Jeżobieg 2022 - Jeżobieg 2022 - bieg dla dorosłych

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1 km
Dostępne pakiety
31/150
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
2 Marta Gabryelczyk 1977 Kobieta Opłacony
3 Matusiak Mateusz SNG WILD DUCKA 1987 Mężczyzna Opłacony
4 Justyna Matusiak SNG WILD DUCKS 1981 Kobieta Opłacony
5 Milena Mierzwa WSS ZGIERZ 1992 Kobieta Opłacony
6 Karina Struszczyk Jeżozwierzaki 1987 Kobieta Opłacony
7 Adrian Starzyński 1992 Mężczyzna Opłacony
8 Iza Frąś WSS Zgierz 1972 Kobieta Opłacony
9 Kamil Wnukowski Snail Run 1981 Mężczyzna Opłacony
10 Anna Moszczyńska-Gapińska AGB Torfy 1968 Kobieta Opłacony
11 Elżbieta Świerkiel Nordic Walking Zgierz 1974 Kobieta Opłacony
12 Aleksandra Paradowska WSS ZGIERZ 1989 Kobieta Opłacony
13 Joanna Olszewska Szybcy i Wściekli 1993 Kobieta Opłacony
14 Maria Clapa 1982 Kobieta Opłacony
15 Katarzyna Warzyńczak-Boruch 1971 Kobieta Opłacony
16 Adam boruch AGB TOrfy 1971 Mężczyzna Opłacony
17 Agnieszka Harajda-Tarnecka SNG WILD DUCKS 1982 Kobieta Opłacony
18 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
19 Magda Bratek Jeżozwierzaki 1981 Kobieta Opłacony
20 Piotr Rębacz Łódź Run Crew/ JAKO Team 1975 Mężczyzna Opłacony
21 Barbara Kozubska 1983 Kobieta Opłacony
22 Tomasz Robak Szybcy i Wściekli 1982 Mężczyzna Opłacony
23 Maciej Elgalal WSS Zgierz 1995 Mężczyzna Opłacony
24 Katarzyna Bukowska 1983 Kobieta Opłacony
25 Magdalena Skutecka 1971 Kobieta Opłacony
26 Kamil Szymański Biegamy w Zgierzu 1984 Mężczyzna Opłacony
27 Agnieszka Kotlicka 1976 Kobieta Opłacony
28 Antonina Barzdo WSS ZGIERZ 2006 Kobieta Opłacony
29 Marcin Mordzak 1978 Mężczyzna Opłacony
30 Michał Zakrzewski SNG Wild Ducks 1977 Mężczyzna Opłacony
31 Kamil Beda Szybcy i Wsciekli 1987 Mężczyzna Opłacony
32 Mariola Korycka Forma Na Piątkę NW 1982 Kobieta Opłacony
33 Krystian Struszczyk Jeżozwierzaki 1979 Mężczyzna Opłacony
34 Marek Lipiński WSS Zgierz 1969 Mężczyzna Opłacony
35 Kamila Plewka 1979 Kobieta Opłacony
36 Monika Dryjańska-Filipiak WSS SOR ZGIERZ 1982 Kobieta Opłacony
37 Anna Peła 1980 Kobieta Opłacony
38 Aneta Skrzypińska-Mordzak 1978 Kobieta Opłacony
39 Dariusz Szymczak 1975 Mężczyzna Opłacony
40 Maciej Głowacki 1976 Mężczyzna Opłacony
41 Ewa Domicz 1968 Kobieta Opłacony
42 Ewa Karasińska Zgierskie Bieganie na Spontanie 1976 Kobieta Opłacony
43 Agnieszka Perka 1982 Kobieta Opłacony
44 Elżbieta Balcerzyk-Barzdo WSS ZGIERZ 1974 Kobieta Opłacony
45 Agnieszka Szymczak 1977 Kobieta Opłacony
46 Katarzyna Blar Rodzinny Dom Dziecka Zgierz 1976 Kobieta Opłacony
47 Tomasz Blar Rodzinny Dom Dziecka Zgierz 1975 Mężczyzna Opłacony
48 Jędrzej Litkowski Subaru 1980 Mężczyzna Opłacony
49 Magdalena Wesołowska 1980 Kobieta Opłacony
50 Elwira Bratus 1960 Kobieta Opłacony
51 Michał Michalak 1992 Mężczyzna Opłacony
52 Tomasz Kopka AGB TORFY 1968 Mężczyzna Opłacony
53 Elżbieta Kopka AGB Torfy 1973 Kobieta Opłacony
54 Mariusz Tobera SNG Wild Ducks 1980 Mężczyzna Opłacony
55 Sylwia Tobera SNG WILD DUCKS 1982 Kobieta Opłacony
56 Agata Stańczyk 1988 Kobieta Opłacony
57 Monika Sędzicka 1972 Kobieta Opłacony
58 ZBIGNIEW SĘDZICKI 1972 Mężczyzna Opłacony
59 Monika Budzyńska 1978 Kobieta Opłacony
60 Aleksandra TOMASZEWICZ 1964 Kobieta Opłacony
61 Justyna Szczyszek SNG 1981 Kobieta Opłacony
62 Marta Piotrowska Snail Run 1984 Kobieta Opłacony
63 Karolina Miżyńska Nordic walking Zgierz 1976 Kobieta Opłacony
64 Filip Cybulski 1996 Mężczyzna Opłacony
65 Iwona Kujawska Jeżozwierzaki 1962 Kobieta Opłacony
66 Katarzyna Kłysiak HappyRunners 1984 Kobieta Opłacony
67 Joanna Jaskółowska WSS ZGIERZ 1986 Kobieta Opłacony
68 Michał Miller #happyrunners 1978 Mężczyzna Opłacony
69 Łukasz Kotarski Jeżozwierzaki 1986 Mężczyzna Opłacony
70 Katarzyna Dedew KDN 1971 Kobieta Opłacony
71 Luiza Markiewicz 1979 Kobieta Opłacony
72 Agata Krzywnicka 1983 Kobieta Opłacony
73 Dariusz MEtrycki 1980 Mężczyzna Opłacony
74 Małgorzata Bujalska 1984 Kobieta Opłacony
75 Lidia Pakuła- Milner 1983 Kobieta Opłacony
76 Karolina Kacprzak Jeżozwierze 1983 Kobieta Opłacony
77 Paula Durasik 1988 Kobieta Opłacony
78 Aleksander Lisowski Razem Trenujemy Sport 1986 Mężczyzna Opłacony
79 Ewa Niedźwiedź 1966 Kobieta Opłacony
80 Sebastian Grabarczyk Biegacz Nowosolna 1981 Mężczyzna Opłacony
81 Przemysław Bagrowski 1992 Mężczyzna Opłacony
82 Jan Górski 1986 Mężczyzna Opłacony
83 Julia Laskowska 1980 Kobieta Opłacony
84 Agnieszka Gładysz SNG Wild Ducks 1980 Kobieta Opłacony
85 Piotr Kuźmiński AGB Torfy 1982 Mężczyzna Opłacony
86 Szymon Kędzierski 1996 Mężczyzna Opłacony
87 Paweł Trykowski 6packTeam 1983 Mężczyzna Opłacony
88 Dorota Lenczewska-Maciag 1979 Kobieta Opłacony
89 Rafał Stodulny SNG WILD DUCKS 1983 Mężczyzna Opłacony
90 Gabriela Grzejda Snail run 1975 Kobieta Opłacony
91 Wojtas Renata 1974 Kobieta Opłacony
92 Agnieszka Kokoszka 1973 Kobieta Opłacony
93 Krzysztof Górniak 1977 Mężczyzna Opłacony
94 Marzena Grezel #Happyrunners 1984 Kobieta Opłacony
95 Katarzyna Rogut AGB TORFY 1971 Kobieta Opłacony
96 Marek Nawrocki 1988 Mężczyzna Opłacony
97 Kamila Stasiowska Tosia Team 1985 Kobieta Opłacony
98 Renata Jarczewska 1967 Kobieta Opłacony
99 Tomasz Jurek 1982 Mężczyzna Opłacony
100 Joanna Borys 1975 Kobieta Opłacony
101 Izabela Klimek 1980 Kobieta Opłacony
102 Mariusz Michalski 1982 Mężczyzna Opłacony
103 Piotr Kubera 1978 Mężczyzna Opłacony
104 Malgorzata Przychodzeń 1981 Kobieta Opłacony
105 Robert Wójcik Razem Trenujemy Sport 1973 Mężczyzna Opłacony
106 Marcin Witczak 1990 Mężczyzna Opłacony
107 Jakub Pawłowski SNG WILD DUCKS 1985 Mężczyzna Opłacony
108 Marta Grzegorczyk WSS Zgierz 1994 Kobieta Opłacony
109 Jakub Filipowicz SPS 1976 Mężczyzna Opłacony
110 Karolina Staszewska 1988 Kobieta Opłacony
111 Justyna Poddębniak 1975 Kobieta Opłacony
112 Polczynski Polczyński 1988 Mężczyzna Opłacony
113 Marzena Golędzinowska #happyrunners 1985 Kobieta Opłacony
114 Pawel Golędzinowski #happyrunners 1983 Mężczyzna Opłacony
115 Wioletta Włodarska 1971 Kobieta Opłacony
116 Jacek Włodarski 1971 Mężczyzna Opłacony
117 Joanna Tobera 1985 Kobieta Opłacony
118 Przemysław Staniszewski UMZ 1981 Mężczyzna Opłacony
119 Rafał Kaftan 1977 Mężczyzna Opłacony
120 Marcin Malinowski 1975 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Gładysz SNG Wild Ducks 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Goralczyk Nordic Walking Zgierz 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kokoszka 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Nawrocka 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Zaręba 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksander Komorowski 1946 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Banasiak 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Olejniczak 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Jasiński 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Łatecki SNG 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Cłapa Biegamy w Zgierzu 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Cłapa Biegamy w Zgierzu 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Tyburski 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Zimińska Happyrunners 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Dłużewski 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Błaszczyk 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Czekalski 1981 Mężczyzna Nieopłacony