Nowostawski Bieg "Policz się z cukrzycą" - Bieg dla aktywnych sportowców

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
47/100
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
71 Dawid Stankiewicz Nowy Staw Biega 1987 Mężczyzna Opłacony
72 Andrzej Potoczek Nowy staw biega 1980 Mężczyzna Opłacony
73 Magdalena Cybulska Nowy Staw biega 1987 Kobieta Opłacony
74 Krzysztof Osijewski NCKiB 1979 Mężczyzna Opłacony
75 Urszula Ruchlewicz 1969 Kobieta Opłacony
76 Karolina Licznerska Nordic Walking Malbork 1985 Kobieta Opłacony
77 Joanna Zalewska 1981 Kobieta Opłacony
78 Sylwia Kasprzyk Nordic walking malbork 1977 Kobieta Opłacony
79 Ewelina Kudelska Nordic Walking Malbork 2022 Kobieta Opłacony
80 Paulina Czerniakowska Grupa Malbork 1985 Kobieta Opłacony
81 Dorota Błaszczyk Grupa Malbork 1970 Kobieta Opłacony
82 Adam Golicki PRESS-GLASS biegamy i wspieramy/Biegający Tczew 1987 Mężczyzna Opłacony
83 Izabbela Grzankowska 1990 Kobieta Opłacony
84 Wojciech Grzankowski 1991 Mężczyzna Opłacony
85 Wojciech Zieliński 1988 Mężczyzna Opłacony
86 Bartłomiej Kownacki 1977 Mężczyzna Opłacony
87 Emilia Kownacka 2012 Kobieta Opłacony
88 Elżbieta Tkaczyk 1976 Kobieta Opłacony
89 Piotr Konopka 1980 Mężczyzna Opłacony
90 Robert Jedrzejczak 1973 Mężczyzna Opłacony
91 Mirosława Jędrzejczak 1979 Kobieta Opłacony
92 Martyna Strzeszyńska Biegajacy Tczew 1990 Kobieta Opłacony
93 Wojciech Strzeszyński Biegajacy Tczew 1983 Mężczyzna Opłacony
94 Adam Jagodda Biegający Tczew 1981 Mężczyzna Opłacony
95 Sylwia Dejna Biegający Tczew 1982 Kobieta Opłacony
96 Tomek Schoenrock Finisz Morąg 1994 Mężczyzna Opłacony
97 Piotr Donajski 1977 Mężczyzna Opłacony
98 Renata Baćkowska-Sekuła Nordic Walking Malbork 1982 Kobieta Opłacony
99 Mariusz Sekuła Nordic Walking Malbork 1984 Mężczyzna Opłacony
100 Michał Schoenrock 1996 Mężczyzna Opłacony
101 Rafał Błądek Nordic Walking Malbork 1978 Mężczyzna Opłacony
102 Przemek Ziętarski 1993 Mężczyzna Opłacony
103 łukasz Godlewski Godlewski Runner 1982 Mężczyzna Opłacony
104 Kacper Stybel 2008 Mężczyzna Opłacony
105 Marcin Tur Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem 1983 Mężczyzna Opłacony
106 MACIEJ FRANKIEWICZ GRUPA MALBORK 1977 Mężczyzna Opłacony
107 Sebastian Woszczyk Grupa Malbork 1975 Mężczyzna Opłacony
108 Agnieszka Masys Grupa Malbork 1978 Kobieta Opłacony
109 Andrzej Skowroński GRUPA MALBORK 1985 Mężczyzna Opłacony
110 Paweł Łagowski 1987 Mężczyzna Opłacony
111 Anna Stec 1987 Kobieta Opłacony
112 Sabina Stankiewicz 1990 Kobieta Opłacony
113 Elżbieta Jędrzejczak Nordic walking Malbork 2022 Kobieta Opłacony
114 Mirosław Galganski Nordic walking Malbork 1969 Mężczyzna Opłacony
115 Robert Partyka Grupa Malbork 1973 Mężczyzna Opłacony
116 Maja Urynowicz Klub biegacza Grupa Malbork 1983 Kobieta Opłacony
117 Adam Remlajn Grupa Malbork 1970 Mężczyzna Opłacony
118 Mateusz Oleś 1996 Mężczyzna Opłacony
119 Małgorzata Stachowicz 1975 Kobieta Opłacony
120 Urszula Bednarek Nowy Staw Biega 1995 Kobieta Opłacony
121 Szymon Bednarek Nowy Staw Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
122 Emil Narloch Team Tapflo 1991 Mężczyzna Opłacony
123 Katarzyna Ceran Nowy staw biega 1986 Kobieta Opłacony