2 Bieg Sylwestrowy - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
62/199
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
2 Tomasz Roszkowski Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów 1986 Mężczyzna Opłacony
3 Bogdan Kowalczyk Warszawa-Bródno 1962 Mężczyzna Opłacony
4 Anna Grochowina 1990 Kobieta Opłacony
5 Andrzej Sowa 1981 Mężczyzna Opłacony
6 Joanna Stefańska 1978 Kobieta Opłacony
7 Piotr Myśliwiec Aktywni po zawale 1977 Mężczyzna Opłacony
8 Yuliia Veremchuk Biegam bo lubię 1987 Kobieta Opłacony
9 Alicja Łazowska 1982 Kobieta Opłacony
10 Kamil Chmielewski Zabiegany Tata 1989 Mężczyzna Opłacony
11 Marcin Dąbrowski 1986 Mężczyzna Opłacony
12 Paulina Sujkowska 1992 Kobieta Opłacony
13 Krystyna BARTOSIK 1958 Kobieta Opłacony
14 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
15 Izabela bogucka-zoń 1979 Kobieta Opłacony
16 Jacek Duda 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego 1961 Mężczyzna Opłacony
18 Paweł Nawrot 1993 Mężczyzna Opłacony
19 Marek Zaidlewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
20 Piotr Kunka Team ZabieganeDni 1983 Mężczyzna Opłacony
21 Marcin Gieranowski GIERAN 1976 Mężczyzna Opłacony
22 Piotr Kwiatkowski 2001 Mężczyzna Opłacony
23 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
24 Anna Zejdler-Winiarska 1988 Kobieta Opłacony
25 Ewa Adrianna Zalewska 1993 Kobieta Opłacony
26 Marek Koper 1967 Mężczyzna Opłacony
27 Kamil Wdowiarski 1996 Mężczyzna Opłacony
28 Irina Nuzhina 1989 Kobieta Opłacony
29 Grzegorz Maciak 1984 Mężczyzna Opłacony
30 Piotr Skrobek 1984 Mężczyzna Opłacony
31 Monika Naulewicz 1986 Kobieta Opłacony
32 Żaneta Pniewska 1990 Kobieta Opłacony
33 Arkadiusz Chodubski 1961 Mężczyzna Opłacony
34 Sara Birecka 1995 Kobieta Opłacony
35 Marta Leonkiewicz 1994 Kobieta Opłacony
36 ANNA Wiśniewska-Duda 1986 Kobieta Opłacony
37 Zbigniew Rodak 1964 Mężczyzna Opłacony
38 Bogdan Garbiec 1972 Mężczyzna Opłacony
39 Daniel Poreda Team Dwa Ognie 1976 Mężczyzna Opłacony
40 Władysław Maler New Balance Run Balance 1940 Mężczyzna Opłacony
41 Hanna Poreda Team Dwa Ognie 1985 Kobieta Opłacony
42 Aleksander Kołakowski 1987 Mężczyzna Opłacony
43 Aneta Kołakowska 1987 Kobieta Opłacony
44 PIOTR ROZBICKI Warszawa 1987 Mężczyzna Opłacony
45 Joanna Ornowska 1995 Kobieta Opłacony
46 Anna Grecka 1993 Kobieta Opłacony
47 Michał Grecki PWPW SA 1989 Mężczyzna Opłacony
48 Mariusz Czapnik 1963 Mężczyzna Opłacony
49 Małgorzata Czapnik 1963 Kobieta Opłacony
50 Łukasz Falkowski 1990 Mężczyzna Opłacony
51 Dorota Suknarowska Ekipa PORKA 1964 Kobieta Opłacony
52 Marek Suknarowski Ekipa PORKA 1966 Mężczyzna Opłacony
53 Tomasz Szeratics 1975 Mężczyzna Opłacony
54 Ewelina Szeratics 1983 Kobieta Opłacony
55 Jacek Nowak 1985 Mężczyzna Opłacony
56 Tomasz Łoziński Adidas Runners Warsaw 1991 Mężczyzna Opłacony
57 Michał Warecki 1987 Mężczyzna Opłacony
58 Marek Frenkel 1968 Mężczyzna Opłacony
59 Agnieszka Zawadka 1971 Kobieta Opłacony
60 Kinga Salamon Kinga 1984 Kobieta Opłacony
61 Justyna Bem 1976 Kobieta Opłacony
62 Agnieszka Kolowrotna 1985 Kobieta Opłacony
63 Anna Misiak Team ZabieganeDni 1988 Kobieta Opłacony
64 Martyna Stańczyk 1992 Kobieta Opłacony
65 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kobieta Opłacony
66 Mariusz Wójcik 1963 Mężczyzna Opłacony
67 Dorota Wójcik 1957 Kobieta Opłacony
68 Ewa Szajkowska 1973 Kobieta Opłacony
69 Marta Moskal 1984 Kobieta Opłacony
70 Wiesław Kamiński NASIELSK BASZTA TEAM 1967 Mężczyzna Opłacony
71 Tomasz Wojtal 1975 Mężczyzna Opłacony
72 Paulina Kolasa Klub Gordona i Giny 1985 Kobieta Opłacony
73 Marcin Chodkowski Team ZabieganeDni 1985 Mężczyzna Opłacony
74 Piotr Smietanski Nasielsk Baszta Team 1979 Mężczyzna Opłacony
75 PIOTR DERESZEWSKI ZABIEGANY WOŁOMIN 1979 Mężczyzna Opłacony
76 Kacper Wróblewski 1993 Mężczyzna Opłacony
77 Marta TOLAK TN Biegówki Wesoła 1978 Kobieta Opłacony
78 Sławomira Korbas TN Biegówki Wesoła 1974 Kobieta Opłacony
79 Joanna Dobiasz 1981 Kobieta Opłacony
80 Ivo Vuco Hultaj Literacki 1977 Mężczyzna Opłacony
81 Kamila Gala Naprzód Młociny 1981 Kobieta Opłacony
82 Ewa Paprocka 1973 Kobieta Opłacony
83 Wojciech Sochocki 1992 Mężczyzna Opłacony
84 Joanna Jaworska 12tri.pl / Team ZabieganeDni 1982 Kobieta Opłacony
85 Piotr Pontus OSPRO OCR 1985 Mężczyzna Opłacony
86 Anna Kołacz 1980 Kobieta Opłacony
87 Marcin Kasza 1977 Mężczyzna Opłacony
88 Slawek Jeżmanski 1981 Mężczyzna Opłacony
89 Piotr Starczewski 1961 Mężczyzna Opłacony
90 Karina Jezierska 12tri.pl Team ZabieganeDni 1979 Kobieta Opłacony
91 Maria Dąbrowska 1993 Kobieta Opłacony
92 Dorota Sidorczuk-Kumosa Team ZabieganeDni / PrettyFittyTeam 1974 Kobieta Opłacony
93 Marcin Tolak 1980 Mężczyzna Opłacony
94 Piotr Kleczewski 2005 Mężczyzna Opłacony
95 Artur Stróżewski 1994 Mężczyzna Opłacony
96 Marta Barszczewska Biegowy Wariat Running Team 1987 Kobieta Opłacony
97 Kamila Chrząstowska 1989 Kobieta Opłacony
98 Piotr Tolak Team Tolak 1986 Mężczyzna Opłacony
99 Tomasz Gogol 1989 Mężczyzna Opłacony
100 Kama Brzostowska 1981 Kobieta Opłacony
101 Dominika Kopczyńska Dziurk Crew 1973 Kobieta Opłacony
102 Jacek Wygonowski Dzikur Crew 1972 Mężczyzna Opłacony
103 MONIKA GROSZKOWSKA MIEKOWACI 1982 Kobieta Opłacony
104 ROBERT ROSIŃSKI MIEKOWACI 1981 Mężczyzna Opłacony
105 BARTŁOMIEJ LUKS MIEKOWACI 1988 Mężczyzna Opłacony
106 Wojciech Becheński 1974 Mężczyzna Opłacony
107 Julia Świątek 2003 Kobieta Opłacony
108 Aleksander Kurkus DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1971 Mężczyzna Opłacony
109 Robert Michalski Zabiegany Wołomin 1982 Mężczyzna Opłacony
110 Artur KISZCZYC 1972 Mężczyzna Opłacony
111 Iga Okroj 1997 Kobieta Opłacony
112 Emilia Stokowska 1990 Kobieta Opłacony
113 Dominika Głogowska 1995 Kobieta Opłacony
114 Bartosz Kokosza 1990 Mężczyzna Opłacony
115 Joanna Chmielewska 1989 Kobieta Opłacony
116 Iwona Tyszczuk 1989 Kobieta Opłacony
117 Waldemar Józwik 1978 Mężczyzna Opłacony
118 Waldemar Klodkiewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
119 Maciej Klodkiewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
120 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
121 Robert Murawski 1966 Mężczyzna Opłacony
122 Kozłowska Katarzyna Dwa Ognie 1969 Kobieta Opłacony
123 Julia Richards Dwa Ognie 1981 Kobieta Opłacony
124 Katarzyna Barycka Team Dwa Ognie 1989 Kobieta Opłacony
125 Renata Czarnecka 1977 Kobieta Opłacony
126 Paulina Kociszewska 1982 Kobieta Opłacony
127 Natalia Filipowicz 1992 Kobieta Opłacony
128 Maria Szot Jasielskie pioruny 1970 Kobieta Opłacony
129 Krzysztof Kurek No Age limit 1974 Mężczyzna Opłacony
130 Maciej Mórawski 1992 Mężczyzna Opłacony
131 Tomasz SKuza Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych 1986 Mężczyzna Opłacony
132 Janusz Staszewski 1965 Mężczyzna Opłacony
133 Monika Woźniak 1981 Kobieta Opłacony
134 Gabriela Sułkowska-Wirowska 1980 Kobieta Opłacony
135 Michał Walter SRKS "Miotła" 1995 Mężczyzna Opłacony
136 Michał Kulig SRKS "Miotła" 1995 Mężczyzna Opłacony
137 Paulina Batko SRKS "Miotła" 1994 Kobieta Opłacony
138 Elżbieta Urbaniak 1978 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Kordos 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arsen Anisimov 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Okuniewski 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kołodziejczyk Nasielsk Baszta Team 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kołodziejczyk Nasielsk Baszta Team 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wrzesiński 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Jesionowski Jesionowski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Kulig SRKS "Miotła" 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Kulig SRKS "Miotła" 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Sośnicki 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Bojar 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Tolak Team Tolak 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafal Aksamit 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Skuza DO RSZ 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Sochocki 1992 Mężczyzna Nieopłacony