9 Bieg Noworoczny - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
84/249
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
2 Katarzyna Nowaczyńska Team ZabieganeDni 1976 Kobieta Opłacony
3 Marta Chojnowska 1986 Kobieta Opłacony
4 wiesław Grudek 1972 Mężczyzna Opłacony
5 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
6 Anna Wiśniewska-Duda 1986 Kobieta Opłacony
7 Piotr Kunka Team ZabieganeDni 1983 Mężczyzna Opłacony
8 Tomasz Roszkowski Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów 1986 Mężczyzna Opłacony
9 Bogdan Kowalczyk Warszawa-Bródno 1962 Mężczyzna Opłacony
10 Marlena Dobrowolska 1990 Kobieta Opłacony
11 Anna Grochowina 1990 Kobieta Opłacony
12 Andrzej Sowa 1981 Mężczyzna Opłacony
13 Marta Chojnowska 1986 Kobieta Opłacony
14 Anna Buchowiecka Pstrokaty Pareomaraton 1983 Kobieta Opłacony
15 Jacek Przepióra Atomowe krasnale 1977 Mężczyzna Opłacony
16 Dominika Jarosławska 1981 Kobieta Opłacony
17 Paweł Zdanowicz 1979 Mężczyzna Opłacony
18 Malgorzata Marjanska-Fish 1968 Kobieta Opłacony
19 Paul Fish 1947 Mężczyzna Opłacony
20 Dagmara Lewandowska KssmsszklarskaPoreba 1974 Kobieta Opłacony
21 Sikorska Wioleta 1982 Kobieta Opłacony
22 Piotr Myśliwiec Aktywni po zawale 1977 Mężczyzna Opłacony
23 Joanna Stefańska 1978 Kobieta Opłacony
24 Yuliia Veremchuk Biegam bo lubię 1977 Kobieta Opłacony
25 Kamil Chmielewski Zabiegany Tata 1989 Mężczyzna Opłacony
26 Mikolaj Kozak 1988 Mężczyzna Opłacony
27 Krzysztof Godlewski Love Life 1980 Mężczyzna Opłacony
28 Anna Bugajewska KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Kobieta Opłacony
29 Janusz Bugajewski KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1961 Mężczyzna Opłacony
30 Wioletta Osuchowska PKOBP 1972 Kobieta Opłacony
31 BOŻENA KISIELEWICZ Biegowy Wariat Running Team 1974 Kobieta Opłacony
32 KINGA KOWALSKA 12TRI.PL 1978 Kobieta Opłacony
33 Paweł Piekarski Młody vs. Stary 1974 Mężczyzna Opłacony
34 Katarzyna Kowalewska 12tri.pl 1974 Kobieta Opłacony
35 Tomasz Kowalski 12tri.pl 1980 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Dąbrowski 1986 Mężczyzna Opłacony
37 Paulina Sujkowska 1992 Kobieta Opłacony
38 Krystyna BARTOSIK 1958 Kobieta Opłacony
39 Izabela bogucka-zoń 1979 Kobieta Opłacony
40 Marta Barszczewska Biegowy Wariat Running Team 1987 Kobieta Opłacony
41 Marcin Tarczyński TARCZA BIEGA 1971 Mężczyzna Opłacony
42 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego 1961 Mężczyzna Opłacony
43 Roman Kołodziej 1965 Mężczyzna Opłacony
44 Piotr Kołodziejski 1973 Mężczyzna Opłacony
45 Małgorzata Kołodziejska 1975 Kobieta Opłacony
46 Marcin Gieranowski GIERAN 1976 Mężczyzna Opłacony
47 Tomasz Nowosielski HeRo 1961 Mężczyzna Opłacony
48 Arkadiusz Gawlik Biegam na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
49 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
50 Zenon Zdzymira 1953 Mężczyzna Opłacony
51 Ewa Adrianna Zalewska 1993 Kobieta Opłacony
52 Monika Zielińska 1982 Kobieta Opłacony
53 Aleksandra Blake 1979 Kobieta Opłacony
54 Marcin Marczewski RESILIA BEMOWO 1978 Mężczyzna Opłacony
55 Marek Koper 1967 Mężczyzna Opłacony
56 Justyna Kostrzewska-Warmińska adidas runners warsaw 1982 Kobieta Opłacony
57 Irina Nuzhina 1989 Kobieta Opłacony
58 Grzegorz Maciak 1984 Mężczyzna Opłacony
59 Piotr Skrobek 1984 Mężczyzna Opłacony
60 Arkadiusz Chodubski 1961 Mężczyzna Opłacony
61 Marta Leonkiewicz 1994 Kobieta Opłacony
62 Izabela Bogumił 1976 Kobieta Opłacony
63 Zbigniew Rodak 1964 Mężczyzna Opłacony
64 Władysław Maler New Balance Run Balance 1940 Mężczyzna Opłacony
65 Aleksandra Sobolewska 1996 Kobieta Opłacony
66 Barbara Kosiorek 1958 Kobieta Opłacony
67 Jurek Kosiorek 1978 Mężczyzna Opłacony
68 Anna Pilewska 1970 Kobieta Opłacony
69 Małgorzata Dudzik 1975 Kobieta Opłacony
70 Michal Romanowski 1976 Mężczyzna Opłacony
71 Justyna Kostrzewska-Warminska Adidas runners warsaw 1982 Kobieta Opłacony
72 Barbara Błachowicz 1969 Kobieta Opłacony
73 Robert Błachowicz 1970 Mężczyzna Opłacony
74 Tomasz Katner 1979 Mężczyzna Opłacony
75 Adam Gmurkowski 1995 Mężczyzna Opłacony
76 Andrzej Parchomiuk 1972 Mężczyzna Opłacony
77 Joanna Pszczolińska 1958 Kobieta Opłacony
78 Mariusz Czapnik 1963 Mężczyzna Opłacony
79 Małgorzata Czapnik 1963 Kobieta Opłacony
80 Renata Tula Mykmyk 1952 Kobieta Opłacony
81 Przemysław Mazan Vege Runners 1975 Mężczyzna Opłacony
82 Barbara Kolasa Klub J. Słowackiego 1956 Kobieta Opłacony
83 Andrzej Kolasa Klub J. Słowackiego 1951 Mężczyzna Opłacony
84 Anna Karłowicz Partia Wolnych Biegaczy 1953 Kobieta Opłacony
85 Joanna Siembab 1981 Kobieta Opłacony
86 Dorota Suknarowska Ekipa PORKA 1964 Kobieta Opłacony
87 Marek Suknarowski Ekipa PORKA 1966 Mężczyzna Opłacony
88 Paweł Jakubowski 1990 Mężczyzna Opłacony
89 Jolanta Latos 2001 Kobieta Opłacony
90 Dominik Kiljańczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
91 PIOTR ROZBICKI Warszawa 1987 Mężczyzna Opłacony
92 Kulesza Jakub 1995 Mężczyzna Opłacony
93 Marek Frenkel 1968 Mężczyzna Opłacony
94 Agnieszka Zawadka 1971 Kobieta Opłacony
95 Anna Kleszcz AKS ZŁY 1991 Kobieta Opłacony
96 Barbara Kozicka AKS Zły 1997 Kobieta Opłacony
97 Małgorzata Wargocka 1986 Kobieta Opłacony
98 Piotr Wilczyński 1984 Mężczyzna Opłacony
99 Małgorzata Rotter Markowi Biegacze 1977 Kobieta Opłacony
100 Wojciech Gil Team ZabieganeDni 1971 Mężczyzna Opłacony
101 alicja reda Team Zabiegane Dni 1960 Kobieta Opłacony
102 Ewa Szajkowska 1973 Kobieta Opłacony
103 Iwona Chlebowska Wolni Biegacze Slow Jogging 1986 Kobieta Opłacony
104 Justyna Kostrzewska-Warmińska adidas runners warsaw 1982 Kobieta Opłacony
105 Karolina Sajewska Wataha łączy nas bieganie 1985 Kobieta Opłacony
106 Michał Kowalski Skaryszewskie Ciacha 1987 Mężczyzna Opłacony
107 Tomasz Wojtal 1975 Mężczyzna Opłacony
108 Sylwia Nieporęcka 1977 Kobieta Opłacony
109 Paulina Kolasa Biegające Ząbki 1985 Kobieta Opłacony
110 Marcin Chodkowski Team ZabieganeDni 1985 Mężczyzna Opłacony
111 Piotr Smietanski Nasielsk Baszta Team 1979 Mężczyzna Opłacony
112 PIOTR DERESZEWSKI ZABIEGANY WOŁOMIN 1979 Mężczyzna Opłacony
113 Kacper Wróblewski 1993 Mężczyzna Opłacony
114 Ewa Paprocka 1973 Kobieta Opłacony
115 Marzena Rachocka 1988 Kobieta Opłacony
116 Renata Grzechnik Mkb Dreptak 1974 Kobieta Opłacony
117 Joanna Jaworska 12tri.pl / Team ZabieganeDni 1982 Kobieta Opłacony
118 Monika Turczyńska 12tri.pl 1973 Kobieta Opłacony
119 Ireneusz Katczewski 1978 Mężczyzna Opłacony
120 Przemysław Krajewski 12tri.pl 1973 Mężczyzna Opłacony
121 Anna Kołacz 1980 Kobieta Opłacony
122 Katarzyna Kurzacz 12tri.pl 1972 Kobieta Opłacony
123 Piotr Starczewski 1961 Mężczyzna Opłacony
124 Jacek Mucha MON 1978 Mężczyzna Opłacony
125 Marcin Zakrzewski Legia FC Bulwary 1991 Mężczyzna Opłacony
126 Karina Jezierska 12tri.pl Team ZabieganeDni 1979 Kobieta Opłacony
127 Zofia Szweda-Lewandowska 1981 Kobieta Opłacony
128 Agata Mroczkowska 1995 Kobieta Opłacony
129 Maria Dąbrowska 1993 Kobieta Opłacony
130 Dorota Sidorczuk-Kumosa Team ZabieganeDni / PrettyFittyTeam 1974 Kobieta Opłacony
131 Dominik Kordaczka Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie 2002 Mężczyzna Opłacony
132 Jakub Ciborski 1977 Mężczyzna Opłacony
133 Agnieszka Kujawa 1978 Kobieta Opłacony
134 Aga Rojewska 1988 Kobieta Opłacony
135 Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Opłacony
136 Maciej Szumski JW 2414 1984 Mężczyzna Opłacony
137 Paweł Długaszek 2 KOCHR 1990 Mężczyzna Opłacony
138 Mirosław Artyszuk 1960 Mężczyzna Opłacony
139 Wojciech Becheński 1974 Mężczyzna Opłacony
140 Katarzyna Kuprianowicz Szkoła Główna Służby Pożarniczej 1998 Kobieta Opłacony
141 Aneta Więckowska 1985 Kobieta Opłacony
142 Daniel Sobota 1994 Mężczyzna Opłacony
143 Rafał Juszyński 1978 Mężczyzna Opłacony
144 Anna Wojewódzka WOJEWÓDZCY TEAM 1990 Kobieta Opłacony
145 Szymon Bleks - 2003 Mężczyzna Opłacony
146 Ryszard Fałatowicz 1958 Mężczyzna Opłacony
147 Agnieszka Słonecka 1986 Kobieta Opłacony
148 Andrzej Korkosz 1977 Mężczyzna Opłacony
149 Julia Świątek 2003 Kobieta Opłacony
150 Aleksander Kurkus DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1971 Mężczyzna Opłacony
151 Janusz Olczak Bieganie 50+ 1964 Mężczyzna Opłacony
152 Artur KISZCZYC 1972 Mężczyzna Opłacony
153 ROBERT SZYMAŃSKI 1949 Mężczyzna Opłacony
154 Marta Osowska-Buba 1989 Kobieta Opłacony
155 Michael Buba 1988 Mężczyzna Opłacony
156 Kathrin Ruesing 1988 Kobieta Opłacony
157 Julian Roeoes 1986 Mężczyzna Opłacony
158 Waldemar Józwik 1978 Mężczyzna Opłacony
159 MACIEJ WYGIERA 1982 Mężczyzna Opłacony
160 Sylwester Jężak DEHN Running Team 1970 Mężczyzna Opłacony
161 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
162 Natalia Filipowicz 1992 Kobieta Opłacony
163 Gabriela Sułkowska-Wirowska 1980 Kobieta Opłacony
164 Katarzyna Kowalczyk 1996 Kobieta Opłacony
165 Michał Sętkowski 1996 Mężczyzna Opłacony
166 Stanisław Kiełbowicz 1985 Mężczyzna Opłacony
[brak] Bożena Tulej MKB DREPTAK 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Jezierska 12tri.pl Team ZabieganeDni 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wrzesiński 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michael Buba 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Zawistowski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Tolak Team Tolak 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Nieopłacony