE OCR LEGIONOWO 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Daniszewska BKS Wataha Warszawa 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Wieczorek BraveHearts Legionowo 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Wieczorek BraveHearts Legionowo 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Wilcze Reckitt 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Rudnik Bestie OCR Legionowo 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] MATEUSZ KOŚCIELSKI Bravehearts Legionowo 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Paczkowski Bestie OCR Legionowo 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Sobkiewicz Enax Run4Fun 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Sobkiewicz Enax Run4Fun 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Natalia Piasta-serafin Wieliszew heron team 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Jaworski 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Zawada BIEGAM NA TARCHOMINIE 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Jaworski Markowi Biegacze 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Jaworski Markowi Biegacze 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Rapacki 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Stromski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Posman 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Adamiak CURTIS 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ryszard Marut KB TKKF Promyk Ciechanów 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Adam Olbryś KB Legionowo 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Adam Olbryś KB Legionowo 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Kubiak 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Szymon Szymanski 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Teresa Mikoś 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Balcerzak 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Biernat Run Team Piątnica 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Orliński BHP ORLINSCY 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Mikoś 1992 Mężczyzna Nieopłacony