Wyniki
Stalowe Zawody by Hutnik - Mokotów - Stalowe Zawody by Hutnik - Mokotów
Data
13.05.2023
Godzina
11:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1 km
Zapisy zakończone
zapytaj organizatora o wyniki
Lista startowa
Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Rok urodzenia | Płeć | Status |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz Grabowiec | Power Training | 2000 | Mężczyzna | |
2 | Przemyslaw Smukowski | Cross Fit Trening Mazovia Ciechanow | 1992 | Mężczyzna | |
3 | Anna Rybicka | 1984 | Kobieta | ||
4 | Natalia Wesołowska | 1992 | Kobieta | ||
5 | Żaneta Sadowska | 1984 | Kobieta | ||
6 | Marta Żyśko | Obstacle Center Team | 1993 | Kobieta | |
7 | Mateusz Narojczyk | 2001 | Mężczyzna | ||
8 | Dariusz Król | Zabiegany Wołomin | 1964 | Mężczyzna | |
9 | Krystian Jusiński | Bractwo Biegowe BGK | 1986 | Mężczyzna | |
10 | Aleksa Motylska | 1995 | Kobieta | ||
11 | Iwona Boryceusz-Matusiak | Zabiegany Wołomin | 1984 | Kobieta | |
12 | Magdalena Dąbrowska | 1976 | Kobieta | ||
13 | Katarzyna Sinkiewicz | Zabiegany Wołomin | 1987 | Kobieta | |
14 | Sylwia Kajdas | Zabiegany Wołomin | 1974 | Kobieta | |
15 | Katarzyna Chojnacka | Klub Forma Nowy Dwór Maz. | 1980 | Kobieta | |
16 | Michał Ginalski | Klub Forma Nowy Dwór Maz. | 1981 | Mężczyzna | |
17 | Rafał Bobowicz | Klub bokserski huragan Trębki Stare | 1988 | Mężczyzna | |
18 | Anna Zalewska | Klub bokserski huragan | 1989 | Kobieta | |
19 | Justyna Smyk | 1993 | Kobieta | ||
20 | Waldemar Czerwiec | 1982 | Mężczyzna | ||
21 | Damian Szwdek | 1985 | Mężczyzna | ||
22 | Olga Wajda | 1988 | Kobieta | ||
23 | Malgorzata Hamera | 1987 | Kobieta | ||
24 | Paweł Krawczyk | 1979 | Mężczyzna | ||
25 | Krzysztof Apel | 1987 | Mężczyzna | ||
26 | Maciej Mendel | 1985 | Mężczyzna | ||
27 | Katarzyna Sotnik | Zabiegany Wołomin | 1988 | Kobieta | |
28 | Sebastian Becker | Crosshouse | 1988 | Mężczyzna | |
29 | Krzysztof Sosnowski | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | 1987 | Mężczyzna | |
30 | Kamil Zajkowski | ZajFit & Fight | 1995 | Mężczyzna | |
31 | Yury Rakomsin | 1983 | Mężczyzna | ||
32 | Jakub Pałaszewski | Huragan trębki stare | 2004 | Mężczyzna | |
33 | marcin chorzewski | 1984 | Mężczyzna | ||
34 | Joanna Glapa | 1988 | Kobieta | ||
35 | Krzysztof Zadrożny | Harder Ciechanów | 1986 | Mężczyzna | |
36 | małgorzata stanecka | 1976 | Kobieta | ||
37 | marcin stanecki | 1976 | Mężczyzna | ||
38 | maciej stanecki | 2003 | Mężczyzna | ||
39 | Dawid Ponichtera | 2001 | Mężczyzna | ||
40 | Artur Sałata | Klub Huragan Trębki Stare | 1987 | Mężczyzna | |
41 | Joanna Zawadzka-Nazimek | Przybysze z Matplanety | 1982 | Kobieta | |
42 | Mariusz Nazimek | Przybysze z Matplanety | 1977 | Mężczyzna | |
43 | Amelia Jaczewska | 2006 | Kobieta | ||
44 | Sebastian Muszyński | Przybysze z Matplanety | 1988 | Mężczyzna | |
45 | Arkadiusz Budny | Przybysze z Matplanety | 2000 | Mężczyzna | |
46 | Aleksandra Jaczewska | 2003 | Kobieta | ||
47 | Paweł Ratyński | 1985 | Mężczyzna | ||
48 | Piotr Tolak | Team Tolak | 1986 | Mężczyzna | |
49 | Marcin Tolak | Team Tolak | 1980 | Mężczyzna | |
50 | Łukasz Kopera | Team Tolak | 1986 | Mężczyzna |