II Bieg Leśny - Bieg 10 km

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
19/50
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Patrycja Malenka Łochowska Grupa Biegowa 1984 Kobieta Opłacony
2 Arkadiusz Łukasiak Mińska Grupa Rowerowa 1966 Mężczyzna Opłacony
3 Łukasz Kmieć Aktywni Węgrów 1988 Mężczyzna Opłacony
4 Marcin Anderson Rozbiegane Michałowice 1971 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Anderson Rozbiegane Michałowice 1999 Kobieta Opłacony
6 Paweł Anderson 2001 Mężczyzna Opłacony
7 Łukasz Postek 1983 Mężczyzna Opłacony
8 Paweł Barszcz 1986 Mężczyzna Opłacony
9 Piotr Kunka Team ZabieganeDni 1983 Mężczyzna Opłacony
10 Piotrek Barszcz 1986 Mężczyzna Opłacony
11 Marta Chojnowska 1986 Kobieta Opłacony
12 Robert Filipek 1978 Mężczyzna Opłacony
13 Paweł węgrzyn Łochowska Grupa Biegowa 1980 Mężczyzna Opłacony
14 Lidia Krzewniak 1978 Kobieta Opłacony
15 Ewa Rogala Aktywni /Dzikczyny 1975 Kobieta Opłacony
16 Maciej Mieszkowski NBRC Warszawa 1967 Mężczyzna Opłacony
17 Dariusz Król Aktywny Relaks 1964 Mężczyzna Opłacony
18 Monika Kędziora Łochowska Grupa Biegowa 1979 Kobieta Opłacony
19 Karol Romański 1986 Mężczyzna Opłacony
20 Tomasz Bralewski KB Wyszków 1973 Mężczyzna Opłacony
21 Tomasz Gałązka 1978 Mężczyzna Opłacony
22 Paweł Szczepanik Szkolni biegacze 1977 Mężczyzna Opłacony
23 Katarzyna Zdanowska KApS 1983 Kobieta Opłacony
24 Piotr Chmiel PTT Delta 1989 Mężczyzna Opłacony
25 Sebastian Teca 1981 Mężczyzna Opłacony
26 Daniel Stryjek Łochowska Grupa Biegowa 1979 Mężczyzna Opłacony
27 Anna Skorupka Grupa Biegaczy Skórzec Biega 1980 Kobieta Opłacony
28 Patryk NDZ OZK 1996 Mężczyzna Opłacony
29 Łukasz Sarnacki KB WYSZKÓW 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Radek Gozdek BieganiePo40.pl 1973 Mężczyzna Opłacony
31 Agnieszka Biernacka Yulo Run Team Siedlce 1982 Kobieta Opłacony
[brak] Ewelina Wysocka 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Jeżewski KB Biała Biega 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karina Jezierska 12tri.pl Team ZabieganeDni 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Nurzyński Team ZabieganeDni 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Nurzyński Team ZabieganeDni 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Renata Ogonowska Ostrów 1981 Kobieta Nieopłacony