WIRTUALNEGO BIEGU CHARYTATYWNEGO Z OKAZJI 25 – LECIA POWSTANIA FPWISPPP - Bieg wirtualny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
25 m
Dostępne pakiety
1238/2000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jarosław Szymczyk Komenda Główna Policji 1970 Mężczyzna Opłacony
2 Roman Kuster Komenda Główna Policji 1970 Mężczyzna Opłacony
3 Robert Szewc KWP Bialystok 1972 Mężczyzna Opłacony
4 Dariusz Zięba CPKP ,, BOA’’ 1977 Mężczyzna Opłacony
5 Mariusz Ciarka Policja Biuro Komunikacji Społecznej 1979 Mężczyzna Opłacony
6 SLAWOMIR WOCIAL BOA 1969 Mężczyzna Opłacony
7 Daniel Grzyb KGP 1985 Mężczyzna Opłacony
8 Marta Ladowska 1985 Kobieta Opłacony
9 Katarzyna Popławska Komenda Główna Policji 1974 Kobieta Opłacony
10 Aleksander Pradun Aleksander Pradun 1993 Mężczyzna Opłacony
11 Daniel Jakubowski CBŚP 1977 Mężczyzna Opłacony
12 Agnieszka Ochota Stowarzyszenie Weteranów Działań Poza Granicami RP 1990 Kobieta Opłacony
13 Wiktor Bylicki Biegaj z Dymkiem 2004 Mężczyzna Opłacony
14 Izabela Pawlak 1999 Kobieta Opłacony
15 Sebastian Olejarz 1976 Mężczyzna Opłacony
16 Michał Aleksandrowicz CBŚP 1986 Mężczyzna Opłacony
17 Tomasz Fojut WKF-G BK KGP 1978 Mężczyzna Opłacony
18 Łukasz Fołta 1980 Mężczyzna Opłacony
19 Przemysław Bagiński CPKP BOA 1973 Mężczyzna Opłacony
20 Agnieszka Skoczylas KMP Koszalin 1980 Kobieta Opłacony
21 Paweł Ładna 1987 Mężczyzna Opłacony
22 Leszek Pawluczyk KGP 1960 Mężczyzna Opłacony
23 Paulina Kapica 2002 Kobieta Opłacony
24 Rafał Czyż KPP Stargard 1980 Mężczyzna Opłacony
25 Artur Majewski Brak 1970 Mężczyzna Opłacony
26 Marcin Rogoziński PP III KMP Olsztyn 1984 Mężczyzna Opłacony
27 Piotr Świstak 1984 Mężczyzna Opłacony
28 Julia Robaczek 2001 Kobieta Opłacony
29 Małgorzata Popławska KGP 1980 Kobieta Opłacony
30 Anna Opatowska 2001 Kobieta Opłacony
31 Jarosław Aniszewski KPP Łosice 1976 Mężczyzna Opłacony
32 Dawid Hoffmann KIP Opole 1993 Mężczyzna Opłacony
33 Sylwester Pal 1977 Mężczyzna Opłacony
34 Bożena Przyborowska Łączy nas nie tylko joga 1964 Kobieta Opłacony
35 Michał Kapyś 1982 Mężczyzna Opłacony
36 Mariusz Kurczyk Komenda Główna Policji 1991 Mężczyzna Opłacony
37 Robert Jagielski 1992 Mężczyzna Opłacony
38 Kazimierz Żesławski 1971 Mężczyzna Opłacony
39 Agnieszka Kosińska 1982 Kobieta Opłacony
40 Damian Jakimiak 1988 Mężczyzna Opłacony
41 Renata Grzęda 1976 Kobieta Opłacony
42 Łukasz Pikuła 1976 Mężczyzna Opłacony
43 Janusz Kobel 1979 Mężczyzna Opłacony
44 Jolanta Łoza Wydział Psychologów KSP 1987 Kobieta Opłacony
45 Sebastian Wróbel Maratony Polskie 1980 Mężczyzna Opłacony
46 Michał Grzelec 1973 Mężczyzna Opłacony
47 Adrian Hryń 2002 Mężczyzna Opłacony
48 Dorota Szczyżańska 1979 Kobieta Opłacony
49 Piotr Saczko CBŚP 1977 Mężczyzna Opłacony
50 Mariusz Mrówka KPP Kamienna Góra 1984 Mężczyzna Opłacony
51 Paweł Jańczak 1985 Mężczyzna Opłacony
52 Bartłomiej Różalski KSP 1982 Mężczyzna Opłacony
53 Maria ZIĘBA Wydział Psychologów KSP 1979 Kobieta Opłacony
54 Michał Wołodko 1989 Mężczyzna Opłacony
55 Maciej Szmidt 1990 Mężczyzna Opłacony
56 Piotr Chwastowski PSY DAJĄ GŁOS 1976 Mężczyzna Opłacony
57 Kamil kłeczek 1992 Mężczyzna Opłacony
58 Klaudiusz Kryczka Policja KGP 1974 Mężczyzna Opłacony
59 Krystian Kłeczek 1992 Mężczyzna Opłacony
60 Ewelina Jodkowska 1987 Kobieta Opłacony
61 Wioletta Domagała KPP Piaseczno 1980 Kobieta Opłacony
62 Ewa Maj 1961 Kobieta Opłacony
63 Jakub Krzysztofek 1990 Mężczyzna Opłacony
64 Tomasz Wojewoda KP Poznań - Grunwald 1992 Mężczyzna Opłacony
65 Maciej Pańczuk 1987 Mężczyzna Opłacony
66 Adam Bondaruk Hajnówka Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
67 Paweł Herbuś 1975 Mężczyzna Opłacony
68 Kamil Miezio KPP Augustów 1999 Mężczyzna Opłacony
69 Justyna Drożdż 1980 Kobieta Opłacony
70 Przemysław Kędzior KWP w Opolu 1990 Mężczyzna Opłacony
71 Małgorzata Macina 1990 Kobieta Opłacony
72 Paweł Chmielewski 5Hops+ 1977 Mężczyzna Opłacony
73 Dariusz Szuba KGP 1964 Mężczyzna Opłacony
74 Paweł Maciejuk 1980 Mężczyzna Opłacony
75 Katarzyna Gałuszewska KWP Białystok 1989 Kobieta Opłacony
76 Bartosz Lorenc Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Daniel Szymanowicz Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1982 Mężczyzna Opłacony
78 Eliza Sawko Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1969 Kobieta Opłacony
79 Adam Raczkowski Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1986 Mężczyzna Opłacony
80 Marek Bołtrukanis Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1979 Mężczyzna Opłacony
81 Leszek Majewski Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1970 Mężczyzna Opłacony
82 Bogdan Jabłoński Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1972 Mężczyzna Opłacony
83 Paweł Krachało Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1992 Mężczyzna Opłacony
84 Magdalena Kozik Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1994 Kobieta Opłacony
85 Zbigniew Świerzbiński KMP Suwałki 1980 Mężczyzna Opłacony
86 Karol Biziewski KMP Suwałki 1994 Mężczyzna Opłacony
87 Patryk Panczenko Komenda Miejska Policji w Swałkach 1997 Mężczyzna Opłacony
88 Damian Trocki Komenda Miejska Policji w Swałkach 1989 Mężczyzna Opłacony
89 Andrzej Kryścio Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1974 Mężczyzna Opłacony
90 Marek Romanowski Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1978 Mężczyzna Opłacony
91 Paweł Markowski Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1993 Mężczyzna Opłacony
92 Michał Parejko Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1990 Mężczyzna Opłacony
93 Damian Krakowski Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1987 Mężczyzna Opłacony
94 Piotr Dembiński Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1983 Mężczyzna Opłacony
95 Karol Pieczulis Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1981 Mężczyzna Opłacony
96 Mariusz Biziewski Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1991 Mężczyzna Opłacony
97 Jakub Jasiński Komenda Miejska Policji w Suwałkach 1989 Mężczyzna Opłacony
98 Tomasz Kiszło 1979 Mężczyzna Opłacony
99 Edyta Pacuk Komenda Powiatowa Policji w Sejnach 1984 Kobieta Opłacony
100 Iwona Ostrowska -Walendziuk KWP Białystok 1979 Kobieta Opłacony
101 Jacek Adamski 1977 Mężczyzna Opłacony
102 Robert Ziembicki 1972 Mężczyzna Opłacony
103 Karol Suchodolski Kpp augustów 1983 Mężczyzna Opłacony
104 Michał Błażejewski KWP Opole 1985 Mężczyzna Opłacony
105 Michał Najman SPPP Radom 1988 Mężczyzna Opłacony
106 Krzysztof Dukała 1988 Mężczyzna Opłacony
107 Basia Niemczak ULTRA KSP 1989 Kobieta Opłacony
108 Maciej Lejdward KMP Białystok 1991 Mężczyzna Opłacony
109 Hubert Kaczorowski 1978 Mężczyzna Opłacony
110 Aneta Sobieraj 1981 Kobieta Opłacony
111 Malwina Wlazło KWP Radom 1987 Kobieta Opłacony
112 Adam Witczak KWP zs. w Radomiu 1984 Mężczyzna Opłacony
113 Ewelina Urzędowska 1982 Kobieta Opłacony
114 Bartłomiej Rybak 1989 Mężczyzna Opłacony
115 Szymon Haba 1998 Mężczyzna Opłacony
116 Łukasz Michałowski KWP zs. w Radomiu 1987 Mężczyzna Opłacony
117 Grzegorz Chrzanowski SPKP Radom 1981 Mężczyzna Opłacony
118 Ewa Jaworska 1985 Kobieta Opłacony
119 Malwina Gonciarz 1990 Kobieta Opłacony
120 Michał Rudka SPKP RADOM 1984 Mężczyzna Opłacony
121 Maksym Kiełbowski SPKP RADOM 1992 Mężczyzna Opłacony
122 Przemysław Sieczka Spkp Radom 1994 Mężczyzna Opłacony
123 Marta Gomuła KWP z/s w Radomiu 1978 Kobieta Opłacony
124 Katarzyna Prażmowska KWP z siedzibą w Radomiu 1984 Kobieta Opłacony
125 Piotr Banaszkiewicz KMP Radom 1975 Mężczyzna Opłacony
126 Katarzyna Kapusta Komenda Wojewódzka Policji zs. W Radomiu 1992 Kobieta Opłacony
127 MALGORZATA Jary KWP RADOM 1979 Kobieta Opłacony
128 MAGDA WIECZOREK KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI Z SIEDZIBĄ W RADOMIU 1978 Kobieta Opłacony
129 Małgorzata Bieniek KWP Radom 1970 Kobieta Opłacony
130 Marcin Kalinko 1977 Mężczyzna Opłacony
131 Jacek Kumpiałowski 1972 Mężczyzna Opłacony
132 Monika Tarabasz KWP RADOM 1976 Kobieta Opłacony
133 Karolina Jeżak Drużyna KWP z/s w Radomiu 1989 Kobieta Opłacony
134 Norbert Cibor 1976 Mężczyzna Opłacony
135 Grzegorz Hernik 1982 Mężczyzna Opłacony
136 Grzegorz Hernik 1982 Mężczyzna Opłacony
137 Grzegorz Rowiński KPP AUGUSTÓW 1978 Mężczyzna Opłacony
138 Mateusz Zarzycki 1986 Mężczyzna Opłacony
139 Monika Sułkowska Komenda Główna Policji 1992 Kobieta Opłacony
140 Marcin Kalinkowski WK KWP Radom 1979 Mężczyzna Opłacony
141 Jacek Sieczkowski Drużyna KWP z/s w Radomiu 1965 Mężczyzna Opłacony
142 Stanisław Dąbek WKF-G BK KGP 1947 Mężczyzna Opłacony
143 BARTOSZ ŚWIERPIEL KPP AUGUSTÓW 1978 Mężczyzna Opłacony
144 Paweł Głowacki KWP Radom 1980 Mężczyzna Opłacony
145 Kamil Chamerski SPKP Radom 1984 Mężczyzna Opłacony
146 Beata Krakowiak 1975 Kobieta Opłacony
147 Rafał Sułecki 1977 Mężczyzna Opłacony
148 Artur Drzewowski 1983 Mężczyzna Opłacony
149 Damian Chłopecki SPKP Radom 1986 Mężczyzna Opłacony
150 Magdalena Sochacka 1980 Kobieta Opłacony
151 Mariusz Lis SPKP Radom 1976 Mężczyzna Opłacony
152 Marcin Ługowski SPKP RADOM 1992 Mężczyzna Opłacony
153 Katarzyna Kucharska Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu 1978 Kobieta Opłacony
154 Wojciech Kusztal SPKP Radom 1989 Mężczyzna Opłacony
155 PIOTR CZUBAK IŁŻA PĘDZI 1987 Mężczyzna Opłacony
156 Konrad Krakowiak KMP w Radomiu 1976 Mężczyzna Opłacony
157 Agata Molga 1988 Kobieta Opłacony
158 Rafał Lachowicz SPKP RADOM 1996 Mężczyzna Opłacony
159 Jacek Tarnowski 1977 Mężczyzna Opłacony
160 Dariusz Zaremba KWP Radom 1969 Mężczyzna Opłacony
161 Robert Zaręba Drużyna KWP z siedzibą w Radomiu 1967 Mężczyzna Opłacony
162 Adam Przybylik BK KGP 1976 Mężczyzna Opłacony
163 Monika Rutkowska Drużyna KWP z siedzibą w Radomiu 1983 Kobieta Opłacony
164 Grzegorz Michorek KMP Radom 1977 Mężczyzna Opłacony
165 Sebastian Michałek WK KWP Radom 1992 Mężczyzna Opłacony
166 Jarosław Rożek KWP zs. w Radomiu 1980 Mężczyzna Opłacony
167 Sergiusz Tolik WK KWP Radom 1973 Mężczyzna Opłacony
168 Dariusz Antoniszyn Szczytkowice w biegu 1967 Mężczyzna Opłacony
169 Marcin Książak Fundacja 1971 Mężczyzna Opłacony
170 Dorota Książak Fundacja 1972 Kobieta Opłacony
171 Maciej Banasiak 1976 Mężczyzna Opłacony
172 Rafał Bubel Z3 1990 Mężczyzna Opłacony
173 Adam Szczap ZIII 1987 Mężczyzna Opłacony
174 Klaudia Kośla 1988 Kobieta Opłacony
175 Dominik Połoński WK KPP Zgierz 1996 Mężczyzna Opłacony
176 Alicja Wojciechowska 2000 Kobieta Opłacony
177 Hubert Łodygowski Radom 1973 Mężczyzna Opłacony
178 Kamil Spadło Posterunek Policji w Mircu 1983 Mężczyzna Opłacony
179 Tomasz Krzemieński ZW NSZZ Policjantów KGP 1960 Mężczyzna Opłacony
180 Agnieszka Kuczyńska-Bielawska KWP Białystok 1977 Kobieta Opłacony
181 Bartłomiej Dziubiński KWP Kielce 1986 Mężczyzna Opłacony
182 Paweł Konys 1990 Mężczyzna Opłacony
183 Małgorzata Safandowska WKB Maratończyk Włocławek 1978 Kobieta Opłacony
184 Patryk Brzeziński CPR Bydgoszcz 1992 Mężczyzna Opłacony
185 Maria Karczewska 1965 Kobieta Opłacony
186 Andrzej Kiełtyka 1991 Mężczyzna Opłacony
187 Joanna Miernik KP Bodzentyn 1983 Kobieta Opłacony
188 Andrzej Jawor ----- 1969 Mężczyzna Opłacony
189 Lukasz Dryja Z 3 1978 Mężczyzna Opłacony
190 Hania Turek SZP 7/1 1992 Kobieta Opłacony
191 Radosław Pasik 1972 Mężczyzna Opłacony
192 Daria Knieja SZP 7/1 2002 Kobieta Opłacony
193 Paweł Janik ZIII 1973 Mężczyzna Opłacony
194 Marta Syrek Ostrów Biega 1990 Kobieta Opłacony
195 Konrad Miksa ZIII 1993 Mężczyzna Opłacony
196 Aleksandra Sokolnicka SZP 7/1 1999 Kobieta Opłacony
197 Bartosz Noworol ZIII 1993 Mężczyzna Opłacony
198 Dorota Szkudlarek 1980 Kobieta Opłacony
199 Ola Calik 1984 Kobieta Opłacony
200 Mateusz Ogieniewski Z III 1990 Mężczyzna Opłacony
201 Ewelina Welo 1986 Kobieta Opłacony
202 Bartosz Pawłowski Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1977 Mężczyzna Opłacony
203 Grzegorz Andrukiewicz KWP Białystok 1971 Mężczyzna Opłacony
204 Krzysztof Woźniewski KMP Łomża 1977 Mężczyzna Opłacony
205 Grzegorz Kiełpiński OPP Białystok 1988 Mężczyzna Opłacony
206 Edyta Marchewka 1986 Kobieta Opłacony
207 Maciej Wesolowski KMP Białystok 1974 Mężczyzna Opłacony
208 Artur Kowalczyk BKontroli KGP 1972 Mężczyzna Opłacony
209 Jacek Niziołek Konwój KWP Opole 1971 Mężczyzna Opłacony
210 Krzysztof Wakuła 1979 Mężczyzna Opłacony
211 Anna Chyczewska CBŚP 1983 Kobieta Opłacony
212 Michał Szablak 1983 Mężczyzna Opłacony
213 Krzysztof GORCZYCA SZP 7/1 1995 Mężczyzna Opłacony
214 Edward Gęga KP I Bielsko-Biała 1980 Mężczyzna Opłacony
215 Norbert Kmiecik BKontroli KGP 1976 Mężczyzna Opłacony
216 Paweł Rybałt KPP Sokółka 1990 Mężczyzna Opłacony
217 Waldemar Sianko 1985 Mężczyzna Opłacony
218 Michał Zabłocki 1992 Mężczyzna Opłacony
219 Joanna KASKA 1975 Kobieta Opłacony
220 Magdalena Afonin 1989 Kobieta Opłacony
221 Magdalena Bielecka 1976 Kobieta Opłacony
222 Jacek ZALEJSKI KPP Strzelce Opolskie 1975 Mężczyzna Opłacony
223 Natalia Dziurzyńska SZP 7/1 1998 Kobieta Opłacony
224 Grzegorz Jakubiec 1971 Mężczyzna Opłacony
225 Tomasz Kowalczyk SZP-7/1 1979 Mężczyzna Opłacony
226 Dariusz Bober BKontroli KGP 1968 Mężczyzna Opłacony
227 Mariusz Kowalski BKontroli KGP 1978 Mężczyzna Opłacony
228 Paweł Skiepko KWP Białystok 1985 Mężczyzna Opłacony
229 Łuk Asz SPKP Radom 1990 Mężczyzna Opłacony
230 Hubert Adamek KPP Kędzierzyn-Koźle 1979 Mężczyzna Opłacony
231 Maciej Robak KP Kędzierzyn -KOZLE 1978 Mężczyzna Opłacony
232 Przemysław Gołkowski Policja Kędzierzyn 1981 Mężczyzna Opłacony
233 Monika Czyżowicz Policja Kedzierzyn-Koźle 1992 Kobieta Opłacony
234 Patrycja Trzepaczyńska Policja Kędzierzyn 1985 Kobieta Opłacony
235 Edyta Rusnarczyk Policja Kędzierzyn-Koźle 1995 Kobieta Opłacony
236 Jakub Hencel Policja Kędzierzyn 1994 Mężczyzna Opłacony
237 JACEK Węgrzyn KP Kędzierzyn-Koźle 1982 Mężczyzna Opłacony
238 Kewin Hulin KP K-Koźle 1996 Mężczyzna Opłacony
239 Artur Ryłko KMP Bielsko-Biała 1986 Mężczyzna Opłacony
240 Katarzyna Stępień Kwp w Łodzi 1993 Kobieta Opłacony
241 Monika DZIECH Pani 1984 Kobieta Opłacony
242 Tomasz Naumowicz CBSP 1979 Mężczyzna Opłacony
243 Radosław Bielawski 1984 Mężczyzna Opłacony
244 Przemysław Drozd KWP OPOLE WYDZIAŁ KONWOJOWY 1972 Mężczyzna Opłacony
245 Waldemar Wołowiec KWP Radom 1969 Mężczyzna Opłacony
246 Radosław Guzowski SZP 7/1 1983 Mężczyzna Opłacony
247 Mirosław Ościłowski KWP Białystok 1976 Mężczyzna Opłacony
248 Jacek Gierejko KWP Białystok 1979 Mężczyzna Opłacony
249 Michał Cieślak KRP Warszawa I 1986 Mężczyzna Opłacony
250 Rafał Kawecki 1981 Mężczyzna Opłacony
251 Marcin Augustynowicz 1990 Mężczyzna Opłacony
252 Karol KUCHARSKI 1983 Mężczyzna Opłacony
253 Rafał Miłosiewicz CBŚP 1974 Mężczyzna Opłacony
254 Karol Molski 1983 Mężczyzna Opłacony
255 Paweł Kolczyk Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku 1974 Mężczyzna Opłacony
256 Adrian Małecki SZP 7/1 2001 Mężczyzna Opłacony
257 Grzegorz Kamiński Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1982 Mężczyzna Opłacony
258 Tomasz Cybulski 1976 Mężczyzna Opłacony
259 Włodzimierz Soja KWP Opole Wydział Konwojowy 1973 Mężczyzna Opłacony
260 Kamila Małek KWP Katowice 1988 Kobieta Opłacony
261 Dawid Miszczak SZP-7/1 1991 Mężczyzna Opłacony
262 Mateusz Tchórzewski 1988 Mężczyzna Opłacony
263 Wojciech Kosikowski KWP w Białymstoku 1975 Mężczyzna Opłacony
264 Beata SZATKA KWP Opole, Dyczuś Team 1978 Kobieta Opłacony
265 Jacek Onichimiuk 1972 Mężczyzna Opłacony
266 Kamil Korytkowski SZP7/1 1996 Mężczyzna Opłacony
267 Kamil Kałużny SzP7/1 1996 Mężczyzna Opłacony
268 Agnieszka Bójko-Gaińska CBŚP 1976 Kobieta Opłacony
269 Adam kolasa Komenda Wojewódzka Policji w Łódzi 1980 Mężczyzna Opłacony
270 Klaudia Horbacz LK KWP BIAŁYSTOK 1996 Kobieta Opłacony
271 Patryk Miezio OPP Białystok 1996 Mężczyzna Opłacony
272 Cezary Wróbel 1978 Mężczyzna Opłacony
273 Katarzyna Molska-Zarzecka KMP BIAŁYSTOK 1982 Kobieta Opłacony
274 Damian Jażdżyk BKontroli KGP 1991 Mężczyzna Opłacony
275 Paweł Piszczatowski KWP w Białymstoku 1983 Mężczyzna Opłacony
276 Agnieszka Kubica KWP OPOLE 1980 Kobieta Opłacony
277 Anna Mikołajczuk CLKP 1984 Kobieta Opłacony
278 Renata Sobolewska Fundacja 1972 Kobieta Opłacony
279 Rafał Borucki KWP Opole Wydział Konwojowy 1994 Mężczyzna Opłacony
280 Grzegorz Mizia KMP Bielsko-Biała 1972 Mężczyzna Opłacony
281 Dariusz Dobrzyński BKontroli KGP 1977 Mężczyzna Opłacony
282 Marcin Bębenek KMP Bielsko-Biała 1981 Mężczyzna Opłacony
283 Katarzyna Nowak Biuro Kryminalne KGP 1980 Kobieta Opłacony
284 Marcin Łaszyn Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1982 Mężczyzna Opłacony
285 Ryszard Antoszczyszyn KPP Nysa 1980 Mężczyzna Opłacony
286 Marlena Zych SZP 7/1 2000 Kobieta Opłacony
287 Katarzyna Halicka Biuro Kontroli KGP 1977 Kobieta Opłacony
288 Piotr Bańka BKontroli KGP 1971 Mężczyzna Opłacony
289 Katarzyna Aleksiuk 1981 Kobieta Opłacony
290 Mateusz Piliński 1992 Mężczyzna Opłacony
291 Andrzej Zinkiewicz KWP w Białymstoku 1979 Mężczyzna Opłacony
292 Marcin Lasota CENTRALNE LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNE POLICJI 1977 Mężczyzna Opłacony
293 Katarzyna Królikowska BKontroli KGP 1977 Kobieta Opłacony
294 Małgorzata Wójcik 1982 Kobieta Opłacony
295 Marta Wilczyńska CLKP 1979 Kobieta Opłacony
296 Wojciech Kozłowski KMP Białystok 1971 Mężczyzna Opłacony
297 Marta Tucholska KWP Łódź 1990 Kobieta Opłacony
298 Katarzyna Napieralska KMP Bielsko-Biała 1975 Kobieta Opłacony
299 Piotr Wasilewski KWP Bialystok 1978 Mężczyzna Opłacony
300 Irena Zajac fundacja 1950 Kobieta Opłacony
301 Aneta Bańkowska KWP Białystok 1978 Kobieta Opłacony
302 Patryk Fiodorow 1993 Mężczyzna Opłacony
303 Mariusz Drygiel 1977 Mężczyzna Opłacony
304 Elżbieta Pacholska Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej 1969 Kobieta Opłacony
305 Cezary Baszko KWP w Białymstoku 1985 Mężczyzna Opłacony
306 Bartłomiej Garyga 1974 Mężczyzna Opłacony
307 Bartłomiej Rom KMP Bielsko-Biała 1985 Mężczyzna Opłacony
308 Rafał Kochańczyk 1973 Mężczyzna Opłacony
309 Paweł Radwański BKontroli KGP 1975 Mężczyzna Opłacony
310 Marta Mysur-Biskupiak KWP Łódź 1989 Kobieta Opłacony
311 Kamila Nakoneczna Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1983 Kobieta Opłacony
312 Marek Szczepański Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1965 Mężczyzna Opłacony
313 Magdalena Wojtkowska Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1990 Kobieta Opłacony
314 Rafał Lejczak KPP w Krapkowicach 1977 Mężczyzna Opłacony
315 Radosław Sidor KMP Białystok 1981 Mężczyzna Opłacony
316 MICHAŁ BORUSIŃSKI CENTRALNE LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNE POLICJI 1984 Mężczyzna Opłacony
317 Konrad Stafin KPP w Krapkowicach 1990 Mężczyzna Opłacony
318 Łukasz Wiliński 1986 Mężczyzna Opłacony
319 Łukasz Ustymowicz KWP w Białymstoku 1981 Mężczyzna Opłacony
320 Rafał Bierć KWP BIAŁYSTOK 1981 Mężczyzna Opłacony
321 Krzysztof Połonowski CBSP 1984 Mężczyzna Opłacony
322 Sebastian Lik CBŚP Białystok 1976 Mężczyzna Opłacony
323 Jakub Cieleń KWP Opole Wydzial Prewencji 1987 Mężczyzna Opłacony
324 Aneta Pawlińska CLKP 1976 Kobieta Opłacony
325 Agnieszka Nierychła KMP Opole 1983 Kobieta Opłacony
326 ADAM OLSZAŃSKI OPP BIAŁYSTOK 1989 Mężczyzna Opłacony
327 Malwina Trochimczuk KMP BIAŁYSTOK 1987 Kobieta Opłacony
328 Ilona Dzido CLKP 1986 Kobieta Opłacony
329 Bogdan Wanielewski CBŚP Białystok 1979 Mężczyzna Opłacony
330 Bartosz Orłowski 1978 Mężczyzna Opłacony
331 Marek Sierko 1979 Mężczyzna Opłacony
332 JOANNA KOCHANOWSKA KWP OPOLE 1973 Kobieta Opłacony
333 Adam Woldź KWP w Białymstoku 1984 Mężczyzna Opłacony
334 Paweł Chańko KMP Białystok 1992 Mężczyzna Opłacony
335 Grzegorz Rólka OPP w Białymstoku 1997 Mężczyzna Opłacony
336 Dariusz Świątczak KWP Opole 1983 Mężczyzna Opłacony
337 Sylwia Ptaszek CLKP 1984 Kobieta Opłacony
338 Anna Bartosik 1980 Kobieta Opłacony
339 Iwona Drapała BKontroli KGP 1959 Kobieta Opłacony
340 Beata Duda KWP Opole 1981 Kobieta Opłacony
341 Joanna kącka Kwp Łódź 1973 Kobieta Opłacony
342 Wiesław Marczuk 1983 Mężczyzna Opłacony
343 Piotr Bieda KWP Opole 1983 Mężczyzna Opłacony
344 Roman Zaremba 1974 Mężczyzna Opłacony
345 Wojciech Chmielewski KWP Białystok 1973 Mężczyzna Opłacony
346 Janusz Żakowicz KWP Opole 1970 Mężczyzna Opłacony
347 Janusz Dutkiewicz KWP w Opolu 1989 Mężczyzna Opłacony
348 Konrad Staniszewski 1985 Mężczyzna Opłacony
349 Marcin Dobucki CLKP 1993 Mężczyzna Opłacony
350 Stanisław Bartnik KMP Opole 1978 Mężczyzna Opłacony
351 Małgorzata Nowak 1986 Kobieta Opłacony
352 Marcin Adamczyk KPII Białystok 1999 Mężczyzna Opłacony
353 Piotr Wasilewski KWP Bialystok 1978 Mężczyzna Opłacony
354 Monika Prokop BKontroliKGP 1977 Kobieta Opłacony
355 Adam Ambros KPP Krapkowice 1976 Mężczyzna Opłacony
356 Krzysztof Rusin CLKP 1974 Mężczyzna Opłacony
357 Artur Krasuski CLKP 1970 Mężczyzna Opłacony
358 Radosław Gruchała 1973 Mężczyzna Opłacony
359 Tomasz Stusik KPP Krapkowice 1980 Mężczyzna Opłacony
360 Grzegorz Szwed KWP Opole 1989 Mężczyzna Opłacony
361 Tomasz Olczyk KWP Łódź 1974 Mężczyzna Opłacony
362 Arkadiusz Bieganowski 1988 Mężczyzna Opłacony
363 Paweł Nowak CLKP 1979 Mężczyzna Opłacony
364 Tomasz Toczydłowski 1981 Mężczyzna Opłacony
365 Piotr Chudy 1988 Mężczyzna Opłacony
366 Andrzej Kiełsa KWP Białystok 1977 Mężczyzna Opłacony
367 Łukasz Pleskot CLKP 1982 Mężczyzna Opłacony
368 Katarzyna Kubajewska Zarząd w Białymstoku CBŚP 1984 Kobieta Opłacony
369 Dariusz Mroczko 1974 Mężczyzna Opłacony
370 Alicja Olek CLKP 1970 Kobieta Opłacony
371 Artur Dębski CLKP 1976 Mężczyzna Opłacony
372 Tomasz Waszczuk KPP w Sokółce 1974 Mężczyzna Opłacony
373 Krzysztof Rejman KPP Krapkowice 1986 Mężczyzna Opłacony
374 Maria Szumilas-Wiśniewska Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1982 Kobieta Opłacony
375 Mateusz Zwierz 1994 Mężczyzna Opłacony
376 Sylwia Grela BKontroli KGP 1980 Kobieta Opłacony
377 Danuta Ulewicz CLKP 1968 Kobieta Opłacony
378 Marcin Zajkowski KMP Białystok 1979 Mężczyzna Opłacony
379 Dariusz Zajda KMP Bielsko-Biała 1975 Mężczyzna Opłacony
380 Katarzyna Sekuła-Moszkowska Opole 1988 Kobieta Opłacony
381 Paweł Roszkowski OPP Białystok 2000 Mężczyzna Opłacony
382 Gabriela Knapczyk-Kania KPP Myślenice 1974 Kobieta Opłacony
383 Tomasz Głowacki OPP W Bialymstoku 1980 Mężczyzna Opłacony
384 Jacek Wilczyński 1981 Mężczyzna Opłacony
385 Stanisław Jończyk CLKP 1966 Mężczyzna Opłacony
386 Katarzyna Razarenkow CLKP 1974 Kobieta Opłacony
387 Magdalena Wylezińska 1984 Kobieta Opłacony
388 Mariusz Knobloch CBŚP 1979 Mężczyzna Opłacony
389 Kamil Tabiś 1992 Mężczyzna Opłacony
390 Jacek Świercz KPP Osrowiec Św. 1978 Mężczyzna Opłacony
391 Edyta Kasperek NW CZŁAPSKI TEAM 1977 Kobieta Opłacony
392 Krzysztof Kinel KWP Opole 1986 Mężczyzna Opłacony
393 Krzysztof Kwas 1994 Mężczyzna Opłacony
394 Małgorzata Murzewska 1987 Kobieta Opłacony
395 Anna Melcer-Macutkiewicz CBŚP Białystok 1974 Kobieta Opłacony
396 Dawid Pach KMP Bielsko-Biała 1993 Mężczyzna Opłacony
397 Joanna Daniluk 1980 Kobieta Opłacony
398 Jolanta Wasilewska KMP Białystok 1977 Kobieta Opłacony
399 Jarosław Czajkowsik CLKP 1970 Mężczyzna Opłacony
400 Bartłomiej Tryngiel KPP Łowicz 1987 Mężczyzna Opłacony
401 Ula Brulińska KMP Łomża 1980 Kobieta Opłacony
402 Krzysztof Adamiec KMP w Opolu 1983 Mężczyzna Opłacony
403 Barbara Francewicz CLKP 1963 Kobieta Opłacony
404 Elżbieta Marciniak CLKP 1973 Kobieta Opłacony
405 Agnieszka Makowska Clkp 1971 Kobieta Opłacony
406 Marzena Lemańska 1974 Kobieta Opłacony
407 Cezary Krutul 1984 Mężczyzna Opłacony
408 Marcin Dublaszewski KWP w Olsztynie 1978 Mężczyzna Opłacony
409 Tomasz Świętochowski 1978 Mężczyzna Opłacony
410 Dorota Chruściel Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1975 Kobieta Opłacony
411 Tomasz Zaczeniuk 1972 Mężczyzna Opłacony
412 Szymon Stusek 1984 Mężczyzna Opłacony
413 Mariusz Fiećko 1978 Mężczyzna Opłacony
414 Marek Matuszczak 1979 Mężczyzna Opłacony
415 Izabela Niedźwiedzka-Pardela Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie 1979 Kobieta Opłacony
416 Katarzyna Jędrzejczyk CLKP 1986 Kobieta Opłacony
417 Sylwia Tarczyńska CLKP 1993 Kobieta Opłacony
418 Mateusz Panasiuk CLKP 1990 Mężczyzna Opłacony
419 Ewelina Stępień Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji 1989 Kobieta Opłacony
420 Leszek Róziecki KWP w OLSZTYNIE 1972 Mężczyzna Opłacony
421 Tomasz Klimek Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie 1970 Mężczyzna Opłacony
422 Adam Gorzelski Policja 1976 Mężczyzna Opłacony
423 Krzysztof Kozieł KMP Bielsko-Biała 1988 Mężczyzna Opłacony
424 Małgorzata Sobula KWP Opole Wydział Prewencji 1984 Kobieta Opłacony
425 Aleksandra Zając KPP Łowicz 2001 Kobieta Opłacony
426 Paulina Ćmak 1988 Kobieta Opłacony
427 Jolanta Chudykowska 79111108288 1979 Kobieta Opłacony
428 Mirosław Skuza CLKP 1973 Mężczyzna Opłacony
429 Ryszard Wiśniewski CLKP 1978 Mężczyzna Opłacony
430 Przemysław Polechoński 1975 Mężczyzna Opłacony
431 Seweryn Tusiński KPP Ostrowiec Świętokrzyski 1977 Mężczyzna Opłacony
432 Adam Perkowski CBŚP Białystok 1966 Mężczyzna Opłacony
433 Anna Garstka CBŚP Białystok 1980 Kobieta Opłacony
434 Aneta Zajączkowska CLKP 1976 Kobieta Opłacony
435 Mirosław Karolewicz OPP Katowice 1988 Mężczyzna Opłacony
436 Agnieszka Jukowska CLKP 1984 Kobieta Opłacony
437 Karolina Drzewiecka CLKP 1979 Kobieta Opłacony
438 Joanna Rosińska Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim 1985 Kobieta Opłacony
439 Katarzyna Szarzec 1993 Kobieta Opłacony
440 Karol Pędzioch KPP KROSNO ODRZAŃSKIE 1992 Mężczyzna Opłacony
441 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
442 Krzysztof Koloch CLKP 1971 Mężczyzna Opłacony
443 Konrad Lubowiecki 1983 Mężczyzna Opłacony
444 Justyna Jaszczołt KPP Sokółka 1986 Kobieta Opłacony
445 Sebastian Sady 1977 Mężczyzna Opłacony
446 Daniel Filipowicz KMP Bielsko-Biała 1984 Mężczyzna Opłacony
447 Agata Jagiełło CLKP Zakład Biologii 1970 Kobieta Opłacony
448 Aleksander Marek 1979 Mężczyzna Opłacony
449 Ewa Bedra KWP Olsztyn 1960 Kobieta Opłacony
450 Łukasz Wiliński 1986 Mężczyzna Opłacony
451 Robert Żyrkowski KPP Kętrzyn 1970 Mężczyzna Opłacony
452 Piotr Nowicki WeteraniRP 1976 Mężczyzna Opłacony
453 Małgorzata Kubala-Płaczek KPP Ostrów Wielkopolski 1991 Kobieta Opłacony
454 Paweł Ciereszko 1996 Mężczyzna Opłacony
455 Edyta Kot CLKP 1973 Kobieta Opłacony
456 Anna Masłowska 1982 Kobieta Opłacony
457 Joanna Długajczyk CLKP 1974 Kobieta Opłacony
458 MARCIN NIKIEL 1978 Mężczyzna Opłacony
459 Aneta Lichota 1975 Kobieta Opłacony
460 Kamil Kumorek 1991 Mężczyzna Opłacony
461 Mateusz Kutny 1994 Mężczyzna Opłacony
462 Barbara Pietrzak CLKP 1981 Kobieta Opłacony
463 Wojciech Klisiewicz Kraków 1980 Mężczyzna Opłacony
464 Barbara Rafał CLKP 1979 Kobieta Opłacony
465 Artur Motyka CLKP 1974 Mężczyzna Opłacony
466 Marta Świętochowska KMP Białysyok 1980 Kobieta Opłacony
467 Małgorzata Mrózek KMP Bielsko-Biała 1987 Kobieta Opłacony
468 Radosław Bakun KMP DRUŻYNA 1980 Mężczyzna Opłacony
469 Sylwia Kwarcińska CLKP 1969 Kobieta Opłacony
470 DAWID PROCHOT 1981 Mężczyzna Opłacony
471 Norbert Łojek KPP Ostrowiec Świętokrzyski 1987 Mężczyzna Opłacony
472 Krzysztof Borkowski CLKP 1963 Mężczyzna Opłacony
473 Zbigniew Śliwka Komisariat Policji w Jasienicy 1988 Mężczyzna Opłacony
474 Małgorzata Chrościcka 1982 Kobieta Opłacony
475 Krzysztof Nitecki 1979 Mężczyzna Opłacony
476 Anna Długosz KPP Jarosław 1977 Kobieta Opłacony
477 Marcin Motyczyński CLKP 1978 Mężczyzna Opłacony
478 Katarzyna Chrobak KMP w Bielsku-Białej 1980 Kobieta Opłacony
479 Krzysztof Wszołek KWP w Bydgoszczy 1974 Mężczyzna Opłacony
480 Aneta Bogut KMP BIAŁYSTOK 1977 Kobieta Opłacony
481 Kornel Stasiewicz KMP Białystok 1991 Mężczyzna Opłacony
482 Krzysztof Wesołowski KWP w Bydgoszczy 1971 Mężczyzna Opłacony
483 Piotr Wilkowski 1971 Mężczyzna Opłacony
484 Rafał Korzeniewski KWP w Bydgoszczy 1974 Mężczyzna Opłacony
485 Grzegorz Kulesza KMP BIALYSTOK 1991 Mężczyzna Opłacony
486 Ewa Kotowska KMP Białystok 1984 Kobieta Opłacony
487 Bartosz Łodziana 1991 Mężczyzna Opłacony
488 Adam Łotysz KMP Białystok 1981 Mężczyzna Opłacony
489 Szymon Nadarzyński KPP Chełmno 1984 Mężczyzna Opłacony
490 Tomasz Tymoszewicz Komenda Miejska Policji Bialystok 1987 Mężczyzna Opłacony
491 Magdalena Jabłońska-Milczarek CLKP 1976 Kobieta Opłacony
492 Krzysztof Łaszkiewicz Nie 1973 Mężczyzna Opłacony
493 Joanna Żebrowska-Gogiel KMP Białystok 1977 Kobieta Opłacony
494 Krzysztof Stefański 1976 Mężczyzna Opłacony
495 Wojciech Chmielewski KMP Białytok 1984 Mężczyzna Opłacony
496 Adam Krymski Komenda Miejska Policji w Białymstoku 1994 Mężczyzna Opłacony
497 Marta Kulesza KMP Białystok 1986 Kobieta Opłacony
498 Przemysław Lewko KMP Białystok 1989 Mężczyzna Opłacony
499 Jan Przestrzelski KMP Białystok 1982 Mężczyzna Opłacony
500 Anna Jurga CLKP 1978 Kobieta Opłacony
501 Krzysztof Kurelus KMP Bielsko-Biała 1992 Mężczyzna Opłacony
502 Kamila Kaczor 1983 Kobieta Opłacony
503 Karolina Wilczko KMP BIAŁYSTOK 1990 Kobieta Opłacony
504 Krzysztof Heflich KMP Bielsko-Biała 1985 Mężczyzna Opłacony
505 Marcin Woźniak KWP Bydgoszcz 1969 Mężczyzna Opłacony
506 Maria HAPUNIK KWP w Białymstoku 1979 Kobieta Opłacony
507 Pawlak Robert KMP Białystok 1973 Mężczyzna Opłacony
508 Ewa Cechowska KWP Opole 1976 Kobieta Opłacony
509 Donata Kłosowska CLKP 1965 Kobieta Opłacony
510 Paweł Domański 1987 Mężczyzna Opłacony
511 Emilia Polińska KMP BIAŁYSTOK 1996 Kobieta Opłacony
512 Krzysztof Wasiluk KMP Białystok 1974 Mężczyzna Opłacony
513 Sylwester Oryl KWP OLSZTYN 1978 Mężczyzna Opłacony
514 Wioleta Skowyra KWP Łódź 1962 Kobieta Opłacony
515 Marcin Augustynowicz KMP Białystok 1993 Mężczyzna Opłacony
516 Mateusz Bełdowski KMP BIAŁYSTOK 1999 Mężczyzna Opłacony
517 Tomasz Staniek KP Jasienica 1972 Mężczyzna Opłacony
518 Radek Kramek 1978 Mężczyzna Opłacony
519 Katarzyna Omyła KMP Bielsko-Biała 1982 Kobieta Opłacony
520 Kinga Bednarz KP Szczyrk 1994 Kobieta Opłacony
521 Ewelina Suchwałko KPP Sokółka 1992 Kobieta Opłacony
522 Teresa Kocoń 1973 Kobieta Opłacony
523 Rafał Syczew Dąbrowski Team / KPP Mrągowo 1989 Mężczyzna Opłacony
524 Adam Smarkusz 1985 Mężczyzna Opłacony
525 Grzegorz Kożuszkiewicz KMP BIALYSTOK 1993 Mężczyzna Opłacony
526 Barbara Tyka-Wałczyńska KPP Jarosław 1977 Kobieta Opłacony
527 Iwona Kitlas KMP Białystok 1990 Kobieta Opłacony
528 Marek Bułach KMP Białystok 1978 Mężczyzna Opłacony
529 Daniel Pogorzelski KMP BIAŁYSTOK 1978 Mężczyzna Opłacony
530 Jacek Śliwka KMP Bielsko-Biała 1974 Mężczyzna Opłacony
531 Maciej Jarosz KMP BIAŁYSTOK 1983 Mężczyzna Opłacony
532 Adrian Wyrwas KMP BIAŁYSTOK 1991 Mężczyzna Opłacony
533 Aleksandra Bistyga KP Szczyrk 1981 Kobieta Opłacony
534 Monika Chlebicz Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy 1971 Kobieta Opłacony
535 Marcin Zarychta 1980 Mężczyzna Opłacony
536 Marcin Szymański KPP Jarosław 1985 Mężczyzna Opłacony
537 Krzysztof Malski KMP Białystok 1986 Mężczyzna Opłacony
538 Paweł Urbaniec 1988 Mężczyzna Opłacony
539 Radosław Jądrzak KWP Bydgoszcz 1968 Mężczyzna Opłacony
540 Maciej Zdunowski KWP w Bydgoszczy 1972 Mężczyzna Opłacony
541 Marek Jurzak KP I Bielsko-Biała 1976 Mężczyzna Opłacony
542 Ilona Rajecka KMP BIAŁYSTOK 1987 Kobieta Opłacony
543 Sławomir Ruszczyk 1966 Mężczyzna Opłacony
544 Herbert Bącal KPP Jarosław 1973 Mężczyzna Opłacony
545 Mirosław Cydzik KWP Olsztyn 1976 Mężczyzna Opłacony
546 Robert Zabłotny WWK KWP Bydgoszcz 1974 Mężczyzna Opłacony
547 Maciej Dołęga Komenda Główna Policji 1982 Mężczyzna Opłacony
548 Bartłomiej Skrzypek KPP Jarosław 1985 Mężczyzna Opłacony
549 Mietek Kotowski KMP Białystok 1982 Mężczyzna Opłacony
550 Roman Olszyński KMP BIAŁYSTOK 1977 Mężczyzna Opłacony
551 Magdalena Kmiecia-Pobuta KPP Jarosław 1972 Kobieta Opłacony
552 Wojciech Dąbrowski KMP Łomża PdOZ 1986 Mężczyzna Opłacony
553 Damian Bulanda KMP Nowy Sącz 1990 Mężczyzna Opłacony
554 Piotr Olesiuk KMP Białystok 1985 Mężczyzna Opłacony
555 Mateusz Giro KMP BIALYSTOK 1996 Mężczyzna Opłacony
556 Rafał Pietraszko KMP Białystok 1986 Mężczyzna Opłacony
557 Karolina Zagawa R-TEAM ŁOWICZ 1988 Kobieta Opłacony
558 Mariusz Gronostajski KMP Łomża 1976 Mężczyzna Opłacony
559 Hubert Żmienko KPP Sępólno Krajeńskie 1984 Mężczyzna Opłacony
560 Marcin Wesołowski Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy 1976 Mężczyzna Opłacony
561 Michał Różański KMP BIAŁYSTOK 1980 Mężczyzna Opłacony
562 Przemek Kulesza KMP Białystok 1991 Mężczyzna Opłacony
563 Kamil Marszałek KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45 2000 Mężczyzna Opłacony
564 Mirosław Kubajewski KMP BIAŁYSTOK 1977 Mężczyzna Opłacony
565 Tomasz Narel KWP Białystopk 1985 Mężczyzna Opłacony
566 Krystyna Stępniak KPP Sępólno Krajeńskie 1972 Kobieta Opłacony
567 Kamil Jacob 1987 Mężczyzna Opłacony
568 Łukasz Bełdowski KMP BIAŁYSTOK 1999 Mężczyzna Opłacony
569 Kacper Jarocki 1992 Mężczyzna Opłacony
570 Jacek Lubaski KWP w Bydgoszczy 1981 Mężczyzna Opłacony
571 Szymon Kocoń 1990 Mężczyzna Opłacony
572 Marcin Sztorc KMP Bielsko-Biała 1983 Mężczyzna Opłacony
573 Karol Bobryk 1987 Mężczyzna Opłacony
574 Nina Mrozik KWP Bydgoszcz 1968 Kobieta Opłacony
575 Dorota Rozanska KPP Ostrów Mazowiecka 1987 Kobieta Opłacony
576 Katarzyna Lisowska KMP Białystok 1979 Kobieta Opłacony
577 Janusz Jankowski KPP Nowe Miasto Lubawskie 1991 Mężczyzna Opłacony
578 Monika Nagórka KMP Białystok 1979 Kobieta Opłacony
579 Adam Pawełczyk 1978 Mężczyzna Opłacony
580 Beata Wieczorek KWP Bydgoszcz 1967 Kobieta Opłacony
581 Marta Gawieńczyk KMP BIAŁYSTOK 1984 Kobieta Opłacony
582 Anna Szyguła MK Team 1970 Kobieta Opłacony
583 Paulina Kondrusiewicz KWP Białystok 1983 Kobieta Opłacony
584 Łukasz G 1978 Mężczyzna Opłacony
585 Karolina Wojciekian KMP ŁOMŻA 1986 Kobieta Opłacony
586 Marcin Rymarski KMP Łomża 1979 Mężczyzna Opłacony
587 Mieczysław Wójcik 1973 Mężczyzna Opłacony
588 Sylwia Wójcik 1975 Kobieta Opłacony
589 Anna Jastrzębska KGP 1975 Kobieta Opłacony
590 Anna Małyszko KMP BIAŁYSTOK 1977 Kobieta Opłacony
591 Karol Skłodowski KMP Białystok 1985 Mężczyzna Opłacony
592 Łukasz Herzyk 1981 Mężczyzna Opłacony
593 Sławomir Grzesiuk 1973 Mężczyzna Opłacony
594 Adam Jankowski KPP w Sejnach 1973 Mężczyzna Opłacony
595 Joanna Orlowska WPA KWP OLSZTYN 1989 Kobieta Opłacony
596 Wojciech Kubala 5 1988 Mężczyzna Opłacony
597 Krzysztof Woźniewski KMP Białystok 1994 Mężczyzna Opłacony
598 Hubert Cylwicki KMP BIAŁYSTOK 1995 Mężczyzna Opłacony
599 Dawid Batko KP Szczyrk 1980 Mężczyzna Opłacony
600 Arkadiusz Linka KWP Bydgoszcz 1969 Mężczyzna Opłacony
601 Krzysztof Horodeński Wpi KMP Białystok 1999 Mężczyzna Opłacony
602 Basia Żebrowska 1971 Kobieta Opłacony
603 Joanna Gruszewicz 1981 Kobieta Opłacony
604 Maciej Prokopiak KP Szczyrk 1982 Mężczyzna Opłacony
605 Bartłomiej Osmólski Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej 1985 Mężczyzna Opłacony
606 Robert Pawłowski KP Szczyrk 1990 Mężczyzna Opłacony
607 Robert Kłos KWP Bydgoszcz 1976 Mężczyzna Opłacony
608 Marta Zagrodnik KWP Bydgoszcz 1983 Kobieta Opłacony
609 Izabela Igańska KGP 1981 Kobieta Opłacony
610 Rafał Jura KMP Bielsko-Biała 1987 Mężczyzna Opłacony
611 Tomasz NIEDZIELSKI KWP Bydgoszcz 1970 Mężczyzna Opłacony
612 Jacek Nowak Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej 1971 Mężczyzna Opłacony
613 Michał Świerszcz KMP Białystok 1988 Mężczyzna Opłacony
614 Jakub Siemienowicz KMP Białystok 1989 Mężczyzna Opłacony
615 Andrzej Ropiejko 1995 Mężczyzna Opłacony
616 Dorota Panas KMP Białystok 1975 Kobieta Opłacony
617 Małgorzata Małkińska KppLipno 1979 Kobieta Opłacony
618 Tomasz Grzechulski Sztab Policji KWP Bydgoszcz 1983 Mężczyzna Opłacony
619 Jolanta Szaforz 1996 Kobieta Opłacony
620 Anna Kochowicz Komenda Powiatowa Policji w Lipnie 1978 Kobieta Opłacony
621 Paweł Starczała KP1 Bielsko-Biała 2001 Mężczyzna Opłacony
622 Ewelina Domaruk Drużyna KMP Białystok 1983 Kobieta Opłacony
623 Tomasz Kaczmarek KWP Bydgoszcz 1976 Mężczyzna Opłacony
624 Dawid Tomaszek 1991 Mężczyzna Opłacony
625 Anna Kochowicz KPP Lipno 1978 Kobieta Opłacony
626 Wojciech Marcinkiewicz KMP BIAŁYSTOK 1983 Mężczyzna Opłacony
627 Grzegorz Poczobutt Oldanicki KPP Sokółka 1976 Mężczyzna Opłacony
628 Marcin Klimczak KWP Bydgoszcz 1979 Mężczyzna Opłacony
629 Maciej Przeworek KP Szczyrk 1996 Mężczyzna Opłacony
630 Jakub Srocki 1998 Mężczyzna Opłacony
631 Jacek Kozerski KPP Golub-Dobrzyń 1976 Mężczyzna Opłacony
632 Patryk Piwnicki 1998 Mężczyzna Opłacony
633 Marcin Staszczuk BK WK 1977 Mężczyzna Opłacony
634 Anna Przewor 1976 Kobieta Opłacony
635 Kamila Włodarczyk 2000 Kobieta Opłacony
636 Łukasz Radziwoniuk CBŚP 1983 Mężczyzna Opłacony
637 Artur Przymuszała KPP TUCHOLA/KWP BYDGOSZCZ 1988 Mężczyzna Opłacony
638 Adam Wrona KP Szczyrk 1999 Mężczyzna Opłacony
639 Sławomir Sławkowski KWP Bydgoszcz 1969 Mężczyzna Opłacony
640 Ewa Zabłocka 1992 Kobieta Opłacony
641 Wioletta Dąbrowska Komenda Powiatowa Policji Golubiu-Dobrzyniu 1972 Kobieta Opłacony
642 Krzysztof Rogowski 1979 Mężczyzna Opłacony
643 Tomasz Lewandowski KWP Bydgoszcz 1981 Mężczyzna Opłacony
644 Adrianna Szczypka 1978 Kobieta Opłacony
645 Brygida Tańska Olsztyn 1990 Kobieta Opłacony
646 Rafał Radkiewicz KMP Białystok 1983 Mężczyzna Opłacony
647 Grzegorz Leżanko KWP w Olsztynie 1972 Mężczyzna Opłacony
648 Ewa Czarnynoga 1976 Kobieta Opłacony
649 Piotr Leciejewski KWP Bydgoszcz 1972 Mężczyzna Opłacony
650 Piotr Leciejewski KWP Bydgoszcz 1972 Mężczyzna Opłacony
651 Krzysztof Kwiatkowski KMP Białystok 1986 Mężczyzna Opłacony
652 Andrzej Kłos KPP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 1979 Mężczyzna Opłacony
653 Karolina Engelgardt KWP Bydgoszcz 1980 Kobieta Opłacony
654 Aleksandra Poźniak 1989 Kobieta Opłacony
655 Piotr Solnik KMP Białystok 1988 Mężczyzna Opłacony
656 Grzegorz Zubiel 1980 Mężczyzna Opłacony
657 Patryk Guz KMP Bydgoszcz 1989 Mężczyzna Opłacony
658 Michał Gryko Białystok 1989 Mężczyzna Opłacony
659 Małgorzata Wyrwicka KWP Bydgoszcz 1980 Kobieta Opłacony
660 Justyna Pasieczyńska Izba Administracji Skarbowej w Warszawie 1982 Kobieta Opłacony
661 Aneta Piaskowska KMP Elbląg 1991 Kobieta Opłacony
662 Piotr Poraziński KWP Bydgoszcz 1970 Mężczyzna Opłacony
663 Bartosz Kubisiak 1979 Mężczyzna Opłacony
664 Sylwester Słomski KMP BIAŁYSTOK 1996 Mężczyzna Opłacony
665 Krzysztof Pasieka KMP BIAŁYSTOK 1986 Mężczyzna Opłacony
666 Krzysztof Goliński XXXIII rotacja JSPP w Kosowie 1988 Mężczyzna Opłacony
667 Dorota Biezumow 1984 Kobieta Opłacony
668 Łukasz Mielniczuk KMP BIAŁYSTOK 1989 Mężczyzna Opłacony
669 Anette Tomkiewicz Izba Administracji Skarbowej w Warszawie 1966 Kobieta Opłacony
670 Mateusz Gołębiewski KPP GOLUB DOBRZYŃ 1992 Mężczyzna Opłacony
671 Jacek Szczypka 1980 Mężczyzna Opłacony
672 Agnieszka Romańska KPP Lipno-KWP Bydgoszcz 1985 Kobieta Opłacony
673 Paweł Pietrzak WRD KPP INOWROCŁAW 1997 Mężczyzna Opłacony
674 Kamil Bracha Rodzina 1974 Mężczyzna Opłacony
675 EWA Syrek 1966 Kobieta Opłacony
676 BOŻENA NOWAK 1970 Kobieta Opłacony
677 Jacek Walaszczyk 1973 Mężczyzna Opłacony
678 Ewelina Sak KMP Białystok 1993 Kobieta Opłacony
679 Emilia Wojciechowska KWP Bydgoszcz 1975 Kobieta Opłacony
680 Adam Chodziutko 1976 Mężczyzna Opłacony
681 Tomasz Fliciński KPP Żnin 1971 Mężczyzna Opłacony
682 Adrian Czerech KMP BIAŁYSTOK 1996 Mężczyzna Opłacony
683 Małgorzata Puzio-Broda Biuro Kryminalne KGP 1973 Kobieta Opłacony
684 Andrzej Darmetko 1974 Mężczyzna Opłacony
685 Jakub Furczyk KMP Bielsko-Biała 1989 Mężczyzna Opłacony
686 Tomasz Szwed K.P. Szczyrk 1976 Mężczyzna Opłacony
687 Tomasz Tomaszewski KMP WŁOCŁAWEK 1974 Mężczyzna Opłacony
688 Anna Zawierucha KPP Gryfino 1984 Kobieta Opłacony
689 Łukasz Zdybel KPP Lipno-KWP Bydgoszcz 1989 Mężczyzna Opłacony
690 Łukasz Czeszczewik KMP Białystok 1984 Mężczyzna Opłacony
691 Rafał Lewko KMP BIAŁYSTOK 1983 Mężczyzna Opłacony
692 Wiesław Gapa Policja 1971 Mężczyzna Opłacony
693 Justyna Woronowicz-Marzec 1996 Kobieta Opłacony
694 Adam KULESZA KMP BIAŁYSTOK 1973 Mężczyzna Opłacony
695 Karol Lisiecki 1999 Mężczyzna Opłacony
696 Marek Panowicz ZR WŁiI KWP w Bydgoszczy 1970 Mężczyzna Opłacony
697 Tomasz Jegliński KPP Gołdap 1979 Mężczyzna Opłacony
698 Paweł Wiśniewski KP Janowiec Wlkp. 1983 Mężczyzna Opłacony
699 Tomasz Masina Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej 1974 Mężczyzna Opłacony
700 Łukasz Szkiłądź KMP BIAŁYSTOK 1997 Mężczyzna Opłacony
701 Bartłomiej Przybylski WRD KPP INOWROCŁAW 1989 Mężczyzna Opłacony
702 Rafał KTEŃ KP2 Bielsko-Biała 1985 Mężczyzna Opłacony
703 Sylwia Haręza 1991 Kobieta Opłacony
704 Stanisław Orzechowski KPP Golub-Dobrzyń 1965 Mężczyzna Opłacony
705 Iwona Konieczna KWP Olsztyn 1969 Kobieta Opłacony
706 Michał Dudek KPP Gryfino 1996 Mężczyzna Opłacony
707 Mariusz Litwinko Drużyna 1977 Mężczyzna Opłacony
708 Ewa Bracha Rodzina 1977 Kobieta Opłacony
709 Tomasz Czernek KMP Bielsko-Biała 1977 Mężczyzna Opłacony
710 Bartłomiej Falkowski 1986 Mężczyzna Opłacony
711 Urszula Starsiak 1984 Kobieta Opłacony
712 Joanna Przybylak 1963 Kobieta Opłacony
713 Emilia Podbielska KPP Ostrów Mazowiecka 1989 Kobieta Opłacony
714 Iwona Marciniak-Krawczyk BK KGP 1976 Kobieta Opłacony
715 Marcin Maziarczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
716 TOMASZ RYBCZYŃSKI KWP BYDGOSZCZ 1976 Mężczyzna Opłacony
717 Artur Bobrowski KPP Ostrów Mazowiecka 1987 Mężczyzna Opłacony
718 Paweł Kocot 1989 Mężczyzna Opłacony
719 Michał Broda Student UKSW 2003 Mężczyzna Opłacony
720 Aniela Kurzyna KMP Białystok 1984 Kobieta Opłacony
721 Renata Grzybowska KMP Białystok 1974 Kobieta Opłacony
722 Jakub Byrdy 2000 Mężczyzna Opłacony
723 Jan Arent Policja, KPP Lipno 1991 Mężczyzna Opłacony
724 Marcin Urban KPP Tuchola/KWP Bydgoszcz 1981 Mężczyzna Opłacony
725 Paweł Zaremba KPIII 1992 Mężczyzna Opłacony
726 Sebastian Warchoł 1990 Mężczyzna Opłacony
727 JAROSŁAW GODOS Biuro Kryminalne Komenda Główna Policji 1976 Mężczyzna Opłacony
728 Maciej Bracha 2000 Mężczyzna Opłacony
729 Nela Grunt KMP Białystok 1988 Kobieta Opłacony
730 Magdalena Rudnicka KMP Dąbrowa Górnicza 1983 Kobieta Opłacony
731 Antoni Walaszczyk 2001 Mężczyzna Opłacony
732 Michał Walaszczyk 2003 Mężczyzna Opłacony
733 Marcin Kuś KWP Bydgoszcz 1974 Mężczyzna Opłacony
734 Artur Juraszek 1992 Mężczyzna Opłacony
735 Tomasz Gac KPP Tuchola / KWP Bydgoszcz 1988 Mężczyzna Opłacony
736 Paweł Rajkiewicz BK KGP 1980 Mężczyzna Opłacony
737 Mateusz Drobniecki KMP Bydgoszcz 1993 Mężczyzna Opłacony
738 Marek Birula KMP Białystok 1987 Mężczyzna Opłacony
739 Justyna Rudnicka KGP Puławska 1982 Kobieta Opłacony
740 Marcin Kranz KPP Żnin 1981 Mężczyzna Opłacony
741 Dorota Kowalska-Goś KGP 1975 Kobieta Opłacony
742 Adam Potaś Komenda Powiatowa Policji w Sejnach 1976 Mężczyzna Opłacony
743 Katarzyna Bassa KWP Bydgoszcz 1980 Kobieta Opłacony
744 Monika Bartkowska KWP Bydgoszcz 1978 Kobieta Opłacony
745 Jarosław Zdunek KMP Bydgoszcz 1978 Mężczyzna Opłacony
746 Marcin Marciniak KPP Żnin 1989 Mężczyzna Opłacony
747 Alicja Konieczka KP Poznań-Grunwald 1999 Kobieta Opłacony
748 Wojciech Nagórniewicz BK KGP 1980 Mężczyzna Opłacony
749 Michał Adamowicz Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy 1977 Mężczyzna Opłacony
750 Adam Zawołański 1989 Mężczyzna Opłacony
751 MARIUSZ CHOŁA KP Koronowo 1976 Mężczyzna Opłacony
752 Radosław Grabowski Kmp Elbląg 1979 Mężczyzna Opłacony
753 Leszek BARKOWSKI KPP Piaseczno 1980 Mężczyzna Opłacony
754 Robert Zarębski KPP Radziejów 1980 Mężczyzna Opłacony
755 Małgorzata Lipińska Komenda Powiatowa Policji w Golubiu-Dobrzyniu 1976 Kobieta Opłacony
756 Katarzyna Kaptajn KPP GOLUB-DOBRZYŃ 1972 Kobieta Opłacony
757 Magdalena Mikołajska KWP Bydgoszcz 1980 Kobieta Opłacony
758 Karolina Wasilkiewicz KWP Bydgoszcz 1983 Kobieta Opłacony
759 Wojciech Wojtkielewicz BK KGP 1974 Mężczyzna Opłacony
760 Krzysztof Masztalerczyk KWP Bydgoszcz 1976 Mężczyzna Opłacony
761 Andrzej Siegert KWP w Bydgoszczy 1977 Mężczyzna Opłacony
762 Bartłomiej Różański Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy 1987 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Frankowski KWP BYDGOSZCZ 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Jabłoński drużyna 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Świątek Komenda Główna Policji 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Karolczuk Policja 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adriana Klimczuk 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Adriana Klimczuk KPP Piaseczno 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Barkowska KPP Piaseczno 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Skorek Izba Administracji Skarbowej w Warszawie 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Bójko-Gaińska CBŚP 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Jukowska CLKP 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Zagroba drużyna 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Turniak 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Adamowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ania Kubiak 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Frencel 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Hilaruk Fundacja PWiSPPP 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Zaremba drużyna 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Chojnacki 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Kaczmarek 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Piotrowski KMP Grudziądz 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Wojno drużyna 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Zachwieja 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Juraszek 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Kornacki KWP Bydgoszcz 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Barbara Francewicz CLKP 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Rosicka drużyna 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Dymanus KPP Bieruń 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Podbielski drużyna 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Śliwiński KPP Żnin 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dorota Gawryluk KMP Białystok 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Gąsiorowska KPP Radziejów 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Kołakowska drużyna 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Krzemińska KPP GOLUB DOBRZYŃ 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Strzeszewska 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edmund Szulc ZR WŁiI KWP w Bydgoszczy 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ernest Prośniewski KPP Radziejów 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Filip Florek KWP Bydgoszcz 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Filip Wołoszczak Prawo Filipa 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Bielawski drużyna 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Grosfeld drużyna 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Kruszewski drużyna 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Prusak BK KGP 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Sternal Policja 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert Wałęza KWP Bydgoszcz 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jagoda Jasnowska 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Lipertowicz KMP Bydgoszcz 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Wojtowicz KPP Jarosław 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Sobiczewski KP IV B-B 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Zaremba drużyna 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Budka KWP Bydgoszcz 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Kadłubowski drużyna 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Stocki KMP Włocławek 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Wojtowicz KMP Elbląg 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Madej KPP Chełmno 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Kostencka-Janik 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Kumorowska KMP Łomża 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Bogdanowicz WRD KPP Inowrocław 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Grabowski drużyna 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Szeligowski Izba Administracji Skarbowej w Warszawie 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamilla Simson 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karol Krawczyk KPP Żnin 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Bagińska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Borkowska-Zaborowska KPP Golub-Dobrzyń 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Stępień Kwp w Łodzi 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Bartoszek Izba Administracji Skarbopwej w Warszawie 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Choińska drużyna 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Witkowska KPP Golub-Dobrzyń 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Adamiec KMP w Opolu 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Balcerzak 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] KRZYSZTOF BRADE IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W WARSZAWIE 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Dolny 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Grugiel KPP Golub-Dobrzyń 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kajdan Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kędziora 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Połonowski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Przybył KPP Piaseczno 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Tabaczyński KMP Bydgoszcz 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wasiluk 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Złotnicki 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Złotnicki KPP Radziejów 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Żukowski KPP Gołdap 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lesława Kosyło Przemyśl 1956 Kobieta Nieopłacony
[brak] Lesława Kosyło Przemyśl 1956 Kobieta Nieopłacony
[brak] Leszek Kranz KPP Żnin 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Bilski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Burak KWP Bydgoszcz 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Gregorek KPP Piaseczno 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Grochowski drużyna 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Tomaszewski Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Estkowski KPP Inowrocław 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Jergieniew KMP Białystok 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Łodziana 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Słowiński KPP w Żninie 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Stosik W. Transportu KWP w Bydgoszczy 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Gąsowska KPP Piaseczno 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Hauchszulz KWP w Bydgoszczy 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Wyrwicka KWP Bydgoszcz 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Augustynowicz 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Grudniewski SZP 7/1 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Grudniewski SZP 7/1 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Koźlik 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Piwoński 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Przewłoka 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Birula KMP Białystok 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Jurzak KP I B-B 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Knop 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Konior Komisariat Policji III w Bielsku-Białej 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Morawski KPP Ostrów Mazowiecka 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Nowakowski KWP BYDGOSZCZ 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pabich drużyna 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marianna Myślińska Mława 1952 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mariusz Michalski KPP Lipno 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Tkaczyk KPP PIASECZNO 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Kryńska drużyna 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Martin Rokko KP Czechowice Dziedzice 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marzena Trzaska Kmp bialystok 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Panasiuk CLKP 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Sieradzki KWP 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Nowak KWP Bydgoszcz 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Piasecki ZR WŁiI KWP w Bydgoszczy 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Robakowski KPP Żnin 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MOnika Bartkowska KWP Bydgoszcz 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oskar Grundkowski KMP Bydgoszcz 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk NOWAK SZP 7/1 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Szablak drużyna 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Wyszkowska drużyna 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Krauz KPP Piaseczno 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Kulczycki KWP w Bydgoszczy 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Radwański BKontroli KGP 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Rzosiński Stowarzyszenie Tradycji Wojska Polskiego w Mrągowie 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Siudziński 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Jarzab Solec Kujawski 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Oskroba 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Żurat KP Czechowice Dziedzice 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Cubala Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Godlewski KPP Golub-Dobrzyń 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Gruchała 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Tuszyński KPP Aleksandrów Kujawski 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Jeżak KWP zs. w Radomiu 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Kochańczyk 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Poraziński KWP Bydgoszcz 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Haśkiewicz WRD KPP INOWROCŁAW 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Hermit KWP Bydgoszcz 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Sutkowski drużyna 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Wojtasik KWP Bydgoszcz 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Roman Błaszczyk 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Roman Kaczmarek KPP Żnin 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Romana Pilachowska 1967 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sebastian Brożyna IPA Region Nowy Sącz 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Dobrzycki KPP Radziejów 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Myszkiewicz 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Selburski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Strzelecki WRD KPP Inowrocław 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Warchoł 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir Murawski drużyna 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir Sokołowski drużyna 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Korytko KPP Jarosław 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Jamiołkowska drużyna 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Grodzki drużyna 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Kowalczyk SZP-7/1 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Lewandowski 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Lubiejewski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Manuszewski 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Rybacki Kpp Tuchola / KWP Bydgoszcz 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Wróblewski 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Wyszkowski drużyna 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Zieliński KPP Chełmno 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Waldemar Kłosowski PG 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Waldemara Grądziel 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Otręba KPP Nowe Miasto Lubawskie 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Piotrowski KPP Lipno-KWP Bydgoszcz 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Zajkowski KWP Olsztyn 1973 Mężczyzna Nieopłacony