47.Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo - 47.Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
12 km
Dostępne pakiety
79/200
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marcin Cieślak Smurfit Kappa Polska Wellbeing Club 1972 Mężczyzna Opłacony
2 Anna Chmiel 1989 Kobieta Opłacony
3 Piotr Rapacki 1978 Mężczyzna Opłacony
4 Jakub Stępnowski 1989 Mężczyzna Opłacony
5 Grzegorz Jagoda 1974 Mężczyzna Opłacony
6 Teresa Jagoda 1977 Kobieta Opłacony
7 Beata Klimkiewicz-Sikora 1976 Kobieta Opłacony
8 Dawid Kowalski 1998 Mężczyzna Opłacony
9 Patrycja Boruta 1998 Kobieta Opłacony
10 Dominika Stepanajtys 1983 Kobieta Opłacony
11 Dariusz Jaworski Amator 1964 Mężczyzna Opłacony
12 Piotr Kowalski 1981 Mężczyzna Opłacony
13 Janusz Czerwiński Wieliszew Heron Team 1960 Mężczyzna Opłacony
14 Snizhana Naumenko Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie 1985 Kobieta Opłacony
15 Jacek Gryz Sunfit Studio 1979 Mężczyzna Opłacony
16 Hubert Dubiel 1988 Mężczyzna Opłacony
17 Agata Maksymowicz 1983 Kobieta Opłacony
18 Tomasz Kowalik 1985 Mężczyzna Opłacony
19 Marcin Joński TEAM KIESZONKA 1975 Mężczyzna Opłacony
20 zoja krzyzanowska Vege Runners 1967 Kobieta Opłacony
21 Przemysław Tulik Przemysław Tulik 1967 Mężczyzna Opłacony
22 Marcin Jaskólski Bestie OCR Legionowo 1979 Mężczyzna Opłacony
23 Wioleta Jarocka Twister Team 1985 Kobieta Opłacony
24 Sylwia Kubiak 1984 Kobieta Opłacony
25 Hubert Kiljan Wieliszew Heron team 1980 Mężczyzna Opłacony
26 Mirosław Sujak MKB Dreptak 1965 Mężczyzna Opłacony
27 Bartłomiej Ogonowski JulekSquad 1984 Mężczyzna Opłacony
28 Marek Czerwinski Damy Rade Zegrze 1988 Mężczyzna Opłacony
29 Michał Golus Bike Salon Team 1983 Mężczyzna Opłacony
30 Przemysław Woźniak Wieliszew Heron Team 1984 Mężczyzna Opłacony
31 MACIEJ SUCHODOLSKI 1985 Mężczyzna Opłacony
32 Sylwester Kuśmierz Markowi Biegacze 1978 Mężczyzna Opłacony
33 Marta Daniszewska 1980 Kobieta Opłacony
34 Anna Bruderek Primum Currere 1978 Kobieta Opłacony
35 Michał Mieciek 1980 Mężczyzna Opłacony
36 Marcin Hildebrand Biegiem na Aluzyjnej 1987 Mężczyzna Opłacony
37 Adam Doliński KB Legionowo/Grupa Biegowa UTK 1984 Mężczyzna Opłacony
38 Grażyna Marczak 1969 Kobieta Opłacony
39 Juan Antonio Antolín Pérez Primum Currere 1986 Mężczyzna Opłacony
40 Edyta Przyrowska BESTIE OCR Legionowo 1983 Kobieta Opłacony
41 Jarosław Świętochowski Bestie OCR Legionowo 1993 Mężczyzna Opłacony
42 Tulio Risueño 1984 Mężczyzna Opłacony
43 Ulfhildur Gudmundsdottir 1980 Kobieta Opłacony
44 Roman Leszczyński so-biebie-gam 1951 Mężczyzna Opłacony
45 Marta Kwiatkowska Bestie OCR Legionowo 1985 Kobieta Opłacony
46 Michał Szostak 2000 Mężczyzna Opłacony
47 Nadiia Saliuk 1987 Kobieta Opłacony
48 Przemysław Kuciński Bestie OCR Legionowo 1986 Mężczyzna Opłacony
49 Klaudia Wojcieszak 1979 Kobieta Opłacony
50 Kinga Grzywacz 1984 Kobieta Opłacony
51 Jola Pietras 1973 Kobieta Opłacony
52 Jakub Mazurkiewicz Grupa Biegowa CHTMO 1984 Mężczyzna Opłacony
53 Zbigniew Mamla Biegiem na Kawę 1970 Mężczyzna Opłacony
54 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec 1977 Kobieta Opłacony
55 Jan Skakluk Weteran Legionowski 1951 Mężczyzna Opłacony
56 Wioletta Dyderska 1979 Kobieta Opłacony
57 PIOTR ROZBICKI Warszawa 1987 Mężczyzna Opłacony
58 Aleksandra Mazurkiewicz Grupa Biegowa CHTMO 1984 Kobieta Opłacony
59 Agnieszka ŁOŃ 1981 Kobieta Opłacony
60 Artur Miętek 1976 Mężczyzna Opłacony
61 Michał Strawa Bestie OCR Legionowo 1978 Mężczyzna Opłacony
62 Anna Rusin 2005 Kobieta Opłacony
63 Bartosz Rusin 1973 Mężczyzna Opłacony
64 Michał Rusin 2001 Mężczyzna Opłacony
65 Dorota Kosewska Biegam na Tarchominie/Biegiem na Kawę 1968 Kobieta Opłacony
66 Artur WIESŁAW BURDZY BESTIE OCR LEGIONOWO 1972 Mężczyzna Opłacony
67 Sławomir Salwin Wieliszew Heron Team 1966 Mężczyzna Opłacony
68 Renata Kowalikowska Biegam Na Tarchominie 1978 Kobieta Opłacony
69 Beata Składanowska Dziki team/ARW 1987 Kobieta Opłacony
70 Mariusz Piotrowski MKB DREPTAK 1982 Mężczyzna Opłacony
71 Dorota Bukartek 84091204020 1984 Kobieta Opłacony
72 Łukasz Zembrzuski MKS BS PŁOŃSK 2003 Mężczyzna Opłacony
73 Tomasz Żegarski 1978 Mężczyzna Opłacony
74 Paweł Krochmal PAWKO RUNNER TEAM 1993 Mężczyzna Opłacony
75 Gabriela Mróz PAWKO RUNNER TEAM 1993 Kobieta Opłacony
76 Magda Jegorow Turbo babki 1982 Kobieta Opłacony
77 Małgorzata Szadura Wieliszew Heron Team 1965 Kobieta Opłacony
78 Wojciech Kucharski ProAutomation 1982 Mężczyzna Opłacony
79 Kasia Wierzbicka 1981 Kobieta Opłacony
80 Mateusz Paruch 1991 Mężczyzna Opłacony
81 Paweł Głowacki WeNet Runners Team 1981 Mężczyzna Opłacony
82 Daniel Spólny OMRON 1980 Mężczyzna Opłacony
83 Krystian Żmuda 1991 Mężczyzna Opłacony
84 Krzysztof Mielczarek Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
85 Wawrzyniec Szejko KB 7 Dziesiąt + 1952 Mężczyzna Opłacony
86 Wiesław Łobejko Bravehearts Legionowo 1968 Mężczyzna Opłacony
87 Sebastian Michnowski Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
88 Mateusz Kościelski BraveheartsLegionowo 1976 Mężczyzna Opłacony
89 Eliza Galińska UKS Filipides Teresin 2006 Kobieta Opłacony
90 Paweł Kownacki Wieliszew Heron Team 1976 Mężczyzna Opłacony
91 Anna Osowiecka 1977 Kobieta Opłacony
92 Adriana Michnowska 1975 Kobieta Opłacony
93 Marta Wieczorek BraveHearts Legionowo 1991 Kobieta Opłacony
94 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO 1977 Mężczyzna Opłacony
95 Dorota Łobejko 1980 Kobieta Opłacony
96 RAFAŁ PNIEWSKI Biegam na Tarchominie 1976 Mężczyzna Opłacony
97 Julia GIEJBATOW Uks Filipides Teresin 2006 Kobieta Opłacony
98 Agnieszka Glinka Bravehearts Legionowo 1975 Kobieta Opłacony
99 Danuta Grzeszak 1953 Kobieta Opłacony
100 Weronika Grzeszak 1989 Kobieta Opłacony
101 Marta Grabowska 1984 Kobieta Opłacony
102 Sławomir Reda Team ZabieganeDni 1958 Mężczyzna Opłacony
103 Leszek Kleiman Wieliszew Heron Team 1950 Mężczyzna Opłacony
104 Andrzej Gramann Wieliszew Heron Team 1949 Mężczyzna Opłacony
105 Marcin Nowicki Bravehearts Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
106 Tomasz Orliński BHP ORLINSCY 1979 Mężczyzna Opłacony
107 Bartosz Mielczarski 1984 Mężczyzna Opłacony
108 Maria Szot 1970 Kobieta Opłacony
109 Wojciech Gil Team ZabieganeDni 1971 Mężczyzna Opłacony
110 Piotr Ciecieląg 1972 Mężczyzna Opłacony
111 Agnieszka Walasik 1973 Kobieta Opłacony
112 Ryszard Marut Tygodnik Ciechanowski 1954 Mężczyzna Opłacony
113 Małgorzata Płuciś Wybiegaj Siebie 1989 Kobieta Opłacony
114 Przemysław Trojan 1984 Mężczyzna Opłacony
115 Łukasz Brodowski The Brand 1986 Mężczyzna Opłacony
116 Kamil Gryko 1979 Mężczyzna Opłacony
117 Joanna Budnicka 1982 Kobieta Opłacony
118 Zuzanna Czekała Bravehearts Legionowo 2003 Kobieta Opłacony
119 Hanna Majewska Biegam Na Tarchominie 1988 Kobieta Opłacony
120 Mariusz Kalinowski 1976 Mężczyzna Opłacony
121 Dawid Bratkowski - 2000 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Rasińska Nasielsk Baszta Team 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aliaksandr Sanko 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Świątkowski Legionowo 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Grala 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Bieńkowski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Markut 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Kulik Bestie OCR Legionowo 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Bieniek-Ugniewska Sunfit Studio 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Budek RozpedzOna 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Krajewska 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Malinowska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Jesionowski Jesionowski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Wypych Maratończyk.pl 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Wypych Maratończyk.pl 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Wypych Maratończyk.pl 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Posman 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Borowski UKS Filipides Teresin 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sviatlana Sanko 1988 Kobieta Nieopłacony