BIEG KU NORMALNOŚCI - Bieg ku normalności

Data
02.04.2021
Godzina
12:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Agnieszka Jastrzębska 1980 Kobieta Opłacony
2 Karolina Gawrońska 1983 Kobieta Opłacony
3 Barbara Wróblewska 1949 Kobieta Opłacony
4 Kazimierz Wróblewski 1949 Mężczyzna Opłacony
5 Bartosz Białas 1985 Mężczyzna Opłacony
6 Monika Nowicka 1986 Kobieta Opłacony
7 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
8 Renata Wierzowiecka niezrzeszona 1970 Kobieta Opłacony
9 Agnieszka Kisłowska 1989 Kobieta Opłacony
10 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
11 Monika Iznerowicz 1984 Kobieta Opłacony
12 Adrian Mierzwa 1983 Mężczyzna Opłacony
13 Miroslawa Przyłuska RAZ Szczecin 1952 Kobieta Opłacony
14 Marek Gutowski 1978 Mężczyzna Opłacony
15 Jacek Szczepaniak Otyszanin 1979 Mężczyzna Opłacony
16 Tomasz Wieczorkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
17 Franciszek Domagała 1955 Mężczyzna Opłacony
18 Romana Markiewicz-Piotrowska OTyszanin 1986 Kobieta Opłacony
19 Pawel Fryc 1990 Mężczyzna Opłacony
20 Adam Bubeła 1975 Mężczyzna Opłacony
21 Monika Gurda 1975 Kobieta Opłacony
22 Krystyna Fesz-Chlebowska 1972 Kobieta Opłacony
24 Andrzej Woźniakowski 1980 Mężczyzna Opłacony
25 Ewa Blok 1972 Kobieta Opłacony
26 Jarosław Marek Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych 1974 Mężczyzna Opłacony
27 bartek wiśniewski B/S/H/ Łódź Running Team 1990 Mężczyzna Opłacony
28 Małgorzata Plichcińska 1975 Kobieta Opłacony
29 Agata Kardach 2002 Kobieta Opłacony
30 Robert LewandowskI Robert Lewandowski - Kancelaria Prawna SOLACE 1971 Mężczyzna Opłacony
31 Janusz Tomaszek 1959 Mężczyzna Opłacony
32 Marlena Budynkiewicz 1984 Kobieta Opłacony
33 Dorota Zowczak Rawa Team 1983 Kobieta Opłacony
34 Wioletta Rycyk 1971 Kobieta Opłacony
35 Marek Pokora OSP SELIGÓW 1995 Mężczyzna Opłacony
36 Anna Pniewska 1983 Kobieta Opłacony
37 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
38 Tomasz Samburski JW 1889 / OSP Samice 1993 Mężczyzna Opłacony
39 Aleksandra Drężek 1991 Kobieta Opłacony
40 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
41 Małgorzata Sołtysiak 1982 Kobieta Opłacony
42 Sławek Bilski SKS HUSARIA 1981 Mężczyzna Opłacony
43 Marlena Dworniczak Fit Lamka Team 1990 Kobieta Opłacony
44 Magda Antolik 1981 Kobieta Opłacony
45 Zenon Moskal Superior Stalowa Wola 1977 Mężczyzna Opłacony
46 Krzysztof Gajewski 1976 Mężczyzna Opłacony
47 Paweł Szymaniak 1977 Mężczyzna Opłacony
48 Marcin Osiński 1975 Mężczyzna Opłacony
49 Katarzyna Sikora Bez klubu 1969 Kobieta Opłacony
50 Joanna Ablewicz 1983 Kobieta Opłacony
51 Dominika Urbańska 1974 Kobieta Opłacony
52 Daria Wildner 1984 Kobieta Opłacony
53 Iwona Obolewicz Klub Sportowy Szybki Struś Braniewo 1973 Kobieta Opłacony
54 Michał Obolewicz Klub Sportowy Szybki Struś Braniewo 1977 Mężczyzna Opłacony
55 Katarzyna Koszałka 1987 Kobieta Opłacony
56 Agata Szczepańska 1992 Kobieta Opłacony
57 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
58 Jagoda Kubiak 1985 Kobieta Opłacony
59 Lucyna Długosz Drużyna ML 1964 Kobieta Opłacony
60 Kamila Baran Projekt Perspektywa 1987 Kobieta Opłacony
61 Maria Kubiak 1951 Kobieta Opłacony
62 Andrzej Kubiak 1950 Mężczyzna Opłacony
63 Krzysztof Juszczak 1979 Mężczyzna Opłacony
64 Magdalena Drążkowiak 1975 Kobieta Opłacony
65 Joanna Grzesiak 1980 Kobieta Opłacony
66 Paweł Szulc 1987 Mężczyzna Opłacony
67 Justyna Kasińska 1977 Kobieta Opłacony
68 Katarzyna Rucińska 1993 Kobieta Opłacony
69 Karolina Stompel Fit Lamka Team 1997 Kobieta Opłacony
70 Przemysław Radacki 1987 Mężczyzna Opłacony
71 Marzena Naglik Malichateam 1985 Kobieta Opłacony
72 Sylwia Książek 1978 Kobieta Opłacony
73 RADOMIR MARSZAŁEK 1973 Mężczyzna Opłacony
74 Sylwia Drymel 1972 Kobieta Opłacony
75 Joanna Zapałowska 1987 Kobieta Opłacony
76 Agata Zaryczna Lejdis 1969 Kobieta Opłacony
77 Piotr Zufla LUBRANIEC X 1979 Mężczyzna Opłacony
78 Konrad Dolewski 1989 Mężczyzna Opłacony
79 Agnieszka Langer 1981 Kobieta Opłacony
80 Kamila Haładyn #HaładynTeam 2004 Kobieta Opłacony
81 Magdalena Haładyn #HaładynTeam 1969 Kobieta Opłacony
82 Marcin Kotecki Gang Kocura 1979 Mężczyzna Opłacony
83 Mirela Megger Morsy Śliwce 1978 Kobieta Opłacony
84 Karolina Mazurak 1987 Kobieta Opłacony
85 Magdalena Bielecka Mafia Team Lubliniec 1993 Kobieta Opłacony
86 Monika Matusek 1986 Kobieta Opłacony
87 Iwona Grzenkowska 1989 Kobieta Opłacony
88 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
89 Karolina Gandurska-Trzeciakiewicz 1975 Kobieta Opłacony
90 Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
91 Paulina Rymarz 1987 Kobieta Opłacony
92 Anna Kołodziejczyk 1980 Kobieta Opłacony
93 Zbyszek Sojka 1937 Mężczyzna Opłacony
94 Dominika Książek 2003 Kobieta Opłacony
95 Piotr Kuna 2001 Mężczyzna Opłacony
96 Anna Kalwajtys 1982 Kobieta Opłacony
97 Elżbieta Pilarska 1951 Kobieta Opłacony
98 Piotr Morkisz 1990 Mężczyzna Opłacony
99 Anna Derenowska-Bober 1971 Kobieta Opłacony
100 Stefania Derenowska 1967 Kobieta Opłacony
101 Aleksander Pogorzelski 1965 Mężczyzna Opłacony
102 Radosław Szyszka 1982 Mężczyzna Opłacony
103 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
104 Tomasz Grott 1981 Mężczyzna Opłacony
105 Piotr Karulski 1969 Mężczyzna Opłacony
106 Anna Rosiak-Pituch 1983 Kobieta Opłacony
107 Patryk Zachaj IRC Team 1998 Mężczyzna Opłacony
108 Stanisław Żyła Alior Running Team 1990 Mężczyzna Opłacony
109 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
110 Adam Hilszczański 1975 Mężczyzna Opłacony
111 Olga Fatalska 1995 Kobieta Opłacony
112 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
113 Janusz Zbieć DARFIK Team 1956 Mężczyzna Opłacony
114 Paulina Woźniak 1999 Kobieta Opłacony
115 Damian Ruciński 1990 Mężczyzna Opłacony
116 Krystyna Skopp Ohirko 1969 Kobieta Opłacony
117 Martyna Poncyljusz 2002 Kobieta Opłacony
118 Antoni Kraiński niezrzesozny 1940 Mężczyzna Opłacony
119 Marcin Nowak 1979 Mężczyzna Opłacony
120 Julia Kopeć 2001 Kobieta Opłacony
121 Iwona Gaweł POMERIDERS SŁUPSK 1965 Kobieta Opłacony
122 Magdalena Bartkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
123 Magdalena Bartkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
124 Monika Picur Biegomania 1985 Kobieta Opłacony
125 Marcin Chałas MCH +MF 1985 Mężczyzna Opłacony
126 Andrzej Tomanek 1952 Mężczyzna Opłacony
127 Weronika Piszczek 1994 Kobieta Opłacony
128 Paweł Barski 1996 Mężczyzna Opłacony
129 Zofia Sykuła 1983 Kobieta Opłacony
130 Agnieszka Pytka 1984 Kobieta Opłacony
131 Maria Mandzala 1983 Kobieta Opłacony
132 Ewelina Kotynia 1986 Kobieta Opłacony
133 Eliza Nowakowska 1995 Kobieta Opłacony
134 Liudmila Korsun 1972 Kobieta Opłacony
135 Agata Zawodna 1980 Kobieta Opłacony
136 Mieczysław Kędzierski Wieczorne Biegania w Szczecinie 1959 Mężczyzna Opłacony
137 Justyna Węgrzyn 1980 Kobieta Opłacony
138 Zbigniew Mikołajczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
139 Kuba Kamiński 1985 Mężczyzna Opłacony
140 Tomasz Konwalinka Zagłębie Runners 1980 Mężczyzna Opłacony
141 ALFREDA JAKIMOWSKA 1963 Kobieta Opłacony
142 Justyna Kondracka Drużyna Stasia 1985 Kobieta Opłacony
143 Aldona Melniczenko 1982 Kobieta Opłacony
144 Kasia Kędzierska 1984 Kobieta Opłacony
145 Filip Jankowski 1984 Mężczyzna Opłacony
146 Martyna Brodzik 1987 Kobieta Opłacony
147 Ewelina Natalczyk 1985 Kobieta Opłacony
148 Henryk Kądziela 1954 Mężczyzna Opłacony
149 Danuta KALINOWSKA 1974 Kobieta Opłacony
150 Dariusz Seleman Darek Seleman 1968 Mężczyzna Opłacony
151 Tomasz Dulewicz Srodula1906 1979 Mężczyzna Opłacony
152 MARIA Jankowska 1984 Kobieta Opłacony
153 Cysewski Mieczysław 1961 Mężczyzna Opłacony
154 Izabela Małecka 1982 Kobieta Opłacony
155 Niko Gajewski 1996 Mężczyzna Opłacony
156 Irena Myśliwiec 1966 Kobieta Opłacony
157 Edyta Ropelewska Katowicki Nordic Walking 1975 Kobieta Opłacony
158 Klaudia Myśliwiec 1991 Kobieta Opłacony
159 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
160 Marcin Antas 1986 Mężczyzna Opłacony
161 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
162 Małgorzata Nowak 1980 Kobieta Opłacony
163 Ania Barańska 1983 Kobieta Opłacony
164 Sławomir Stańczyk Brak 1981 Mężczyzna Opłacony
165 Jowita Gruszczyńska 1974 Kobieta Opłacony
166 Sławomir Sawko GEOS 1963 Mężczyzna Opłacony
167 Krystyna Stefanko 1980 Kobieta Opłacony
168 Honorata Mrozik 1994 Kobieta Opłacony
169 Marta Gliwa 2003 Kobieta Opłacony
170 Monika Cieślar 1981 Kobieta Opłacony
171 Tomasz Konwalinka Kowal Run 1980 Mężczyzna Opłacony
172 Krzyszrof Brylczak 1991 Mężczyzna Opłacony
173 Renata Dulik-Ołownia 1977 Kobieta Opłacony
174 Dawid Postemski 1986 Mężczyzna Opłacony
175 Justyna Pajor Lusia Team 1990 Kobieta Opłacony
176 Edyta Pajor Lusia Team 1983 Kobieta Opłacony
177 Ewelina Natalczyk 1985 Kobieta Opłacony
178 Magdalena Król 1984 Kobieta Opłacony
179 Marek Chwalborski 1962 Mężczyzna Opłacony
180 Bartosz Niparko 1989 Mężczyzna Opłacony
181 Eulalia Król 1982 Kobieta Opłacony
182 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
183 Karolina Kucharska 1996 Kobieta Opłacony
184 Elżbieta Bielińska 1973 Kobieta Opłacony
185 Piotr Jureczek Szkoła Podstawowa nr 29 w Sosnowcu 1994 Mężczyzna Opłacony
186 Krzysztof Kotrys 1977 Mężczyzna Opłacony
187 Anita Brzeźnicka EWL S.A. 1990 Kobieta Opłacony
188 Natalia Niemiec 1992 Kobieta Opłacony
189 Katarzyna Adamczyk Skra Paterek 1988 Kobieta Opłacony
190 Rafał Duzowski PSP Kościerzyna 1979 Mężczyzna Opłacony
191 Anna Prais UKS Dąb 1981 Kobieta Opłacony
192 Joanna Wielgos 1978 Kobieta Opłacony
193 Dariusz Wilk 1967 Mężczyzna Opłacony
194 Mirosława Rafalska Brak 1977 Kobieta Opłacony
195 Dagmara Wojciechowska 1977 Kobieta Opłacony
196 Elżbieta Piątek 1981 Kobieta Opłacony
197 Tomasz Janeczko CreateIT Nerd Bikers 1981 Mężczyzna Opłacony
198 Andrzej Ślusarczyk PINGWIN TEAM ŚLIMAK BIEGA czyli SHOW MUST GO ON 1971 Mężczyzna Opłacony
199 Adrian Wawszczyk 1989 Mężczyzna Opłacony
200 Aleksandra Pochopień 1974 Kobieta Opłacony
201 Łukasz Nowak 1980 Mężczyzna Opłacony
202 Anna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
203 Paulina Grupa 1987 Kobieta Opłacony
[brak] Artem Karpus Gendalf 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Juszczyk Niepołomice Biegają 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Nieopłacony