Bieg Bitwy Warszawskiej - Bieg

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1920 m
Dostępne pakiety
108/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Natalia Jaworska Piastovia 2008 Kobieta Opłacony
2 Renata Zielińska Rozbiegany Piastów 1957 Kobieta Opłacony
3 Maciej Zieliński 1988 Mężczyzna Opłacony
4 Klaudia Zielińska Złotokłos 1993 Kobieta Opłacony
5 Rafał Krynicki 1987 Mężczyzna Opłacony
6 Marcin Górski 1982 Mężczyzna Opłacony
7 Konrad Kobiałka KS Lemiesz Team 1978 Mężczyzna Opłacony
8 Monika Hryniewicka Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
9 Piotr Skrobek 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Paweł Krochmal TRENER Rozbieganego Piastowa 1993 Mężczyzna Opłacony
11 Janusz Wiśniewski parkrun Pruszków 1952 Mężczyzna Opłacony
12 Maciej Rama Piastów 2013 Mężczyzna Opłacony
13 Grzegorz Rama Piastów 1980 Mężczyzna Opłacony
14 Vitalii Potoroka Rozbiegany Piastów 1996 Mężczyzna Opłacony
15 Krystian Krzemiński 2010 Mężczyzna Opłacony
16 Kornelia Krzemińska 2016 Kobieta Opłacony
17 Monika Łyp Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
18 Kacper Pokropek Rozbiegany Piastów 2004 Mężczyzna Opłacony
19 Marcin Błuś 1978 Mężczyzna Opłacony
20 Urszula Błuś 1978 Kobieta Opłacony
21 Hanna Błuś 2008 Kobieta Opłacony
22 Helena Błuś 2012 Kobieta Opłacony
23 Agnieszka Brogowicz Stępniewska 1977 Kobieta Opłacony
24 Marcel Stępniewski 2015 Mężczyzna Opłacony
25 ANNA ŚLUSARCZYK PURKRUN PRUSZKÓW 1981 Kobieta Opłacony
26 NATALIA ŚLUSARCZYK PURKRUN PRUSZKÓW 2009 Kobieta Opłacony
27 AMELIA ŚLUSARCZYK PURKRUN PRUSZKÓW 2012 Kobieta Opłacony
28 Paulina Dymnicka 1991 Kobieta Opłacony
29 Łukasz Szuplewski 2010 Mężczyzna Opłacony
30 Kacper Szuplewski 2013 Mężczyzna Opłacony
31 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
32 Jarosław Babula 1983 Mężczyzna Opłacony
33 Tadeusz Parczewski Parkrun Pruszków 1949 Mężczyzna Opłacony
34 Sebastian Seta 2007 Mężczyzna Opłacony
35 Janusz Gutkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
36 Anna Melon 2004 Kobieta Opłacony
37 Marcin Hildebrand Biegam Na Tarchominie 1987 Mężczyzna Opłacony
38 Mariusz Zbojna MayWic Team 1984 Mężczyzna Opłacony
39 EDYTA BABULA 1986 Kobieta Opłacony
40 Beata Babula 1984 Kobieta Opłacony
41 Piotr Kleczewski 2005 Mężczyzna Opłacony
42 Adrianna Pośpiech 1997 Kobieta Opłacony
43 Krzysztof Bitowt Piastów 1970 Mężczyzna Opłacony
44 Łukasz Kiszkowiak WAT 1981 Mężczyzna Opłacony
45 Maksymilian Zielinski 2000 Mężczyzna Opłacony
46 Maksymilian Zielinski 2000 Mężczyzna Opłacony
47 Maksymilian Zielinski 2000 Mężczyzna Opłacony
48 Maksymilian Zielinski 2000 Mężczyzna Opłacony
49 Maksymilian Zielinski 2000 Mężczyzna Opłacony
50 Jacek Bajorek 1975 Mężczyzna Opłacony
51 Karol Zabłocki NW CZŁAPSKI TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
52 Dominik Kiljańczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
53 Anna Pęzioł Wojskowa Akademia Techniczna 1981 Kobieta Opłacony
54 Aleksandra Wójtowicz SP2 2014 Kobieta Opłacony
55 Jolanta Pietras 1973 Kobieta Opłacony
56 Ewa Sierzputowska Guns&Roses Run Team 1966 Kobieta Opłacony
57 Roman MAREK Guns&Roses Run Team 1962 Mężczyzna Opłacony
58 Rafał Karolak Stomilex 1978 Mężczyzna Opłacony
59 Oskar Karolak Stomilex 2013 Mężczyzna Opłacony
60 Wiesław Łobejko Bravehearts Legionowo 1968 Mężczyzna Opłacony
61 Małgorzata Płuciś 1989 Kobieta Opłacony
62 Igor Rędziak 2005 Mężczyzna Opłacony
63 Dagmara Kacprzak 1981 Kobieta Opłacony
64 Lena Kacprzak 2014 Kobieta Opłacony
65 Adam Kacprzak 1977 Mężczyzna Opłacony
66 Jakub Dąbrowski 1984 Mężczyzna Opłacony
67 Jacek Nowocień UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 1959 Mężczyzna Opłacony
68 Anna Napiórkowska UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2011 Kobieta Opłacony
69 Vladyslava Kyrychenko UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2011 Kobieta Opłacony
70 Małgorzata Serwin UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2007 Kobieta Opłacony
71 Julka Ciąćka UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2011 Kobieta Opłacony
72 Karolina Ciąćka UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2013 Kobieta Opłacony
73 Mateusz Stefankiewicz UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2009 Mężczyzna Opłacony
74 Nicole Zurek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC 2011 Mężczyzna Opłacony
75 Wojciech Bartoń 1979 Mężczyzna Opłacony
76 Jacek Adamczyk Agencja Pressing 1972 Mężczyzna Opłacony
77 Joanna Łyp Rozbiegany Piastów 2013 Kobieta Opłacony
78 Agnieszka Zień 1985 Kobieta Opłacony
79 Bartosz Miksa 2009 Mężczyzna Opłacony
80 Tomasz Wroński 2009 Mężczyzna Opłacony
81 Krzysztof Wroński 1975 Mężczyzna Opłacony
82 MIECZYSŁAW MIECZKOWSKI TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE "SOKÓŁ" BRWINÓW 1952 Mężczyzna Opłacony
83 Wiesław Kamiński NASIELSK BASZTA TEAM 1967 Mężczyzna Opłacony
84 JUSTYNA MAŚLANKA 1983 Kobieta Opłacony
85 Marcel Zagólski 2012 Mężczyzna Opłacony
86 Marcin Wałdykowski Piastów 1977 Mężczyzna Opłacony
87 Maciej Wałdykowski SP3 2007 Mężczyzna Opłacony
88 Michał Wałdykowski SP3 2010 Mężczyzna Opłacony
89 Marcelina Wałdykowska SP3 2015 Kobieta Opłacony
90 Jacek Noworyta 1942 Mężczyzna Opłacony
91 Tadeusz Wojas Rozbiegany Piastów 1952 Mężczyzna Opłacony
92 Dorota Markowska Rozbiegany Piastów 1977 Kobieta Opłacony