Wyzwanie Morsowanie - Wyzwanie Morsowanie

Data
10.02.2021
Godzina
18:22
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1 m
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
2 ŁUKASZ Kuciński 1978 Mężczyzna Opłacony
3 Sebastian Wolski Sebastian Wolski 1990 Mężczyzna Opłacony
4 Ryszard Kowalczyk Apostołowie TRX 1957 Mężczyzna Opłacony
5 Paweł Domaszk 1994 Mężczyzna Opłacony
6 Jolanta Żurawska 1968 Kobieta Opłacony
7 Dariusz Kubik Saint gobain squad 1975 Mężczyzna Opłacony
8 Grzegorz PRADEL Wojsko Polskie 1963 Mężczyzna Opłacony
9 Jakub Stanek Poznań Hussars 2000 Mężczyzna Opłacony
10 Jarosław Marek Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych 1974 Mężczyzna Opłacony
11 Dariusz Libor 1968 Mężczyzna Opłacony
12 Małgorzata Janiak-Wilczyńska MORSOWNIA 1988 Kobieta Opłacony
13 Marcin Kujawa 1983 Mężczyzna Opłacony
14 Arkadiusz Kownacki Drużyna Szpiku 1967 Mężczyzna Opłacony
15 ANETA NARÓĆ 1973 Kobieta Opłacony
16 Klaudia Szczepaniak Drużyna Szpiku 1987 Kobieta Opłacony
17 Krzysztof Traciak 1982 Mężczyzna Opłacony
18 Katarzyna Węsierska Morsy Skarszewy 1983 Kobieta Opłacony
19 Agnieszka Biegała 1982 Kobieta Opłacony
20 Elżbieta Kucharczyk RunGryf 1972 Kobieta Opłacony
21 ROBERT KASPERSKI Kościan Team 1968 Mężczyzna Opłacony
22 Arkadiusz Stolorz Dzieckowickie Morsświry 1985 Mężczyzna Opłacony
23 Anna Woźniak 1979 Kobieta Opłacony
24 Aleksandra Szczepańska 1997 Kobieta Opłacony
25 Renata Ostrowska Przerembelki 1979 Kobieta Opłacony
26 Aneta Płachta Nie ma 1975 Kobieta Opłacony
27 Olga Herman 1995 Kobieta Opłacony
28 Grzegorz Fetliński Husaria Race Team 1980 Mężczyzna Opłacony
29 Anna Fetlińska 1979 Kobieta Opłacony
30 Kuba Janus K.S "SKALNIK" Wiśniówka 1997 Mężczyzna Opłacony
31 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
32 Szymon Posmyk 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Joanna Jaszkiewicz Mrozoodporni Krzywin 1985 Kobieta Opłacony
34 Joanna Stefańska 1978 Kobieta Opłacony
35 Grzegorz Migoń 1989 Mężczyzna Opłacony
36 Witold Krumplewski 1972 Mężczyzna Opłacony
37 EMILIA BYSTRZYŃSKA 1979 Kobieta Opłacony
38 Sławomir Gęborek 1976 Mężczyzna Opłacony
39 Anna Janic Akademia Boksu 1974 Kobieta Opłacony
40 Grażyna Dzięgielewska Toruń 1960 Kobieta Opłacony
41 Mateusz Chorążewicz Zbój Team 1990 Mężczyzna Opłacony
42 Adrianna Gembalska - 1984 Kobieta Opłacony
43 Klaudia Gajda 1997 Kobieta Opłacony
44 Rafał Tomczyk MORSIKI 1980 Mężczyzna Opłacony
45 Przemysław Ostrowski 1979 Mężczyzna Opłacony
46 Waldemar Jurak 1982 Mężczyzna Opłacony
47 Agnieszka Jabłońska Morsy Eskimo 1980 Kobieta Opłacony
48 IWONA SABINIARZ ABCzersk 1979 Kobieta Opłacony
[brak] Aleksandra Okruszek 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Branach 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Potomski 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Klaudia Jasińska Aktywni Sucha Góra 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Szczepaniak Drużyna Szpiku 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Leszek Belowski Chemik NOXY Puławy 1953 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kaliściak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Radoslaw Patyna 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radoslaw Patyna 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radoslaw Patyna 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] RYSZARD KOWALCZYK Apostołowie TRX 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławomir Gęborek 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Witold Krumplewski 1972 Mężczyzna Nieopłacony