Piątka dla Gabrysi - Piątka dla Gabrysi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
95/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marek Naumiuk Heńteam 1966 Mężczyzna Opłacony
2 Jolanata Smarż Heńteam 1963 Kobieta Opłacony
3 Konrad Strzelecki 1989 Mężczyzna Opłacony
4 Klaudia Rogalska 1993 Kobieta Opłacony
5 Konrad Śliwa Heńteam 1976 Mężczyzna Opłacony
6 Bartłomiej Łyczko 1995 Mężczyzna Opłacony
7 Weronika Łopacińska 1999 Kobieta Opłacony
8 Lilianna Demczuk Łęczna Biega 1977 Kobieta Opłacony
9 Aneta Czochara HeńTeam 1985 Kobieta Opłacony
10 Paweł Wójtowicz AKM PROMILEK 1978 Mężczyzna Opłacony
11 Paweł Butryński #KORWiN 1970 Mężczyzna Opłacony
12 Marzena Gałecka #KORWiN 1961 Kobieta Opłacony
13 Karolina Jurek Chełm biega 1988 Kobieta Opłacony
14 Małgorzata Kucharczyk 1981 Kobieta Opłacony
15 Grzegorz Śliwa 1970 Mężczyzna Opłacony
16 Bartłomiej Wójcik KSPZ GREY 1991 Mężczyzna Opłacony
17 Mariusz Dyś 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Piotr Niczyporuk 1969 Mężczyzna Opłacony
19 Ireneusz Pszczoła Drużyna Huberta 1981 Mężczyzna Opłacony
20 Adrian Kobielarz 1985 Mężczyzna Opłacony
21 Andrzej Zdebski Zdeb 1969 Mężczyzna Opłacony
22 Andrzej Zdebski Zdeb 1969 Mężczyzna Opłacony
23 Andrzej Zdebski Zdeb 1969 Mężczyzna Opłacony
24 Anna Mazurek Bełżyce i okolice biegają 1982 Kobieta Opłacony
25 Magdalena Kandulska 1983 Kobieta Opłacony
26 Wioletta Wójcik 1981 Kobieta Opłacony
27 Paweł Mazurek parkrun Ogród Saski, Lublin 1980 Mężczyzna Opłacony
28 Marek Woźniak 1972 Mężczyzna Opłacony
29 Radosław Baran 1981 Mężczyzna Opłacony
30 Monika Sikora 1976 Kobieta Opłacony
31 Małgorzata Rzepa 1973 Kobieta Opłacony
32 Adam Jasiński 1987 Mężczyzna Opłacony
33 Monika Hejduk Umcs Biega 1976 Kobieta Opłacony
34 Renata Rejmak 1982 Kobieta Opłacony
35 Łukasz Frąc 1990 Mężczyzna Opłacony
36 Arkadiusz Szulc Lks 1992 Mężczyzna Opłacony
37 Jan Gorliński 1990 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Żurek HeńTeam 1972 Mężczyzna Opłacony
39 Paweł Siegieda 1971 Mężczyzna Opłacony
40 Anna Gawron 1986 Kobieta Opłacony
41 Mariusz Skurski #BasiaTeam 1974 Mężczyzna Opłacony
42 Andrzej Orłowski MKS Lubartów 1990 Mężczyzna Opłacony
43 Berta Stępkowska UMCS_biega 1977 Kobieta Opłacony
44 Grzegorz Janusz UMCS biega?Robert Mrozek Tri Team 1976 Mężczyzna Opłacony
45 Dariusz Grzywacz NieMaLetko 1965 Mężczyzna Opłacony
46 Joanna Gąszczyk 1979 Kobieta Opłacony
47 Łukasz Wójcik Szybciej Nie Dam Rady 1984 Mężczyzna Opłacony
48 Edyta Gromek Szybciej Nie Dam Rady 1984 Kobieta Opłacony
49 Zbigniew Zatoński Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1977 Mężczyzna Opłacony
50 Leszek Głowacki 1955 Mężczyzna Opłacony
51 Leszek Głowacki 1955 Mężczyzna Opłacony
52 Edyta Kowalik Klaustyna4fifty 1972 Kobieta Opłacony
53 Konrad Grabowski 1981 Mężczyzna Opłacony
54 Julia Madej HEŃTEAM 1979 Kobieta Opłacony
55 Adam Madej 1978 Mężczyzna Opłacony
56 Artur Niemierski 1971 Mężczyzna Opłacony
57 Wojciech Deleżuch Poziomki 1976 Mężczyzna Opłacony
58 Robert MAZUREK LUBELAKY RUNNING TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
59 Justyna Pliszczyńska 1975 Kobieta Opłacony
60 Natalia Duda OSP Niemce 2001 Kobieta Opłacony
61 Weronika Błaszczak 1990 Kobieta Opłacony
62 Paweł Mularczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
63 Artur Piórkowski Stowarzyszenia Sędziów Piłki Nożnej Lubelszczyzny 1985 Mężczyzna Opłacony
64 Łucja Oś parkrun Ogród Saski, Lublin 1986 Kobieta Opłacony
65 Piotr Soroczyński NieMaLetko 1985 Mężczyzna Opłacony
66 Aleksandra Jonak 2002 Kobieta Opłacony
67 Bartłomiej Żydek 1992 Mężczyzna Opłacony
68 Grzegorz Budzyński Lubelskie Cebularze 1980 Mężczyzna Opłacony
69 Jacek Żurowski Heńteam 1969 Mężczyzna Opłacony
70 Marek Mirosław SSPNL 1975 Mężczyzna Opłacony
71 Tomasz Dybowski parkrun Ogród Saski, Lublin 1978 Mężczyzna Opłacony
72 Artur Rudnik KWP 1978 Mężczyzna Opłacony
73 Krzysztof Wierzbowicz Lubelska Grupa Triathlonu 1988 Mężczyzna Opłacony
74 Piotr Piotrowski Filmic Team 1968 Mężczyzna Opłacony
75 Anna Sokołowska 1971 Kobieta Opłacony
76 Ewa Wojewoda 2005 Kobieta Opłacony
77 Zenon Ciechański 1962 Mężczyzna Opłacony
78 Katarzyna Dobrowolska 2004 Kobieta Opłacony
79 Kamil Krupka 1997 Mężczyzna Opłacony
80 Aneta Hernas-Sztrąf 1980 Kobieta Opłacony
81 Przemysław Matuła UMCS Biega 1966 Mężczyzna Opłacony
82 Maria Wielgosz-Matuła UMCS Biega 1993 Kobieta Opłacony
83 Sylwia Świerżewska Heńteam 1983 Kobieta Opłacony
84 Karolina Kochaniec-Matuszak TRIATHLON LUBLIN TEAM 1988 Kobieta Opłacony
85 Agnieszka Kurczuk-Samodulska Heńteam 1984 Kobieta Opłacony
86 Katarzyna Dębska 1978 Kobieta Opłacony
87 Hanna Samodulska Heńteam 2011 Kobieta Opłacony
88 Ewelina Bernat 1987 Kobieta Opłacony
89 Anna Królik 1995 Kobieta Opłacony
90 Dariusz Cegliński 1972 Mężczyzna Opłacony
91 Dariusz Cegliński 1972 Mężczyzna Opłacony
92 Anna Nowomińska 1983 Kobieta Opłacony
93 Mateusz Wilkos Niemce Team 1991 Mężczyzna Opłacony
94 Piotr Konopka Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Mężczyzna Opłacony
95 Piotr Ginalski Czy smakuje? 1986 Mężczyzna Opłacony
96 Anna Ewa Michowska Heńteam 1982 Kobieta Opłacony
97 Jacek Jeżowski Heńteam 1971 Mężczyzna Opłacony
98 Krzysztof Cielepa 1978 Mężczyzna Opłacony
99 Henryk Kowalski Heńteam 1950 Mężczyzna Opłacony
100 Tomasz Rycerz 1974 Mężczyzna Opłacony
101 Joanna Szewczuk Heńteam 2023 Kobieta Opłacony
102 Marcin Sekula Lubelska Grupa Triathlonu 1978 Mężczyzna Opłacony
103 Kuba Samborski KS Ciecierzyn 2008 Mężczyzna Opłacony
104 Malgorzata Kanadys KS Ciecierzyn 1964 Kobieta Opłacony
105 Eliza Żywicka Heńteam 1981 Kobieta Opłacony