Bieg z Mikołajem - Bieg główny (uwaga: zapisy na biegi dzieci na 500 i 1000 m tylko w dniu biegu w Biurze Zawodów)

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
6/340
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Kazimierz Traczyk TT 1967 Mężczyzna Opłacony
2 Krystian Iżycki Chrupiące Bagietki 1980 Mężczyzna Opłacony
4 Monika Skomorowska 1977 Kobieta Opłacony
5 Adrian Augustowski 1994 Mężczyzna Opłacony
6 KINGA KOWALSKA 12TRI.PL 1978 Kobieta Opłacony
7 Magdalena Brzozowska Biegustatorzy 1982 Kobieta Opłacony
8 Anvir Singh - 1995 Mężczyzna Opłacony
9 Jacek Grymuza Crazy Hornet 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Marta Niedziółka 2002 Kobieta Opłacony
11 Rafał Belkiewicz Team ZabieganeDni / Kabaty Ultra 1980 Mężczyzna Opłacony
12 Aleksandra Jędryka 1981 Kobieta Opłacony
13 Natalia Kielak Team ZabieganeDni 1988 Kobieta Opłacony
14 Paweł Rutkowski Team ZabieganeDni 1985 Mężczyzna Opłacony
15 Marcin Płuciennik 1974 Mężczyzna Opłacony
16 Anna Grecka 1993 Kobieta Opłacony
17 Danuta Traczyk TT 1969 Kobieta Opłacony
18 Michał Grecki PWPW SA 1989 Mężczyzna Opłacony
19 Karolina Krawczyk 1984 Kobieta Opłacony
20 Katarzyna Budzińska 1987 Kobieta Opłacony
21 Andrzej Janiszewski Cwałujące Żółwie 1981 Mężczyzna Opłacony
22 Łukasz Gadomski Aktywność Rodzi Pozytywność 1986 Mężczyzna Opłacony
23 Piotr Tolak Team Tolak 1986 Mężczyzna Opłacony
24 KRZYSZTOF BARAŃSKI Adidas Runners Warsaw 1989 Mężczyzna Opłacony
25 TOMASZ KOWALSKI 12TRI.PL 1980 Mężczyzna Opłacony
26 Anna Rudzinska 1976 Kobieta Opłacony
27 Jacek Bodalski AKTYWNA WARSZAWA 1972 Mężczyzna Opłacony
28 Paula Kaczyńska 1998 Kobieta Opłacony
29 Jakub Traczyk TT 2000 Mężczyzna Opłacony
30 Mateusz Piotrowski 1986 Mężczyzna Opłacony
31 Robert Wójcik Aktywna Warszawa 1975 Mężczyzna Opłacony
32 Renata Miąsko 12tri.pl / Team ZabieganeDni 1966 Kobieta Opłacony
33 Marta Mystkowska Skarymakersi Skaryszewskie Ciacha 1986 Kobieta Opłacony
34 MATEUSZ BAKA MARGERITA TEAM 1989 Mężczyzna Opłacony
35 Andrzej Ryński 1967 Mężczyzna Opłacony
36 Iwona Pudłowska 1987 Kobieta Opłacony
37 Mateusz Niedziółka 1995 Mężczyzna Opłacony
38 Rafał Kańciała 1997 Mężczyzna Opłacony
39 Maria Szot Jasielskie pioruny 1970 Kobieta Opłacony
40 Michał Pędzisz AKTYWNA WARSZAWA 1978 Mężczyzna Opłacony
41 Cezary Paszkowski Leśne Szychy 1978 Mężczyzna Opłacony
42 Adrianna Pośpiech 1997 Kobieta Opłacony
43 Iwona Boryszkowska 12tri 1974 Kobieta Opłacony
45 Sylwia Półtorak 1974 Kobieta Opłacony
46 Justyna Pluta SKS POZIOMKI 1976 Kobieta Opłacony
47 Katarzyna Kowalewska 12tri.pl 1974 Kobieta Opłacony
48 Urszula Bijoś STS 1990 Kobieta Opłacony
49 Beata Sznejfus Rozbiegany Piastów 1980 Kobieta Opłacony
50 Kasia Krawczyk 1989 Kobieta Opłacony
51 Aleksander Płuciennik 2008 Mężczyzna Opłacony
52 Wojciech Bębenek 1991 Mężczyzna Opłacony
53 Aleksandra Woźniak Aktywność rodzi pozytywność 1992 Kobieta Opłacony
54 Maciej Traczyk TT 1997 Mężczyzna Opłacony
55 Norbert Górski 1978 Mężczyzna Opłacony
56 DAWID OKRÓJ DEAF RUNNING 1983 Mężczyzna Opłacony
57 Cezary Doroszuk Napędzany Kebabem 1983 Mężczyzna Opłacony
58 Karolina Izdebska AKTYWNA WARSZAWA 1985 Kobieta Opłacony
59 Julie Krupa 1987 Kobieta Opłacony
60 Jakub Biernacki 1981 Mężczyzna Opłacony
61 Angelika Kaza Politechnika Warszawska 2003 Kobieta Opłacony
62 Bartłomiej Guziński 1987 Mężczyzna Opłacony
63 Paweł Rybczak Kuźnia Triathlonu 1988 Mężczyzna Opłacony
64 Martyna Szczygieł 2003 Kobieta Opłacony
65 Justyna Bem 1976 Kobieta Opłacony
66 Monika Król Team ZabieganeDni 1977 Kobieta Opłacony
67 Karol Bijoś STS 1990 Mężczyzna Opłacony
68 Kinga Salamon 1984 Kobieta Opłacony
69 Izabela Brzęczek 1971 Kobieta Opłacony
70 Szymon Chmiel 1995 Mężczyzna Opłacony
71 Maria Golińska-Wapiński UW 1987 Kobieta Opłacony
72 Mateusz Kurowski Margerita Team 1991 Mężczyzna Opłacony
73 Marcin Jutkiewicz obieganiu.pl 1980 Mężczyzna Opłacony
74 Piotr Lewandowski 1974 Mężczyzna Opłacony
75 Konrad Marzec Rozbiegane Michalowice 1984 Mężczyzna Opłacony
76 Ewa Hawryluk-Stasiak BIEGUNI 2022 1963 Kobieta Opłacony
77 Adam Skrzyński Aktywność rodzi pozytywność 1991 Mężczyzna Opłacony
78 Rafał Gniadzik 1981 Mężczyzna Opłacony
79 Alicja Maźnio Panorama Obiekty Sportowe 1988 Kobieta Opłacony
80 Katarzyna Orzyłowska 1988 Kobieta Opłacony
81 Małgorzata Wilczyńska 1977 Kobieta Opłacony
82 Natalia Woszczyk 1985 Kobieta Opłacony
83 Ewa Zawiślak 1969 Kobieta Opłacony
84 Marcin Wojewódzki WOJEWÓDZCY TEAM 1993 Mężczyzna Opłacony
85 PAWEŁ KAMIŃSKI Passion First 1976 Mężczyzna Opłacony
86 Tadeusz Waluk 1974 Mężczyzna Opłacony
87 Monika Macios 1986 Kobieta Opłacony
88 Wojciech Miąsko 12tri.pl 1966 Mężczyzna Opłacony
89 Beata Golacka-Piotrowska 1970 Kobieta Opłacony
90 Piotr Salach 1993 Mężczyzna Opłacony
91 Magdalena Klamborowska 1991 Kobieta Opłacony
92 Magdalena Nowak Filip Running Team 1984 Kobieta Opłacony
93 Artur Luberacki Aktywność Rodzi Pozytywność 1979 Mężczyzna Opłacony
94 Ireneusz Mendrek TurboDziki 1982 Mężczyzna Opłacony
95 Agnieszka Andrejew 1970 Kobieta Opłacony
96 Joanna Stolarska 2002 Kobieta Opłacony
97 Karol Lachowski Filip Running Team 1983 Mężczyzna Opłacony
98 Tomasz Kwiatkowski Aktywna Warszawa 1978 Mężczyzna Opłacony
99 Jacek Leszko Jacko Team 1983 Mężczyzna Opłacony
100 Marlena Truba 1986 Kobieta Opłacony
101 Wiktoria Niedziółka 1999 Kobieta Opłacony
102 Patrycja Poboży 2003 Kobieta Opłacony
103 Jacek Noworyta ASA TEAM Biegiem po zzdrowie 1942 Mężczyzna Opłacony
104 Tomasz Katner 1979 Mężczyzna Opłacony
105 Katarzyna Lenart Rozbiegany Piastów 1974 Kobieta Opłacony
106 Olga Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
107 Tomasz Wosztyl 1993 Mężczyzna Opłacony
108 Robert Kowalski NBRC 1963 Mężczyzna Opłacony
109 Angelika Apanowicz 1975 Kobieta Opłacony
110 Darya Shadryna 1995 Kobieta Opłacony
111 Mariusz Michalak MM TEAM 1970 Mężczyzna Opłacony
112 Artur Klamborowski 1988 Mężczyzna Opłacony
113 Miłka Wisławska 1980 Kobieta Opłacony
115 Anna Zakrzewska 1979 Kobieta Opłacony
116 Irina Hulanicka Goggle PAE 1956 Kobieta Opłacony
117 Przemysław Mazan 1975 Mężczyzna Opłacony
118 Mariola Bakalarska 1968 Kobieta Opłacony
119 Michał Kowalski SkaryMakersi 1987 Mężczyzna Opłacony
120 Katarzyna Kurzacz 12tri.pl 1972 Kobieta Opłacony
121 Anna Kleszcz AKS ZŁY 1991 Kobieta Opłacony
122 Jacek Bajorek 1975 Mężczyzna Opłacony
123 Artur Sawicz Arturito 1970 Mężczyzna Opłacony
124 Barbara Kozicka AKS Zły 1997 Kobieta Opłacony
125 Mateusz Kunowski 1994 Mężczyzna Opłacony
126 Magdalena Ostrysz 1990 Mężczyzna Opłacony
127 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
128 Anna Mendrek TurboDziki 1986 Kobieta Opłacony
129 Katarzyna Rudnik AKTYWNA WARSZAWA 1983 Kobieta Opłacony
130 Maja Kamińska 1983 Kobieta Opłacony
131 Karolina Słomczyńska 1992 Kobieta Opłacony
132 Piotr Supeł 1987 Mężczyzna Opłacony
133 Maciej Bloch ACCENTURE 1987 Mężczyzna Opłacony
134 Monika Sylwanowicz Loża Szyderców 1974 Kobieta Opłacony
135 Karolina Kobrzyńska 1990 Kobieta Opłacony
136 Krzysztof Wrzesiński 1983 Mężczyzna Opłacony
137 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu 1981 Mężczyzna Opłacony
138 Renata Jakubisiak Biegam na Tarchominie 1981 Kobieta Opłacony
139 Andrzej Hulanicki Goggle PAE 1958 Mężczyzna Opłacony
140 Maciej Małecki Warszwiaky 1986 Mężczyzna Opłacony
141 Kamila Kiełek-Matysiak 1980 Kobieta Opłacony
142 Beata Łakomska Team ZabieganeDni 1985 Kobieta Opłacony
143 Grzegorz Kita Sport Management Polska 1971 Mężczyzna Opłacony
144 Piotr Kleczewski 2005 Mężczyzna Opłacony
145 alicja reda Team Zabiegane Dni 1960 Kobieta Opłacony
146 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów 1955 Kobieta Opłacony
147 Tomasz Grzywacz Aktywna Warszawa 1981 Mężczyzna Opłacony
148 Aleksandra Kapnik 1986 Kobieta Opłacony
149 Norbert Kamiński 2008 Mężczyzna Opłacony
150 Magdalena Łakomska Team ZabieganeDni 2008 Kobieta Opłacony
151 Natalia Filipowicz 1992 Kobieta Opłacony
152 Małgorzata Gadomska 1970 Kobieta Opłacony
153 Ewelina Bulik Biegający Badmintoniści 1984 Kobieta Opłacony
154 Aleksandra Rzeszutko KuzniaTriathlonu KrejzOlcia 1979 Kobieta Opłacony
155 Monika Gmytrasiewicz 1978 Kobieta Opłacony
156 Piotr Poczmański 1990 Mężczyzna Opłacony
157 Michał Strzeszewski 22 1979 Mężczyzna Opłacony
158 Julia Tereszczuk AZS awf 2006 Kobieta Opłacony
159 Agnieszka Matysiak 1981 Kobieta Opłacony
160 Jan Jastrzębski 1984 Mężczyzna Opłacony
161 Dorota Kierasińska Team ZabieganeDni 1978 Kobieta Opłacony
162 Hubert Grabowski 1978 Mężczyzna Opłacony
163 Joanna Sprawka PCH_RUN 1991 Kobieta Opłacony
164 Maciej Antonowicz 1983 Mężczyzna Opłacony
165 Ewelina Księżak 1986 Kobieta Opłacony
166 Piotr Kempa 1992 Mężczyzna Opłacony
167 Cedryk Zakrzewski 2001 Mężczyzna Opłacony
168 Łukasz Cichowicz Wataha 1981 Mężczyzna Opłacony
169 Ilona Łącka Białołęka jest kobietą 1971 Kobieta Opłacony
170 Adrian Woszczak 1995 Mężczyzna Opłacony
171 Anna Kowalczyk Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1974 Kobieta Opłacony
172 Klaudia Słowiak 1985 Kobieta Opłacony
173 Kacper Orłowski 1991 Mężczyzna Opłacony
174 Łukasz Koć 1993 Mężczyzna Opłacony
175 Maciej Nowak 1984 Mężczyzna Opłacony
176 Przemysław Jaworski Okrąglaki 1989 Mężczyzna Opłacony
177 Małgorzata Płuciś Wybiegaj Siebie 1989 Kobieta Opłacony
178 Marcin Podsiedzik 1983 Mężczyzna Opłacony
179 Katarzyna Belkius Team ZabieganeDni 1990 Kobieta Opłacony
180 Mariola Tomaszewska Biegam dla Siebie 1968 Kobieta Opłacony
181 Anna Knapińska 1994 Kobieta Opłacony
182 Bartek Śliwiński 2007 Mężczyzna Opłacony
183 Marcin Brinkiewicz NaLajcie 1994 Mężczyzna Opłacony
184 Olaf Zakrzewski 1979 Mężczyzna Opłacony
185 Renata Gąsowska-Śliwińska 1978 Kobieta Opłacony
186 Marcelina Kafarska 1 1998 Kobieta Opłacony
187 Grzegorz Kuca 1982 Mężczyzna Opłacony
188 Miłosz Michalak MM Team 1999 Mężczyzna Opłacony
189 Gosia Kołczyk W Pogoni Za Duchem 1984 Kobieta Opłacony
190 Jacek Werner 1984 Mężczyzna Opłacony
191 Maja Sierosławska 1993 Kobieta Opłacony
192 Katarzyna Frydrych 1983 Kobieta Opłacony
193 Łukasz Szczerba W Pogoni Za Duchem 1985 Mężczyzna Opłacony
194 Gosia Oszup Biegaj Pod Okiem Trenera 1978 Kobieta Opłacony
195 Marta Klimek 1990 Kobieta Opłacony
196 Fernando Hernandez Briozzo 1993 Mężczyzna Opłacony
197 Aleksandra Petrykiewicz 1995 Kobieta Opłacony
198 Maciej Urbański Logwin Team 1984 Mężczyzna Opłacony
199 SŁAWOMIR SIEMIŃSKI 1978 Mężczyzna Opłacony
200 Jarosław Górecki 1984 Mężczyzna Opłacony
201 Kamil Ciepieńko 1982 Mężczyzna Opłacony
202 Julia Werczyńska 2001 Kobieta Opłacony
203 Martyna Sobczyńska 2001 Kobieta Opłacony
204 Dariusz Prostko Aktywna Warszawa 1985 Mężczyzna Opłacony
205 Beata Nowakowska 1977 Kobieta Opłacony
206 Łukasz Kulik 2000 Mężczyzna Opłacony
207 Sebastian Jaczewski 1999 Mężczyzna Opłacony
208 Michał Sułkowski 1990 Mężczyzna Opłacony
209 Damian Kaczorowski 1 Baza Lotnictwa Transportowego 1998 Mężczyzna Opłacony
210 Maja Szymańska 2004 Kobieta Opłacony
211 Karolina Mioduszewska 1980 Kobieta Opłacony
212 Emilia Metryka 2001 Kobieta Opłacony
213 Klaudia Kossakowska 12tri 1975 Kobieta Opłacony
214 Szymon Oleksiak Orange Polska 1985 Mężczyzna Opłacony
215 Kasia Kowalska Team ZabieganeDni 1974 Kobieta Opłacony
216 Przemysław Śmiechowicz 1996 Mężczyzna Opłacony
217 Elwira Smolinska 1977 Kobieta Opłacony
218 Karina Jezierska 12tri.pl Team ZabieganeDni 1979 Kobieta Opłacony
219 Eugeniusz Koda Team ZabieganeDni 1959 Mężczyzna Opłacony
220 Camila Bine 1989 Kobieta Opłacony
221 Piotr Prusiński 1986 Mężczyzna Opłacony
222 Sebastian Smolinski 1980 Mężczyzna Opłacony
223 Marta Chojnowska 1986 Kobieta Opłacony
224 Karolina Pamięta 1991 Kobieta Opłacony
225 MARCIN LASOCKI 12TRI.PL TEAM ZABIEGANE DNI 1979 Mężczyzna Opłacony
226 Rafał Krzycki 1977 Mężczyzna Opłacony
227 Marek Krupiński Maro Running 1995 Mężczyzna Opłacony
228 Alicja Smolinska 1985 Kobieta Opłacony
229 Julia Supeł 1999 Kobieta Opłacony
230 Monika Staniszewska Lecę Bo Chcę 1980 Kobieta Opłacony
231 Renata Szymczuk 1975 Kobieta Opłacony
232 Krzysztof Pietruszewski 1977 Mężczyzna Opłacony
233 Maciej Tomalak 1975 Mężczyzna Opłacony
234 Krzysztof Krajewski 1987 Mężczyzna Opłacony
235 Agata Rybus 1986 Kobieta Opłacony
236 Jerzy Marszałek 1958 Mężczyzna Opłacony
237 Dorota Sokólska Team Zabieganedni 1962 Kobieta Opłacony
238 Joanna Pyrak 1987 Kobieta Opłacony
239 Robert Kamela Leśne Szychy 1972 Mężczyzna Opłacony
240 Jeanette Gleba 1989 Kobieta Opłacony
241 Karolina Bońska Ludzie z dzwonkami 1987 Kobieta Opłacony
242 Przemysław Adamczyk adidas Runners Warsaw / Rykowisko Team 1977 Mężczyzna Opłacony
243 Tomasz Sokólski Team zabieganedni 1963 Mężczyzna Opłacony
244 Paulina Kurzacz 2006 Kobieta Opłacony
245 Rajmund Robaszewski 12TRI.PL 1973 Mężczyzna Opłacony
246 Kamil Tymiński PIWKO RUN TEAM 1992 Mężczyzna Opłacony
247 Piotr Lampart ZabieganeDni 1981 Mężczyzna Opłacony
248 Michał Dubaj 1989 Mężczyzna Opłacony
249 Dorota Grzechocińska 1967 Kobieta Opłacony
250 Ewelina Kuźma BiegiemTO 1984 Kobieta Opłacony
251 Damian Piwko PIWKO RUN TEAM 1997 Mężczyzna Opłacony
252 Piotr Wołoszyn A na co to komu potrzebne 1980 Mężczyzna Opłacony
253 Lukasz Adamkiewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
254 Emilia Wiśnios 1999 Kobieta Opłacony
255 Marcin Kozakowski Kozako 1983 Mężczyzna Opłacony
256 Justyna Guzik 1991 Kobieta Opłacony
257 Alan Radwan Praga Północ 1982 Mężczyzna Opłacony
258 Patryk Karwecki 1986 Mężczyzna Opłacony
259 Magda Wysocka 1993 Kobieta Opłacony
260 Volha Shymanchuk run_wawa_run 1984 Kobieta Opłacony
261 Mateusz Piętak 1998 Mężczyzna Opłacony
262 Marcin Bobrowski 1971 Mężczyzna Opłacony
263 Barbara Kruczyk 1999 Kobieta Opłacony
264 Wojciech Skowroński 1967 Mężczyzna Opłacony
265 Tomasz Ciepliński 1981 Mężczyzna Opłacony
266 Katerina Kaymachnikava 1982 Kobieta Opłacony
267 Marina Kołkowska 1985 Kobieta Opłacony
268 Marcin Kownacki 1979 Mężczyzna Opłacony
269 Michał Lipski BiegBox 1989 Mężczyzna Opłacony
270 Małgorzata Grzegorzewska Team ZabieganeDni 1978 Kobieta Opłacony
271 Mateusz Zaremba 1991 Mężczyzna Opłacony
272 Waleria Kołkowska 2009 Kobieta Opłacony
273 Iwona Rosińska 1978 Kobieta Opłacony
274 Bartłomiej Karelin 1984 Mężczyzna Opłacony
275 Iwona Nowak #Jowiś 1988 Kobieta Opłacony
276 Pawel Szarewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
277 Paweł Zawada BIEGAM NA TARCHOMINIE 1986 Mężczyzna Opłacony
278 Ewa Perucka-Szczygieł 1968 Kobieta Opłacony
279 JOWITA Zwolińska #Jowiś 1988 Kobieta Opłacony
280 Mariusz Rogoziński #Jowiś 1988 Kobieta Opłacony
281 Mariusz Mirkowski 1986 Mężczyzna Opłacony
282 Appa Nowak #Jowiś 1988 Kobieta Opłacony
283 Natalia Suchan 1985 Kobieta Opłacony
284 Dorota Zielińska 1996 Kobieta Opłacony
285 Angela Kołowiecka-Wilkos Bober&Wiewiora 1984 Kobieta Opłacony
286 Bartlomiej Kozielski 1974 Mężczyzna Opłacony
287 Mania Różak-Rukuszewicz Dzikie Grubasy Szatana 1977 Kobieta Opłacony
288 Kinga Kalinowska Kalinki 1980 Kobieta Opłacony
289 Marcin Kowalczyk 1991 Mężczyzna Opłacony
290 Katarzyna Kozielska 1975 Kobieta Opłacony
293 Józef Czyżowski Józefów 1963 Mężczyzna Opłacony
294 Magdalena Zawadzka AKS POLONIA WARSZAWA 1981 Kobieta Opłacony
295 Dorota Gąsiorowska 1969 Kobieta Opłacony
296 Kamil Jonczy Waniewski coaching, pko bank polski 1983 Mężczyzna Opłacony
297 Ewelina Kołacińska Leśne Szychy 1977 Kobieta Opłacony
298 RENO GąSOWSKA 1973 Kobieta Opłacony
299 Elżbieta Baka 1973 Kobieta Opłacony
300 Ewelina Skurzewska 1985 Kobieta Opłacony
301 Roma Nawrocka 1975 Kobieta Opłacony
302 Maciej Stachowiak Adidas Runners Warsaw 1979 Mężczyzna Opłacony
303 Joanna Dejewska 1971 Kobieta Opłacony
304 Kacper Bakowski Makabi Warszawa 1990 Mężczyzna Opłacony
305 Tomasz Mikulski UKS Filipides Teresin 1996 Mężczyzna Opłacony
306 Paweł Machoń 1975 Mężczyzna Opłacony
307 Edyta Krzewska Race Fighter GOSiR Dębe Wielkie 1977 Kobieta Opłacony
308 Malgorzata Szeląg 1976 Kobieta Opłacony
309 Piotr Szeląg 1974 Mężczyzna Opłacony
310 Marek Styś Lecę Bo Chcę 1978 Mężczyzna Opłacony
311 Łukasz Bieliński 1977 Mężczyzna Opłacony
312 Hirek Czupta Aniołki Hirliego/Klub Rogatego Morsa 1974 Mężczyzna Opłacony
313 Agnieszka Rasińska Nasielsk Baszta Team 1979 Kobieta Opłacony
314 Małgorzata Remisiewicz 1976 Kobieta Opłacony
315 Grzegorz Grala 1976 Mężczyzna Opłacony
316 Urszula Staniszewska 1991 Kobieta Opłacony
317 ANNA GERLACH 1985 Kobieta Opłacony
318 Agnieszka Maniecka 1986 Kobieta Opłacony
319 Magłorzata Kozub 1985 Kobieta Opłacony
320 Magdalena Danowska 1990 Kobieta Opłacony
321 Tomasz Owoc New Balance Run Club / PKO Bank Polski 1971 Mężczyzna Opłacony
322 Ewa Bielińska 1980 Kobieta Opłacony
323 Maria Baltyn J.A.H.A.I.K.Z. 1982 Kobieta Opłacony
324 Anna Karłowicz Partia Wolnych Biegaczy 1953 Kobieta Opłacony
325 Mateusz żułkowski 1983 Mężczyzna Opłacony
326 Daria Sitkowska-Koć 1993 Kobieta Opłacony
327 Marks Vasiljevs 1993 Mężczyzna Opłacony
328 Renata Tula Mykmyk 1952 Kobieta Opłacony
329 Krzysztof Krygier Spieszsiepowoli.pl 1991 Mężczyzna Opłacony
330 Stefan Baltyn J.A.H.A.I.K.Z. Suchedniów 1950 Mężczyzna Opłacony
331 Elżbieta Piotrowska-Krzak 1977 Kobieta Opłacony
332 Łukasz Remisz 1992 Mężczyzna Opłacony
333 Anna Jastrzębska New Balance Run Club 1983 Kobieta Opłacony
334 Ewelina Targosińska 1980 Kobieta Opłacony
335 Dorota Sierecka Team ZabieganeDni 1980 Kobieta Opłacony
337 szymon Szustkiewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
338 Zbigniew Sierecki Team ZabieganeDni 1977 Mężczyzna Opłacony
339 Ewelina Wiśniewska 1984 Kobieta Opłacony
340 Beata Cieslinska 1983 Kobieta Opłacony