Cross Forteczny Pamięci Janusza Kusocińskiego - Cross Forteczny Pamięci Janusza Kusocińskiego

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
143/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Piotr Szylberg Team ZabieganeDni 1982 Mężczyzna Opłacony
2 Aleksandra Szylberg Team ZabieganeDni 1981 Kobieta Opłacony
3 Damian Załęcki 1995 Mężczyzna Opłacony
4 Milena Urbankowska Bestie OCR Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
5 Paweł Sienkiewicz Team ZabieganeDni 1980 Mężczyzna Opłacony
6 Ewelina Kownacka 1983 Kobieta Opłacony
7 Joanna Glapa 1988 Kobieta Opłacony
8 Alicja Struniawska Bestie OCR Legionowo 1999 Kobieta Opłacony
9 Kamil Dobrowolski BESTIE OCR LEGIONOWO 1990 Mężczyzna Opłacony
10 Marzena Rudnik Bestie OCR Legionowo 1980 Kobieta Opłacony
11 Krystian Maciejewski Bestie OCR Legionowo 1992 Mężczyzna Opłacony
12 Aleksandra Fijałkowska Bestie OCR Legionowo 1984 Kobieta Opłacony
13 Witold Majewski Bestie ocr legionowo 1969 Mężczyzna Opłacony
14 Joanna Romanowska 1984 Kobieta Opłacony
15 Joanna Pietraszko 1986 Kobieta Opłacony
16 Magdalena Rososińska Bestie Ocr Legionowo 1992 Kobieta Opłacony
17 Konrad Chochorowski 1990 Mężczyzna Opłacony
18 Daniel Poreda Team Dwa Ognie 1976 Mężczyzna Opłacony
19 Nina Poreda Team Dwa Ognie 1989 Kobieta Opłacony
20 Hubert Kaszubski Bestie OCR Legionowo 1986 Mężczyzna Opłacony
21 Dariusz Król Zabiegany Wołomin 1964 Mężczyzna Opłacony
22 Mateusz Zaorski Bestie OCR Legionowo 1990 Mężczyzna Opłacony
23 Marzena Karaś Bestie Ocr Legionowo 1974 Kobieta Opłacony
24 Beata Słupek Team Dwa Ognie 1990 Kobieta Opłacony
25 Leszek Olszewski Team Dwa Ognie 1973 Mężczyzna Opłacony
26 Michał Janiszewski Zabiegany Wołomin 1983 Mężczyzna Opłacony
27 Grzegorz Zasowski 1977 Mężczyzna Opłacony
28 Jarosław Zduński 1968 Mężczyzna Opłacony
29 Andrzej Strzeszewski FitBox Puławy 1969 Mężczyzna Opłacony
30 robert bartczak 1970 Mężczyzna Opłacony
31 Grzegorz Adaszewski 1986 Mężczyzna Opłacony
32 Łukasz Mol 1983 Mężczyzna Opłacony
33 Aleksandra Adaszewska 1986 Kobieta Opłacony
34 Wioleta Kempista 1983 Kobieta Opłacony
35 Mariusz Rosa Zabiegany Wołomin 1978 Mężczyzna Opłacony
36 Mateusz Popiołek Oceanicus 1985 Mężczyzna Opłacony
37 Katarzyna Barycka Team Dwa Ognie 1989 Kobieta Opłacony
38 Krzysztof Zadrożny HARDER CIECHANÓW 1986 Mężczyzna Opłacony
39 Paweł Ratynski Team Dwa Ognie 1985 Mężczyzna Opłacony
40 Dawid Skonieczny Kutno Biega 1984 Mężczyzna Opłacony
41 Paulina Tadzik 1992 Kobieta Opłacony
42 Tomasz Tadzik 1992 Mężczyzna Opłacony
43 Paweł Adamczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
44 Maciej Kordelasiński 1968 Mężczyzna Opłacony
45 Paweł Samuła Bestie OCR Legionowo 1996 Mężczyzna Opłacony
46 Arkadiusz Markowski 1990 Mężczyzna Opłacony
47 Weronika Schabowska 2000 Kobieta Opłacony
48 Dawid Serafinowicz 1997 Mężczyzna Opłacony
49 Paweł Kulczak 1979 Mężczyzna Opłacony
50 Roman MAREK Guns & Roses Run Team 1962 Mężczyzna Opłacony
51 Jaroslaw Wojda 1989 Mężczyzna Opłacony
52 Konrad Kalinowski 1992 Mężczyzna Opłacony
53 Sonia Stańczak MPTW 1991 Kobieta Opłacony
54 Mateusz Szybiński Bravehearts Legionowo 1992 Mężczyzna Opłacony
55 Marta Kwiatkowska Bestie OCR Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
56 Karol Zaborski 1989 Mężczyzna Opłacony
57 Maciej Surmiak Cwałujące Żółwie 1983 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Łoń Bestie OCR Legionowo 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Matysiak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Socha 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Struniawska Bestie OCR Legionowo 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Rybiński 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Wojda 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marlena Krztoń BESTIE OCR LEGIONOWO 1982 Kobieta Nieopłacony