4 kroki do uruchomienia zapisów na wydarzenie sportowe

4 kroki do uruchomienia zapisów na wydarzenie sportowe

 

1. Zarejestruj się jako Organizator wydarzenia

Rejestrując się w serwisie jako Organizator otrzymasz dostęp do panelu administracyjnego Organizatora (PAO), w którym będziesz zarządzać swoimi wydarzeniami. Rejestracji dokonasz na stronie - https://zapisyonline.pl/organizator/register. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji.

 

2. Stwórz wydarzenie

Po zalogowaniu się do PAO w pierwszej kolejności uzupełnij informacje o sobie w zakładce "Moje dane". Teraz możesz już stworzyć swoje pierwsze wydarzenie klikając w przycisk znajdujący się po prawej stronie "Dodaj wydarzenie". Uzupełniasz tutaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia, lokalizacji, informacji o zawodach oraz określasz czy zawody są odpłatne czy darmowe.

 

3. Stwórz zawody

W ramach jednego wydarzenia możesz stworzyć dowolna ilość zawodów, np: "Bieg na 5 km", "Bieg na 10 km", Bieg dla dzieci na 300 m" itd. Każdy z zawodów konfigurujesz i ustawiasz oddzielnie. Dzięki temu masz możliwość określenia dla każdych z zawodów limitów wiekowych, dostępności pakietów, rodzaju pakietów, ceny, dostępności koszulek i rozmiarów oraz terminów kiedy zapisy mają się rozpocząć i zakończyć. Takie rozwiązanie pozwala Ci w ramach jednego adresu prowadzić zapisy do wielu zawodów i dystansów.

 

4. Rozpocznij zapisy

Po konfiguracji wydarzenia oraz wszystkich zawodów możesz uruchamiać zapisy. Wszystko będzie dostępne pod jednym adresem. Jako Organizator będziesz mieć dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu. System powiadomi cię o nowej rejestracji, a zawodnikowi wyśle potwierdzenie rejestracji i płatności kiedy ona nastąpi.

 

Obsługa rejestracji zawodników ma być prosta i przyjemna, a nasze rozwiązanie gwarantuje i jedno i drugie.