V Strawczyńska Zadycha - V Strawczyńska Zadycha

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
52/250
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dawid Bąk B&Ś family RUNNERS 2002 Mężczyzna Opłacony
2 Piotr Picheta Woźniak Running Team 1984 Mężczyzna Opłacony
3 Marcin Bąk B&Ś family Runners 1978 Mężczyzna Opłacony
4 Paweł Telka Ekipa Bielachy 1989 Mężczyzna Opłacony
5 Katarzyna Radowicz 1961 Kobieta Opłacony
6 Beata Bąk B&Ś family RUNNERS 1976 Kobieta Opłacony
7 Łukasz Zieliński Bbl Strawczyn 1985 Mężczyzna Opłacony
8 Przemek Gad BBL Strawczyn 1988 Mężczyzna Opłacony
9 Tomasz Mucha Zuzia team 1975 Mężczyzna Opłacony
10 Patryk Stępień 1998 Mężczyzna Opłacony
11 Radosław Ptak 1993 Mężczyzna Opłacony
12 Wioletta Klamka Świetokrzyski Włóczykij 1974 Kobieta Opłacony
13 ANDRZEJ ŚWiRSZCZ SKP GIAGNOSTIC RAJ ANIAFIZJOTERAPIA Unia Małogoszcz 1986 Mężczyzna Opłacony
14 szymon bednarczyk ZABIEGANI W KIELCACH 1978 Mężczyzna Opłacony
15 Ernest Motyka 1974 Mężczyzna Opłacony
16 Kinga Domagała Zabiegani Kielce 1992 Kobieta Opłacony
17 Barbara Ptak 1970 Kobieta Opłacony
18 Michał Traczyński 1995 Mężczyzna Opłacony
19 Joanna Zawłocka Czarnecki run team 1983 Kobieta Opłacony
20 Adam Gaber Woźniak running team 1999 Mężczyzna Opłacony
21 Michał Kołomański Czarnecki Run Team 1986 Mężczyzna Opłacony
22 Adam Grzelec Zabiegani w Kielcach 1970 Mężczyzna Opłacony
23 DANUTA ADAMCZYK Zabiegani w Kielcach 1964 Kobieta Opłacony
24 MARIUSZ ADAMCZYK Zabiegani w Kielcach 1961 Mężczyzna Opłacony
25 Monika Zawłocka Mix Sport Team 1990 Kobieta Opłacony
26 Rafał Lewocha Woźniak RUNNING TEAM 1979 Mężczyzna Opłacony
27 Wioletta Kierczyńska Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1976 Kobieta Opłacony
28 Mateusz Grzelka 1990 Mężczyzna Opłacony
29 Arkadiusz Grzelka 1994 Mężczyzna Opłacony
30 Jacek Plech 1976 Mężczyzna Opłacony
31 Dariusz Jakubczyk WoźniakRunningTeam 1976 Mężczyzna Opłacony
32 Stanisław Krężołek Suków Babie 1952 Mężczyzna Opłacony
33 Teresa Krężołek Suków Babie 1954 Kobieta Opłacony
34 Joanna Duda BBL STRAWCZYN 1971 Kobieta Opłacony
35 Piotr Piotrowski 1990 Mężczyzna Opłacony
36 Bartłomiej Misztal BBL Strawczyn 1992 Mężczyzna Opłacony
37 Marcin Trybek Dawaj Kalach Team 1992 Mężczyzna Opłacony
38 Patryk Gos 1990 Mężczyzna Opłacony
39 Grzegorz Czarnota 1985 Mężczyzna Opłacony
40 Mariusz Wòjcik 1973 Mężczyzna Opłacony
41 Łukasz Zaława 1994 Mężczyzna Opłacony
42 Marcin Mochocki 1973 Mężczyzna Opłacony
43 Natalia Gospodarczyk 1999 Kobieta Opłacony
44 Michał Prymas SUUNTOTLW 1981 Mężczyzna Opłacony
45 Mateusz Sokołowski 1991 Mężczyzna Opłacony
46 Joanna Adamczyk Świętokrzyski Wloczykij 1972 Kobieta Opłacony
47 Dariusz Furtak Czarnecki Run Team 1971 Mężczyzna Opłacony
48 Patryk Tajer 1989 Mężczyzna Opłacony
49 Tomek Nowakowski 1975 Mężczyzna Opłacony
50 Aldona Jakubczyk Bbl Strawczyn 1978 Kobieta Opłacony
51 Ewa Sidło BBL Kielce 1975 Kobieta Opłacony
52 Ryszard Snoch - 1972 Mężczyzna Opłacony
53 Katarzyna PAWŁOWSKA ZABIEGANI W KIELCACH 1980 Kobieta Opłacony
54 Mateusz Kasprzyk Woźniak Running Team 1989 Mężczyzna Opłacony
55 Emilia Banaś 1992 Kobieta Opłacony
56 Justyna Robak Zabiegami Kielce 1978 Kobieta Opłacony
57 Rafał Teliga Dream Team Wokół Łysej Góry 1989 Mężczyzna Opłacony
58 Michał Pająk 1986 Mężczyzna Opłacony
59 Piotr Gaweł ULKS ORZEŁ BRYNICA 1980 Mężczyzna Opłacony
60 Grzegorz Welc 1980 Mężczyzna Opłacony
61 Sylwia Gaweł 1980 Kobieta Opłacony
62 Joanna Półtorak 1983 Kobieta Opłacony
63 Hubert Zawierucha Dream team wokół Łysej Góry 1987 Mężczyzna Opłacony
64 Piotr Łakomiec Dream team wokół łysej góry 1992 Mężczyzna Opłacony
65 Paweł Dulęba 1970 Mężczyzna Opłacony
66 Kamil Iwan Dream Team-Wokół Łysej Góry 1988 Mężczyzna Opłacony
67 Adrian Kozub Dream Team wokół Łysej Góry 1992 Mężczyzna Opłacony
68 Tomasz Matwij Rozbiegany Zamość 1985 Mężczyzna Opłacony
69 Adrian Ślusarczyk B&Ś family RUNNERS 1982 Mężczyzna Opłacony
70 Artur Sapa 1987 Mężczyzna Opłacony
71 Piotr Słowiński Biegnę żeby Bartek mógł biegać 1984 Mężczyzna Opłacony
72 Grzegorz Sobczyński Zabiegana Trzębochowa 1975 Mężczyzna Opłacony
73 Patryk Sobczyński Woźniak Running Team 2002 Mężczyzna Opłacony
74 Wioletta Sobczyński BBL Strawczyn 1975 Kobieta Opłacony
75 Darek Zagdański Ekipa Bielachy 1989 Mężczyzna Opłacony
76 Monika Gałęziowska Dream Team Wokół Łysej Góry 1993 Kobieta Opłacony
77 Jarosław Zamora #Runningboar 1988 Mężczyzna Opłacony
78 Kamil Soboń WoźniakRuningTeam 1981 Mężczyzna Opłacony
79 Iwona Przepióra BBL Kielce 1970 Kobieta Opłacony
80 Michał Kwiecień 1979 Mężczyzna Opłacony
81 Tomasz Szwajca Woźniak Running Team 1976 Mężczyzna Opłacony
82 Andrzej Wotliński Mechanik i Przyjaciele 1962 Mężczyzna Opłacony
83 Sylwester Bera Dream Team Wokół Łysej Góry 1977 Mężczyzna Opłacony
84 Renata Bera Dream Team Wokół Łysej Góry 1979 Kobieta Opłacony
85 Mikołaj Sobolewski SZYMANOWSKI Triathlon Team 1987 Mężczyzna Opłacony
86 Aleksander Fabijaniak 1992 Mężczyzna Opłacony
87 Paweł Domagała 1975 Mężczyzna Opłacony
88 Magdalena Kwaskowicz BBL Strawczyn 1984 Kobieta Opłacony
89 Michał Kwaskowicz BBL Strawczyn 1981 Mężczyzna Opłacony
90 Aleksander Dragan KKL Kielce 1990 Mężczyzna Opłacony
91 Jakub Gaweł Woźniak Running Team 2002 Mężczyzna Opłacony
92 Iwona Meresińska 1964 Kobieta Opłacony
93 Marta Majchrzyk Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1979 Kobieta Opłacony
94 Przemysław Śliwa BBL Strawczyn 1993 Mężczyzna Opłacony
95 Krzysztof Szymoniak 1977 Mężczyzna Opłacony
96 Marcin Misztal Dream Team Wokół Łysej Góry 1980 Mężczyzna Opłacony
97 Rafał Machera 1990 Mężczyzna Opłacony
98 Szymon Żak 1970 Mężczyzna Opłacony
99 Zdzisław Dudek Dream team wokół Łysej Góry 1963 Mężczyzna Opłacony
100 PRZEMYSŁAW PRONOBIS 1982 Mężczyzna Opłacony
101 Łukasz Pawelec 1983 Mężczyzna Opłacony
102 Marlena Soboń ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM 1995 Kobieta Opłacony
103 Michał Gręda 1993 Mężczyzna Opłacony
104 Marcin Lewandowski Sprint Gorzyce 1985 Mężczyzna Opłacony
105 Monika Grzyb 1983 Kobieta Opłacony
106 Bartosz Bugajski Scyzory 2000 Mężczyzna Opłacony
107 Piotr Gąszcz 1987 Mężczyzna Opłacony
108 Grzegorz Motyczyński Saint Gobain - squad 1972 Mężczyzna Opłacony
109 Tomasz Marcinkowski TrezoRunWines 1980 Mężczyzna Opłacony
110 Piotr Barabasz 1972 Mężczyzna Opłacony
111 Aleksandra Barabasz 2001 Kobieta Opłacony
112 Adrian Grzyb 1984 Mężczyzna Opłacony
113 MARIA ORNATOWSKA BIEGACZ ŚWIETOKRZYSKI 1961 Kobieta Opłacony
114 Bartłomiej Szlufik Dream Team Wokół Łysej Góry 1985 Mężczyzna Opłacony
115 Agnieszka JANIEC 1982 Kobieta Opłacony
116 KRYSTIAN JANIEC 1980 Mężczyzna Opłacony
117 Zuzanna Gajek BBL STRAWCZYN 1982 Kobieta Opłacony
118 Paweł Kwiatkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
119 Rafał Bębacz Wszyscy Razem 1976 Mężczyzna Opłacony
120 Robert Cerkowniak 1972 Mężczyzna Opłacony
121 Tomasz Gursiel Zabiegani w Kielcach/Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1988 Mężczyzna Opłacony
122 Barbara Gursiel Biegnę, żeby Bartek mógł biegać/Zabiegani w Kielcach 1985 Kobieta Opłacony
123 Małgorzata Sikora Drużyna Szwagrów 1976 Kobieta Opłacony
124 Damian Krzesimowski 1982 Mężczyzna Opłacony
125 Włodzimierz Kozłowski 1980 Mężczyzna Opłacony
126 Arkadiusz Głowacki Brak 1988 Mężczyzna Opłacony
127 Klaudia Szmigiel Woźniak Running Team 1996 Kobieta Opłacony
128 Sebastian Łukasiewicz Klub Biegowy Gepard 1988 Mężczyzna Opłacony
129 Sławomir Pietrzykowski Woźniak Running Team 1973 Mężczyzna Opłacony
130 Michał Bąk Czarnecki Run Team 1988 Mężczyzna Opłacony
131 Krzysztof Jakubowski 1959 Mężczyzna Opłacony
132 Andrzej Telka 1962 Mężczyzna Opłacony
133 Marzena Włodarska Łopuszno Active Team 1983 Kobieta Opłacony
134 Mariola Antas 1978 Kobieta Opłacony
135 Marcin Pilarz 1984 Mężczyzna Opłacony
136 Karol Kaczor - 1989 Mężczyzna Opłacony
137 Jarosław Nyga Łopuszno Active Team 1981 Mężczyzna Opłacony
138 Tomasz Jas 1976 Mężczyzna Opłacony
139 Kamila Krakowiak 1983 Kobieta Opłacony
140 Aleksandra Jabłońska Drużyna Szwagrów 1996 Kobieta Opłacony
141 Łukasz Zaczkowski STOKOWCZYKI TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
142 Adam Skorupka 2001 Mężczyzna Opłacony
143 Krzysztof Pakosiński Czarny Pielgrzym 1978 Mężczyzna Opłacony
144 Mateusz Baryga Atlas running team 1981 Mężczyzna Opłacony
145 Zbigniew Boruń 1986 Mężczyzna Opłacony
146 Łukasz Karliński 1984 Mężczyzna Opłacony
147 Jakub Gawronski Stokowczyki Team 1994 Mężczyzna Opłacony
148 Wiktoria Krakowiak 1996 Kobieta Opłacony
149 Julia Szymkiewicz WOŹNIAK RUNNING TEAM 2001 Kobieta Opłacony
150 Dorota Surma Dziewczyny biegają 1983 Kobieta Opłacony
151 Sebastian Kaleta 1983 Mężczyzna Opłacony
152 Karol Przepióra 1987 Mężczyzna Opłacony
153 Adam Wilk 1999 Mężczyzna Opłacony
154 Piotr Prawda 1986 Mężczyzna Opłacony
155 Iliana Antczak Zabiegani w Kielcach 1984 Kobieta Opłacony
156 Rafał Wijas 1977 Mężczyzna Opłacony
157 Damian Ronduda 1981 Mężczyzna Opłacony
158 Anna Soczomska-Kroma 1978 Kobieta Opłacony
159 Robert Kozieł 1982 Mężczyzna Opłacony
160 Tomasz Majewski 1976 Mężczyzna Opłacony
161 Mikołaj Iwański 1999 Mężczyzna Opłacony
162 ZENON STĘPIEŃ MECHANIK IPRZYJACIELE 1963 Mężczyzna Opłacony
163 Małgorzata Czarnota Nadir Jędrzejów 1999 Kobieta Opłacony
164 Józef Kasprzyk Szkoła Podstawowa w Promniku 1970 Mężczyzna Opłacony
165 Szymon Zajęcki 1991 Mężczyzna Opłacony
166 Sargylana Zajęcka 1991 Kobieta Opłacony
167 ARTUR rostocki BARLINEK TEAM RUN FOREST 1979 Mężczyzna Opłacony
168 Miłosz Cedro Strawczyn 1986 Mężczyzna Opłacony
169 Jarosław Marmur 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 1962 Mężczyzna Opłacony
170 Jarosław Ziółkowski 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 1966 Mężczyzna Opłacony
171 Wojciech Butkiewicz 1983 Mężczyzna Opłacony
172 Adam Wolski 1998 Mężczyzna Opłacony
173 Paulina Klasińska 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW 1988 Kobieta Opłacony
174 Daniel Chrobot AZS AWF Warszawa 1997 Mężczyzna Opłacony
175 Paweł Synowiec 1982 Mężczyzna Opłacony
176 Marcin Perz 1971 Mężczyzna Opłacony
177 Grzegorz Maj 1967 Mężczyzna Opłacony
178 Kamil Chrobot 1992 Mężczyzna Opłacony
179 Paulina Majos Go2Tri Szczecin 1996 Kobieta Opłacony
180 Marcin Lisowski Cruel Beatroots 1985 Mężczyzna Opłacony
181 Daniel Mazur 1994 Mężczyzna Opłacony
182 Daniel Dąbek Biegiem!Radom 1972 Mężczyzna Opłacony
183 Bartłomiej Siadul - 2000 Mężczyzna Opłacony
184 Violetta Więckowska KS Start Pułaski Warka 1970 Kobieta Opłacony
185 Piotr Sójka Piotrowo-Sójkowy Klub Sportowy 1994 Mężczyzna Opłacony
186 Szymon Stępniewski Dream Team wokół Łysej Góry 1997 Mężczyzna Opłacony
187 PAWEŁ JEDYNAK 1982 Mężczyzna Opłacony
188 Paweł Łakomiec ŁAKOMIEC TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
189 Marcin Zasada 1984 Mężczyzna Opłacony
190 Kinga Siedlarz Olimp Strawczyn 2002 Kobieta Opłacony
191 Sylwester Konieczny 1964 Mężczyzna Opłacony
192 Tomasz Salwa Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać 1973 Mężczyzna Opłacony
193 Roman Janik Sułtani Fitnessu 1977 Mężczyzna Opłacony
194 Michał Staniaszek Sułtani Fitnessu 1970 Mężczyzna Opłacony
195 Robert Kaszuba Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1973 Mężczyzna Opłacony
196 Michał Graczak MIX SPORT TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
197 Magda Plech-Pinda 1993 Kobieta Opłacony
198 Barbara Banaś 1994 Kobieta Opłacony
[brak] Andrzej Telka 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Sadza mechanik i przyiaciele 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Sadza Mechanika i przyjaciele 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Sadza Mechanika i przyjaciele 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Szymoniak 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariola Antas 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Zdzymira Klub Biegających Leśników 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Bębacz MORSUJEMY WSZSCY RAZEM 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Czajkowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Barcicki 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Surdy 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Kozieł MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa 1982 Mężczyzna Nieopłacony