Charytatywna Dzika Połówka - Charytatywna Dzika Połówka

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21,1 km
Dostępne pakiety
14/100
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Robert Wójcik Warszawa 1975 Mężczyzna Opłacony
2 Kasia Kaczmarek Markowi Biegacze 1986 Kobieta Opłacony
3 Joanna Pyrak AegonRun 1987 Kobieta Opłacony
4 Aleksander Kurkus DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1971 Mężczyzna Opłacony
5 Ryszard Mazurek BÓBR TŁUSZCZ 1974 Mężczyzna Opłacony
6 Małgorzata Skierkowska 1987 Kobieta Opłacony
7 Suchodolski Mariusz 1972 Mężczyzna Opłacony
8 Anna Bruderek Primum Currere 1978 Kobieta Opłacony
9 Tomasz Bruderek Primum Currere 1978 Mężczyzna Opłacony
10 Emilia Opońska Biegam na Tarchominie 1984 Kobieta Opłacony
11 Renata Jakubisiak Biegam na Tarchominie 1981 Kobieta Opłacony
12 Marcin Zduniak BNT 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Arkadiusz Gawlik Biegam na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
14 Iwona Kochman Vege Runners 1963 Kobieta Opłacony
15 Krzysztof Neumann 1970 Mężczyzna Opłacony
16 Piotr Radzki WesołaBiega 1985 Mężczyzna Opłacony
17 Jedrzej Grzesik Becomeone 1980 Mężczyzna Opłacony
18 Marta Grzesik Becomeone 1979 Kobieta Opłacony
19 Natalia Tejchma 1979 Kobieta Opłacony
20 Paweł Żuk Biegam Na Tarchominie 1975 Mężczyzna Opłacony
21 Katarzyna Gonet 1974 Kobieta Opłacony
22 Anna Mówińska Ultra przez Polskę 1977 Kobieta Opłacony
23 Mariusz Mówiński Ultra przez Polskę 1975 Mężczyzna Opłacony
24 Paweł Gąsiorek 1974 Mężczyzna Opłacony
25 Kacper Skierkowski 2000 Mężczyzna Opłacony
26 Wojciech Krawczyk ASFALTOWY CHŁOPAK 1969 Mężczyzna Opłacony
27 Agnieszka Cieślińska 1981 Kobieta Opłacony
28 Paweł Pyrzak 1985 Mężczyzna Opłacony
29 Michał Żmuda 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Marzena KARAŚ-GMITRZUK Bestie OCR Legionowo 1974 Kobieta Opłacony
31 Marcin Taras 1982 Mężczyzna Opłacony
32 Karolina Kundys #wawrzynteam 1983 Kobieta Opłacony
33 Dorota Kosewska Biegam na Tarchominie/ Biegiem na Kawę 1968 Kobieta Opłacony
34 Dariusz Frąckiewicz Biegam Na Tarchominie 1973 Mężczyzna Opłacony
35 Maciej Milewski Samotny Wilk 1975 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Oksieniuk TurboDziki 1982 Mężczyzna Opłacony
37 Paweł Skwarcz 1984 Mężczyzna Opłacony
38 Ewa Sztarbała 1976 Kobieta Opłacony
39 Grzegorz Sztarbała - 1975 Mężczyzna Opłacony
40 Piotr Puchacz Dziki Bieg 1974 Mężczyzna Opłacony
41 Magdalena Nowak Filip Running Team 1984 Kobieta Opłacony
42 Karol Lachowski Filip Running Team 1983 Mężczyzna Opłacony
43 Karol Nehring 1995 Mężczyzna Opłacony
44 Sylwia Olesiak Biegam Na Tarchominie 1972 Kobieta Opłacony
45 Ilona Łącka Ekobiegi 1971 Kobieta Opłacony
46 Marcin Jarząb 1981 Mężczyzna Opłacony
47 Hanna Majewska Biegam na Tarchominie 1988 Kobieta Opłacony
48 Sokołowska Katarzyna 1980 Kobieta Opłacony
49 Klaudia Drosio Kaszanki 1987 Kobieta Opłacony
50 Marcin Sokulski Kaszanki 1982 Mężczyzna Opłacony
51 Sebastian Michnowski Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
52 Zbigniew Mamla Biegiem na Kawę 1970 Mężczyzna Opłacony
53 Maciej Wołosz 1998 Mężczyzna Opłacony
54 Marzena Sadowska 1983 Kobieta Opłacony
55 Anna Gruzd 1973 Kobieta Opłacony
56 Anna Kapłon 12tri 1977 Kobieta Opłacony
57 Iwona Buczkowska Sri Chinmoy Marathon Team 1972 Kobieta Opłacony
58 Renata Kowalikowska Biegam Na Tarchominie 1978 Kobieta Opłacony
59 Kamil Bialokos GRUPA BIEGOWA CHTMO 1978 Mężczyzna Opłacony
60 Marcin Dymiński Bóbr Tłuszcz 1979 Mężczyzna Opłacony
61 Eugeniusz Manczenko Leśne Szychy 1982 Mężczyzna Opłacony
62 Robert Wiśniewski 1971 Mężczyzna Opłacony
63 Radek Gozdek BieganiePo40.pl 1973 Mężczyzna Opłacony
64 Marcin Koć Biegam na Tarchominie 1977 Mężczyzna Opłacony
65 Waldemar Roszak Biegam na Zielonej Białołęce 1967 Mężczyzna Opłacony
66 Dorota Mackiewicz 1974 Kobieta Opłacony
67 Tomasz Kochnio Darios 1985 Mężczyzna Opłacony
68 Anna Majchrzak Biegam na Tarchominie 1984 Kobieta Opłacony
69 Jacek Bułyk Biegam Na Tarchominie 1983 Mężczyzna Opłacony
70 Magdalena Cimochowska Biegam Na Tarchominie 1976 Kobieta Opłacony
71 Dorota Oponska 1979 Kobieta Opłacony
72 Andrzej Miedziejewski Rate My Trail Team 1986 Mężczyzna Opłacony
73 Michał Czapski Biegam Na Tarchominie 1980 Mężczyzna Opłacony
74 Małgorzata Lisiecka Dziki Bieg 1980 Kobieta Opłacony
75 PRZ3M3K Zawadzki Biegam Na Tarchominie 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Anna Walczak 1978 Kobieta Opłacony
77 Joanna Kuśmirek-Kowal Biegam na Tarchominie 1982 Kobieta Opłacony
78 Monika Łatkowska Grupa Biegowa CHTMO 1975 Kobieta Opłacony
79 Paweł Kania Biegam Na Tarchominie 1971 Mężczyzna Opłacony
80 E-SYSTEM TOMASZ FURMAN Furman 1966 Mężczyzna Opłacony
81 RAFAŁ PNIEWSKI Biegam na Tarchominie 1976 Mężczyzna Opłacony
82 Michał Wach Biegam Na Tarchominie 1978 Mężczyzna Opłacony
83 Monika Gańska-Karamon Bemowo Biega 1973 Kobieta Opłacony
84 Zbigniew Rutkowski Dla Kuby:) 1954 Mężczyzna Opłacony
85 Michał Bogucki 1990 Mężczyzna Opłacony
86 Bartłomiej Miłosz Kaszanki 1962 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adrian Zylak Team Parszczyńskich 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agnieszka Żuraniewska Team Parszczyńskich 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Składanowska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gzula Beata Team Parszczyńskich 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ireneusz Mendrek TurboDziki 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciek Król Biegam Na Tarchominie 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Puchacz 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Neumann Becomeone 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Żurawski Adidas runners warsaw/DrużynaBlondyna 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Staniszewski TURBODZIKI 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiktoria Walecka Biegam Na Tarchominie 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zuza Jagnieszczak Team Parszczyńskich 1985 Kobieta Nieopłacony