Płatności online

Uruchomienie usługi płatności online

 

Serwis ZapisyOnline.pl umożliwia uruchomienie szybkich płatności online w dwóch niezależnych operatorów. W każdym przypadku po zarejestrowaniu się należy uzupełnić dane po stronie operatora płatności jak i serwisu ZapisyOnline.pl. Wszystkie pola do uzupełnienia znajdują się w panelu organizatora w zakładce "Moje dane".

1. PayNow (usługa mBanku) - https://paynow.pl/

Po stronie operatora płatności należy uzupełnić informację na temat "Adresu powiadomień" i "Adresu powrotu". Po stronie serwisu ZapisyOnline.pl należy uzupełnić pola "Klucz dostępu do API" i "Klucz obliczania podpisu".

 

2. BlueMedia - https://platnosci.bm.pl/

Po stronie operatora należy uzupełnić informację na temat  "Adresu powrotu płatności" i "Przekierowania ITN". Po stronie serwisu ZapisyOnline.pl należy uzupełnić pola "Identyfikator Serwisu Partnera", "Klucz" i "Adres systemu płatności".

 

 

Serwis ZapisyOnline.pl nie pośredniczy w płatnościach online, a jedynie udostępnia narzędzia pozwalające na skorzystanie z tej opcji. Wszelkie rozliczenia następują pomiędzy Organizatorem, a operatorem płatności, która przekazuje wszystkie wpłaty bezpośrednio na konto organizatora. Dzięki temu wszystkie środki otrzymujesz od razu na swoje konto bankowe.