VII ITAKI Bieg Dla Par - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
123/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
2 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
3 Grzegorz Binkiewicz Binki Team 1984 Mężczyzna Opłacony
4 Sylwia Binkiewicz Binki Team 1985 Kobieta Opłacony
5 Paulina Murzynowska - Roślik 1978 Kobieta Opłacony
6 Przemysław Roślik 1978 Mężczyzna Opłacony
7 Agata Czerczak 1964 Kobieta Opłacony
8 Andrzej Czerczak 1964 Mężczyzna Opłacony
9 Michał Maciejowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Joanna Jaworska Przyjaciółki 1980 Kobieta Opłacony
11 Katarzyna Kowalewska Zakochana para Jacek i Barbara 😉 1974 Kobieta Opłacony
12 Przemyslaw Mazan Zakochana para Jacek i Barbara 😉 1975 Mężczyzna Opłacony
13 Lidia Bodaszewska Przyjaciółki 1963 Kobieta Opłacony
14 Anna Leszczyńska Fochy 1989 Kobieta Opłacony
15 artur mikina para mieszana chyba sparowana 1959 Mężczyzna Opłacony
16 Olga Scicińska Wilki 1979 Kobieta Opłacony
17 Janusz Torzewski Torzewski 1973 Mężczyzna Opłacony
18 Agnieszka Torzewska Torzewscy 1974 Kobieta Opłacony
19 Sara Grabowska-Tofel Grabosie Team 1992 Kobieta Opłacony
20 Ewa Sierzputowska para mieszana chyba sparowana 1966 Kobieta Opłacony
21 Małgorzata Skrobek - 1984 Mężczyzna Opłacony
22 Małgorzata Łuczak Wybuchowa Para 1979 Kobieta Opłacony
23 Piotr Łuczak Wybuchowa Para 1975 Mężczyzna Opłacony
24 Marcin Górka Górcysie 1971 Mężczyzna Opłacony
25 Ewa Górka Górcysie 1971 Kobieta Opłacony
26 Dariusz Potyraj Lemingi Biegają 1958 Mężczyzna Opłacony
27 Piotr Grabowski Grabosie Team 1968 Mężczyzna Opłacony
28 Michał Balicki Balusie 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Aneta Balicka Balusie 1979 Kobieta Opłacony
30 Anna Tchórzewska Lemingi Biegają 1974 Kobieta Opłacony
31 Marek Majewski Wilanów-Zawady 1964 Mężczyzna Opłacony
32 Jarek Wilk Wilki 1971 Mężczyzna Opłacony
33 Anna Jakubowska Believe 1980 Kobieta Opłacony
34 Marcin Poss Believe 1973 Mężczyzna Opłacony
35 Agnieszka Szymańska BW RUNNING TEAM / TZD 1977 Kobieta Opłacony
36 KINGA KOWALSKA Jak pies z kotem 1978 Kobieta Opłacony
37 TOMASZ KOWALSKI Jak pies z kotem 1980 Mężczyzna Opłacony
38 Jakub Konecki BEAUTY AND THE BEAST 1989 Mężczyzna Opłacony
39 Wioletta Konecka BEAUTY AND THE BEAST 1990 Kobieta Opłacony
40 Bożena Wiercioch RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. 1978 Kobieta Opłacony
41 Rafał Kłosiński RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. 1972 Mężczyzna Opłacony
42 Jakub Gruszka DreamTeamPearTeam 1984 Mężczyzna Opłacony
43 Aleksandra Gruszka DreamTeamPearTeam 1979 Kobieta Opłacony
44 Iwona WICHA Łobodziński TEAM 1987 Kobieta Opłacony
45 Natalia Wróbel Wróbelki 1988 Kobieta Opłacony
46 Marcin Wróbel Wróbelki 1984 Mężczyzna Opłacony
47 Sebastian Mróz Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
48 Kamila Pobłocka-Dobrowolska zabieganidobrowolscy.pl 1990 Kobieta Opłacony
49 Aleksandra Wojtas 1982 Kobieta Opłacony
50 Krzysztof Wojtas 1981 Mężczyzna Opłacony
51 Damian Wojdat Biegowe Harpagany 1990 Mężczyzna Opłacony
52 Renata Wojdat Biegowe Harpagany 1991 Kobieta Opłacony
53 Monika Tucholska Kluski na parze 1987 Kobieta Opłacony
54 Bartłomiej Tucholski Kluski na parze 1987 Mężczyzna Opłacony
55 Marcin Czajkowski Czajki 1992 Mężczyzna Opłacony
56 Dorota Legat Czajki 1993 Kobieta Opłacony
57 Emil Dobrowolski zabieganidobrowolscy.pl 1986 Mężczyzna Opłacony
58 Oleh Kovalchuk Żórawski Team 2001 Mężczyzna Opłacony
59 Edyta Strzemecka Meccy 1977 Kobieta Opłacony
60 Maciej Strzemecki Meccy 1977 Mężczyzna Opłacony
61 Diana Jasiocha 1988 Kobieta Opłacony
62 Wojciech Nowakowski Wydry 1987 Mężczyzna Opłacony
63 Jagoda Nowakowska Wydry 1987 Kobieta Opłacony
64 Grzegorz Maciak Team IRISZKA 1984 Mężczyzna Opłacony
65 Irina Nuzhina Team IRISZKA 1989 Kobieta Opłacony
66 Natalia Dziewulska 1991 Kobieta Opłacony
67 Mateusz Syguła kolarski.eu team 1979 Mężczyzna Opłacony
68 Paulina Kolasa Rowerowe Robaczki 1985 Kobieta Opłacony
69 Marcin Chodkowski Rowerowe Robaczki 1985 Mężczyzna Opłacony
70 Vita Medvedieva 1993 Kobieta Opłacony
71 Oleksandr Medvediev 1979 Mężczyzna Opłacony
72 Mieszko Urbanowski Burbasik 1980 Mężczyzna Opłacony
73 Katarzyna Banasik-Urbanowska Burbasik 1987 Kobieta Opłacony
74 Monika Mirończuk MiroTeam 1986 Kobieta Opłacony
75 Piotr Mirończuk MiroTeam 1982 Mężczyzna Opłacony
76 Marta Szewczyk Grażynki OCR 1993 Kobieta Opłacony
77 Tomasz Szewczyk Grażynki OCR 1992 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Kietlińska Kietliński 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aneta Balicka Balusie 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bożena Kisielewicz Coco Jumbo i do przodu 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Gruszka DreamTeamPearTeam 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jolanta Ladyca-Skuza SCYZORYKI 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Szulc 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oleh Kovalchuk Żórawski Team 2001 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kietliński Kietliński 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sara Grabowska-Tofel Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1992 Kobieta Nieopłacony