Wyniki
Bieg Katyński - Bieg
Data
16.04.2023
Godzina
10:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1940 m
Zapisy zakończone
zapytaj organizatora o wyniki
Lista startowa
Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Rok urodzenia | Płeć | Status |
---|---|---|---|---|---|
1 | Monika Hryniewicka | Rozbiegany Piastów | 1984 | Kobieta | |
2 | Dorota Markowska | Rozbiegany Piastów | 1977 | Kobieta | |
3 | Vitalii Potoroka | Rozbiegany Piastów | 1996 | Mężczyzna | |
4 | Jolanta Pietras | 1973 | Kobieta | ||
5 | Monika Łyp | Rozbiegany Piastów | 1984 | Kobieta | |
6 | Mateusz Kwiatkowski | Parkrun Pruszków | 1991 | Mężczyzna | |
7 | Małgorzata Rogalska | 1990 | Kobieta | ||
8 | Sebastian Rogalski | 1987 | Mężczyzna | ||
9 | Anna Wojdak | 1973 | Kobieta | ||
10 | Dominik Wojdak | 2011 | Mężczyzna | ||
11 | Piotr Wojdak | 1965 | Mężczyzna | ||
12 | Natalia Jaworska | Piastovia | 2008 | Kobieta | |
13 | Agnieszka Brogowicz Stępniewska | 1977 | Kobieta | ||
14 | Marcel Stępniewski | 2015 | Mężczyzna | ||
15 | Piotr Tykwiński | Pivot Piastów | 2015 | Mężczyzna | |
16 | Artur Tykwiński | SP5 Piastów | 1978 | Mężczyzna | |
17 | Artur Tykwiński | SP5 Piastów | 1978 | Mężczyzna | |
18 | Katarzyna Ścibor | 1976 | Kobieta | ||
19 | Klaudia Rawa | 1990 | Kobieta | ||
20 | Dorota Knap | 1BLTr | 1987 | Kobieta | |
21 | Joanna Stefańska | 1978 | Kobieta | ||
22 | Marcin Górski | 1982 | Mężczyzna | ||
23 | Hanna Błuś | 2008 | Kobieta | ||
24 | Helena Błuś | 2012 | Kobieta | ||
25 | Marcin Błuś | 1978 | Mężczyzna | ||
26 | Urszula Błuś | 1978 | Kobieta | ||
27 | Anna Trętowska | Piastów | 2010 | Kobieta | |
28 | Adam Trętowski | Piastów | 2019 | Mężczyzna | |
29 | Janusz Gutkowski | 1973 | Mężczyzna | ||
30 | Arkadiusz Pajdosz | 64 batalion lekkiej piechoty w Pomiechówku | 1986 | Mężczyzna | |
31 | Konrad Kobiałka | KS Lemiesz Team | 1978 | Mężczyzna | |
32 | Robert Żach | 1978 | Mężczyzna | ||
33 | Maciej Konarski | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | 1980 | Mężczyzna | |
34 | Piotr Ciesielski | COMP TEAM | 1990 | Mężczyzna | |
35 | Łukasz Kiszkowiak | WAT | 1981 | Mężczyzna | |
36 | Rafał Krynicki | 1987 | Mężczyzna | ||
37 | Filip Ściuba | Uks Skalar | 2015 | Mężczyzna | |
38 | Adrian Ściuba | Uks Skalar | 2014 | Mężczyzna | |
39 | Dawid Ściuba | Uks Skalar | 2010 | Mężczyzna | |
40 | Magdalena Ściuba | ZAbiegana mama | 1984 | Kobieta | |
41 | Robert Ściuba | ZAbiegany tata | 1982 | Mężczyzna | |
42 | Adam Szczeć | 1983 | Mężczyzna | ||
43 | Oliwia Szczeć | 2015 | Kobieta | ||
44 | Grzegorz Idzikowski | Parkrun Pruszków | 1964 | Mężczyzna | |
45 | Marcel Zagólski | 2012 | Mężczyzna | ||
46 | Ewelina Zagólska | 1987 | Kobieta | ||
47 | Krystian Krzemiński | 2010 | Mężczyzna | ||
48 | Kornelia Krzemińska | 2016 | Kobieta | ||
49 | Kacper Pokropek | Rozbiegany Piastów | 2004 | Mężczyzna | |
50 | Marcin Bodziachowski | Rozbiegany Piastów | 1981 | Mężczyzna | |
51 | Antonina Chabierska | UKS Skalar | 2014 | Kobieta | |
52 | Bartłomiej Chabierski | 1976 | Mężczyzna | ||
53 | Małgorzata Rędzińska | Rozbiegany Piastów | 1981 | Kobieta | |
54 | Adam Rędziński | Rozbiegany Piastów | 1977 | Mężczyzna | |
55 | Krzysztof Bitowt | Piastów | 1970 | Mężczyzna | |
56 | Michał Semczuk | 1975 | Mężczyzna | ||
57 | Ewa Koszowska | 1977 | Kobieta | ||
58 | Piotr Koszowski | 1976 | Mężczyzna | ||
59 | Natalia Koszowska | 2008 | Kobieta | ||
60 | Mariusz Dudka | 1977 | Mężczyzna | ||
61 | Franciszek Dudka | 2009 | Mężczyzna | ||
62 | Tomasz Kruk | 2006 | Mężczyzna | ||
63 | Marek Nowak | 1988 | Mężczyzna | ||
64 | Jacek Zieliński | 1987 | Mężczyzna | ||
65 | Emilia Zielińska | 1990 | Kobieta | ||
66 | Krzysztof Wroński | Straż pożarna | 1975 | Mężczyzna | |
67 | Monika Wrońska | SP2 Piastów | 2014 | Kobieta | |
68 | Tomasz Wroński | SP2 | 2009 | Mężczyzna | |
69 | Anna Potyńska | run-log.com | 1984 | Kobieta | |
70 | Maja Czernik | UKS Skalar | 2014 | Kobieta | |
71 | Zosia Dumała | 2010 | Kobieta | ||
72 | Grzegorz Podgórski | OUTSIDERS NW TEAM | 1969 | Mężczyzna | |
73 | Maciej Zieliński | 1988 | Mężczyzna | ||
74 | Klaudia Zielińska | 1993 | Kobieta | ||
75 | Marcel Idzikowski | Parkrun Pruszków | 2015 | Mężczyzna | |
76 | BARTOSZ MIKSA | 2009 | Mężczyzna | ||
77 | Piotr Dmochowski | 2008 | Mężczyzna | ||
78 | Marcin Dmochowski | 2008 | Mężczyzna | ||
79 | Mikołaj Rusztecki | 2012 | Mężczyzna | ||
80 | Piotr Kleczewski | LO64 | 2005 | Mężczyzna | |
81 | Marek Stokowski | 1977 | Mężczyzna | ||
82 | Marcin Kawałowski | 1980 | Mężczyzna | ||
83 | Wojciech Bartoń | 1979 | Mężczyzna | ||
84 | Michał Bartoń | 2016 | Mężczyzna | ||
85 | Artur Bartoń | 2011 | Mężczyzna | ||
86 | Stanisław Rama | Piastów | 2009 | Mężczyzna | |
87 | Henryka Dziewulska | Rozbiegany Piastów | 1965 | Kobieta | |
88 | Karol Koronkiewicz | Rozbiegany Piastów | 1964 | Mężczyzna | |
89 | Piotr Sprengel | WSEwS/UKS MTE | 1989 | Mężczyzna | |
90 | Paweł Bartoś | 1976 | Mężczyzna | ||
91 | Maciej Rama | Piastów | 2013 | Mężczyzna | |
92 | Bartłomiej Skarżyński | 1984 | Mężczyzna | ||
93 | Anita Telakowska | 1980 | Kobieta | ||
94 | Nela Kędzior | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2012 | Kobieta | |
95 | Alicja Reichman | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2013 | Kobieta | |
96 | Olga Józefacka | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2012 | Kobieta | |
97 | Michał Paleczek | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2012 | Mężczyzna | |
98 | Anna Napiórkowska | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2011 | Kobieta | |
99 | Jan Kulerski | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2011 | Mężczyzna | |
100 | Jacek Piekarski | Kiedy zakwitnie agawa ? | 1966 | Mężczyzna | |
101 | Vladyslava Kyrychenko | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2011 | Kobieta | |
102 | Karolina Górska | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2009 | Kobieta | |
103 | Lena Karpeta | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2009 | Kobieta | |
104 | Aleksander Nagórka | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2012 | Mężczyzna | |
105 | Nikola OMEN | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIEC | 2009 | Kobieta | |
106 | Barbara Kruk | 2008 | Kobieta | ||
107 | EMILIA LEGUCKA | 2013 | Kobieta | ||
108 | Tymoteusz Legucki | 2011 | Mężczyzna | ||
109 | Monika Legucka | 1977 | Kobieta | ||
110 | Paweł Krochmal | Trener Drużyny Rozbiegany Piastów | 1993 | Mężczyzna | |
111 | Dominik Ziętala | 2000 | Mężczyzna | ||
112 | Tadeusz Parczewski | Parkrun Pruszków | 1949 | Mężczyzna | |
113 | Michał Orzoł | 1984 | Mężczyzna | ||
114 | Małgorzata Koronkiewicz | Rozbiegany Piastów | 1964 | Kobieta | |
115 | Grzegorz Stemplowski | 1995 | Mężczyzna | ||
116 | Justyna Jóźwiak | Rozbiegany Piastów | 1978 | Kobieta | |
117 | Piotr Jóźwiak | Znicz Pruszków | 2011 | Mężczyzna | |
118 | Wiktor Jóźwiak | Rozbiegany Piastów | 1979 | Mężczyzna | |
119 | Zofia Aniszewska | 2009 | Kobieta | ||
120 | Amelia Aniszewska | 2012 | Kobieta | ||
121 | Adrian Szczepaniak | Żadna | 2004 | Mężczyzna | |
122 | Julia Kowalska-Paszko | SP 3 Piastów / PIASTOVIA | 2011 | Kobieta | |
123 | Robert Mieczkowski | Rozbiegany Piastów | 1976 | Mężczyzna | |
124 | Patryk Jankiewicz | Rozbiegany Piastów | 1983 | Mężczyzna | |
125 | Andrzej Michalski | 1977 | Mężczyzna | ||
126 | Oliwia Dziełak | 2009 | Kobieta | ||
127 | Marcin Wałdykowski | Piastów | 1977 | Mężczyzna | |
128 | Maciej Wałdykowski | Piastów | 2007 | Mężczyzna | |
129 | Marcelina Wałdykowska | SP3 Piastów | 2015 | Kobieta |