Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego - Wyścig Dookoła Zalewu Szczecińskiego

Data
18.05.2024
Godzina
07:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
300 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Kamil Mazur 1999 Mężczyzna Opłacony
2 Paul Albaek Paul Albaek Ultracycling 1967 Mężczyzna Opłacony
3 Michał Adamski AGA TEAM MTB 1983 Mężczyzna Opłacony
4 Mariusz Komorowski 1973 Mężczyzna Opłacony
5 Witold Sieczak 1968 Mężczyzna Opłacony
6 Marcin Michałowski 1980 Mężczyzna Opłacony
7 Maria Dzieżyc 1995 Kobieta Opłacony
8 Grzegorz Pisarczyk 1989 Mężczyzna Opłacony
9 Marek Jankowski TEAM LIPTON 1982 Mężczyzna Opłacony
10 Sylwester Świderski Easy Riders 1986 Mężczyzna Opłacony
11 Jacek Bronski-Jankowski 1991 Mężczyzna Opłacony
12 Paweł Walkowiak 1982 Mężczyzna Opłacony
13 Łukasz Stachowski 1982 Mężczyzna Opłacony
14 Karol Semik 1986 Mężczyzna Opłacony
15 Andrzej Chojnacki 1976 Mężczyzna Opłacony
16 Weronika Rajkowska 1992 Kobieta Opłacony
17 Michał Puchała PIN Spółka Z.O.O. 1980 Mężczyzna Opłacony
18 Marcin Klajnert 1978 Mężczyzna Opłacony
19 Agnieszka Skrzypek Poszukiwacze Przygód 1981 Kobieta Opłacony
20 Bartosz Kozak West Side Polska 1988 Mężczyzna Opłacony
21 Tomasz Łuczak StruśKardio 1970 Mężczyzna Opłacony
22 Magda Maciaszczyk Krok'Serwis 1975 Kobieta Opłacony
23 Marcin Maciaszczyk Krok'Serwis 1972 Mężczyzna Opłacony
24 Tomasz Ogrodowczyk Burza Na Rowerze Team 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Marcin Zień 1993 Mężczyzna Opłacony
26 Przemysław Giel Massey Ferguson 1984 Mężczyzna Opłacony
27 Rafał Błaszczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
28 MAREK ZBROJEWICZ ZBZ 1963 Mężczyzna Opłacony
29 Marek Dziewulski F4 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Krzysztof Pintowski 1967 Mężczyzna Opłacony
31 Piotr Szaciłowski 1971 Mężczyzna Opłacony
32 Dariusz Kurowski 1988 Mężczyzna Opłacony
33 Peter Boysen 1963 Mężczyzna Opłacony
34 Piotr włodarski Zryw Parzymiechy 1987 Mężczyzna Opłacony
35 Sylwia Piwko 1982 Kobieta Opłacony
36 Stanisław Gierlik 1965 Mężczyzna Opłacony
37 Tomasz Zasada 1971 Mężczyzna Opłacony
38 Paweł Zoga OLXRiders 1983 Mężczyzna Opłacony
39 Marek Sportny OLXRiders 1978 Mężczyzna Opłacony
40 Wojtek Sronek OLXRiders 1985 Mężczyzna Opłacony
41 Jacek Stokłosa OLX Riders 1973 Mężczyzna Opłacony
42 Marek Matukiewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
43 Bartłomiej Bączkowski HOST-PRO 1985 Mężczyzna Opłacony
44 Dawid Hamkało HOST-PRO 1981 Mężczyzna Opłacony
45 Łukasz Uznański 1981 Mężczyzna Opłacony
46 Jakub Sawicki 1985 Mężczyzna Opłacony
47 Mateusz Przybysz WEST SIDE POLSKA 1987 Mężczyzna Opłacony
48 Rafał Gawroński FC Bogdany 1990 Mężczyzna Opłacony
49 Łukasz Błasiak 1981 Mężczyzna Opłacony
50 Rafał Jurkowlaniec 1967 Mężczyzna Opłacony
51 Magdalena Szott Orthos Team 1987 Kobieta Opłacony
52 Sylwester Mańka Zryw Parzymiechy 1971 Mężczyzna Opłacony
53 Kaja Łozińska 1994 Kobieta Opłacony
54 Mateusz Łoziński 1994 Mężczyzna Opłacony
55 Łukasz Łukaszewicz Mogłem zostać w domu 1984 Mężczyzna Opłacony
56 Tomasz Lewandowski Mogłem zostać w domu 1982 Mężczyzna Opłacony
57 Paweł Łukaszewicz Mogłem zostać w domu 1983 Mężczyzna Opłacony
58 Michal Subocz Getinge 1980 Mężczyzna Opłacony
59 Dawid Łasecki 1995 Mężczyzna Opłacony
60 Radosław Świejkowski MTB Biskupice 1969 Mężczyzna Opłacony
61 Michał Wojna 1991 Mężczyzna Opłacony
62 Przemyslaw Pozorski 1980 Mężczyzna Opłacony
63 Michał Baranek Lonely Loner 1995 Mężczyzna Opłacony
64 Krzysztof Salejko 1980 Mężczyzna Opłacony
65 Piotr Ostrowicki 1971 Mężczyzna Opłacony
66 Przemyslaw Burzych Burza Na Rowerze 1980 Mężczyzna Opłacony
67 WOJCIECH DRZEWIENIECKI TriGym Szczecin 1973 Mężczyzna Opłacony
68 Maciej Ogoński Tridea 1973 Mężczyzna Opłacony
69 Tomasz Podsiadło 1981 Mężczyzna Opłacony
70 Michał Bombelka 1989 Mężczyzna Opłacony
71 Michał Owczarek 1988 Mężczyzna Opłacony
72 Bartosz Żmijewski Pushki 1994 Mężczyzna Opłacony
73 Katarzyna Haczewska Pushki 1976 Kobieta Opłacony
74 Milena Burzych Burza Na Rowerze Team 1987 Kobieta Opłacony
75 Tomasz Wróbel 1979 Mężczyzna Opłacony
76 Arkadiusz Janeczek 1980 Mężczyzna Opłacony
77 Grzegorz Bachta 1979 Mężczyzna Opłacony
78 Kamil Markiewicz F4 1978 Mężczyzna Opłacony
79 Blazej Madon 1994 Mężczyzna Opłacony
80 Dobiesław Drzymała Arka 1 Stargard 1974 Mężczyzna Opłacony
81 Daniel Kochanowski Poszukiwacze Przygód 1979 Mężczyzna Opłacony
82 Michał Bober Bike Rascals 1975 Mężczyzna Opłacony
83 Wojciech Kaczyński Bike Rascals 1975 Mężczyzna Opłacony
84 Jacek Piętka 1985 Mężczyzna Opłacony
85 Franciszek Harbacewicz JF Duet Goleniów 1960 Mężczyzna Opłacony
86 Małgorzata Harbacewicz JF Duet Goleniów 1971 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Niedźwiedzka Gravelowe Beskidy 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Hubert Pędziwiatr MTB Zryw Pilchowo Team 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Florczak Ultra Wariaty 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Koziróg Arka 1 Stargard 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Miłoszewski 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Przybysz MWEST SIDE POLSKA 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Piwko 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wojciech Kaczyński Bike Rascals 1975 Mężczyzna Nieopłacony