MAZDA AUTO IDEA XIX BIEG JAKUBOWY - XIX AUTO IDEA BIEG JAKUBOWY

Data
30.04.2022
Godzina
10:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Paweł Drygas Sam Dla Siebie 1978 Mężczyzna Opłacony
2 Łukasz Dryka Klub biegacza 2/4 1985 Mężczyzna Opłacony
3 TOMASZ OSIŃSKI Nasielsk Baszta Team 1978 Mężczyzna Opłacony
4 Michał Morgaś 1990 Mężczyzna Opłacony
5 Marcin Morgaś Lecimy Tutej 1994 Mężczyzna Opłacony
6 Bogdan Sowiński Nidzica biega 1962 Mężczyzna Opłacony
7 Mariusz Kozłowski Into The Wild 1980 Mężczyzna Opłacony
8 Artur Sierzputowski AS-AB 1975 Mężczyzna Opłacony
9 Jacek Borkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
10 Volha Zeliankova 1987 Kobieta Opłacony
11 Krystian Jotejko URWIS BIEGA 1996 Mężczyzna Opłacony
12 Paulina Grunwald 1992 Kobieta Opłacony
13 Justyna Mazonik Pszczółkowski Team 1983 Kobieta Opłacony
14 Marek Szpendowski Pszczółkowski Team 1978 Mężczyzna Opłacony
15 Jan Połowianiuk Dzikie Życie Run Team 1964 Mężczyzna Opłacony
16 Ewa Wiech 1970 Kobieta Opłacony
17 Krzysztof Kujawa WIĘCKOWSKI TEAM 1974 Mężczyzna Opłacony
18 Mirek Mikita Są Wolniejsi 1967 Mężczyzna Opłacony
19 Katarzyna Lorek Slow Jogging w Olsztynie 1975 Kobieta Opłacony
20 Marek Olszewski Slow Jogging w Olsztynie 1970 Mężczyzna Opłacony
21 Paweł Żujewski 1996 Mężczyzna Opłacony
22 Irwin Podolak 2002 Mężczyzna Opłacony
23 Anna Sztych Slow jogging w Olsztynie 1976 Kobieta Opłacony
24 Dominik Prusik PersonalTriathlon.pl 1990 Mężczyzna Opłacony
25 Małgorzata Smolińska Są Wolniejsi 1978 Kobieta Opłacony
26 Andrzej Kowalczyk Pszczółkowski Team 1961 Mężczyzna Opłacony
27 Anna Rożnowska Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 Kobieta Opłacony
28 michal komorkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Paweł Kardaś 1990 Mężczyzna Opłacony
30 Teresa Kamińska Slow Jogging w Olsztynie 1958 Kobieta Opłacony
31 MAŁGORZATA DUBIK SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1978 Kobieta Opłacony
32 Agnieszka Kawka Slow Jogging w Olsztynie 1980 Kobieta Opłacony
33 Andrzej Kołakowski Slow Jogging w Olsztynie 1975 Mężczyzna Opłacony
34 Robert Piniewski Pszczółkowski Team 1973 Mężczyzna Opłacony
35 Grzegorz Rutkowski Libro Cycling Team 1983 Mężczyzna Opłacony
36 Piotr Kasperski 1985 Mężczyzna Opłacony
37 Leszek Sławuszewski TEAM KOPEĆ 1978 Mężczyzna Opłacony
38 Joanna Stompor 1993 Kobieta Opłacony
39 Małgorzata Ejkszto BIEGIEM PO WINO TEAM 1985 Kobieta Opłacony
40 Marcin Bertel 1982 Mężczyzna Opłacony
41 Katarzyna Ostaszewska Slow Jogging 1978 Kobieta Opłacony
42 Sebastian Kubicki KUROPATWA TEAM 1990 Mężczyzna Opłacony
43 Piotr Wasilewski 1968 Mężczyzna Opłacony
44 Natalia Urbaniak Slow Jogging w Olsztynie 1990 Kobieta Opłacony
45 Tomasz Widawski 1975 Mężczyzna Opłacony
46 Przemysław Święcki Sport A-Z Team Iława 1987 Mężczyzna Opłacony
47 Dariusz Święcki SPORT A-Z TEAM IŁAWA 1974 Mężczyzna Opłacony
48 Krzysztof Gajęcki 1972 Mężczyzna Opłacony
49 Eliza Lipka Slow Jogging w Olsztynie 1977 Kobieta Opłacony
50 Piotr Orłowski PersonalTriathlon.pl 1978 Mężczyzna Opłacony
51 Alicja Fiedorowicz 2003 Kobieta Opłacony
52 Radosław Górski Run Go ku Team 1976 Mężczyzna Opłacony
53 AGNIESZKA WĘGRZYCKA Brak 1984 Kobieta Opłacony
54 Teresa Jarmużewska TiA 1971 Kobieta Opłacony
55 Adam Jarmużewski TiA 1975 Mężczyzna Opłacony
56 Bartosz Golubiński 1987 Mężczyzna Opłacony
57 Karol Kotlarz 1990 Mężczyzna Opłacony
58 Bogdan Sokalski 1950 Mężczyzna Opłacony
59 Grzegorz Grabowski Są Wolniejsi 1965 Mężczyzna Opłacony
60 Mariusz Koziatek 1972 Mężczyzna Opłacony
61 Grzegorz Dowgiało 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Jan Antochowski Runners Ostróda 1953 Mężczyzna Opłacony
63 Andrzej Pilski Barefoot Runners Society 1949 Mężczyzna Opłacony
64 Ryszard Kuczkowski Kuropatwa Team 1966 Mężczyzna Opłacony
65 Bohdan Czeszejko 1988 Mężczyzna Opłacony
66 Leszek Gawerski 1976 Mężczyzna Opłacony
67 Aneta Całka Są Wolniejsi 1974 Kobieta Opłacony
68 Jacek Pajek DaMiTech 1974 Mężczyzna Opłacony
69 Mirosław Dąbrowski Są Wolniejsi 1984 Mężczyzna Opłacony
70 Edward Pokorny Tupot Ustka 1948 Mężczyzna Opłacony
71 Łukasz Nowowiejski 1983 Mężczyzna Opłacony
72 Robert Kornatowski 1986 Mężczyzna Opłacony
73 Dariusz Skoneczny URWIS BIEGA 1962 Mężczyzna Opłacony
74 Waldemar Grędziszewski 1960 Mężczyzna Opłacony
75 Stefan Olejniczak LC RAPID DORTMUND 1954 Mężczyzna Opłacony
76 Jerzy Ciupiński AKM Olsztyn 1955 Mężczyzna Opłacony
77 Kamilla Sawicka 1978 Kobieta Opłacony
78 Jerzy Maliszewski AKM Olsztyn 1960 Mężczyzna Opłacony
79 Łukasz Makowski 1989 Mężczyzna Opłacony
80 Jarosław Matusiewicz 1966 Mężczyzna Opłacony
81 Roman Leszczyński sobiebiegam 1951 Mężczyzna Opłacony
82 Rafał Furgał 1971 Mężczyzna Opłacony
83 Anna Plucińska-Furgał 1971 Kobieta Opłacony
84 Radosław Marzewski 1991 Mężczyzna Opłacony
85 Dominika Trendel 1986 Kobieta Opłacony
86 Józef Kraszewski 1966 Mężczyzna Opłacony
87 Wojciech Wdowiak 1973 Mężczyzna Opłacony
88 Grzegorz Józefowicz Amator Biegania 1985 Mężczyzna Opłacony
89 Jan Burzyński 1964 Mężczyzna Opłacony
90 Łukasz Traczyk Rozbiegani Żychlin 1998 Mężczyzna Opłacony
91 Arkadiusz KASPERSKI URWIS BIEGA 1970 Mężczyzna Opłacony
92 Henryk Pastuszek SDOO Wrócikowo 1957 Mężczyzna Opłacony
93 Anna Miłowska 1972 Kobieta Opłacony
94 przemek lisowski ctmir Spaszewski 1976 Mężczyzna Opłacony
95 Jacek Żebrowski 1984 Mężczyzna Opłacony
96 Rafał Nojman Są Wolniejsi 1984 Mężczyzna Opłacony
97 Miłosława Wasiak 1991 Kobieta Opłacony
98 Paweł Borzymowski 1988 Mężczyzna Opłacony
99 Monika Mazuro Klub Biegacza Lidzbark Warmiński #zaliniametyteam 1984 Kobieta Opłacony
100 Bartosz Sosnówka Klub Sosnowy 1988 Mężczyzna Opłacony
101 Marcin Granica 1981 Mężczyzna Opłacony
102 Marek Symerewicz 1967 Mężczyzna Opłacony
103 Aleksandra Gajewska-Nadarzyńska 1986 Kobieta Opłacony
104 Jacek Duda 1981 Mężczyzna Opłacony
105 Kamila Maga-Wojsyk 1986 Kobieta Opłacony
106 Cezary Rybski Kwidzyn Biega 1963 Mężczyzna Opłacony
107 Jacek Smółka 1981 Mężczyzna Opłacony
108 Daniel Kamiński Akademia Marynarki Wojennej 1996 Mężczyzna Opłacony
109 Maciek Tomasik Są Wolniejsi 1987 Mężczyzna Opłacony
110 Marcin Dąbrowski Nasze Nikielkowo 1977 Mężczyzna Opłacony
111 Jolanta Rzęsiewicz KB Lech Rypin 1968 Kobieta Opłacony
112 Bartłomiej Tabaka 1978 Mężczyzna Opłacony
113 Przemysław Dunia 1989 Mężczyzna Opłacony
114 Adam Wieczorek 1990 Mężczyzna Opłacony
115 Aneta Bujanecka-Panko 1994 Kobieta Opłacony
116 Grzegorz Kamiński Są Wolniejsi 1981 Mężczyzna Opłacony
117 Joanna Biłat-Lachowska 1979 Kobieta Opłacony
118 Krzysztof Wierzbowski 1994 Mężczyzna Opłacony
119 Jan Melnyczok Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1952 Mężczyzna Opłacony
120 Sylwia Tytoń 1995 Kobieta Opłacony
121 Albert Filipowicz TEAM ALBERT 1972 Mężczyzna Opłacony
122 Monika Bibułowicz 1981 Kobieta Opłacony
123 Krzysztof Bibułowicz 1980 Mężczyzna Opłacony
124 Patryk Adamkowski 1993 Mężczyzna Opłacony
125 Beata Olchowik Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1975 Kobieta Opłacony
126 Tomasz Wierzbowski 1995 Mężczyzna Opłacony
127 Wojciech Wróbel 1995 Mężczyzna Opłacony
128 Marta Stramek Są wolniejsi 1991 Kobieta Opłacony
129 Małgorzata Jagłowska 1985 Kobieta Opłacony
130 Andrzej Jerszewski 1994 Mężczyzna Opłacony
131 Karolina Pogorzelska 1997 Kobieta Opłacony
132 Robert Rachubka 1974 Mężczyzna Opłacony
133 Alina Figat Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny 1963 Kobieta Opłacony
134 Karolina Janus 1982 Kobieta Opłacony
135 Zbigniew Pawlak 1975 Mężczyzna Opłacony
136 Paweł Pawlak 1977 Mężczyzna Opłacony
137 Karol Pisarewicz Ministry of Silly Walks 1988 Mężczyzna Opłacony
138 Katarzyna Grzegorzewska #zaliniametyteam 1986 Kobieta Opłacony
139 Mariusz Pawlak 1973 Mężczyzna Opłacony
140 Sławek Tunkiewicz 1968 Mężczyzna Opłacony
141 Miłosz Lenart Fundaja Drużyna ML 1965 Mężczyzna Opłacony
142 Krzysztof Wieczorkowski 1990 Mężczyzna Opłacony
143 Valery Lyshchyk 1974 Mężczyzna Opłacony
144 Ania Lendzian 1974 Kobieta Opłacony
145 Marta Klemańska Slow Jogging Olsztyn 1984 Kobieta Opłacony
146 Piotr Zienkiewicz UKS GIMPAS Pasłęk 1974 Mężczyzna Opłacony
147 Jerzy Chrabonszcz chrabi 60 1957 Mężczyzna Opłacony
148 Maria Chrabonszcz chrabi 60 1960 Kobieta Opłacony
149 Milena Jarka 1991 Kobieta Opłacony
150 Marcel Bestvater OSP Dąbrówno 1990 Mężczyzna Opłacony
151 Paulina Żuchowska AZS UMK Toruń 1996 Kobieta Opłacony
152 marek dutkowski 1982 Mężczyzna Opłacony
153 Łukasz Ilczuk 1983 Mężczyzna Opłacony
154 Waldemar Król 1969 Mężczyzna Opłacony
155 Cezary RACIBORSKI Nie mam :( 1994 Mężczyzna Opłacony
156 KATARZYNA BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA Markowi Biegacze 1980 Kobieta Opłacony
157 Justyna Wiśniewska Są Wolniejsi 1984 Kobieta Opłacony
158 Robert Stypik Magda team 1986 Mężczyzna Opłacony
159 Marek Płotast Dzikie Życie Run Team 1977 Mężczyzna Opłacony
160 Agata Wightman 1983 Kobieta Opłacony
161 Jędrzej Żuralski 1989 Mężczyzna Opłacony
162 Rafał Rydzewski DAWAJ KALACH TEAM 1990 Mężczyzna Opłacony
163 Justyna Kamińska Są Wolniejsi 1983 Kobieta Opłacony
164 Mirosław Ośko Pszczòłkowski Team 1988 Mężczyzna Opłacony
165 Mikołaj Rybicki SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1981 Mężczyzna Opłacony
166 Kinga Kozłowska 1994 Kobieta Opłacony
167 Joanna Sarnowska 1993 Kobieta Opłacony
168 Łukasz Zubrycki 9 batalion dowodzenia Olsztyn 1985 Mężczyzna Opłacony
169 Jarosław Jakubowski 1985 Mężczyzna Opłacony
170 Justyna Witkowska Slow Jogging w Olsztynie 1988 Kobieta Opłacony
171 Prokopowicz Aneta Są Wolniejsi 1986 Kobieta Opłacony
172 Jacek Poniewierka Idę Drogą 1975 Mężczyzna Opłacony
173 Dorota Poniwierka Idę Drogą 1975 Kobieta Opłacony
174 Karol Janiszewski 1981 Mężczyzna Opłacony
175 Mirek Grycuk PersonalTriathlon 1981 Mężczyzna Opłacony
176 Anna Grycuk Slow Jogging w Olsztynie 1978 Kobieta Opłacony
177 GRZEGORZ KOWALCZYK 1981 Mężczyzna Opłacony
178 Paweł Likszo 1988 Mężczyzna Opłacony
179 Agnieszka Gilewicz BRBK - biegli w podatkach 1981 Kobieta Opłacony
180 Artur Żuk BRBK - Biegli w podatkach 1980 Mężczyzna Opłacony
181 Ewa Chełchowska BRBK - biegli w podatkach 1992 Kobieta Opłacony
182 Ewelina Gruz BRBK - biegli w podatkach 1987 Kobieta Opłacony
183 Joanna Kozłowska-Urban BRBK - biegli w podatkach 1980 Kobieta Opłacony
184 Karolina Daszuta BRBK - Biegli w podatkach 1988 Kobieta Opłacony
185 Szymon Gilewicz BRBK - biegli w podatkach 2002 Mężczyzna Opłacony
186 Tomasz Patalan BRBK - biegli w podatkach 1989 Mężczyzna Opłacony
187 Lech Boniewski SP Glinojeck 1958 Mężczyzna Opłacony
188 Roman Godziuk 1960 Mężczyzna Opłacony
189 Kamila Bednarczyk 1986 Kobieta Opłacony
190 Joanna Smolaga 1975 Kobieta Opłacony
191 Piotr Podgórski 1978 Mężczyzna Opłacony
192 Adam Barczak Urwis biega 1972 Mężczyzna Opłacony
193 Cezary Rybaczyk Nikielkowo 1973 Mężczyzna Opłacony
194 Grażyna Janus 1957 Kobieta Opłacony
195 Julita Chmielewska 1989 Kobieta Opłacony
196 Arkadiusz Rygielski IŁAWA biega 1988 Mężczyzna Opłacony
197 Mariusz Durmowicz 1986 Mężczyzna Opłacony
198 Katarzyna Durmowicz 1993 Kobieta Opłacony
199 Beata Dębowska 1971 Kobieta Opłacony
200 Grzegorz Kalinowski LIBRO Cycling Team 1971 Mężczyzna Opłacony
201 Robert Dąbrowski 1978 Mężczyzna Opłacony
202 Ewa Szuba Slow Jogging w Olsztynie 1961 Kobieta Opłacony
203 Mariusz Gutmański Team Kopeć 1996 Mężczyzna Opłacony
204 Andrzej Leśny Mont Blanc Team 1979 Mężczyzna Opłacony
205 Marcin Koc BLANKETS 1980 Mężczyzna Opłacony
206 Szymon Kmieciński 1987 Mężczyzna Opłacony
207 Artur Dudek 1979 Mężczyzna Opłacony
208 Agnieszka Porowska 1985 Kobieta Opłacony
209 Robert Schmidt Ostróda Runners 1970 Mężczyzna Opłacony
210 Agnieszka Humen Konrad Nosarzewski Badania Dieta Trening 1978 Kobieta Opłacony
211 Amelia Kowalska Ostróda Runners 1972 Kobieta Opłacony
212 Andrzej Dudek 1973 Mężczyzna Opłacony
213 Marcin Cichowski 1975 Mężczyzna Opłacony
214 Antek Kaliowski Libro cycling team 2007 Mężczyzna Opłacony
215 Wojciech Hartliński Najmowicz Triathlon Team 1984 Mężczyzna Opłacony
216 Mateusz Kołba G33 1993 Mężczyzna Opłacony
217 Mateusz Miranowicz 1996 Mężczyzna Opłacony
218 Martyna Osowiecka 1996 Kobieta Opłacony
219 Łukasz Sadlak Byle do mety! 1983 Mężczyzna Opłacony
220 Piotr Wojciechowski Drużyna Wilka 1987 Mężczyzna Opłacony
221 Grzegorz Hartliński najmowicztriathlon 1984 Mężczyzna Opłacony
222 Maciej Wilkosz Olsztyn 1976 Mężczyzna Opłacony
223 Zbigniew Jażdżewski LKS Zantyr Sztum 1962 Mężczyzna Opłacony
224 Bartosz Niestępski 1993 Mężczyzna Opłacony
225 Robert Wrzochalski Kriss Coaching 1981 Mężczyzna Opłacony
226 Marcel Kachnowicz 1989 Mężczyzna Opłacony
227 Ryszard ROPIAK KURPIE Myszyniec 1944 Mężczyzna Opłacony
228 Przemysław Smolaga 1975 Mężczyzna Opłacony
229 Sławomir Orzechowski Tri Amo 1977 Mężczyzna Opłacony
230 Jacek Wiśniewski 1981 Mężczyzna Opłacony
231 Benedykt Kwaśniewski Biegam bo chcę a nie muszę 1955 Mężczyzna Opłacony
232 Katarzyna Wiśniewska 1981 Kobieta Opłacony
233 Szymon Milewski TRI AMO 1990 Mężczyzna Opłacony
234 Kacper Augustyniak Run Goku Team 2004 Mężczyzna Opłacony
235 Jakub Goszka Gosdent 1998 Mężczyzna Opłacony
236 Sebastian Wodniak Pszczółkowski Team 1979 Mężczyzna Opłacony
237 Paweł Jabłoński 2006 Mężczyzna Opłacony
238 Bartłomiej Cioban 1985 Mężczyzna Opłacony
239 Marcin Konecki Kriss Coaching 1990 Mężczyzna Opłacony
240 Ewa Najda 1973 Kobieta Opłacony
241 Andrzej Synowczyk Nagórki 1972 Mężczyzna Opłacony
242 Dariusz Sendrowski 1976 Mężczyzna Opłacony
243 Wioletta Berent KB Lech Rypin 1976 Kobieta Opłacony
244 Aleksandra Wieczorek Olsztyński Klub Kyokushin Karate 1995 Kobieta Opłacony
245 Przemysław Masiak 1983 Mężczyzna Opłacony
246 HUBERT KOŁACZEK Akademia Wojsk Lądowych/2bplot Giżycko 1995 Mężczyzna Opłacony
247 Piotr Kozłowski FATHER ON THE RUN 1982 Mężczyzna Opłacony
248 Mariusz Kozłowski GosiaAla 1983 Mężczyzna Opłacony
249 Anna Wilk Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1978 Kobieta Opłacony
250 Karol Rąpała 1998 Mężczyzna Opłacony
251 Andrzej Rudziński Jonkowo Sport 1974 Mężczyzna Opłacony
252 Mateusz Kuras Husaria Łapczyca 1992 Mężczyzna Opłacony
253 Agnieszka Wojtel Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 Kobieta Opłacony
254 Anna Dec - Kwiatkowska 1986 Kobieta Opłacony
255 Karol Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1981 Mężczyzna Opłacony
256 Adam Pstrągowski Mundurowa 1970 Mężczyzna Opłacony
257 Piotr Białek 3Bro 1981 Mężczyzna Opłacony
258 Anna Ostromecka URWIS BIEGA 1987 Kobieta Opłacony
259 Paweł Białecki UKS PIORUN BARCZEWO 2006 Mężczyzna Opłacony
260 Małgorzata Sycin 1976 Kobieta Opłacony
261 Konrad Romanczuk CMAZ 1993 Mężczyzna Opłacony
262 Kacper Sawicz Pszczółkowski Team 2004 Mężczyzna Opłacony
263 Daniel Mikielski 1990 Mężczyzna Opłacony
264 Bogusław Kłos ZŁOTY KŁOS TEAM 1974 Mężczyzna Opłacony
265 Damian Bakun 1986 Mężczyzna Opłacony
266 Maciej Dąbrowski Jonkowo Sport 1994 Mężczyzna Opłacony
267 Łukasz Szwaj Team Kopeć 1983 Mężczyzna Opłacony
268 Tomasz Mazurowski NajmowiczTriatlon 1972 Mężczyzna Opłacony
269 Krzysztof Żyjewski Pszczółkowski Team 1984 Mężczyzna Opłacony
270 Piotr Paltian Są Wolniejsi 1971 Mężczyzna Opłacony
271 Tomasz Wisniewski 1972 Mężczyzna Opłacony
272 Paweł Pszczółkowski Pszczółkowski Team 1988 Mężczyzna Opłacony
273 Michał Lipski Kuropatwa Team 1991 Mężczyzna Opłacony
274 Monika Olender 1992 Kobieta Opłacony
275 Zdzisław Jasiewicz 1949 Mężczyzna Opłacony
276 Mariusz Michalski 1968 Mężczyzna Opłacony
277 Krzysztof Zwierzyński KB Lidzbark Warmiński 1978 Mężczyzna Opłacony
278 Marek Grzybicki 1968 Mężczyzna Opłacony
279 Michał Wardęga 1986 Mężczyzna Opłacony
280 Elżbieta Łopieńska-Biernat 1971 Kobieta Opłacony
281 Arkadiusz Biernat 1972 Mężczyzna Opłacony
282 Monika Pieślak Są Wolniejsi 1991 Kobieta Opłacony
283 Ewelina Pieslak 1996 Kobieta Opłacony
284 Jakub Białek 2005 Mężczyzna Opłacony
285 Paula Sadowska URWIS BIEGA 1999 Kobieta Opłacony
286 Krzysztof Kamiński 2007 Kobieta Opłacony
287 Ryszard Jacewicz KS Neonet/KK 1962 Mężczyzna Opłacony
288 Natalia Wiśniewska Rozbiegane Działdowo 2006 Kobieta Opłacony
289 Łukasz Wiśniewski Rozbiegane Działdowo 1982 Mężczyzna Opłacony
290 Grzegorz Kosewski Napierki 1978 Mężczyzna Opłacony
291 Krystian Gutowski Dąbrowski TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
292 Michalina Kochanowska KrisKross Coaching 1981 Kobieta Opłacony
293 Paweł Olszański URWIS BIEGA 1996 Mężczyzna Opłacony
294 Daniel Błaszkiewicz Bieganie Pod Sokolim Okiem 1979 Mężczyzna Opłacony
295 Marek Kostur 1976 Mężczyzna Opłacony
296 Monika Gajewska Pszczółkowski Team 1988 Kobieta Opłacony
297 Wiktor Kujawa AZS UWM OLSZTYN 1993 Mężczyzna Opłacony
298 Stanisław Lebioda Lebioda Running Team / 42. Baza Lotnictwa Szkolnego Radom 1999 Mężczyzna Opłacony
299 Ryszard Oborski 1974 Mężczyzna Opłacony
300 Radosław Wielgoszyński OSP Lubawa 1992 Mężczyzna Opłacony
301 Dorota Jachimowicz Bieganie pod Sokolim Okiem 1978 Kobieta Opłacony
302 Robert Rękawiecki URWIS BIEGA 1974 Mężczyzna Opłacony
303 Tomasz Olchowik Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1974 Mężczyzna Opłacony
304 Justyna Jachacy-Majewska Pszczółkowski Team 1974 Kobieta Opłacony
305 Roman Berebecki KB Lech Rypin 1951 Mężczyzna Opłacony
306 Robert Głowacki Vege Runners 1974 Mężczyzna Opłacony
307 Adam Olszewski KB Lech Rypin 1963 Mężczyzna Opłacony
308 Gabor Sawicki Budowlani Olsztyn 1989 Mężczyzna Opłacony
309 Przemysław Flaga URWIS BIEGA 1983 Mężczyzna Opłacony
310 Rafał Świerczyński KB Lech Rypin 1975 Mężczyzna Opłacony
311 Patrycja Czwartek Slow Jogging Olsztyn 1997 Kobieta Opłacony
312 Marzena Stępień 4 team 1970 Kobieta Opłacony
313 Kamila Łazicka Pszczółkowski Team 1980 Kobieta Opłacony
314 Anna Kiezik Pszczółkowski Team 1982 Kobieta Opłacony
315 PIOTR ZBYTNIEWSKI 1985 Mężczyzna Opłacony
316 Piotr Antoń Pszczółkowski Team 1990 Mężczyzna Opłacony
317 Paweł Hoga 1982 Mężczyzna Opłacony
318 Justyna Zalewska 1992 Kobieta Opłacony
319 Krzysztof Barczewski Lecimy tutej 1991 Mężczyzna Opłacony
320 JOANNA ZALEWSKA 1978 Kobieta Opłacony
321 Piotr Czaplicki Team Kopeć 1977 Mężczyzna Opłacony
322 Mieczysław Gębski 1955 Mężczyzna Opłacony
323 Magdalena Prosowska 1997 Kobieta Opłacony
324 Aleksandra Malinowska 1997 Kobieta Opłacony
325 Tomasz Woźniak URWIS BIEGA 1987 Mężczyzna Opłacony
326 Dawid Worobiec Team Kopeć 1990 Mężczyzna Opłacony
327 Łukasz Matyjewicz falling wizard 1984 Mężczyzna Opłacony
328 Jakub Mikulski LO CN-B im. Cichociemnych 2004 Mężczyzna Opłacony
329 Kamil Przegaliński LO CN-B im. Cichociemnych 2005 Mężczyzna Opłacony
330 Nelly Kowalska LO CN-B im. Cichociemnych 2007 Kobieta Opłacony
331 Klaudia Borowska LO CN-B im. Cichociemnych 2006 Kobieta Opłacony
332 Jacek Dąbrowski 1994 Mężczyzna Opłacony
[brak] ADAM OLSZEWSKI KB Lech Rypin 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Malinowska 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Prusik Bieganie Pod Sokolim Okiem 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Rożnowska Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz KASPERSKI URWIS BIEGA 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Sendrowski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Sendrowski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Sendrowski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Sendrowski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gabor Sawicki Budowlani Olsztyn 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Stępień 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Piskor Są Wolniejsi 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Dziekońska 15 Brygada Zmechanizowana Giżycko 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Prosowska 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Prosowska 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Mieczkowska Kriss coaching 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Mikulewicz 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patrycja Czwartek Slow Jogging w Olsztynie 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paula Sadowska URWIS BIEGA 1999 Kobieta Nieopłacony