8 ITAKI Bieg Dla Par - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
57/230
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Dariusz Zbieć DARFIK Team 1982 Mężczyzna Opłacony
2 Angelika Zbieć DARFIK Team 1984 Kobieta Opłacony
3 Piotr Skrobek 1984 Mężczyzna Opłacony
4 Aneta Pyrgiel Biegnę z miłością 1975 Kobieta Opłacony
5 Grzegorz Małek Biegnę z miłością 1987 Mężczyzna Opłacony
6 Joanna Stefańska Krulaczki Team 1978 Kobieta Opłacony
7 Anna Grochowina 1990 Kobieta Opłacony
8 Dariusz Perło Pearls 1972 Mężczyzna Opłacony
9 Dorota Perło Pearls 1972 Kobieta Opłacony
10 Marcin Czajkowski Czajki 1992 Mężczyzna Opłacony
11 Dorota Legat Czajki 1993 Kobieta Opłacony
12 Michał Kowalski SkaryMakersi 1987 Mężczyzna Opłacony
13 Karolina Sajewska Wataha łączy nas bieganie 1985 Kobieta Opłacony
14 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
15 Robert Różański 1969 Mężczyzna Opłacony
16 Marek Zaidlewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
17 Barbara Kolasa Klub J. Słowackiego 1956 Kobieta Opłacony
18 Andrzej Kolasa Klub J. Słowackiego 1951 Mężczyzna Opłacony
19 Tomasz Porczyński 1987 Mężczyzna Opłacony
20 Leszek Olszewski Team Dwa Ognie 1973 Mężczyzna Opłacony
21 Beata Słupek Team Dwa Ognie 1990 Kobieta Opłacony
22 Jakub Gruszka DreamTeamPearTeam 1984 Mężczyzna Opłacony
23 Aleksandra Gruszka DreamTeamPearTeam 1979 Kobieta Opłacony
24 Sylwia Binkiewicz Binki Team 1985 Kobieta Opłacony
25 Grzegorz Binkiewicz Binki Team 1984 Mężczyzna Opłacony
26 Marcin Gieranowski ZALATANI 1976 Mężczyzna Opłacony
27 Marcin Górka Górcysie 1971 Mężczyzna Opłacony
28 Ewa Górka Górcysie 1971 Kobieta Opłacony
29 Małgorzata Łuczak Strusie Milusie 1979 Kobieta Opłacony
30 Piotr Łuczak Strusie Milusie 1975 Mężczyzna Opłacony
31 Sara Grabowska-Tofel Tofelki Team 1992 Kobieta Opłacony
32 Barbara Kosiorek 1958 Kobieta Opłacony
33 Jurek Kosiorek 1957 Mężczyzna Opłacony
34 Mateusz Tofel Tofelki Team 1992 Mężczyzna Opłacony
35 Kamila Wieczorek K&Q 1991 Kobieta Opłacony
36 Dominika Sienkiewicz 1991 Kobieta Opłacony
37 Filip Zabraniak 1987 Mężczyzna Opłacony
38 Artur Kołacz K&Q 1991 Mężczyzna Opłacony
39 Jolanta Ladyca-Skuza 1989 Kobieta Opłacony
40 Rafał Skuza 1976 Mężczyzna Opłacony
41 Marcin Chodkowski Rowerowe Robaczki 1985 Mężczyzna Opłacony
42 Paulina Kolasa Rowerowe Robaczki 1985 Kobieta Opłacony
43 Joanna Głębocka - Roszczyk Naprzód Młociny 1984 Kobieta Opłacony
44 Marcin Roszczyk Naprzód Młociny 1981 Mężczyzna Opłacony
45 Edyta Strzemecka Meccy 1977 Kobieta Opłacony
46 Maciej Strzemecki Meccy 1977 Mężczyzna Opłacony
47 Radosław Truszczyński Kasia i Radek 1983 Mężczyzna Opłacony
48 Katarzyna Truszczyńska Kasia i Radek 1987 Kobieta Opłacony
49 Karolina Szymczak Dziubaski 1985 Kobieta Opłacony
50 Jacek Szymczak Dziubaski 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Artur Zakabłukowski 1971 Mężczyzna Opłacony
52 Angelika Zakabłukowska 1979 Kobieta Opłacony
53 Sebastian Mróz 1976 Mężczyzna Opłacony
54 Marta Głodowska M&M's 1991 Kobieta Opłacony
55 Michał Głodowski M&M's 1991 Mężczyzna Opłacony
56 Izabela Wiercioch Bieganie Pod Sokolim Okiem 2000 Kobieta Opłacony
57 Krzysztof Sokół Bieganie Pod Sokolim Okiem 1996 Mężczyzna Opłacony
58 Piotr Starczewski 1961 Mężczyzna Opłacony
59 Hanna Nejfeld NejfeldTeam 1976 Kobieta Opłacony
60 Waldemar Nejfeld NejfeldTeam 1975 Mężczyzna Opłacony
61 Joanna Tomczak JT 1987 Kobieta Opłacony
62 Jakub Tomczak JT 1981 Mężczyzna Opłacony
63 Agnieszka Torzewska Torzaczki 1974 Kobieta Opłacony
64 Janusz Torzewski Torzaczki 1973 Mężczyzna Opłacony
65 Daniel Baranowski Baranki 1977 Mężczyzna Opłacony
66 Nelia Baranowska Baranki 1983 Kobieta Opłacony
67 Beata Stolarska STOLARKI 1966 Kobieta Opłacony
68 Paweł Stolarski STOLARKI 1964 Mężczyzna Opłacony
69 Michał Sętkowski 1996 Mężczyzna Opłacony
70 Katarzyna Kowalczyk 1996 Kobieta Opłacony
71 Anna Grecka 1993 Kobieta Opłacony
72 Beata Szafran pump!T 1977 Kobieta Opłacony
73 Marcin Petrycki pump!T 1977 Mężczyzna Opłacony
74 Michał Grecki PWPW SA 1989 Mężczyzna Opłacony
75 Anna Bieszyńska Biesie 1960 Kobieta Opłacony
76 Ryszard Bieszyński Biesie 1960 Mężczyzna Opłacony
77 Aneta Balicka DHL 1979 Kobieta Opłacony
78 Małgorzata Nowicka 1978 Kobieta Opłacony
79 Michał Balicki Balusie 1982 Mężczyzna Opłacony
80 Andrzej Sowa 1981 Mężczyzna Opłacony
81 Małgorzata Moskwa-Nadrowska Minio 1984 Kobieta Opłacony
82 Tomasz Nadrowski Minio 1982 Mężczyzna Opłacony
83 Patrycja Patejko Pełnoletni Razem 1988 Kobieta Opłacony
84 Przemek Patejko Pełnoletni Razem 1982 Mężczyzna Opłacony
85 Michał Przedlacki KM 1986 Mężczyzna Opłacony
86 Katarzyna Kupis KM 1980 Kobieta Opłacony
87 Marta Wilczek Reckitt Runners 1990 Kobieta Opłacony
88 Małgorzata Ptaszynska Double Trouble 1990 Kobieta Opłacony
89 Kamila Kielek-Matysiak 1981 Kobieta Opłacony
90 Anna Ruszkowska AJrusz Pruszków 1973 Kobieta Opłacony
91 Jacek Ruszkowski AJrusz Pruszków 1970 Mężczyzna Opłacony
92 Daniel ŻOCHOWSKI Żórawski Team 1997 Mężczyzna Opłacony
93 Beata Oknińska Ślimaki 1975 Kobieta Opłacony
94 Paweł Szczerbicki Ślimaki 1976 Mężczyzna Opłacony
95 Angelika Adryjanek Zadyszka 1988 Kobieta Opłacony
96 Krzysztof Gawlinski Zadyszka 1989 Mężczyzna Opłacony
97 Piotr Durtan Double Trouble 1989 Mężczyzna Opłacony
98 Jacek Bajorek 1975 Mężczyzna Opłacony
99 Katarzyna Uziembło 1992 Kobieta Opłacony
100 Michał Nowicki 1992 Mężczyzna Opłacony
101 Piotr Dobrowolski Reckitt Runers 1988 Mężczyzna Opłacony
102 Beata Nowakowska RaceFigter GOSiR Dębe Wielkie 1977 Kobieta Opłacony
103 Norbert Górski 1978 Mężczyzna Opłacony
104 Magdalena Kraszpulska Żórawski Team 1987 Kobieta Opłacony
105 Izabela Rosa Roxy 1985 Kobieta Opłacony
106 Piotr Sawczuk Sawczuk Team 1986 Mężczyzna Opłacony
107 ANNA Łapińska Sawczuk Team 1989 Kobieta Opłacony
108 Mariusz Zdunek ROXY 1982 Mężczyzna Opłacony
109 Emilia Krzyżanowska Nowicjusze 1993 Kobieta Opłacony
110 Hubert Gajda Nowicjusze 1987 Mężczyzna Opłacony
111 Anna Alieksandrova 2001 Kobieta Opłacony
112 Wiesław Bakuła Wampirki 1968 Mężczyzna Opłacony
113 Adam Wasilewski LoveRunningTeam 1991 Mężczyzna Opłacony
114 Ewa Chróst LoveRunningTeam 1993 Kobieta Opłacony
115 Katarzyna Boguszewska 1982 Kobieta Opłacony
116 Dariusz Boguszewski 1979 Mężczyzna Opłacony
117 Wojciech Hanaka HansziTeam 1997 Mężczyzna Opłacony
118 Klaudia Szkarłat HansziTeam 1997 Kobieta Opłacony
119 Marta Szewczyk Naprzód Młociny 1993 Kobieta Opłacony
120 Tomasz Chęc Szybciej nie dam rady 1988 Mężczyzna Opłacony
121 Aneta Chęc Szybciej nie dam rady 1988 Kobieta Opłacony
122 Dominik Wyszyński Obstacle Center 1996 Mężczyzna Opłacony
123 Adrian Cieślak Sportowe świry 1991 Mężczyzna Opłacony
124 Aleksandra Okrąglińska Sportowe świry 2001 Kobieta Opłacony
125 Jacek Majewski 1968 Mężczyzna Opłacony
126 Edyta Krzewska RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie ul 1977 Kobieta Opłacony
127 Jan Popławski Pitusie 1993 Mężczyzna Opłacony
128 Kamila Gordon Pitusie 1997 Kobieta Opłacony
129 Monika Mirończuk 1986 Kobieta Opłacony
130 Piotr Mirończuk 1982 Mężczyzna Opłacony
131 Katarzyna Czerwińska Pędzące zające 1990 Kobieta Opłacony
132 Adam Tkaczyk Pędzące zające 1990 Mężczyzna Opłacony
133 Ewa Bodio-Ziółkowska SportowaMarchewka 1980 Kobieta Opłacony
134 Tomasz Szewczyk Naprzód Młociny 1992 Mężczyzna Opłacony
135 Joanna Jaworska 1980 Kobieta Opłacony
136 Maciej Jaworski 1979 Mężczyzna Opłacony
137 Katarzyna Janiszewska 1980 Kobieta Opłacony
138 Dariusz Janiszewski 1974 Mężczyzna Opłacony
139 Monika Pasek Running Crazy Stripes 1979 Kobieta Opłacony
140 Mirosław Pasek Running Crazy Stripes 1977 Mężczyzna Opłacony
141 Karolina Stach 1983 Kobieta Opłacony
142 Grzegorz Stach Stach Team 1983 Mężczyzna Opłacony
143 Dominik Kiljańczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
144 Michał Ciećwierz 1989 Mężczyzna Opłacony
145 Marta Chołuj 1992 Kobieta Opłacony
146 Marta Klimek M&G 1990 Kobieta Opłacony
147 Grzegorz Hucał M&G 1985 Mężczyzna Opłacony
148 Anita Kostrzewa Super i Ekstra 1992 Kobieta Opłacony
149 Katarzyna Janus Super i Ekstra 1991 Kobieta Opłacony
150 Joanna Strzelecka Strzeleccy 1971 Kobieta Opłacony
151 Olgierd Strzelecki Strzeleccy 1970 Mężczyzna Opłacony
152 Ernest Brzozowski Brzózki 1976 Mężczyzna Opłacony
153 Agnieszka Brzozowska Brzózki 1971 Kobieta Opłacony
154 Pawel Ochal TEAMOCHAL 1981 Mężczyzna Opłacony
155 Olga Ochal TEAMOCHAL 1985 Kobieta Opłacony
156 Konrad Bujalski 1999 Mężczyzna Opłacony
157 Ivo Vuco Drużyna Wieśniaków 1977 Mężczyzna Opłacony
158 Kamila Gala Drużyna Wieśniaków 1981 Kobieta Opłacony
159 Dorota Śliwińska Biegające Śliwki 1984 Kobieta Opłacony
160 Krystian Śliwiński Biegające Śliwki 1981 Mężczyzna Opłacony
161 Katarzyna Browarska Browary 1985 Kobieta Opłacony
162 Andrzej Browarski Browary 1982 Mężczyzna Opłacony
163 Aleksandra Nowowiejska Le MANS 1997 Kobieta Opłacony
164 Mateusz Szatkowski Le MANS 1996 Mężczyzna Opłacony
165 ANETA Sierant 1976 Kobieta Opłacony
166 Tomasz Zieliński 1984 Mężczyzna Opłacony
167 Wojciech Romaniuk Romaniuk 1978 Mężczyzna Opłacony
168 Dorota Romaniuk Romaniuk 1983 Kobieta Opłacony
169 Anna Dulewicz 1996 Kobieta Opłacony
170 Anna Szwarc 1978 Kobieta Opłacony
171 Radosław Szwarc 1975 Mężczyzna Opłacony
172 Izabela Kamionowska Miłosny pociąg 2001 Kobieta Opłacony
173 Artur Wojsz Miłosny pociąg 1998 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Matysiak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Orlińska PŁOŃSZCZANKI 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Moskwa-Nadrowska Moskwiki 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Melnicka-Bachańska Super Babeczki 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Zarzycki 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sandra Skorupa-Franiszyn Franiszyntim 1995 Kobieta Nieopłacony