WYROLUJ RAKA 2022 - WYROLUJ RAKA 2022

Data
15.05.2022
Godzina
19:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
23 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Anna Borodiuk Elblong Bejbi 1989 Kobieta Opłacony
2 Ewa Zielińska 2022 Kobieta Opłacony
3 Kasper Gniadek 1994 Mężczyzna Opłacony
4 Jakub Borodiuk 1989 Mężczyzna Opłacony
5 Małgorzata Kurkowska 1996 Kobieta Opłacony
6 Patryk Iwaniuk 1996 Mężczyzna Opłacony
7 Magdalena Banaszek 1987 Kobieta Opłacony
8 Wiktoria Kwiatkowska 1995 Kobieta Opłacony
9 Gosia Białoskórska 1974 Kobieta Opłacony
10 Kasia Hałas 1978 Kobieta Opłacony
11 Natalia Wolska Władcy Promili 2000 Kobieta Opłacony
12 Kaja Marynowska DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFA 2000 Kobieta Opłacony
13 Mariola Szreder - 1971 Kobieta Opłacony
14 Jakub Malinowski DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFA 1994 Mężczyzna Opłacony
15 Małgorzata Kadziewicz DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFA 1999 Kobieta Opłacony
16 Aleksandra Buźniak 1999 Kobieta Opłacony
17 Aleksandra Brudło 1998 Kobieta Opłacony
18 Julia Wiśniewska 2000 Kobieta Opłacony
19 Sebastian Richert 1982 Mężczyzna Opłacony
20 Sylwia Pietrzak 1999 Kobieta Opłacony
21 Kamila Niewinowska 1992 Kobieta Opłacony
22 Alicja Wożyńska 1995 Kobieta Opłacony
23 Ireneusz Piłasiewicz SP 44 1968 Mężczyzna Opłacony
24 Magdalena Paszko 1992 Kobieta Opłacony
25 Paulina Witkowska 1995 Kobieta Opłacony
26 Adrianna Kasprzak 1993 Kobieta Opłacony
27 Alicja Dmochowska 2011 Kobieta Opłacony
28 Magdalena Lorek Żabsony 1999 Kobieta Opłacony
29 Dawid Ośmiałowski 1995 Mężczyzna Opłacony
30 Monika Koiszewska Żabsony 1999 Kobieta Opłacony
31 Monika Dmochowska 1982 Kobieta Opłacony
32 Joanna Trela 1996 Kobieta Opłacony
33 Krzysztof Hołtyn Super Rolkarze 1991 Mężczyzna Opłacony
34 Wiktoria Klasa Żabsony 1999 Kobieta Opłacony
35 Jakub Woś Żabsony 1999 Mężczyzna Opłacony
36 Weronika Konczakowska 1993 Kobieta Opłacony
37 Magdalena Westa PsPal Klub Trójmiasto 1988 Kobieta Opłacony
38 Jan Kowalczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
39 Rafał Spodar 1988 Mężczyzna Opłacony
40 Nikoleta Kalińska - 1999 Kobieta Opłacony
41 Vitaliya Korshun Pspal 1992 Kobieta Opłacony
42 Jacek Łukasiewicz Brak 1975 Mężczyzna Opłacony
43 Daria Formela 1999 Kobieta Opłacony
44 Agnieszka Sowa 1991 Kobieta Opłacony
45 Agnieszka Dybowska 1993 Kobieta Opłacony
46 Łukasz Kobierzyński 1992 Mężczyzna Opłacony
47 Hanna Bielińska 1979 Kobieta Opłacony
48 Paweł Wojciechowski 1981 Mężczyzna Opłacony
49 Dorota Bondarenko 1987 Kobieta Opłacony
50 Anna Miller Roll4All 1985 Kobieta Opłacony
51 Aleksandra Muchlado 1981 Kobieta Opłacony
52 Olga Genge 1991 Kobieta Opłacony
53 Łukasz Muchlado 1978 Mężczyzna Opłacony
54 Łukasz Sowa 1992 Mężczyzna Opłacony
55 Zosia Muchlado 2011 Kobieta Opłacony
56 Sara Sikorska 1996 Kobieta Opłacony
57 Anna Dzierzgwa 2022 Kobieta Opłacony
58 Magda Sedal 1988 Kobieta Opłacony
59 Joanna Masiukiewicz Roll4all 1990 Kobieta Opłacony
60 Agnieszka Tomczak 1978 Kobieta Opłacony
61 Henryk Józefowicz 1961 Mężczyzna Opłacony
62 Ida Duch 2000 Kobieta Opłacony
63 Justyna Siergiejczyk 1980 Kobieta Opłacony
64 Piotr Gradecki 1999 Mężczyzna Opłacony
65 Krzysztof Siergiejczyk 1968 Mężczyzna Opłacony
66 Karolina Pobiarzyn 1987 Kobieta Opłacony
67 Daniel Modrzejewski 1994 Mężczyzna Opłacony
68 Aleksandra Michałowska 1991 Kobieta Opłacony
69 Zuzanna Chynowska Roll4All 1991 Kobieta Opłacony
70 Lukasz Cyperski 1992 Mężczyzna Opłacony
71 Jakub Michałowski 1990 Mężczyzna Opłacony
72 Wojciech Masiukiewicz Roll4All 1991 Mężczyzna Opłacony
73 Aneta Barbarowicz 1985 Kobieta Opłacony
74 Igor Wawrzeńczyk Cytrynowy Sorbet 1991 Mężczyzna Opłacony
75 Kalina Kubica Cytrynowy Sorbet 1996 Kobieta Opłacony
76 Joanna Chojnacka 1989 Kobieta Opłacony
77 Anna Szrejder 2000 Kobieta Opłacony
78 Emilia Szydłowska Cytrynowy Sorbet 1994 Kobieta Opłacony
79 Monika Hoła Hola Hola 1982 Kobieta Opłacony
80 Natalia Hoła Hola Hola 2015 Kobieta Opłacony
81 Dorota Matysiak 1989 Kobieta Opłacony
82 Artur Kulesza 1991 Mężczyzna Opłacony
83 Grzegorz Pawlaczyk 1988 Mężczyzna Opłacony
84 Bartosz Grala 1992 Mężczyzna Opłacony
85 Ania Grala 2022 Kobieta Opłacony
86 Wiktoria Kozińska 1996 Kobieta Opłacony
87 Katarzyna Bruska 2003 Kobieta Opłacony
88 Jakub Bruski 1975 Mężczyzna Opłacony
89 Marek Popiel 1978 Mężczyzna Opłacony
90 Natalia Formela 2022 Kobieta Opłacony
91 Kasia Wachucik 1980 Kobieta Opłacony
92 Zuzanna Witkiewivz 1982 Kobieta Opłacony
93 Izabela Sadkiewicz 1987 Kobieta Opłacony
94 Natalia Gołuńska - 2002 Kobieta Opłacony
95 Marta Górecka 1990 Kobieta Opłacony
96 Łucja Birska Brak 2000 Kobieta Opłacony
97 Ewa Brzozowska 1982 Kobieta Opłacony
98 Joanna Czaczyk Szybka Rolka 1975 Kobieta Opłacony
99 Rafał Czaczyk Szybka rolka 1975 Mężczyzna Opłacony
100 Kalina Korzekwa 1989 Kobieta Opłacony
101 Michał Topka 1996 Mężczyzna Opłacony
102 Jaroslaw Szymczyk Szybka Rolka 1973 Mężczyzna Opłacony
103 Angelika Szymczyk Szybka Rolka 1973 Kobieta Opłacony
104 Adrianna Chodowska Gdański Uniwersytet Medyczny 2000 Kobieta Opłacony
105 Krystian Latopolski 1995 Mężczyzna Opłacony
106 Małgorzata Wójcik 2000 Kobieta Opłacony
107 Grzegorz Szakiewicz 1997 Mężczyzna Opłacony
108 Agata Kloskowska 1998 Kobieta Opłacony
109 Wiktoria Wiewiórska 2000 Kobieta Opłacony
110 Andrzej Gidziński 1968 Mężczyzna Opłacony
111 Filip Pastuszka Bąbelki 1986 Mężczyzna Opłacony
112 Dominika Budźko Cardio Team 1994 Kobieta Opłacony
113 Barbara Birska Brak 1974 Kobieta Opłacony
114 Aleksandra Pustoła 1992 Kobieta Opłacony
115 Monika Myślak Władcy Promili 2000 Kobieta Opłacony
116 Michalina Kolan 1995 Kobieta Opłacony
117 Justyna SELONKE 1992 Kobieta Opłacony
118 Damian Cieślik 1996 Mężczyzna Opłacony
119 Barbara Mucha 1997 Kobieta Opłacony
120 Paweł Murat 1991 Mężczyzna Opłacony
121 Karolina Rudnicka 1998 Kobieta Opłacony
122 Żaneta Byczuk 1984 Kobieta Opłacony
123 Wojtek Kowalski O Promie wróć 1965 Mężczyzna Opłacony
124 Lucyna Pajewska 1990 Kobieta Opłacony
125 Daria Bogdańska 1984 Kobieta Opłacony
126 Natalia Cydejko 1999 Kobieta Opłacony
127 Pamela Kieronczyk 2022 Kobieta Opłacony
128 Kashka Sharp 2000 Kobieta Opłacony
129 Majka Kałamaj 2005 Kobieta Opłacony
130 Dominika Freda 1978 Kobieta Opłacony
131 Weronika Klawikowska 2004 Kobieta Opłacony
132 Marta Pryczkowska 2022 Kobieta Opłacony
133 Adam Strużyński 1995 Mężczyzna Opłacony
134 Agnieszka Brunkalla 1994 Kobieta Opłacony
135 Maria Maciejczak 2000 Kobieta Opłacony
136 Agata Bigus 1993 Kobieta Opłacony
137 Zuzanna Szalbierz 2001 Kobieta Opłacony
138 Agata Miciak 1994 Kobieta Opłacony
139 Wiktoria Greca-Kuczyńska Kuczky 1996 Kobieta Opłacony
140 Paweł Kuczyński Kuczky 1985 Mężczyzna Opłacony
141 Małgorzata Chilicka 2003 Kobieta Opłacony
142 Julia Palczewska 2002 Kobieta Opłacony
143 Justyna Zdrojewska 1989 Kobieta Opłacony
144 Daniel Freda 2007 Mężczyzna Opłacony
145 Marcin Jurczak 1996 Mężczyzna Opłacony
146 Jadwiga Ławicka 1995 Kobieta Opłacony
147 Mateusz Ławicki 1994 Mężczyzna Opłacony
148 Martyna Jankowiak Tomaszewicz Team 1997 Kobieta Opłacony
149 Marzena Barabach 1991 Kobieta Opłacony
150 Daria Skrzyniarz 2022 Kobieta Opłacony
151 Artur Kluczyk Tomaszewicz team 1994 Mężczyzna Opłacony
152 Adrianna Dobrołowicz 1997 Kobieta Opłacony
153 Stanisław Tokarski 1991 Mężczyzna Opłacony
154 Patrycja Dobrowolska-Tokarska 1989 Kobieta Opłacony
155 Maja Adamus 2001 Kobieta Opłacony
156 Anna Matyjasik 1994 Kobieta Opłacony
157 Sandra Brzozowska 1993 Kobieta Opłacony
158 Anna Piotrzkowska 1978 Kobieta Opłacony
159 Alan Wnuczko 2007 Mężczyzna Opłacony
160 Karol Wnuczko 1980 Mężczyzna Opłacony
161 Adam Ostasz 1995 Mężczyzna Opłacony
162 Aleksandra Suska 1990 Kobieta Opłacony
163 Marta Kuczmarska 1991 Kobieta Opłacony
164 Agata Zasłona 1998 Kobieta Opłacony
165 Mateusz Wszolek 1995 Mężczyzna Opłacony
166 Maciej Woźniak 1994 Mężczyzna Opłacony
167 Joanna Bruszkiewicz 1988 Kobieta Opłacony
168 Paulina Golakiewicz 1994 Kobieta Opłacony
169 Paula Karbowska 1997 Kobieta Opłacony
170 Amelia Stencel 2002 Kobieta Opłacony
171 Mateusz Świątkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
172 Karolina Szlenk 1991 Kobieta Opłacony
173 Karolina Stenka 1989 Kobieta Opłacony
174 Aneta Myślisz 1997 Kobieta Opłacony
175 Tomasz Bagrowski Radość Biegania 1981 Mężczyzna Opłacony
176 Paulina Najder 1999 Kobieta Opłacony
177 Sabina Rafalska 1985 Kobieta Opłacony
178 Maciej Kowalski 1987 Mężczyzna Opłacony
179 Mateusz Przeliorz 1996 Mężczyzna Opłacony
180 Kamila Makowska 1994 Kobieta Opłacony
181 Zuzanna Zembrzuska 2000 Kobieta Opłacony
182 Anna Łozowska 1992 Kobieta Opłacony
183 Paulina Małaczek 1992 Kobieta Opłacony
184 Katarzyna Szwarc 1990 Kobieta Opłacony
185 Ewa Murawska 1974 Kobieta Opłacony
186 Karolina Hryniewicka 1986 Kobieta Opłacony
187 Joanna Szalecka Dudek 1978 Kobieta Opłacony
188 Agata Majkowska Aktywni Kociewiacy 1995 Kobieta Opłacony
189 Nikola Wiśniewska Żabsony 2000 Kobieta Opłacony
190 Monika Krokoszyńska-Kamoń 1976 Kobieta Opłacony
191 Maria Mozga 1990 Kobieta Opłacony
192 Maciek Grala 2000 Mężczyzna Opłacony
193 Alicja Zielinska 1992 Kobieta Opłacony
194 Klaudia Kołtuniak GUMed 1998 Kobieta Opłacony
195 Julian Pojasek 2001 Mężczyzna Opłacony
196 Dominika Ryczko 1987 Kobieta Opłacony
197 Jolanta Guzińska Cardio Team 1990 Kobieta Opłacony
198 Grzegorz Papaj 1981 Mężczyzna Opłacony
199 Asia Skuhra 1991 Kobieta Opłacony
200 Katarzyna Sempka 1992 Kobieta Opłacony
201 Grzegorz Makowski 1995 Mężczyzna Opłacony
202 Jarosław Kostrzewa 1997 Mężczyzna Opłacony
203 Dominika Iwańczak 1997 Kobieta Opłacony
204 Justyna Arciszewska 1999 Kobieta Opłacony
205 Magdalena Goszczyńska 1998 Kobieta Opłacony
206 Mikolaj K Drop Table 1978 Mężczyzna Opłacony
207 Alicja K Drop Table 2006 Kobieta Opłacony
208 Dorota K Drop Table 2006 Kobieta Opłacony
209 Aleksandra Szarmach 1995 Kobieta Opłacony
210 Krzysztof Kumorczyk 1993 Mężczyzna Opłacony
211 Michał Sowa 1998 Mężczyzna Opłacony
212 Natalia Jabłońska 1997 Kobieta Opłacony
213 Katarzyna Jarząbek 1996 Kobieta Opłacony
214 Marta Zdunek 1993 Kobieta Opłacony
215 Michał Masłowski 1977 Mężczyzna Opłacony
216 Karolina Orzech-Maciaszek 1990 Kobieta Opłacony
217 Magdalena Orzech 1991 Kobieta Opłacony
218 Katarzyna Serafin Władcy Promili 2001 Kobieta Opłacony
219 Anna Taylor 1992 Kobieta Opłacony
220 Emanuel Zieliński Brak 1984 Mężczyzna Opłacony
221 Jolanta Delbas 1967 Kobieta Opłacony
222 Weronika Barton 1993 Kobieta Opłacony
223 Aneta Bemowska 1993 Kobieta Opłacony
224 Agata Bąbol 1993 Kobieta Opłacony
225 Angelika Zabrocka 1993 Kobieta Opłacony
226 Ryszard Nieweglowski JANRYS 1977 Mężczyzna Opłacony
227 Wojcieh Łucki Jasień Zwyrolki 1995 Mężczyzna Opłacony
228 Paulina Brzozowska Żabsony 2000 Kobieta Opłacony
229 Samuel Bednarek SkatingSchool Tczew 2007 Mężczyzna Opłacony
230 Zofia Gorska 1984 Kobieta Opłacony
231 Katarzyna Bondarenko 1984 Kobieta Opłacony
232 Agnieszka Chlechowicz 1981 Kobieta Opłacony
233 Barbara Marciniak Rolkowa Akademia Gdynia 1971 Kobieta Opłacony
234 hanna bieniecka 2022 Kobieta Opłacony
235 Aleksandra Basendowska 1981 Kobieta Opłacony
236 Beata Prus-Fabiszak 1990 Kobieta Opłacony
237 Sandra Słowik 1990 Kobieta Opłacony
238 Aleksandra Chojnacka 1989 Kobieta Opłacony
239 Joanna Kujat Kontener Formy 1988 Kobieta Opłacony
240 Agata Mielczarek Dzikie węże 1992 Kobieta Opłacony
241 zawodnik 241 1982 Kobieta Opłacony
242 Aleksandra Grzelak 1998 Kobieta Opłacony
243 Patryk Magrean 1993 Mężczyzna Opłacony
244 Bartek Gniewkowski Real Madrid 1987 Mężczyzna Opłacony
245 Wiktoria Kazimierska 1994 Kobieta Opłacony
246 Marzena Nowak 1990 Kobieta Opłacony
247 Joanna Grudzińska 1984 Kobieta Opłacony
248 Ewelina Ciak 1996 Kobieta Opłacony
249 Michalina Nieścioruk 2000 Kobieta Opłacony
250 Dagmara Puzio 1994 Kobieta Opłacony
251 Paulina Przykłota 1996 Kobieta Opłacony
252 Miłosz Witka 1996 Mężczyzna Opłacony
253 Joanna Doll-Gudyka 12 1985 Kobieta Opłacony
254 Arkadiusz Doll 1979 Mężczyzna Opłacony
255 Katarzyna Kośka 1994 Kobieta Opłacony
256 Weronika Lewkowicz 1998 Kobieta Opłacony
257 Anna Skowronek 1981 Kobieta Opłacony
258 Joanna Siedlar 2022 Kobieta Opłacony
259 Sara Strauss 1989 Kobieta Opłacony
260 Marta Hys 1991 Kobieta Opłacony
261 Paula Szczepanska 1994 Kobieta Opłacony
262 Julia Łukiewska Gumed 1999 Kobieta Opłacony
263 Anna Lemparty 2002 Kobieta Opłacony
264 Karolina Okas 1995 Kobieta Opłacony
265 Robert Niziński 1994 Mężczyzna Opłacony
266 Karolina Burzyńska 1996 Kobieta Opłacony
267 Aleksandra Mosakowska BEBY 1994 Kobieta Opłacony
268 Anna Schachta 1994 Kobieta Opłacony
269 weronika wiczkowska 1996 Kobieta Opłacony
270 Alicja dulak A&M 1992 Kobieta Opłacony
271 Kacper Wróblewski 1999 Mężczyzna Opłacony
272 Zosia Iwaniuk 2001 Kobieta Opłacony
273 Natalia Plonka 2001 Kobieta Opłacony
274 Julia Arseniuk 2001 Kobieta Opłacony
275 Dariusz Jagiełłowicz 1993 Mężczyzna Opłacony
276 Aleksandra Mac 1995 Kobieta Opłacony
277 Joanna Pienta 1993 Kobieta Opłacony
278 Sara Czubak 1999 Kobieta Opłacony
279 Sandra Kisiel 1982 Kobieta Opłacony
280 Przemysław Frączyk 1988 Mężczyzna Opłacony
281 Paulina Kamela 1989 Kobieta Opłacony
282 Natalia Idryjan 1988 Kobieta Opłacony
283 Natalia Górska 1995 Kobieta Opłacony
284 Dawid Radzewicz 1996 Mężczyzna Opłacony
285 Monika Walter 1987 Kobieta Opłacony
286 Marta Miksiewicz 1996 Kobieta Opłacony
287 Sandra Staniszewska Didki 1991 Kobieta Opłacony
288 Kacper Szupryczyński Didki 1991 Mężczyzna Opłacony
289 Emilia Kwidzińska 1995 Kobieta Opłacony
290 Klaudia Żółtowska 1998 Kobieta Opłacony
291 Agnieszka GÓRTOWSKA 1973 Kobieta Opłacony
292 Karolina Hebel 1994 Kobieta Opłacony
293 Sebastian Caspari 1971 Mężczyzna Opłacony
294 Dawid Sarnowski 1997 Mężczyzna Opłacony
295 Aleksandra Rulewska Władcy Promili 2001 Kobieta Opłacony
296 Ewa Łado 1973 Kobieta Opłacony
297 Paulina Górzyńska 1992 Kobieta Opłacony
298 Rafał Łukaszewski 1993 Mężczyzna Opłacony
299 Ewa Szołkiewicz 1994 Kobieta Opłacony
300 Agata Pawlak 1978 Kobieta Opłacony
301 Oskar Kwietniak 1994 Mężczyzna Opłacony
302 Kasia Suwinska 1993 Kobieta Opłacony
303 Izabela Nosek 2003 Kobieta Opłacony
304 Maciej Kędzierski 1975 Mężczyzna Opłacony
305 Agnieszka Rokosz 1982 Kobieta Opłacony
306 Joanna Kogut 1990 Kobieta Opłacony
307 Anna Drzeżdżon 1992 Kobieta Opłacony
308 Agnieszka Grodecka 1994 Kobieta Opłacony
309 Jakub Myszk 1984 Mężczyzna Opłacony
310 Anna Grzywacz 1995 Kobieta Opłacony
311 Kamil Niaz 1996 Mężczyzna Opłacony
312 Kacper Kamiński 2002 Mężczyzna Opłacony
313 Weronika Sworczuk 2000 Kobieta Opłacony
314 Ania Bistram 1994 Kobieta Opłacony
315 Arkadiusz Statkiewicz 1995 Mężczyzna Opłacony
316 Julia Kerber ✨z🍲pki✨ 1997 Kobieta Opłacony
317 Sylwia Mądrzejewska ✨z🍲pki✨ 1997 Kobieta Opłacony
318 Katarzyna Dampc 1993 Kobieta Opłacony
319 Adamczyk-Kos Agnieszka 1978 Kobieta Opłacony
320 Judyta Skrzyńska 2001 Kobieta Opłacony
321 Jacek Frańczak 1998 Mężczyzna Opłacony
322 Klaudia Olszewska 1995 Kobieta Opłacony
323 Klaudia Antczak 1995 Kobieta Opłacony
324 Aleksandra Olszewska 1997 Kobieta Opłacony
325 Sylwia Wszeborowska 1994 Kobieta Opłacony
326 Wroński Przemysław 1984 Mężczyzna Opłacony
327 Hanna Semkło 1986 Kobieta Opłacony
328 Ina Młocicka 1992 Kobieta Opłacony
329 Andrzej Olejarczyk 1989 Mężczyzna Opłacony
330 Natalia Jabłonowska 2008 Kobieta Opłacony
331 Maja Jabłonowska 2012 Kobieta Opłacony
332 Anna Jabłonowska 1981 Kobieta Opłacony
333 Mike Stachowsky 1997 Mężczyzna Opłacony
334 Monika Stachowska Kołami do góry 1974 Kobieta Opłacony
335 Agnieszka Socha 1961 Kobieta Opłacony
336 Aneta Czarnecka 1995 Kobieta Opłacony
337 Zbigniew Willer Amator 1969 Mężczyzna Opłacony
338 Jan Brzozowski 1992 Mężczyzna Opłacony
339 Ela Raca 1985 Kobieta Opłacony
340 Piotr Szczepański 1967 Mężczyzna Opłacony
341 Daria Podolska 1997 Kobieta Opłacony
342 Dawid Romanowski 1992 Mężczyzna Opłacony
343 Anna Korczyc 1994 Kobieta Opłacony
344 Katarzyna Kobiałka Pspal Trójmiasto 1993 Kobieta Opłacony
345 Nina Dajnowska 1998 Kobieta Opłacony
346 Aleksandra Jakubcewicz 1994 Kobieta Opłacony
347 Aleksandra Wiśniewska 1993 Kobieta Opłacony
348 Magda Jerzak 2022 Kobieta Opłacony
349 Marta Lak 1987 Kobieta Opłacony
350 Michalina Ignaciuk Fox&Bunny 1994 Kobieta Opłacony
351 Łukasz Ignaciuk Fox&Bunny 1986 Mężczyzna Opłacony
352 Iga Zawadzka 1995 Kobieta Opłacony
353 Anna Wisińska Chemgineering 1980 Kobieta Opłacony
354 Marta Sikorska 1995 Kobieta Opłacony
355 Łucja Budzowska 2000 Kobieta Opłacony
356 Karolina Michałek 3City Piranhas Roller Derby Team 1991 Kobieta Opłacony
357 Łukasz Engelberg Invicta Power Team 1984 Mężczyzna Opłacony
358 Dorota Dulko Chemgineering 1991 Kobieta Opłacony
359 Aleksandra Dymek 1999 Kobieta Opłacony
360 Karolina Malinowska 1994 Kobieta Opłacony
361 Aneta Nowicka Moneti 1984 Kobieta Opłacony
362 Damian Szymala 1998 Mężczyzna Opłacony
363 Jakub Stojecki 2000 Mężczyzna Opłacony
364 Dominika Gruna 1998 Kobieta Opłacony
365 Łukasz Fedirko 1993 Mężczyzna Opłacony
366 julia wójcik 1993 Kobieta Opłacony
367 Natalia Jaworska 1996 Kobieta Opłacony
368 Anna Pałubicka 1994 Kobieta Opłacony
369 Karolina Sanocka 1994 Kobieta Opłacony
370 Kinga Sielska 1995 Kobieta Opłacony
371 Iwona Fedczak 1994 Kobieta Opłacony
372 Beata Grucza Chemgineering 1996 Kobieta Opłacony
373 Julia Borzeszkowska 2000 Kobieta Opłacony
374 Hanna Dopierała 2014 Kobieta Opłacony
375 Jarosław Dopierała 1980 Mężczyzna Opłacony
376 Julia Pi 2022 Kobieta Opłacony
377 Daria Dang 2000 Kobieta Opłacony
378 Michał Fersten 1972 Mężczyzna Opłacony
379 Emilia Zagórska 1999 Kobieta Opłacony
380 Amelia Kochanowska 2007 Kobieta Opłacony
381 Monika Spyra-Maslinkow 1973 Kobieta Opłacony
382 Oliwia Kulmanowska Roll4All 2002 Kobieta Opłacony
383 Arkadiusz Dereszewski Joe Banks 1971 Mężczyzna Opłacony
384 Aleksandra Lepa 1992 Kobieta Opłacony
385 Konrad Pawłowski 1994 Mężczyzna Opłacony
386 Aleksandra Partyka 1979 Kobieta Opłacony
387 Asia Łukasiewicz 1975 Kobieta Opłacony
388 Joanna Sitek 1995 Kobieta Opłacony
389 Kamil Kińczyk 1992 Mężczyzna Opłacony
390 Dagmara Sroka 1995 Kobieta Opłacony
391 Martyna Klinkusz 2022 Kobieta Opłacony
392 Grzegorz Strachota 2012 Mężczyzna Opłacony
393 Marta Strachota 1986 Kobieta Opłacony
394 Marta Falińska 1994 Kobieta Opłacony
395 Anna Dissarz PWTR 1990 Kobieta Opłacony
396 Aleksandra Halman 1994 Kobieta Opłacony
397 Agnieszka Hoffmann 1998 Kobieta Opłacony
398 Jacek Polit PWT Banda 1987 Mężczyzna Opłacony
399 Roksana Dembowska 1995 Kobieta Opłacony
400 Daria Dąbrowska 1993 Kobieta Opłacony
401 Anna Polak 1999 Kobieta Opłacony
402 Paulina Turulska 2001 Kobieta Opłacony
403 Joanna Calińska 2001 Kobieta Opłacony
404 Patrycja Kaczmarek 1995 Kobieta Opłacony
405 Karolina Klim 1995 Kobieta Opłacony
406 Izabela Kazyaka 1980 Kobieta Opłacony
407 Wiktoria Kazyaka 2008 Kobieta Opłacony
408 Olga Marciniak 1991 Kobieta Opłacony
409 Marta Kostrzewska 1997 Kobieta Opłacony
410 Kalina Klimaszewska Chrome Sirens Roller Derby Gdańsk 1992 Kobieta Opłacony
411 Agnieszka Karman 1993 Kobieta Opłacony
412 Klaudia Jendrzejewska 1993 Kobieta Opłacony
413 Marta Wszeborowska 1991 Kobieta Opłacony
414 Weronika Kamińska 1996 Kobieta Opłacony
415 Natalia Barska 1987 Kobieta Opłacony
416 Dominika Świtek 1997 Kobieta Opłacony
417 Agnieszka Mazur 1997 Kobieta Opłacony
418 Łukasz Korkosz 1986 Mężczyzna Opłacony
419 MAGDA SZYMAŃSKA 1990 Kobieta Opłacony
420 Kinga Olszonowicz 1988 Kobieta Opłacony
421 Sebastian Tyszko Ragnarook 1985 Mężczyzna Opłacony
422 Jakub Kraszyński Dynatrace 1995 Mężczyzna Opłacony
423 Monika Reszczyńska 1975 Kobieta Opłacony
424 Jakub Ryń Niepokonani Pernabuko 1984 Mężczyzna Opłacony
425 Katarzyna Walder-Ryń Niepokonani Pernabuko 1992 Kobieta Opłacony
426 Katarzyna Grecka-Bączkowska 1986 Kobieta Opłacony
427 Michał Kroczek 1993 Mężczyzna Opłacony
428 Agnieszka Cymorek 1997 Kobieta Opłacony
429 Maksym Dąbrowski 1997 Mężczyzna Opłacony
430 Katarzyna Piasecka 1993 Kobieta Opłacony
431 Roman Sułkowski 1992 Mężczyzna Opłacony
432 Sylwia Nowak 1990 Kobieta Opłacony
433 Anna Kijas 1996 Kobieta Opłacony
434 Anna Jackiewicz 2022 Kobieta Opłacony
435 Marta Bielińska 2000 Kobieta Opłacony
436 Kamila Kaczmaryk 1993 Kobieta Opłacony
437 Bartłomiej Łepczyński 1994 Mężczyzna Opłacony
438 Agnieszka Szmitke 1994 Kobieta Opłacony
439 Marta Derengowska 1990 Kobieta Opłacony
440 Karolina Łożyca 1995 Kobieta Opłacony
441 Kamila Fałek 1997 Kobieta Opłacony
442 Artur Walkowski 1991 Mężczyzna Opłacony
443 Karolina Willma Decathlon Trójmiasto 1992 Kobieta Opłacony
444 Marta Ryckowska 1996 Kobieta Opłacony
445 Klaudia Gibek 1991 Kobieta Opłacony
446 Adrian Kosik 1994 Mężczyzna Opłacony
447 Konrad Grządkowski 1994 Mężczyzna Opłacony
448 Paulna Domańska 1998 Kobieta Opłacony
449 Aleksandra Duda 1995 Kobieta Opłacony
450 Weronika Sus - 1994 Kobieta Opłacony
451 Marika Paradowska 1997 Kobieta Opłacony
452 Karolina Labudda 2001 Kobieta Opłacony
453 Joanna Zimakowska 1990 Kobieta Opłacony
454 Jagna że Grych 2022 Kobieta Opłacony
455 Agata Fedczak N/A 1992 Kobieta Opłacony
456 Julia Kobusińska 1998 Kobieta Opłacony
457 Maciej Zabłotny 1994 Mężczyzna Opłacony
458 Anna Jagielska 2004 Kobieta Opłacony
459 Marcin Klepacz 1968 Mężczyzna Opłacony
460 Katarzyna Krot 2005 Kobieta Opłacony
461 Kacper Jasiński 2000 Mężczyzna Opłacony
462 Karol Kaczmarczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
463 Katarzyna Chodkowska 1995 Kobieta Opłacony
464 Michalina Szank 1999 Kobieta Opłacony
465 Monika Danowska 1993 Kobieta Opłacony
466 Bartosz Keister 1991 Mężczyzna Opłacony
467 Dorota Ledwoń Dream Team 2022 Kobieta Opłacony
468 Patryk Ledwoń Dream Team 1983 Mężczyzna Opłacony
469 Karolina Czajkowska 1996 Kobieta Opłacony
470 Agata Olewińska 2001 Kobieta Opłacony
471 Sonia Rokicka 1999 Kobieta Opłacony
472 Tomasz Cyranowski Dream Team 2011 Mężczyzna Opłacony
473 Karolina Kocoł 1980 Kobieta Opłacony
474 Wiktoria Kalisz 1999 Kobieta Opłacony
475 Magdalena Ogonowska 1999 Kobieta Opłacony
476 Anna Sobczak 2000 Kobieta Opłacony
477 Katarzyna Piskuła Cardio Team 1993 Kobieta Opłacony
478 Aleksandra Goliczewska SKN Przyszłe Położne 1999 Kobieta Opłacony
479 Aleksandra Jerka 1998 Kobieta Opłacony
480 Karolina Mroczko Scalac sp. z o.o. 1997 Kobieta Opłacony
481 Matylda Kamińska Scalac Sp. z o.o. 1998 Kobieta Opłacony
482 Jaroslaw Jasiel 1981 Mężczyzna Opłacony
483 Natalia Studnicka 1992 Kobieta Opłacony
484 Anna Kolesińska 1987 Kobieta Opłacony
485 Maria Pluta 2000 Kobieta Opłacony
486 Magdalena Socha 1993 Kobieta Opłacony
487 Sebastian Walentynowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
488 Albert Święcicki 1996 Mężczyzna Opłacony
489 Joanna Karnowska Chrome Sirens 1994 Kobieta Opłacony
490 Ewelina Dydak Chemgineering 1989 Kobieta Opłacony
491 Sebastian Dydak Chemgineering 1989 Mężczyzna Opłacony
492 Monika Rojewska MoNeti 1988 Kobieta Opłacony
493 Wojciech Kawikowski 1972 Mężczyzna Opłacony
494 Bożena Kostewicz 1978 Kobieta Opłacony
495 Aleksander Winkel NFZ 1995 Mężczyzna Opłacony
496 Patrycja Ferenc NFZ 1997 Kobieta Opłacony
497 kazimierz gojlik Amator 1957 Mężczyzna Opłacony
498 Julia Kownacka GUMed 2001 Kobieta Opłacony
499 Pola Januszczyk GUMed 2001 Kobieta Opłacony
500 Maciej Karcz 1999 Mężczyzna Opłacony
501 Michał Łubiński 2001 Mężczyzna Opłacony
502 Aleksandra Wołyniec 2022 Kobieta Opłacony
503 Małgorzata Cholewińska 2013 Kobieta Opłacony
504 Iwona Cholewińska 1985 Kobieta Opłacony
505 Wiktoria Macholl 2010 Kobieta Opłacony
506 Joanna Macholl 1977 Kobieta Opłacony
507 Kinga Przybyła 1989 Kobieta Opłacony
508 Dominika Mularczyk 1995 Kobieta Opłacony
509 Witek Bobrowski stoic 1994 Mężczyzna Opłacony
510 Natalia Sierocka stoic. 1996 Kobieta Opłacony
511 Maciej Podralski Im szybciej tym szybciej 1997 Mężczyzna Opłacony
512 Joanna Kajtek 1992 Kobieta Opłacony
513 Martyna Filipska Im szybciej tym szybciej 1997 Kobieta Opłacony
514 Zuzanna Ziemkiewicz Im szybciej tym szybciej 1997 Kobieta Opłacony
515 Kinga Głowacz GUMed 2001 Kobieta Opłacony
516 Jakub Kempiński GUMED 1995 Mężczyzna Opłacony
517 Przemek Lipczyński 1994 Mężczyzna Opłacony
518 Katarzyna Knyszyńska 1981 Kobieta Opłacony
519 Oliwia Olender PSPAL Trójmiasto 1995 Kobieta Opłacony
520 Karolina Labus 1993 Kobieta Opłacony
521 Aleksandra Kamińska 2000 Kobieta Opłacony
522 Piotr Białek 1986 Mężczyzna Opłacony
523 Piotr Kajzer Krwiożercze Borsuki 1984 Mężczyzna Opłacony
524 Agata Bonczkowska 1995 Kobieta Opłacony
525 Paweł Bigos 1977 Mężczyzna Opłacony
526 Monika Czechowska-Bigos 1976 Kobieta Opłacony
527 Marta Czarnowska 1984 Kobieta Opłacony
528 Klaudia Wnuk Lipińska 2001 Kobieta Opłacony
529 Tomasz Laskowski 1977 Mężczyzna Opłacony
530 Aneta Opala GUMed 2001 Kobieta Opłacony
531 Romualda Tołodziecka 1966 Kobieta Opłacony
532 Aleksandra Kokot 1995 Kobieta Opłacony
533 Justyna Grudzień 1995 Kobieta Opłacony
534 Sophie Greig 2000 Kobieta Opłacony
535 Agnieszka Szpak Im szybciej tym szybciej 2000 Kobieta Opłacony
536 Rafal Kolka 1973 Mężczyzna Opłacony
537 Agnieszka Kolka 1975 Kobieta Opłacony
538 Dąbrówka Kolka 2012 Kobieta Opłacony
539 Agnieszka Skowronek 1998 Kobieta Opłacony
540 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kobieta Opłacony
541 Weronika Żmudzka 1999 Kobieta Opłacony
542 Alina Krakowiak 1985 Kobieta Opłacony
543 Edyta Koczorowska 1999 Kobieta Opłacony
544 Marcelina Niewęgłowska 2014 Kobieta Opłacony
545 Joanna Banach 3City Piranhas 1992 Kobieta Opłacony
546 Szymon Niewęgłowski 2007 Mężczyzna Opłacony
547 Kamila Grzegółkowska 2001 Kobieta Opłacony
548 Jędrzej Kowalczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
549 Jarosław Mydlarski 1977 Mężczyzna Opłacony
550 Małgorzata Surdy 2005 Kobieta Opłacony
551 Sławomir Surdy 1977 Mężczyzna Opłacony
552 Paulina Skierkowska 1995 Kobieta Opłacony
553 Natalia Krupa Gdański Uniwersytet Medyczny 2000 Kobieta Opłacony
554 Małgorzata Kowalina Gumed 1998 Kobieta Opłacony
555 Aleksandra Preiss Aleksandra Preiss 1977 Kobieta Opłacony
556 Katarzyna Kruszewska 1981 Kobieta Opłacony
557 Michał Kwestorowski 1996 Mężczyzna Opłacony
558 Carmen Padilla Chemgineering 1993 Kobieta Opłacony
559 Anna Czapska 2000 Kobieta Opłacony
560 Rafał Osiński 1989 Mężczyzna Opłacony
561 Marcin Jaskiewicz 1989 Mężczyzna Opłacony
562 Ania Jaskiewicz 2009 Kobieta Opłacony
563 Paula Walczak 1995 Kobieta Opłacony
564 MICHAŁ Truszkowski 1993 Mężczyzna Opłacony
565 Wiktoria Parasińska 2001 Kobieta Opłacony
566 Oliwia Czaplicka 1997 Kobieta Opłacony
567 Katarzyna Prondzińska 1995 Kobieta Opłacony
568 Bartłomiej Dolewski 1979 Mężczyzna Opłacony
569 Katarzyna Ołdakowska 1990 Kobieta Opłacony
570 Ewa Perpelica 1980 Kobieta Opłacony
571 Natalia Langwińska Roll4all 2007 Kobieta Opłacony
572 Dorota Fabiszewska 1986 Kobieta Opłacony
573 Maria Kopyt Maria jest SUPER 1996 Kobieta Opłacony
574 Magdalena Szymańska N.a 1984 Kobieta Opłacony
575 Arthur De Corde 1989 Mężczyzna Opłacony
576 Antoni Bednarek Gumed 2015 Mężczyzna Opłacony
577 Marta Bednarek Gumed 1983 Kobieta Opłacony
578 Patryk Dolewski 2002 Mężczyzna Opłacony
579 Szymon Kizik 1980 Mężczyzna Opłacony
580 Marta Płaczkiewicz 2001 Kobieta Opłacony
581 Jakub Bartczak 1993 Mężczyzna Opłacony
582 Klaudia Chrostek 2022 Kobieta Opłacony
583 Katarzyna Dykier 1992 Kobieta Opłacony
584 Viktoriia Dektiarova 2002 Kobieta Opłacony
585 Michał Guzikiewicz 1997 Mężczyzna Opłacony
586 Zuzanna Ząbczyk 2000 Kobieta Opłacony
587 Patryk Chmura GKS GROMNIK 1993 Mężczyzna Opłacony
588 Tomasz Walencik 1997 Mężczyzna Opłacony
589 Paulina Trepczyk 2000 Kobieta Opłacony
590 Karolina Kulińska 2001 Kobieta Opłacony
591 Dominka Rabant 2001 Kobieta Opłacony
592 Alicja Szulecka-Magrean 1996 Kobieta Opłacony
593 Kosma Rak 2003 Mężczyzna Opłacony
594 Weronika Zielezińska 2003 Kobieta Opłacony
595 Maciej Karpus 1991 Mężczyzna Opłacony
596 Marcin Selewski 1995 Mężczyzna Opłacony
597 Aleksander Kujat Kontener Formy 2012 Mężczyzna Opłacony
598 Marta Sarnowska 1985 Kobieta Opłacony
599 Weronika Matysiak 2000 Kobieta Opłacony
600 Dominik Haniecki 1986 Mężczyzna Opłacony
601 Blanka Sarnowska 2013 Kobieta Opłacony
602 Noemi Ostrowska 1994 Kobieta Opłacony
603 Paweł Dmochewicz 1989 Mężczyzna Opłacony
604 Miron Ciszak 1974 Mężczyzna Opłacony
605 Anna Mischker 1993 Kobieta Opłacony
606 Barbara Niezbecka 1996 Kobieta Opłacony
607 Aleksandra Lenartowicz 2022 Kobieta Opłacony
608 Agnieszka Melerska 1999 Kobieta Opłacony
609 Jagoda Bobula 1997 Kobieta Opłacony
610 Karolina Gruszka 1999 Kobieta Opłacony
611 Kamil Felskowski 1996 Mężczyzna Opłacony
612 Agata Felskowska 1997 Kobieta Opłacony
613 Anita Grzęda 1996 Kobieta Opłacony
614 Iga Kos 2012 Kobieta Opłacony
615 Justyna Surowiec 2022 Kobieta Opłacony
616 Nadia Łukasiewicz 2010 Kobieta Opłacony
617 Szymon Broda 1998 Mężczyzna Opłacony
[brak] Daniel Czapiewski 1999 Mężczyzna Nieopłacony