NORDIC WALKING HELL MISSION POSSIBLE 2022 - NORDIC WALKING HELL MISSION POSSIBLE 2022

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
42 km
Dostępne pakiety
0/100
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Barbara Jezusek EKIPA NA KIJACH 1960 Kobieta Opłacony
2 Dariusz Kopczewski Elite Team 1965 Mężczyzna Opłacony
3 Krzysztof Gołębiowski Zawsze Młodzi Nordic Walking 1965 Mężczyzna Opłacony
4 DAGMARA WIECZORKOWSKA WYCHODZĘ Z KIJAMI 1972 Kobieta Opłacony
5 Małgorzata Latos 1967 Kobieta Opłacony
6 Malgorzata Pazdro 1974 Kobieta Opłacony
7 Joanna Pokładowska Wychodzę z kijkami 1973 Kobieta Opłacony
8 Małgorzata Kańka 1975 Kobieta Opłacony
9 Beata Wołk Fabryka Nordica Trzcianka - grupa nw 1977 Kobieta Opłacony
10 Krzysztof Gołębiowski Zawsze Młodzi Nordic Walking 1965 Mężczyzna Opłacony
11 Jan Gachowski W3 Projekt Jan Gachowski 1969 Mężczyzna Opłacony
12 Maciej Janik Zasapani Hydro Trzcianka 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Renata Nowacka-Komada 1978 Kobieta Opłacony
14 Wioletta Jankowska 1967 Kobieta Opłacony
15 Wiatek Andrejczuk 1962 Mężczyzna Opłacony
16 Marzena Stankowska Kijkowe Trzemeszno 1975 Kobieta Opłacony
17 Beata Michalak 1978 Kobieta Opłacony
18 Aleksander Rehlis Wychodzę z kijami 1989 Mężczyzna Opłacony
19 anna bluszcz ekipa n a kijach 1976 Kobieta Opłacony
20 Marlena Buła 1979 Kobieta Opłacony
21 Barbara Dankiewicz Zawsze Młodzi Nordic Walking 1971 Kobieta Opłacony
22 Agnieszka Brudniewicz 1981 Kobieta Opłacony
23 Grzegorz Błaszczyk Kijomaniacy 1968 Mężczyzna Opłacony
24 Magdalena Łopieńska 78 1976 Kobieta Opłacony
25 Jarosław Jarych Dynamic Team 1972 Mężczyzna Opłacony
26 Anna Opałek MSNW 1969 Kobieta Opłacony
27 Bojanek Małgorzata Kijomaniacy 1977 Kobieta Opłacony
28 Anita Pągowska EKIPA NA KIJACH 1976 Kobieta Opłacony
29 Agnieszka Zawada Biszczad 1978 Kobieta Opłacony
30 Marzena Tkaczyk Wychodzę z kijami 1968 Kobieta Opłacony
31 Pazdro Marcin 1974 Mężczyzna Opłacony
32 Krystyna Stachura 1972 Kobieta Opłacony
33 Joanna Budzisz Bez KIJA NIE Podchodź 1973 Kobieta Opłacony
34 Elwira Panek 1966 Kobieta Opłacony
35 Violetta Gembala 1965 Kobieta Opłacony
36 Wiesława Buczkowska WłóczyKije Gdynia 1956 Kobieta Opłacony
37 Małgorzata Tarant Dynamic Poznań 1966 Kobieta Opłacony
38 Izabela Szyjka Nordiki 1983 Kobieta Opłacony
39 Barbara Dankiewicz ZMNW 1971 Kobieta Opłacony
40 Beata GRATKA 1974 Kobieta Opłacony
41 Magdalena Sosnowska Kijkowe Trzemeszno 1978 Kobieta Opłacony
42 Violetta Gembala 1965 Kobieta Opłacony
43 Małgorzata Węglarz Małopolskie Stowarzyszenie Nordic Walking 1974 Kobieta Opłacony
44 Anita Grodzka Wychodze z kijami 1977 Kobieta Opłacony
45 Marzena Tkaczyk Pracownia Czwarte Niebo Marzena Olszyńska 1968 Kobieta Opłacony
46 Stanisława Ptak 1974 Kobieta Opłacony
47 Marzena Tkaczyk Pracownia Czwarte Niebo Marzena Olszyńska 1968 Kobieta Opłacony
48 Svetlana Kunc Małopolskie stowarzyszenie Nordic walking 1976 Kobieta Opłacony
49 Marzena Cieślewicz Dynamic 1972 Kobieta Opłacony
50 Arkadiusz Tatarewicz BigYellowFoot Adventure Team 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Jolanta Kowalewska 1975 Kobieta Opłacony
52 Rafał Biszczad 1978 Mężczyzna Opłacony
53 Agnieszka Dmowska 1984 Kobieta Opłacony
54 Dorota Nerc 1959 Kobieta Opłacony
55 Izabela Dobiecka 1975 Kobieta Opłacony
56 Maroiusz Komada 1981 Mężczyzna Opłacony
57 Mirosław GRATKA 1973 Mężczyzna Opłacony
58 Katarzyna Tarant Dynamic Poznań 1964 Kobieta Opłacony
59 Grażyna Szymik 1972 Kobieta Opłacony
60 Kasia Formalewicz Wychodzę z kijami 1970 Kobieta Opłacony
61 Dorota Bartyzel NORDIKI 1964 Kobieta Opłacony
62 krystyna teinert 1975 Kobieta Opłacony
63 Sebastian Łamek 1977 Mężczyzna Opłacony
64 Beata Góra WłóczyKije Gdynia 1971 Kobieta Opłacony
65 Joanna Łukaszewicz 1970 Kobieta Opłacony
66 Agnieszka Wielgosz 1973 Kobieta Opłacony
67 Hanna Tietz dynamic 1977 Kobieta Opłacony
68 Beata Sibik Lęborskie Lwy 1968 Kobieta Opłacony
69 Agnieszka Kozłowska Dynamic 1973 Kobieta Opłacony
70 Małgorzata Szajda Biegacze stepowi 1974 Kobieta Opłacony
71 Małgorzata Szajda Biegacze stepowi 1974 Kobieta Opłacony
72 Urszula Jaskulska Małopolskie stowarzyszenie NW 1972 Kobieta Opłacony
73 Grażyna Kosiba Małopolskie Stowarzyszenie Nordic walking 1967 Kobieta Opłacony
74 Aneta Spałek Ekipa na kijach 1977 Kobieta Opłacony
75 Grazyna Kądziela Anka Opakek 1967 Kobieta Opłacony
76 Agnieszka Domaradzka 1974 Kobieta Opłacony
77 Mariusz Komada 1981 Mężczyzna Opłacony
78 Anna Łukasiewicz-Godlewska 1980 Kobieta Opłacony
79 Karolina Kaczmarek PnB 1980 Kobieta Opłacony
80 Adriana Kaszuba Wychodzę z kijami 1977 Kobieta Opłacony
81 Aleksandra Raczyńska 1938 Kobieta Opłacony
82 Renata Konwerska 1977 Kobieta Opłacony
83 Anna Musialska 1980 Kobieta Opłacony
84 ANITA GWAREK 1971 Kobieta Opłacony
85 Ewa Raniszewska 1977 Kobieta Opłacony
86 Ada Krzemińska Nordic Walking Świecie 1985 Kobieta Opłacony
87 Elżbieta Kaczmarek 1964 Kobieta Opłacony
88 Elżbieta Kaczmarek 1964 Kobieta Opłacony
89 Barbara Kurcz Wychodzę z kijami 1971 Kobieta Opłacony
90 Janina Smaruj - Sadowska Bydgoskie Żółwie 1951 Kobieta Opłacony
91 Wojciech Netkowski 1959 Mężczyzna Opłacony
92 Wiesław Perlik 1954 Mężczyzna Opłacony
93 ADAMOWICZ Renata Wychodzę z kijami 1976 Kobieta Opłacony
94 Marcin Cieśluk Nordic Team Częstochowa 1973 Mężczyzna Opłacony
95 Krzysztof Ciesielski FAST WALKER 1955 Mężczyzna Opłacony
96 Krzysztof Ciesielski FAST WALKER 1955 Mężczyzna Opłacony
97 Edyta Frączek 1977 Kobieta Opłacony
98 Jacek Górski NW CZŁAPSKI TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
99 Iwona Nikczyńska Nordic walking Świecie 1980 Kobieta Opłacony
100 Ewa Wild 1974 Kobieta Opłacony