Leśna Piątka z Mikołajem - razem dla dzieci z domów dziecka - Leśna Piątka z Mikołajem - razem dla dzieci z domów dziecka

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
83/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Robert Socha Nadleśnictwo Chełm 1986 Mężczyzna Opłacony
2 Nina Baryła 1996 Kobieta Opłacony
3 Arkadiusz Jarmuł Nadleśnictwo Strzelce 1997 Mężczyzna Opłacony
4 Mateusz Och Nadleśnictwo Świdnik 1991 Mężczyzna Opłacony
5 Michał Szczepanik Nadleśnictwo Świdnik 1981 Mężczyzna Opłacony
6 Krzysztof Wierzbowicz Lubelska Grupa Triathlonu 1988 Mężczyzna Opłacony
7 Mariusz Dyś 1981 Mężczyzna Opłacony
8 Małgorzata Wierzbowicz 1988 Kobieta Opłacony
9 Ireneusz Pszczoła Drużyna Huberta 1981 Mężczyzna Opłacony
10 Artur Piórkowski Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny 1985 Mężczyzna Opłacony
11 Małgorzata Żak Drużyna Huberta 1981 Kobieta Opłacony
12 Adrian Kobielarz Lublin Biega 1985 Mężczyzna Opłacony
13 Paweł Wójtowicz 1978 Mężczyzna Opłacony
14 Wojciech Zych 1977 Mężczyzna Opłacony
15 Sylwester Odziemczyk Lubelska grupa triathlonu 1965 Mężczyzna Opłacony
16 Justyna Pliszczyńska UMCS biega 1975 Kobieta Opłacony
17 Dominik Zajdel 1996 Mężczyzna Opłacony
18 Przemysław Gruba Lubelska Grupa Triathlonu 1973 Mężczyzna Opłacony
19 Wojciech Wenerski lubelskie stowarzyszenie biegowe 1950 Mężczyzna Opłacony
20 Paweł Butryński #KORWiN 1970 Mężczyzna Opłacony
21 Joanna Korzeniowska Umcs biega/ akm promilek 1984 Kobieta Opłacony
22 Marzena Gałceka #KORWiN 1961 Kobieta Opłacony
23 Sławek Mazur Biegam do minus sześciu 1980 Mężczyzna Opłacony
24 Marta Jata Mrozek Tri Team/ UMCS Biega 1981 Kobieta Opłacony
25 Grzegorz Smoter 1985 Mężczyzna Opłacony
26 Karolina Roman - 1997 Kobieta Opłacony
27 Piotr Szmidt 1988 Mężczyzna Opłacony
28 Mirosław Frąk 1969 Mężczyzna Opłacony
29 Mateusz Banach Football Academy Lublin 1998 Mężczyzna Opłacony
30 Natalia Szalecka 1998 Kobieta Opłacony
31 Robert CWALINA Bike Club Janów Lubelski 1973 Mężczyzna Opłacony
32 Daria Szalecka 1998 Kobieta Opłacony
33 Jerzy Kuśpit 1961 Mężczyzna Opłacony
34 Natalia Szalecka 1998 Kobieta Opłacony
35 Wojciech Kamiński Nadleśnictwo Chełm 1987 Mężczyzna Opłacony
36 Anna Witek-Kondrat Bociany 1974 Kobieta Opłacony
37 Artur Kamiński Nadleśnictwo Świdnik 1979 Mężczyzna Opłacony
38 Albert Karczmarczyk 1900 Mężczyzna Opłacony
39 Daniel Gułaś Dlazdrowia 1981 Mężczyzna Opłacony
40 Arkadiusz Makuch 1971 Mężczyzna Opłacony
41 Anna Kondrat 2001 Kobieta Opłacony
42 mitura Emilia Morsujacy Firlej 1984 Kobieta Opłacony
43 Marek Mitura Morsujący Firlej 1979 Mężczyzna Opłacony
44 Małgorzata Saba Forever Living Products 1993 Kobieta Opłacony
45 ŁUKASZ KAMIŃSKI 1982 Mężczyzna Opłacony
46 Karolina Bigoraj 1990 Kobieta Opłacony
47 Małgorzata Dudzik Morsujący Firlej 1983 Kobieta Opłacony
48 Monika Sikora 1976 Kobieta Opłacony
49 Aleksandra Waręcka-Cebrat Nadleśnictwo Krasnystaw 1989 Kobieta Opłacony
50 Gabriel Cebrat 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Przemysław Korona Nadleśnictwo Krasnystaw 1996 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Olech Nadleśnictwo Krasnystaw 1995 Mężczyzna Opłacony
53 Jacek Biegaj Biegam z ABS 1971 Mężczyzna Opłacony
54 Bartłomiej Łyczko 1995 Mężczyzna Opłacony
55 Monika Lewandowska 1993 Kobieta Opłacony
56 Maciej Dudzik Wieś tańczy i biega 1984 Mężczyzna Opłacony
57 Jakub Popiel-Popielec 1984 Mężczyzna Opłacony
58 Jarosław Boroch 1973 Mężczyzna Opłacony
59 Wojciech Krzywanowski 1966 Mężczyzna Opłacony
60 Wiesława Krzywanowska Szybkie Sarenki 1970 Kobieta Opłacony
61 Weronika Oleszczuk 1999 Kobieta Opłacony
62 Henryk Kowalski 1950 Mężczyzna Opłacony
63 Łucja Oś Heńteam 1986 Kobieta Opłacony
64 Agnieszka Kurczuk-Samodulska Heńteam 1984 Kobieta Opłacony
65 Hanna Samodulska Heńteam 2011 Kobieta Opłacony
66 Joanna Szewczuk Heńteam 1970 Kobieta Opłacony
67 Beata Więckowska Heńteam 1970 Kobieta Opłacony
68 Jacek Jeżowski Heńteam 1971 Mężczyzna Opłacony
69 Mateusz Mandziuk Nadleśnictwo Tomaszów 1990 Mężczyzna Opłacony
70 Konrad Strzelecki 1988 Mężczyzna Opłacony
71 Pawel Mularczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
72 Pawel Mularczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
73 piotr kiełbowicz 1993 Mężczyzna Opłacony
74 Marcelina Chomiak 1993 Kobieta Opłacony
75 Jarosław Kiełbowicz Nadleśnictwo Rudnik 1984 Mężczyzna Opłacony
76 Zbigniew Dejewski 1967 Mężczyzna Opłacony
77 Anna Ewa Michowska Heńteam 1982 Kobieta Opłacony
78 Dorota Frankowska 1972 Kobieta Opłacony
79 Natalia Tarasińska 2003 Kobieta Opłacony
80 Artur Niemierski 1971 Mężczyzna Opłacony
81 Milena Michowska Heńteam 2010 Kobieta Opłacony
82 Michał Michałek UMCS Biega 1979 Mężczyzna Opłacony
83 Anna Michałek 1980 Kobieta Opłacony
84 Dominika Dworniczuk 1992 Kobieta Opłacony
85 Marcin Bigoraj 1990 Mężczyzna Opłacony
86 Marcin Zarajczyk 1996 Mężczyzna Opłacony
87 Tomasz Bielecki 1965 Mężczyzna Opłacony
88 Wojciech Deleżuch Poziomki 1976 Mężczyzna Opłacony
89 Arkadiusz Graj Biegający Świdnik 1986 Mężczyzna Opłacony
90 Patrzylas-Janczak Sylwia Morsujący Firlej 1978 Kobieta Opłacony
91 Jakub Ordyk Lubelski Klub Morsów 1974 Mężczyzna Opłacony
92 Konrad Śliwa Heńteam 1976 Mężczyzna Opłacony
93 Artur Zieliński 1975 Mężczyzna Opłacony
94 Mazurkiewicz Maciej Be Active Trucker 1980 Mężczyzna Opłacony
95 Aneta Czochara Heńteam 1985 Kobieta Opłacony
96 Aneta Czochara Heńteam 1985 Kobieta Opłacony
97 Maria Kozaczuk 1980 Kobieta Opłacony
98 Agnieszka Grabowiecka 1981 Kobieta Opłacony
99 Michał Grabowiecki 1977 Mężczyzna Opłacony
100 Mariusz Chwalczuk Nadleśnictwo Świdnik 1972 Mężczyzna Opłacony
101 Anna Świerbutowicz- Kawalec HEŃTEAM 1981 Kobieta Opłacony
102 Michał Kawalec 1978 Mężczyzna Opłacony
103 Michał Zabielski Nadleśnictwo Świdnik 1991 Mężczyzna Opłacony
104 Dagmara Siemiaszko 1983 Kobieta Opłacony
105 Monika Bielińska Heńteam 1985 Kobieta Opłacony
106 Artur Rudnik KWP 1978 Mężczyzna Opłacony
107 Grzegorz Budzyński Lubelskie Cebularze 1980 Mężczyzna Opłacony
108 Łukasz Myszala HEŃTEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
109 Tomasz Bisek 1988 Mężczyzna Opłacony
110 Marek Bisek Lubelski Węgiel "Bogdanka" 1962 Mężczyzna Opłacony
111 Mariusz Wójcik 1977 Mężczyzna Opłacony
112 Bartłomiej Wójcik 2007 Mężczyzna Opłacony
113 Michał Zieliński Dzikie Życie Run Team 1974 Mężczyzna Opłacony
114 Kamila Janicka AZS UP Lublin 1995 Kobieta Opłacony
115 Ewa Sychut 1982 Kobieta Opłacony
116 Piotr Konopka Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Mężczyzna Opłacony
117 Anna Kiełbowicz Kiełbowicz 1988 Kobieta Opłacony