BIEG KU NORMALNOŚCI

Data
15.04.2021
Godzina
12:00
Miejscowość
Cała Polska
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
biegkunormalnosci@gmail.com
503108656
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Bieg ku normalności
Zapisy zakończone
5 km
Zawody dla dorosłych
Lokalizacja
CAŁA POLSKA
11-111 Cała Polska
Bieg wirtualny na terenie Polski

O zawodach

                                                                                                                 Wirtualny Bieg ku normalności!

W czasach "Covidu" kiedy to mamy zamknięte siłownie, restauracje, puby, kina itd.. W zasadzie mało co wygląda normalnie. Chcielibyśmy zorganizować ostatni bieg wirtualny, aby pożegnać ten jakże nieciekawy dla nas czas.

Kiedy? data umowna- kiedy zdejmą co najmniej większość zakazów

Zaczynamy 01.03.2021.

Bieg odbędzie się na dystansie 5km (w zasięgu każdego- nieistotne jest tempo czyli jeżeli nie możesz np biegać z przyczyn zdrowotnych- bierz kijki i przemaszeruj tak szybko na ile Ci zdrowie pozwala )

  • Każdy zarejestrowany uczestnik z opłaconym startem do dnia 23.03.2021 otrzyma specjalnie zaprojektowany medal oraz dyplom wraz z numerem startowym dostępnym do pobrania na naszym Facebookowym Fanpagu (https://www.facebook.com/Biegiem-ku-normalności-103323608389478/)
  • Każdy zarejestrowany uczestnik z opłaconym startem od dnia 23.03.2021 otrzyma specjalnie zaprojektowany medal wraz z numerem startowym dostępnym do pobrania na naszym Facebookowym Fanpagu (https://www.facebook.com/Biegiem-ku-normalności-103323608389478/)

Medal ma być oczywiście metalowy i wycięty w kształcie naszego wirusa. Średnica medalu to aż 9-10cm ("przeciętne" z biegów mają koło 8 cm). To co widać na górze medalu to projekt spersonalizowanej taśmy, na której zawiśnie Wasz medal. 

Staramy się aby ten medal był zrobiony porządnie a nie jakaś "tandeta" i żeby stał się tak zwyczajnie fajną pamiątką tych niefajnych czasów.

 Dodatkowo przed startem zawodnik otrzyma swój numer startowy w wersji elektronicznej do wydruku.

  • Koszt Pakietu: Metalowy Medal w kształcie Wirusa (ponad 10cm średnicy!)+Numer startowy+wysyłka na terenie Polski= 49zł
  • Oczywiście aby otrzymać pakiet startowy należy również w jakiś sposób udokumentować przebiegnięty dystans 5 kilometrów (czas nie odgrywa żadnej roli- to bieg rozrywkowy :D)

Screena z aplikacji bądź zegarka sportowego należy wysłać od 1 marca do 15 kwietnia na adres biegkunormalnosci@gmail.com

Jeżeli podoba wam się wydarzenie prośba o udostępnianie go na FB! 

(Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie biegu)

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość