Gorlicki Bieg w hołdzie Powstańcom Warszawskim - Bieg Młodego Powstańca

Typ zawodów
Zawody dla dzieci
Dystans
300 m
Roczniki
2010 - 2021
Dostępne pakiety
100/150
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
201 Jakub Partyka 2016 Mężczyzna Opłacony
202 Adam Labut 2014 Mężczyzna Opłacony
203 Zofia Labut 2016 Kobieta Opłacony
204 Maja Bobrek Bobryteam 2013 Kobieta Opłacony
205 Hanna Ligęza 2014 Kobieta Opłacony
206 Zofia Ligęza 2013 Kobieta Opłacony
207 Klaudia Herma 2010 Kobieta Opłacony
208 Milena Herma 2012 Kobieta Opłacony
209 Zuzanna Kowalczyk 2014 Kobieta Opłacony
210 Maksymilian Kowalczyk 2018 Mężczyzna Opłacony
211 Elena Sendecka 2013 Kobieta Opłacony
212 Julia Dzik 2018 Kobieta Opłacony
213 Karolina Podraza Wilki Jodłowa 2012 Kobieta Opłacony
214 Alan Prokop Kobylanka 2011 Mężczyzna Opłacony
215 Amelia Prokop Kobylanka 2014 Kobieta Opłacony
216 Lena Mosoń Kobylanka 2014 Kobieta Opłacony
217 Rita Bulanda UKS EVAN 2018 Kobieta Opłacony
218 Jan Rachwał Maraton Gorlice 2011 Mężczyzna Opłacony
219 Jan Wroński 2014 Mężczyzna Opłacony
220 Zuzanna Kruczak Szymbark 2012 Kobieta Opłacony
221 Tymoteusz Kruczak Szymbark 2015 Mężczyzna Opłacony
222 Antoni Miler 2015 Mężczyzna Opłacony
223 Lena Zbylut 2017 Kobieta Opłacony
224 Oliwier Szczepański -Jamro - 2019 Mężczyzna Opłacony
225 Jakub Szczepański-Połeć - 2014 Mężczyzna Opłacony
226 Maciej Szczepański-Górski - 2019 Mężczyzna Opłacony
227 Łucja Rusin 2016 Kobieta Opłacony
228 Kaja Szczygieł 2015 Kobieta Opłacony
229 Marcel Niziołek 2013 Mężczyzna Opłacony
230 Kornel Niziołek 2019 Mężczyzna Opłacony
231 Kamil Gryboś AserekTeam 2016 Mężczyzna Opłacony
232 Alicja Gryboś 2019 Kobieta Opłacony
233 Jakub Jagoda 2014 Mężczyzna Opłacony
234 Damian Jagoda 2010 Mężczyzna Opłacony
235 Milena Szarowicz UKS Maraton Sękowa 2010 Kobieta Opłacony
236 Marcelina Szarowicz UKS Maraton Sękowa 2013 Kobieta Opłacony
237 Wiktoria Bochenek 2014 Kobieta Opłacony
238 Nadia Wszołek 2013 Kobieta Opłacony
239 Gabriela Wszołek 2011 Kobieta Opłacony
240 Michał Jamro 2014 Mężczyzna Opłacony
241 Marysia Jamro 2016 Kobieta Opłacony
242 Anita Niemiec 2013 Kobieta Opłacony
243 Milena Niemiec 2014 Kobieta Opłacony
244 Grzegorz Śliwa Klub Glinik 2015 Mężczyzna Opłacony
245 Aleksandra Smołkowicz 2014 Kobieta Opłacony
246 Adrian Smołkowicz 2018 Mężczyzna Opłacony
247 Hanna Chłanda Grupetto Gorlice 2014 Kobieta Opłacony
248 Rita Grabowska 2014 Kobieta Opłacony
249 Zuzia Gucwa Lks łużna 2015 Kobieta Opłacony
250 Eliza Czyżykiewicz 2015 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Gruca Kobylanka 2011 Kobieta Nieopłacony
[brak] Antonina Gruca 2014 Kobieta Nieopłacony
[brak] Milena Niemiec 2014 Kobieta Nieopłacony
[brak] Milena Niemiec 2014 Kobieta Nieopłacony